PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد hostmonster

sina06m
October 13th, 2009, 15:31
سلام بر دوستان

من یه سری سوال داشتم در مورد hostmonster خواهش میکنم اگر مطمئن هستید و میدونید جواب بدید :-|
من با پشتیبانی سایتش صحبت کردم گفت از زبان فارسی پشتیبانی میکنه حاضر به ما که از ایران هم هستیم هاست بده اما خودم شک دارم و زیاد مطمئن نیستم. سایت ما این هست : www.p30temp.com میخوام ببینم اگر سایت خودمون رو به هاست مونسر انتقال بدیم به مشکل بر میخوریم یا نه ( البته یارو گفت اگر قالب های خودتون رو بزارید به مشکل بر نمیخوره)

دوستان اگر تجربه ای در مورد خرید هاست از hostmonster دارن حتما بگن و سوال من رو در مورد اینکه اگر سایت رو (p30temp.com) به هاست مونستر انتقال بدیم به مشکل بر میخوریم یا نه جواب بدن خیلی ممنون میشم.

LoveLife
October 13th, 2009, 16:57
ایران مشکل دارند عجیب!
البته سایتتون سنگین هست!بی خیال اینا بشید!

WebRang
October 13th, 2009, 17:12
Risk اش بالاست ...

ایرانی ، ایرانی بخر :D

Aria
October 13th, 2009, 18:08
سلام.

دوست عزیز، شرکت هاست مانستر در واقع یکی از شرکت های زیر مجموعه BlueHost هست که وابسته به دولت آمریکا هست.

در مورد مشکلات احتمالی که می تونه برای شما پیش بیاد، میتونم موارد زیر رو مثال بزنم:

1. تحریم های جدید احتمالی بر علیه ایران که باعث بشه شما هم شامل این محدودیت ها بشید و مجبورتون کنند که طبق قوانین کشور آمریکا، 24 ساعته سایتتون را به شرکت دیگه ای منتقل کنید و در غیر این صورت، هاستتون حذف شده و اطلاعات آن به شما بازگردانده نمی شود.

2. تحریم های سیستم cPanel بر علیه ایرانیان که برای شرکت هایی چون BlueHost و HostMonster و HostGator شامل کل سرور نمیشه و فقط از شرکت درخواست میشه که مشتری ایرانی رو در کمتر از 24 ساعت از سرور هاشون بیرون کنند و در غیر این صورت، مبلق 25 هزار دلار جریمه میشند.

3. حجم فایل بالا، که در واقع به صورت Offline File و Waste Storage حساب میشه و به دلیل Unlimited بودن پلن هاستینگ این شرکت، این قانون به شدت رعایت میشه و با مشتری خاطی برخورد میشه و سایتش حتی بدون اختار قبلی، از دسترس خارج میشه !

4. استفاده از CMS و یا Template های فروشی که در ایران معمولاً از سایت های Wa-R-e_Z دریافت میشن و بدون پرداخت هزینه خرید و به صورت غیر قانونی بر روی سایت کاربران نصب میشن که این کار با قوانین کشور آمریکا مغایرت دارد و منجر به بسته شدن سایت شما به دلیل Copyrighted Material و یا Abuse خواهد شد.

در هر حال، درصد ریسک خرید هاست برای کاربر ایران، با توجه به موارد بالا، 50% در حالت مناسب قلمداد میشه !

با تشکر.

Metalik
October 14th, 2009, 09:13
سلام بر دوستان

من یه سری سوال داشتم در مورد hostmonster خواهش میکنم اگر مطمئن هستید و میدونید جواب بدید :-|
من با پشتیبانی سایتش صحبت کردم گفت از زبان فارسی پشتیبانی میکنه حاضر به ما که از ایران هم هستیم هاست بده اما خودم شک دارم و زیاد مطمئن نیستم. سایت ما این هست : www.p30temp.com میخوام ببینم اگر سایت خودمون رو به هاست مونسر انتقال بدیم به مشکل بر میخوریم یا نه ( البته یارو گفت اگر قالب های خودتون رو بزارید به مشکل بر نمیخوره)

دوستان اگر تجربه ای در مورد خرید هاست از hostmonster دارن حتما بگن و سوال من رو در مورد اینکه اگر سایت رو (p30temp.com) به هاست مونستر انتقال بدیم به مشکل بر میخوریم یا نه جواب بدن خیلی ممنون میشم.

سلام
من یه اکانت داشتم بدون مشکل بود
دامنه دات کام دامنه اصلیش بود و دامنه ir رو هم parked کرده بودم روش
فقط چون سایت حجمش زیاد شده بود (حجم دی بی حدود 1 گیگ شده بود) و به سرور فشار می آورد گفتن باید هاست رو عوض کنید.
پشتیبانیشون هم خیلی خوبه (اگه انگلیسی بلد باشید)
justhost هم گزینه خوبیه