PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست تدریس php به صورت خصوصی(اصفهان)

pamenary
February 18th, 2012, 17:45
سلام دوستان میخواستم php را به صورت کامل یاد بگیرم با سرفصل هایی که ضمیمه کرده ام.
قیمت و شماره تماس و نمونه کار (یک cms ) پ.خ شود.

shazo
February 18th, 2012, 17:54
سلام

توي اصفهان مجتمع فني نيست ؟

bepad
February 18th, 2012, 19:07
سلام

php خیلی پیچیده نیست شما کافی چند مبحث مثل شرط ها،متغیر ها،ارایه ها و اخرش هم کار با mysql از لینک زیر استفاده کنید خودتون علاقه و تلاش کنید 100% یاد میگیرید
PHP (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?30-PHP)

behrooz
February 18th, 2012, 19:43
با بسته پارسیان افزار میتونی به بهترین شکل یاد بگیری اسمش هست آموزشphp 5
موفق باشی

pamenary
February 18th, 2012, 23:44
دوستان عزیز من نه بسته آموزشی خواستم نه رفرنس برای آموزش یک آستاد می خواستم اگر می شناسید معرفی کنید.

softsky
February 18th, 2012, 23:58
سایت برنامه نویس غالبا کلاس اموزشی برای عید دارند

برو ببین برای اصفهان چیزی دارند

pamenary
February 19th, 2012, 00:04
نه نداره و من خصوصی می خوام.

behrooz
February 19th, 2012, 19:03
دوستان عزیز من نه بسته آموزشی خواستم نه رفرنس برای آموزش یک آستاد می خواستم اگر می شناسید معرفی کنید.
حالا چرا قات میزنی
اگه اموزش میخوای اینجوری هم هزینه اش کمتره هم کاملتر و هم بدون محدودیت استفاده و محدودیت زمان:دی

om!d-D
February 19th, 2012, 22:14
مهرداد کیانیان رو بتونی پیداش کنی تکه.البته باید خرج کنی

parandeyesiah
April 14th, 2012, 10:07
سلام دوستان میخواستم php را به صورت کامل یاد بگیرم با سرفصل هایی که ضمیمه کرده ام.
قیمت و شماره تماس و نمونه کار (یک cms ) پ.خ شود.

سلام رفیق ، من مدرس php آموزشگاه های بهاکو و متاکو هستم . خودم فکر می کنم خوب میتونم تدریس کنم . اغلب شاگرد ها هم همینو میگن . خودم هیچ وقت cms نمی نویسم چون به نظرم عاقلانه نیست ولی میتونم یک cms کامل را هم بنویسم و هم نحوه نوشتنشو یاد بدم . ولی خودم همیشه با جوملا سایت میسازم نمونشم سایت خودمه abdollahi.us (http://www.abdollahi.us) . برای قیمتش هم فکر می کنم بهتره تلفنی با هم صحبت کنیم تا دقیقا ببینم در چه سطحی هستی . شماره من : 09132293904 عبداللهی هستم .
موفق باشی .