PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکان انتقال فایل‌ها از طریق اف‌تی‌پی (فقط اف‌تی‌پی)

masoudgolchin
February 18th, 2012, 12:15
سلام
من یک هاست دانلود دارم که حدود 30 ، 40 فایل با مجموع حجم 3 گیگابایت روش وجود داره !
من می‌خواهم این فایل‌ها رو به یک هاست دیگه منتقل کنم.
تنها مشکلی که اینجا هست ، اینه که من به هاست دانلودی که الان فایل‌ها روشه فقط دسترسی به صورت اف‌تی‌پی دارم.
و به کنترل پنل دسترسی ندارم ! (در اصل لایسنس سی‌پنل تموم شده و یک هفته‌اس تمدید نشده ! برای همین می‌خواهم فایل‌ها رو منتقل کنم )

آیا راهی هست که فقط از طریق اف‌تی‌پی بشه فایل‌ها رو منتقل کرد ؟ و یا اینکه راهی هست که با ftp بشه همه فایل‌ها رو ریخت داخل یک فایل زیپ تا بتونم با لیچ کردن منتقلش کنم ؟ و یا هر راه دیگه‌ای ؟ (من با FileZilla به هاست وصل میشم)

allbert
February 18th, 2012, 12:30
به مدیر هاستت بگو فایل ها رو برات Wget کنه

masoudgolchin
February 18th, 2012, 12:34
به مدیر هاستت بگو فایل ها رو برات Wget کنه

ممنون دوست عزیز
ولی اگر دسترسی به مدیر هاست داشتم ، بهش می‌گفتم بهم فول‌بک‌اپ بده ! مشکل اینجاست که ندارم و می‌خواهم قبل از اینکه سرور دان بشه فایل‌هامو منتقل کنم.
دنبال راهی هستم که بشه با نرم‌افزار اف‌تی‌پی همه فایل‌ها رو بریزم داخل یک فایل زیپ !!! تا بتونم با لیچ‌ منتقلشون کنم. آیا امکانش هست ؟

---------- Post added at 12:34 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

نمی‌خواهم تک تک فایل‌ها رو منتقل کنم ! می‌خواهم همه‌اش رو با هم منتقل کنم.

---
February 18th, 2012, 13:09
زمانی که دسترسی به شل ندارید برای انجام مثلا scp پس یه راه دارید :
استفاده از ریموت دسکتاپ دانلود فایل ها از سرور جاری و آپلود در سرور جدید

Maryat
February 18th, 2012, 13:09
به ssh دسرسی دارید؟؟

masoudgolchin
February 18th, 2012, 13:18
به ssh دسرسی دارید؟؟

نه ! فقط یک هاست دانلود که قبلا کنترل‌پنل سی‌پنل داشت ! ولی الان لایسنس سی‌پنل تموم شده و یک هفته‌اس که تمدید نشده !
تنها راهی که می‌تونم به هاست متصل بشم از طریق اف‌تی‌پی هست !

doomhammer65ir
February 18th, 2012, 14:16
اگر میخوای نام کاربر/رمز ftp رو برام بفرست برات ردیفش کنم

Maryat
February 18th, 2012, 14:31

اگه ممکنه همین جا توضیح بدید من و بقیه دوستان هم یاد بگیریم ..... البته اگر مقدوره :">

0060
February 18th, 2012, 14:54
اگه مایل بودید دسترسی اف تی پی هر دو هاست بدید تا براتون انتقال بدم

masoudgolchin
February 18th, 2012, 15:28

اگه مایل بودید دسترسی اف تی پی هر دو هاست بدید تا براتون انتقال بدم

ممنون از لطف‌تون - خودم با 1 وی‌پی‌اس تک تک فایل‌ها رو دانلود کردم و دارم آپلود می‌کنمشون

ممنون میشم اگر شما از روش دیگر و آشون‌تری برای این کار استفاده می‌کنید ، توضیح بدید تا من و بقیه دوستان هم یاد بگیریم !؟

doomhammer65ir
February 18th, 2012, 16:07
منم همون کارو میخواستم کنم

wget -c FTP://ADDRESS/FTP --user FOLAN --password FOLAN --level 1
tar -czvf FOLDER.tar.gz FTP_FOLDER

30tGame
March 22nd, 2012, 17:55
منم همون کارو میخواستم کنم

wget -c FTP://ADDRESS/FTP --user FOLAN --password FOLAN --level 1
tar -czvf FOLDER.tar.gz FTP_FOLDER
من دقیقا این دستور متوجه نشدم
این دستور یک فایل از طریق اف تی پی منتقل میکنه یا میشه محتویات یک فولدر را به صورت کامل انتقال داد ؟

new-f
October 5th, 2012, 22:06
دوستان منم دقیقا همین مشکل دارم ...
کسی هست راهنمایی کنه ؟

saman19-6
October 5th, 2012, 22:19
هاست دوم چی ؟ رو این کنترل پنل دارید ؟ یا هردو هاست فقط ftp؟

new-f
October 5th, 2012, 22:21
رو یه هاست اف تی پی
و رو هاست دیگه دسترسی کامل دارم

saman19-6
October 5th, 2012, 22:23
انتقال فایلها از یک هاست به هاست دیگر (http://client.it-net.ir/dl.php?type=d&id=7)
سیستم پرکاربرد برای انتقال یک فایل به ار یک هاست به هاست دیگر. که باید سیستم را در هاست مقصد آپلود کنید و با اجرا لینک دانلود مستقیم را به سیستم داده تا انتقال دهد.

new-f
October 5th, 2012, 22:30
دوست عزیز اگه فایل ها تو هاست مبدا ( که فقط به اف تی پی دسترسی دارم ) زیپ بود ک مشکلی نداشتم ..
ولی مشکل اینه که تو هاست مبدا زیپ نیست
راهی هست که به وسیله ی اف تی پی فال ها رو زیپ کنم ؟

saman19-6
October 5th, 2012, 22:37
از net2ftp استفاده کن نصب کن روی هاست . بعد تنظیمیش کن فایل های حجم بالا هم تراتسفر کنه . اجراش کردی مشخصات ftp سرور اولی رو بده میری تو فایهاش زیپ میکنه

new-f
October 5th, 2012, 22:40
از net2ftp استفاده کن نصب کن روی هاست . بعد تنظیمیش کن فایل های حجم بالا هم تراتسفر کنه . اجراش کردی مشخصات ftp سرور اولی رو بده میری تو فایهاش زیپ میکنه

این لینک ؟
http://www.net2ftp.com/download/net2ftp_v0.98.zip

saman19-6
October 5th, 2012, 22:45
بله

new-f
October 6th, 2012, 00:55
بله

سامان جان
این برنامه انگار نمیتونه زیپ کنه .
میزنم برا زیپ شدن ولی زیپ نمیشه و چندتا خط ی پی اچ پی میده ::106:

saman19-6
October 6th, 2012, 15:31
نه زیپ میکنه ، مشکلی نداره و ازش خیلی استفاده میکنم .فقط گفتم باید تو فایل تظیماتش بری و تنظیم کنی که با فایلهای حجم بالا هم کار کنه

new-f
October 6th, 2012, 20:37
نه زیپ میکنه ، مشکلی نداره و ازش خیلی استفاده میکنم .فقط گفتم باید تو فایل تظیماتش بری و تنظیم کنی که با فایلهای حجم بالا هم کار کنه

خب من غیر از آپلود فایل ها
و وارد کردن اطلاعات اف تی پی
دقیقا چه اطلاعات دیگه رو باید وارد کنم ؟
یکم تازه کارم ... ممنون میشم کمکم کنین ... .

saman19-6
October 6th, 2012, 20:55
اول درست نصب کنید :

net2ftp - a web based FTP client (http://www.net2ftp.com/homepage/installation.html)

بعد هم از روسایت اجراش کنید بعد اجرا یوز پس و ادرس ftp سایتی که فایلاروشو بدین وارد میشه و لیست فایلهای رو میاره . میتونید زیپ کنید میتونید رو هاستی که برنامه روشه ذخیره کنید

اگر در نصب مشگلی هست دسترسی بدین براتون نصب کنم پ .خ کنید