PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه مشکل بزرگ برای من حذف رسلر بنده توسط خارجیها

wahid22
February 18th, 2012, 01:30
سلام

یه رسلر ازین گرفتم
big brain host .com

بعد چند ماه دیشب یهو دان شد البته قبلا دان شده بود اما برگشته بود

اما این بار بعد چند ساعت که برگشت چند تا سایت بنده برگشتن و با بک اپ 1 ماه پیش و 2/3 سایتهای بنده همشون مفقود شدن

هرچی ایمیل زدم پاسخ میدن ما بک اپ همینارو داشتیم وبرگردوندیمشون

گفتم بهشون اینام بدردم نمیخوره بکشون مال قدیمه سایتهامو برگردونید هیچی

تماسم گرفتم چند بار صحبت کردیم با اسکایپت با تول فریش پاسخ میدن زیادی حالیم نشد اما میگن که تو تلفنشون بهم که فایلهاتو نداریم تا برگردونیم

مگه میشه

خودشون میگن دیتاسنتر و سرور هستن بعد واقعا اگر سایتهامو پاکم کرده باشن دیگه نمیتونن برگردونن؟؟؟

کسی میتونه راهنمایی یا چیزی بگه

نهایتا پشت تلفن قول دادن که تلاششون رو بکنن تا سایتهامو برگردونن اما قول 100% ندادن
با تشکر

Fracture
February 18th, 2012, 01:44
به نظر من بردید تو چند تا فروم معروف تاپیک بزنید تا بفهمند که پیگیرید. ولی قبلش از هرچیزی که دارید بک آپ بگیرید.

wahid22
February 18th, 2012, 01:46
الان رفتم یه جایی تاپیک زدم و همچنین تو وبهاستینگ تالکش هم زدم برا خارجیا
اما سایتهام نیستن از چی بک بگیرم لعنت بهشون اون فایلهارو خودم بیشترشو نوشته بودم برنامه شو
خیلی سرش زحمت کشیدم یه سال نوشتمش
دیتابیس پرداخت مشتریام هم توش بود که همش رفت

به نظر من بردید تو چند تا فروم معروف تاپیک بزنید تا بفهمند که پیگیرید. ولی قبلش از هرچیزی که دارید بک آپ بگیرید.

Fracture
February 18th, 2012, 01:53
الان رفتم یه جایی تاپیک زدم و همچنین تو وبهاستینگ تالکش هم زدم برا خارجیا
اما سایتهام نیستن از چی بک بگیرم لعنت بهشون اون فایلهارو خودم بیشترشو نوشته بودم برنامه شو
خیلی سرش زحمت کشیدم یه سال نوشتمش
دیتابیس پرداخت مشتریام هم توش بود که همش رفت
خیلی سخته، درک میکنم.

شاید صفحات استاتیک رو بتونید از google cache یا Archive.org بازیابی کنید.