PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاک کردن پسورد مودم adsl ؟؟

Parshosts
October 13th, 2009, 01:00
سلام
دوستان من یه مودم adsl با مارک billion دارم یه 6 ماه پیش از شاتل یه خط adsl گرفتم و مسولش اومد خونه و برام وصلش کرد الان از صبانت adsl گرفتم و می خوام تنظیمات مودم رو تغییر بدم ولی مثل این که این کسی که قبلا نصب کرده بود پسود مودم رو عوض کرده و نمی تونم وارد تنظیماتش بشم مودم رو ریست هم کردم (از طریق دکمه ریست که داره) ولی بازم وارد نشد. چطوری پسودر را بدست بیارم؟ راهی داره؟ امکان داره یوزرنیم رو هم تغییر داده باشه؟

Mohsen
October 13th, 2009, 01:10
ریست کردن مودم‌ها برای رفتن پسورد به حالت پیش فرض یعنی admin حالت‌های مختلفی داره! مثلا تو خیلی از مودم‌ها باید چند ثانیه (بین 10 تا 15 ثانیه) دکمه ریست رو نگه دارید. اما من با مودمی برخورد داشتم که فقط وقتی پسوردش می‌پرید که بلافاصله بعد از روشن کردن اینکار رو بکنید و ...
بهترین راهنما، دفترچه راهنمای مودم‌تون هست که توش نوشته چطوری پسورد رو بپرونید!

Parshosts
October 13th, 2009, 01:42
ریست کردن مودم‌ها برای رفتن پسورد به حالت پیش فرض یعنی admin حالت‌های مختلفی داره! مثلا تو خیلی از مودم‌ها باید چند ثانیه (بین 10 تا 15 ثانیه) دکمه ریست رو نگه دارید. اما من با مودمی برخورد داشتم که فقط وقتی پسوردش می‌پرید که بلافاصله بعد از روشن کردن اینکار رو بکنید و ...
بهترین راهنما، دفترچه راهنمای مودم‌تون هست که توش نوشته چطوری پسورد رو بپرونید!

خیلی ممنون
آخر رسیتش کردم البته توی دفترچه زده بود 6 ثانیه من هم 10 ثانیه نگه می داشتم ریست نمیشد این بار 60 ثانیه نگه داشتم ریست شد.
حالا میگم لازم پسوردش رو تغییر بدم و از حالت پیش فرض درش بیارم؟چرا؟

Domain
October 13th, 2009, 01:57
حالا میگم لازم پسوردش رو تغییر بدم و از حالت پیش فرض درش بیارم؟چرا؟
بله. اگر کسی ip شما رو داشته باشه می تونه با user و pass پیش فرض لاگین کرده و اقدامات مخرب انجام بده! :109:

Parshosts
October 13th, 2009, 02:28
بله. اگر کسی ip شما رو داشته باشه می تونه با user و pass پیش فرض لاگین کرده و اقدامات مخرب انجام بده! :109:

حتی اگه ای پی من دینامیک باشه ؟

HugeServer
October 13th, 2009, 02:33
خطر این کار کلا بالای ۸۰% هست، یعنی كه اگر کسی قرار باشه مودم شما را هک کنه، کارش خوب بلده.
بهترین کار اینکه شما پسورد رو عوض کنی. و جایی برای خودت یاد داشت کن كه یادت نره.

Domain
October 13th, 2009, 02:35
گفتم اگه آیپی شما رو داشته باشه -> یعنی از هر طریقی به دست آورده -> به مودم شما دسترسی داره!

sshiran
October 14th, 2009, 00:13
البته من دیر این پست رو خوندم و شاید این مطلبی که مینویسم دیگه به درد دوستمون نخوره ولی گفتم بگم شرط ریسیت شدن مودم اینکه اون قدر دکمه ریسیت رو نگه دارین که کل چراغ ها خاموش و دوباره روشن شن.

شما یوزر و کلمه عبور مودم رو عوض کنید فکر نکنم مشکلی پیش بیاد البته اگه گیره ادم حرفه ا نیوفتید.

بهتره همیشه به نظر من wan ذث اینترنت کانکت بشید نه Lan البته این یک پیشنها بود ممکنه همه قبول نداشته باشن.

HugeServer
October 14th, 2009, 00:36
البته من دیر این پست رو خوندم و شاید این مطلبی که مینویسم دیگه به درد دوستمون نخوره ولی گفتم بگم شرط ریسیت شدن مودم اینکه اون قدر دکمه ریسیت رو نگه دارین که کل چراغ ها خاموش و دوباره روشن شن.

شما یوزر و کلمه عبور مودم رو عوض کنید فکر نکنم مشکلی پیش بیاد البته اگه گیره ادم حرفه ا نیوفتید.

بهتره همیشه به نظر من wan ذث اینترنت کانکت بشید نه Lan البته این یک پیشنها بود ممکنه همه قبول نداشته باشن.

بله!کاملا تایید میشه!
ولی همیشه یک آنتی ویروس و ویندوز بروز به امنیت کمک میکنه:-b