PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون درباره دروپال چست!

bepad
February 17th, 2012, 20:43
سلام

دوستان اسکریپت های متعددی برای مدیریت محتوای سایت وجود داره یکی از اونها دروپال هست نظرتون درباره دروپال چیه؟مختصر و مفید کامنت بدید

موفق باشید و تشکر:53:

parsvia
February 17th, 2012, 21:15
شخصا این از این سیستم خوشم نمیاد اما انعطاف پذیری زیادی داره
یه سیستم مثل وردپرس هستش اما به نظر من وردپرس بهتره.
بعضی از دوستان میگن این سیستم دیگه زیادی قوی هستش و هسته ی قویی داره به طوری که تخیلی شده! =P~
اینم یه سایت معروف که از این سیستم استفاده می کنه : ایران اپس - دانلود رایگان بازی و برنامه اندروید | بزرگترین مرجع برنامه های موبایل (http://www.iranapps.ir)
سایت جشنواره وب ایران هم از این سیستم استفاده می کنه
بیشتر این سیستم رو واسه سایت های سازمانی و شرکت ها استفاده می کنن
کلا سیستم خوبیه اما باید بهش رسید تا اون چیزی شه که می خوای ( مثل همون ورد پرس )

allbert
February 17th, 2012, 21:20
من شنیدم این برای یک سری از سایت های دولتی usa نوشته شده و امنیتش خیلی بالاست

انعطاف پذیریش رو که دوستمون گفتند

اما زنده باد وردپرس:65:

mr.Alireza
February 17th, 2012, 21:26
دوستان راست می گن هسته ی خیلی قوی داره ولی وردپرس و جوملا خیلی آسون تر و انعطاف پذیرتر هست.

bepad
February 17th, 2012, 21:47
من قصد راهندازی یک منبع و پشتیبانی فارسی برای این سیستم دارم یک دامین بسیار تاپ هم براش دارم دوستان علاقمند کسی تمایل به همکاری داره؟چرا که دروپال واقعا قدرتمنده و همینطور که خودتون گفتید و همه میدونن قابل مقایسه با وردپرس و نیوک و.... نیست مشکلش اینه چون حرفه ای است توجه از دید مخاطب ایرانی نشده و هدف اصلاح این دیده

shivahost
February 17th, 2012, 21:49
من قصد راهندازی یک منبع و پشتیبانی فارسی برای این سیستم دارم یک دامین بسیار تاپ هم براش دارم دوستان علاقمند کسی تمایل به همکاری داره؟چرا که دروپال واقعا قدرتمنده و همینطور که خودتون گفتید و همه میدونن قابل مقایسه با وردپرس و نیوک و.... نیست مشکلش اینه چون حرفه ای است توجه از دید مخاطب ایرانی نشده و هدف اصلاح این دیده

یکی داره: پشتیبانی دروپال فارسی | Persian Drupal Support (http://www.drupalcms.ir/)

bepad
February 17th, 2012, 21:51
میدونم.در کنار این قصد راهندازی منبع و پشتیبان فارسی رو دارم

shivahost
February 17th, 2012, 21:53

اگر بنظرت میتونی بکن. همانطور که جوملا چندین سایت سرویس دهنده داره. اما این سایت انجمن خوبی هم داره انجمن ها | پشتیبانی دروپال فارسی (http://www.drupalcms.ir/forum)

parsvia
February 17th, 2012, 21:54

سیستم قوی هستش. به نظر من اگه واقعا بهش توجه شه می تونه برترین سیستم مدیریتی باشه چون چیزی کم نداره جز یک پشتیبانی قوی و تعدادی افزونه کاربردی
البته واسه رقابت با وردپرس نمیتونه کاری کنه چون وردپرس دیگه زیادی افزونه و برنامه داره :65:

bepad
February 17th, 2012, 21:56
هدف گسترش این سیستمه اگر از دوستان کسی تمایل داره اعلام امادگی کنه همچنین همینطور که مشخصه تقاضا برای دروپال زیاده

parsvia
February 17th, 2012, 22:01
قالب ها و افزونه های کمی داره. اگه یه تیم تشکیل بدید و بخش های ضعیف فارسیش رو پوشش بدید حرف نداره

sarvar
February 17th, 2012, 22:03
چند سال پیش در یک نظر سنجی بهترین cms شده بود

bepad
February 17th, 2012, 22:05
همکار نبود؟

sarvar
February 17th, 2012, 22:23
لطفا نام اون دامنه که دارید رو برام ب خ کنید
شاید ما بودیم

om!d-D
February 18th, 2012, 01:40
در حال حاضر
18,359 افزونه به همراه 1,422 قالب حرفه ای به طور رایگان در دسترس عموم قرار داده شده.در صورتی که قصد راه اندازی چنین سایتی را دارید توصیه میکنم وضع رو خرابتر از این نکنید...به وردپرستون برسید...پشتیبانی این سیستم در ایران سالهاست که راه اندازی شده و بعد از مدتی سرعت بسیار کمی به خودش گرفته...نخستین ترجمه دروپال توسط irdrupal.com منتشر شد...fadrupal.ir مسئولیت ترجمه افزونه ها رو به عهده گرفت و پشتیبانی دیگر این سیستم که فعالتر از بقیه است drupalcms.ir در حال حاضر نسخه تقریبا مناسبی از دروپال فارسی رو منتشر میکنه.وبسایت جدید دروپال پرشین هم که توسط کمپانی aquia ساپورت میشه در حال راه اندازی است که متاسفانه آن هم کاری از پیش نبرده است ... drupalpersian.com

به جای اینکه به فکر راه اندازی پشتیبانی برای این سیستم بسیار قدرتمند بیفتید برای کمک به هم وطنانتون و اگر عشق به دروپال دارید در انجمن های سایت های موجود کمک کنید.مسلما شمایی که دروپال رو حتی نمیشناسید و تاپیک براش باز میکنید کاری به جز اینکه آبروی این سیستم رو ببرید نمیتونید بکنید.چرا که نه وردپرس است نه یک سیستم چند کیلوبایتی وبلاگ نویسی ... طرفداران خاص خودشو داره با دانش بسیار بالا و اونها رو هم به هیچ وجه نمیتونید ساپورت کنید.

lموفق باشید

e-741
February 18th, 2012, 02:06
!!!!!
صرفا به خاطر داشتن دامنه می خواهید همچین کاری کنید؟ منم دامنه از گوگل دارم، پشتیبانی بخش اکتنشن رو به عهده بگیرم؟

دوستان دقت کنید، صرفا بخاطر داشتن دامنه، اگه اطلاعاتی درباره ی کاری ندارید اون کار رو شروع نکنید وگرنه شکست می خورید.

البته یه احتمال هم هست که این تاپیک برای این بود که ببینید چقدر هوادار داره، و اطلاعات جامعی دارید، ولی پس چرا هنوز شروع نکرده، دنبال همکار می گردید؟ به ما چه ربطی داره؟ :|

آرزوی موفقیت برای شما می کنم و پیشنهادم اینه که به همون ثبت دامنه و فروش لایسنس بپردازید، میتونید موفق تر باشید، به هر حال موفق باشید.

پ.ن: تاپیک دنبال نمیشه، جواب اگه خواستید بدید، تاپیک رو نمی خونم.

Amir.Mansoury
February 18th, 2012, 11:03
با درورد
من یکی از ادمینهای drupalpersian.com هستم. فعلا سایت را من و هادی فرنود مدیریت میکنیم. بارها در سایت و در جاهای مختلف اعلام کردیم که نیاز به همکاری داریم. اما متاسفانه هیچ کس همکاری نمیکنه.
ما هم دو نفر بیشتر نیستم از طرف خود دروپال مسئول محتوای پارسی شدیم. اگر کسانی مایل به همکاری هستند خوشحال میشم توی سایت drupalpersian.com عضو شوند و اعلام آمادگی کنند.

ارادتمند
امیر منصوری

bepad
February 18th, 2012, 11:58
سلام خدمت دوستان عزیز

در مورد پشتیبانی این سیستم باید عرض کنم که ارائه خدمات برنامه نویسی و انتشار افزونه ها و.... جدید و بهتر باعث رشد این سیستم و سیستم های دیگر میشود.همچنین در مورد اینکه صرفا با یک دامین برای راهندازی سایت اقدام کنیم حرف خنده داری هست دوست عزیز مطمئن باشید تخصص مناسبی پشت این کار وجود داره!بنده ساپورت میکنم و شما از سایت جدید ما استفاده کنید و لذت ببرید.
در مورد عزیزی که فرمودند به ثبت دامنه و لایسنس بپردازیم ممنون از نظر شما لازم نمبینم جواب انتقاد بی مورد و بچگانه شما رو بدم! ریجستر وب و ایران لایسنس بخش کوچکی از فعالیت بنده و گروهم در اینترنت هست و این فعالیت سابقه چند ساله دارد.که میتوانید از کاربران متخصص و پر سابقه همین انجمن در مورد بنده سوال کنید.

اما در کل این تاپیک برای دریافت فید بک های مثبت استفاده از این سیستم زده شده و هدف من این هست که دوست داران دروپال رو بشناسم و ازشون دعوت به همکاری کنم پس انتقاد های وارد شده نابه جا و بی مورد هستند!

موفق باشید و همیشه قبل از پاسخ به یک تاپیک سنجیده و عاقلانه فکر کنید.

bepad
February 18th, 2012, 16:53
پ.ن سوما : به قول مدیر وب هاستینگ تاک » بچه خودتون هستید و خانواده محترمتون
.

جواب انسان بی ادب جز سکوت چیزی نیست!

موفق باشید.

shivahost
February 18th, 2012, 16:57
همیشه از دروپال دوری کردم. اما دلیلش بی سوادی و عدم جذابیت و ضعف های آن و .... نیست که برعکش هم سوادش هست هم جذابیت داره و تقریبا نقطه ضعف نداره. دلیل دوری من از دروپال فقط و فقط شخصیت طرفداران آن بوده. افرادی که با دروپال کار می کنند همیشه فکر کرده اند تافته جدا بافته هستند.

البته اینجا از آقای امیر منصوری و نوع رفتار و پاسخشان خوشم آمد اما خداییش شخصیت e-741 را ببینید!

hostservice
February 18th, 2012, 16:59
همیشه از دروپال دوری کردم. اما دلیلش بی سوادی و عدم جذابیت و ضعف های آن و .... نیست که برعکش هم سوادش هست هم جذابیت داره و تقریبا نقطه ضعف نداره. دلیل دوری من از دروپال فقط و فقط شخصیت طرفداران آن بوده. افرادی که با دروپال کار می کنند همیشه فکر کرده اند تافته جدا بافته هستند.

البته اینجا از آقای امیر منصوری و نوع رفتار و پاسخشان خوشم آمد اما خداییش شخصیت e-741 را ببینید!

بزرگی افراد به ادب و شخصیت اونهاست چه مدرکی هستند که جناب bepad متخصص دروپال نیستند!ایشون یکی از مجبرترین برنامه نویس های نت هستند.

shivahost
February 18th, 2012, 17:04
بزرگی افراد به ادب و شخصیت اونهاست چه مدرکی هستند که جناب bepad متخصص دروپال نیستند!ایشون یکی از مجبرترین برنامه نویس های نت هستند.

حق با شماست! اما منظور من افراد فعال در زمینه دروپال است. شاید با راه اندازی سایت جناب bepad من هم جذب دروپال شدم! اما تا حالا هرکس دروپال کار کرده نخواسته دیگران را به آن جذب کنه و به قول خودش دروپال را از ..... رفتن حفظ کرده!

bepad
February 18th, 2012, 18:58
حق با شماست! اما منظور من افراد فعال در زمینه دروپال است. شاید با راه اندازی سایت جناب bepad من هم جذب دروپال شدم! اما تا حالا هرکس دروپال کار کرده نخواسته دیگران را به آن جذب کنه و به قول خودش دروپال را از ..... رفتن حفظ کرده!

سلام

ممنون از نظر شما.
انشالله با گرد هم اوری گروهی مناسبی در کنار دیگر زحمت کشان دروپال فارسی سعی میکنیم در این مجموعه انچنان که شایسته استفاده کنندگان پارسی هست خدمت ارائه دهیم

موفق و شاد باشید.

om!d-D
February 19th, 2012, 21:34
با درورد
من یکی از ادمینهای drupalpersian.com هستم. فعلا سایت را من و هادی فرنود مدیریت میکنیم. بارها در سایت و در جاهای مختلف اعلام کردیم که نیاز به همکاری داریم. اما متاسفانه هیچ کس همکاری نمیکنه.
ما هم دو نفر بیشتر نیستم از طرف خود دروپال مسئول محتوای پارسی شدیم. اگر کسانی مایل به همکاری هستند خوشحال میشم توی سایت drupalpersian.com عضو شوند و اعلام آمادگی کنند.

ارادتمند
امیر منصوری

قرار شد خبر کنید ... که متاسفانه انگار هادی حالشو نداشت حتی یه مسنجر باز کنه.

dade24
February 19th, 2012, 22:11
امن ترین سیستم مدیریت محتواست
ضمنا سایت رسمی سازنده ش افزونه های زیادی داره!!!

اگه برنامه نویسی بلد باشد و بتونید افزونه هاش رو فارسی کنید ....

من به شخصه به عنوان کوچیک همه یکی از استفاده کنندگان از این سیستم خواهم بود!!!

Amir.Mansoury
February 22nd, 2012, 17:26
قرار شد خبر کنید ... که متاسفانه انگار هادی حالشو نداشت حتی یه مسنجر باز کنه.

جناب امید عزیز درود

هادی ایران نیست و در انگلستان هستند. احتمالا مشکلی پیش اومده چون حتی منم نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم.
در اولین فرصت اطلاعات را پ/خ میکنم. ممنون بابت همکاری.
درضمن با من در پ/خ در تماس باشید.

ارادتمند
امیر منصوری