PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی !

mashomid
February 17th, 2012, 18:13
سرور با مشخصات زیر میخوام :

رم : 256
هارد : مهم نیست (بالای 10 گیگ(
پورت : 1 گیگ
پهنای باند : بالای 500 گیگ
کشور : آمریکا یا کانادا

ساپورت تلفنی داشته باشه !!

حتما حتما اکانت تست می خوام، اگه اکانت تست ندارید آفر ندید. یه 10 باری شده از دوستان ایرانی سرویس گرفتم و رسما پولم رو دور ریختم.
یکی مثل "ارتباطات دیتا گستر" دوتا شماره تلفن واسه ساپورن میذاره اما یکیش خاموشه و اون یکی رو هم جواب نمی ده فکر کنم یه 20، 30 بار باشه که زنگ زدم و جواب ندادن، بجاش تشریف میارن اینجا دنبال مشتری جدید !!! برادر من شما به همون قبلیا سرویس بده بقیه کارا پیشکش !
از یه طرف دیگه یه تعداد از عزیزان پورتهای تورنت و ... رو به بهونه امنیت !! می بندن ! اگه امنیته خودمون بلدیم ببندیم .
یکی دیگه میگه سرعت 20،30 مگابایت پر سکند رو تضمین میکنم، آخرش 20،30 مگا بیت هم نسیب آدم نمیشه.
اون یکی رو پورت مثلا 1 گیگ با سرعت 100 کیلو بهت سرویس میده و .... یه جا دیگه اشتباها سرویست رو پاک می کنه و میگه ویروس داشت !

اگر از دوستان کسی هست که میتونه درست سرویس بده، ساپورت تلفنی داره، پورت هارو با بهونه‌های مختلف نمیبنده و سرعت مشخصی رو تضمین میکنه و دنبال مشتری ای برای بیش از 1 ماهه میگرده !! آفر مناسب همراه با اکانت تست بده

AlborzVPS
February 17th, 2012, 20:00
با سلام

هارد : 15 گیگ
پهنای باند : 500 گیگ
کشور : کانادا

ماهانه 10.5 دلار
قیمت دلار : 1898 تومان
قیمت نهایی ( با تخفیف ) : 18000 تومان

برای تست ایمیل بزنید یا در یاهو پی ام بدید

farzadho
February 17th, 2012, 20:52
سلام
از کشور آلمان اگر خواستید میتونیم بهتون آفر بدیم..
کیفیت و آپتایم تضمینی هست.
با تشکر.

AvalinHost
February 18th, 2012, 15:50
تست نمیدم.
از خود مشتریهامون سوال کنید.
هتزنر آلمان > فروش سرور مجازی با قیمت مناسب (http://www.webhostingtalk.ir/f15/38852)
هتزنر آلمان.
خواستین سفارش بدین.

mamali5
February 18th, 2012, 16:25
سرور با مشخصات زیر میخوام :

هارد : مهم نیست (بالای 10 گیگ(
پهنای باند : بالای 500 گیگ
کشور : آمریکا یا کانادا

ساپورت تلفنی داشته باشه !!

حتما حتما اکانت تست می خوام، اگه اکانت تست ندارید آفر ندید. یه 10 باری شده از دوستان ایرانی سرویس گرفتم و رسما پولم رو دور ریختم.
یکی مثل "ارتباطات دیتا گستر" دوتا شماره تلفن واسه ساپورن میذاره اما یکیش خاموشه و اون یکی رو هم جواب نمی ده فکر کنم یه 20، 30 بار باشه که زنگ زدم و جواب ندادن، بجاش تشریف میارن اینجا دنبال مشتری جدید !!! برادر من شما به همون قبلیا سرویس بده بقیه کارا پیشکش !
از یه طرف دیگه یه تعداد از عزیزان پورتهای تورنت و ... رو به بهونه امنیت !! می بندن ! اگه امنیته خودمون بلدیم ببندیم .
یکی دیگه میگه سرعت 20،30 مگابایت پر سکند رو تضمین میکنم، آخرش 20،30 مگا بیت هم نسیب آدم نمیشه.
اون یکی رو پورت مثلا 1 گیگ با سرعت 100 کیلو بهت سرویس میده و .... یه جا دیگه اشتباها سرویست رو پاک می کنه و میگه ویروس داشت !

اگر از دوستان کسی هست که میتونه درست سرویس بده، ساپورت تلفنی داره، پورت هارو با بهونه‌های مختلف نمیبنده و سرعت مشخصی رو تضمین میکنه و دنبال مشتری ای برای بیش از 1 ماهه میگرده !! آفر مناسب همراه با اکانت تست بده

با سلام

یک پایم خصوصی برای شما ارسال شد لطفا چک کنید.
در مورد پشتیبانی تلفنی هم بنده نمیدونم چند وقت هست که مشتری ما هستید
اما اکثر مشتری هامون میدونن که در حالت عادی پشتیبانی تلفنی نداریم مگر اینکه از قبل هماهنگ کرده باشین
اینکه همه مشتری ها بخوان برای پشتیبانی تماس بگیرن فکر نکنم زیاد جالب باشه...
از نظر کیفیت سرویس و... هم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشید
پشتیبانی آنلاین و ایمیل هم که موجود هست
مشکل شما چی بوده بنده نمیدونم...
در صورتی که مشکلی هست بفرمایید بدون شک حل میشه

با تشکر

arman_gts
February 18th, 2012, 17:04

این کار برای این هست که ابیوز نیاد هم شما به مشکل نخوری هم سرویس دهنده
شماره تلفن هم در سایت گوشه سمت راست قرار داره

Disk Space = 25 GB Enterprise HDD
Data Transfer = unlimited
CPU = 1x Core Xeon
RAM = 256 MB DDR3 ECC Ded
Port = 1 Gbps

IP = 1 free

قیمت: 14000 هزار تومان ماهانه
لینک خرید (http://portal.panios.com/cart.php?a=confproduct&i=2)

irlogo
February 18th, 2012, 17:07
VDS
Ram 1 GIG
HDD 25 GIG
BW Unlimited
ماهیانه 20 هزار تومان