PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغات در چه سایتی و به چه روشی؟؟؟

AriyaDownload
February 17th, 2012, 16:16
سلام دوستان
برای سایت آریا دانلود (http://ariyadownload.com/) می خواییم تبلیغا بنری و لینک بدیم
الان برامون چند سوال پیش اومده

اول از همه اینه تبلیغات بنری رو فرض کنید تو دو سه تا سایت پربازدید می دیم (برای یک ماه)، تو این یکماه مصلما بازدید می یاد بالا
حالا می خواستم بدونم بعد از این یک ماه که تموم بشه چه اتفاقی می یوفته؟
یعنی دوباره مثل قبل می شه؟ یا نه تو بازدید تاثیر گذاشته و باعث معروف شدن سایت می شه؟؟؟

دوم اینکه برای سایت دانلود چه سایت هایی رو برای تبلیغات بنری پیشنهاد می کنید؟؟؟ در کدوم قسمت از سایت؟

سوم اینکه در تبلیغات متنی تنها باید به پیج رنک سایت نگاه کرد یا به تعداد صفحاتی که لینک شده هم توجه داد؟ (مثلا سایتی مثل پی سی ورد با رنک 5 وقتی تبلیغ متنی می دیم، نحوه ی بک لینک خوردن به سایت چطوری هست؟) محاسبه گوگل بر اساس تعداد صفحات هست یا روش دیگه ای هست؟؟؟؟؟

چهارم سایت های با رنک بالا تو ایران که برای تبلیغات متنی خوب باشه چی سراغ دارید؟

ممنون می شم دوستان در این تاپیک شرکت کنن و براساس تجربه و نظریات خودشون ما رو در این زمینه راهنمایی کنن
با سپاس

pouriababaei
February 17th, 2012, 16:39
اول ميرم سراغ تبليغات متني
اول كه سايتي كه تبليغ ميدي بايد لينك مستقيم بزاره و doflow باشه و noflow نباشه.
پيج رنك هك كه هر چي بالاتر باشه با تعداد ايندكس بهتر
اما مثلا تو سايت هاي بزرگ هم تبليغات متني براي تاثير نداره
چون بايد تعداد لينك خروجي كم باشه
Page Rank 4 سايت های با رنك 4 (http://pr4.pichak.net/)
Page Rank 5 سايت های با رنك 5 (http://pr5.pichak.net/)
Page Rank 6 | سايت های با رنك 6 (http://pr6.pichak.net/)
اين هم ليست سايت ها
بنري هم خوب شما كه تبليغ ميدين تو اين 1 ماه بايد از بازديد ها استفاده كنيد فروشگاه اينا داشته باشين بعد بايد يه كاري كنيد كه بازديدكننده ها يه بار ميان هميشه بيان ديگه
1.سرعت لود سايت به نظرم خيلي مهمه
2.زيبايي قالب سايت و رنگ ايناي سايت طوري نباشه كه خسته كننده باشه
3.آپديت بودن
و يه سري موارد ديگه كه مي تونيد بازددكننده ها رو نگه دارين

rrt
February 17th, 2012, 18:20
خوب دوست عزیز شما اگه بخواین تو یک سایت با رنک بالا تبلیغ بدین شاید کم کم 200 هزار تومان آب بخوره ولی میتونید با این 200 هزار تومان تو گوگل تبلیغ کنید که خیلی بهتره

delta
February 17th, 2012, 18:34
نظر بنده... پولت رو دور نریز.پولت رو خرج سایتت کن آمار و کاربر خودش میپره بالا!! وقتی یک مطلب درست و درمون میزاری مطلبت رو کپی میکنند کاربرا میبرند میزارند تو سایتشون یا انجمنشون خودش مجانی تبلیغ هست!! ولی با تبلیغات الکی خودت رو گول میزنی.. بعد یک ماه دوباره میشی مثل قبل.....

تبلیغات معمولا برای یک محصول ایده جدید برای فروش جواب میده. مثل همین عینک های آفتابی 2000 تومانی یا سه بعدی 3000 تومانی!! که با 300 درصد گرونتر میفروشند تو اینترنت و یکباره کسی که محصول رو اورده تبلیغات میده همه جا ملت میریزند میخرند و در عرض یک ماه 100 برابر سود محصول و تبلیغات رو در میاره..

pouriababaei
February 17th, 2012, 22:57
بله منم با تبليغات بنري براي سايت دانلود مخالفم اما تبليغات متني حتما بدين كه پيج رنكتون بره بالا

shazo
February 17th, 2012, 23:00
سلام

ماهي 60 تومن

سايت روزانه 40 هزار بازيد داره..

خواستين در خدمتم..

shabestan
February 18th, 2012, 07:37
خوب دوست عزیز شما اگه بخواین تو یک سایت با رنک بالا تبلیغ بدین شاید کم کم 200 هزار تومان آب بخوره ولی میتونید با این 200 هزار تومان تو گوگل تبلیغ کنید که خیلی بهتره

منم موافقم

rrt
February 18th, 2012, 09:30
ببخشید دوست عزیز متوجه نشدم 60 هزار تومان برای چی ؟

AriyaDownload
February 18th, 2012, 11:40
از لطف همه دوستانی که در تاپیک شرکت کردن صمیمانه تشکر می کنم:53:

مجدد برام سوال پیش اومده
اول اینکه کلا تبلیغات بنری فایده ای نداره؟ یا فقط برای سایت هایی با محتوای دانلود کارساز نیست؟

دوم اینکه دوستان تبلیغات در گوگل رو اشاره کردن، برای سایت دانلود این رو خودمون تست کردیم، تبلیغات تویه گوگل اصلا فایده نداره
چون فورا حسابت صفر می شه (کلیک خورش خیلی بالا هست)، چند وقت پیش برای تست چثزی حدود 2000 کلیک فکر کنم گرفتیم به ساعت نکشید
و اینکه سوالم اینه که برای فروشگاه تبلیغات تویه گوگل فایده داره یا نه؟؟؟ (چون برای سایت دانلود تست کردیم فایده ای نداشت)

سوم اینکه برای تبلیغات در گوگل از چه مرجعی یا چه سایتی استفاده کنیم؟ سایت بریتانیا قیمت هاش خیلی بالا هست
فرد مطمئن و کاردرست یا شرکت دیگه ای رو سراغ ندارید که این کار رو انجام بده؟؟؟

ممنون می شم به این سوالات هم پاسخ داده بدید و ما رو راهنمایی کنید:53:

با سپاس از لطف همه ی دوستانی که در تاپیک شرکت کردند

shazo
February 18th, 2012, 11:51
آريا جان

پيشنهاد من به شما سايت هاي پر بازديده ؛ طرف مثلا سايت موسيقي داره ميره تو سايت هاي موسيقي ديگه تبليغ ميده ! خوب اين اشتباست

شما بايد جايي تبليغ بدي كه از نظر موضوع كمي به سايت شما بخوره !

گوگل هم با اين اوصاف زياد فايده نداره! بازديد كننده مياره ولي شما رو تخليه مالي مي كنه !

rrt
February 18th, 2012, 12:48
منم موافقم
گوگل خیلی خیلی خوبه اما واسه سایتهای با محتوای دانلود خوب نیست چون در عرض چند ساعت به اتمام میرسه

حال منم دارم یه اسکریپت طراحی میکنم که بنظرم واسش تبلیغ تو گوگل خوب باشه که چند روز دیگه تموم میشه و باید تبلیغ کنم
حالا شما هم اگه یه شرکت خوب بجز ****** واسه تبلیغ تو گوگل گیر اوردین بگین

0060
February 18th, 2012, 14:21
:d
تبلیغ گوگل برای سایت دانلود به هیچ وجه ، تبلیغ گوگل فقط برای سایتهایی که محصولاتی برای فروش دارن پیشنهاد میشه که حداقل از هر 10 کلیک 1 محصول به فروش برسه

تبلیغ بنری حتما برای چند ماه هم که شده باید انجام بشه که به قول معروف دیده بشه ( با تبلیغ در این مکان دیده شوید :d ) بهترین سایتها همون سایتهای نرم افزار قدیمی هستن که در حال حاظر فقط اسمی ازشون به جا مونده ولی امار بالایی دارن با آبدیت بهتر نسبت به اونا میتونید کاربراشو به طرف خودتون بکشید.

مطمئنن باید سعی کنید هزینه ای که برای تبلیغ میدید از همون راه فروشگاه توی مدت تبلیغ در بیارید ( هزینه تبلیغتون رو باید از تبلیغ و فروشگاه در بیارید )

قبل از هر کاری پیشنهاد میکنم به فکر راه اندازی انجمن سایت باشید برای جذف کاربر نیاز به انجمن دارید.

:d

AriyaDownload
February 18th, 2012, 16:30
الان می خواییم تبلیغات تو گوگل بدیم
جای خاصی رو دوستان سراغ دارن که مطمئن باشه؟ (غیر از بریتانیا)

این
http://www.jahanadwords.org/?page_id=2074
چطوری هست؟

amirmahdi8573
February 19th, 2012, 00:40
من قبلا باهاشون در زمینه ارسال ایمیل تبلیغاتی همکاری داشتم و پنل ارسال ایمیل هم ازشون میگرفتم
افتضاح بود

FILMHOO
February 19th, 2012, 01:03
دوستان نظرتون در مورد این شرکت برای تبلیغ در گوگل چیه ؟

طراحی سایت, طراحی وب سایت | سئو, بهینه سازی وب سایت (http://www.minyatoor.com)

adamak
February 19th, 2012, 01:36
به نطر دوستان تبلیغ گوگل برای کار هاستینگ جواب میده ؟

FILMHOO
February 19th, 2012, 02:00
بهترین مکان برای تبلیغ هاستینگها سایتهای اسکریپت و انجمنهای تخصصی مثل وب هاستینگ تالک و کلاً هر سایتی که با ابزارهای وب

مستری سرو کار دارد .

تبلیغات سایتهای دانلودی در گوگل بیهوده است ... بهترین تبلیغات برای سایتهای دانلودی تبلیغات متنی در سایتهای با رنک بالا میباشد

و به مدت حدااقل سه ماه تا باعٍث افزایش رنک گوگل شود ...

shahintak
February 19th, 2012, 03:33
شما بايد جا هاي تبليغ كنين كه كاربر ها سايت با دانلود و در زمينه سايت شما سرو كار داشته باشن در اين شرايط بهترين نتيجه را خواهيد گرفت

اگر مايل بودين ميتونم تبليغات شمارو در سايت خودم قرار بدم

ميتونين با پيام خصوصي با من در ارتباط باشين

lvlehrad
February 19th, 2012, 05:27
تبلیغات در گوگل رو باید بدید کسی که کار بلد هست انجام بده تا با کمترین هزینه بیشترین بازدید/سود رو بکنید ...(برای تبلیغ محصول خیلی خوب جواب میده ولی برای سایت دانلود اصلا فکرشم نکنید ... مگر اینکه تو سایتتون فروشگاه بزنید و فروشگاه رو تبلیغ کنید که بازدیدش برای سایت دانلود هم حساب بشه ...)

در کل به نظرم اول هدفت رو از تبلیغ کردن مشخص کن بعد دنبال راه و روش باش ... اگر میخوای سایتت معروف شه و کاربر دائمی داشته باشی اول از همه یه انجمن حرفه ای بزن بعد تبلیغات بنری بده سایت های معروف ... اینجوری هم سایتت معروف میشه هم کاربر فعال جذب میکنی ...

اگرم هدفت پول در آوردن هست که یه فروشگاهی چیزی بزن و برای فروشگاه تبلیغ کن ...

تبلیغ از طریق ایمیل هم برای فروشگاه و کلا فروش محصول خیلی خوبه البته اگر حرفه ای تبلیغ بشه

من پیشنهاد میکنم روی سئو سایتت کار کنی و بک لینک بخری از سایت های دانلود ...

@adamak
برای تبلیغات هاستینگ همونطور که دوستمون گفت سایت های مثل وب هاستینگ تاک , ویبی ایران و سایت های وبمستری خیلی خوب جواب میده ...

parsvia
February 19th, 2012, 08:29
تبلیغات باید خیلی برنامه ریزی شده باشه
هزینه ای که انجام میشه باید به نتیجه برسه و سود دهی داشته باشه
تبلیغات باید در جایی انجام بدید که به موضوع کارتون نزدیک باشه مثلا اگه سایت دانلود موزیک دارید نباید توی سایت موبایل تبلیغات کنید!!!
متن بنر خیلی مهمه . متن و طرح بنر هستش که بازدید کننده رو تشویق می کنه واسه کلیک کردن
برای سایت دانلود من هم تبلیغ متنی توی سایت ها با رنک بالا رو پیشنهاد می کنم
مثل : پارس تولز مرجع ابزار وبمستر ایران (http://www.parstools.com)
که رنکش 6 هستش

AriyaDownload
February 19th, 2012, 11:05
از لطف همه دوستان ممنونم
تبلیغات گوگل رو می خواییم فقط برای فروشگاه سایت بدیم ولی نمی دونمی از طریق چه کسی یا چه شرکتی این کار رو انجام بدیم؟؟ (****** خیلی گرونه می ده)

مورد دوم اینکه ما تبلیغات متنی هم در سایت های بزرگ می خواییم بدیم، فقط اینجا یک سوال برام پیش اومده وقتی لینک ها fllow باشه بک لینک می گیریم، تا اینجا درست گفتم؟
حالا مثلا ما برای دو سایت پیج بالا سه ماهه تبلیغ متنی می گریم، یعنی اگه در تاریخ 90/12/01 تبلیغات متنفی فعال بشه، سه ماه بعدش در تاریخ 91/02/01 تبلیغاتات متنی اعتبارش تموم می شه
حالا اینجا دوتا سوال واسم پیش اومده:

1- قضیه ی بک لینک هایی که گرفتیم مثلا 10,000 بک لینک گرفتیم، قضیه این بک لینک ها چی می شه؟ آیا همچنان ماندگار هست یعنی وقتی تو گوگل وبمستر نگاه کنم این بک لینک هایی رو که داشتم رو نشون می ده؟ یا نه وقتی تبلیغ متنی حذف بشه این بک لینک ها هم کم کم برمیگرده به حالت قبل؟

2- سوال دوم ==> همونطور که گفتم اگه ما در تاریخ گفته شده تبلیغ متنی رو فعال کنیم در تاریخ 91/02/01 اعتبار تبلیغ متنی تموم می شه، طبق اعلام گوگل پیج رنک ها رو در تاریخ 10 تیر تا 12 تیر پیج رنک ها رو آپدیت می کنه، حالا می خواستم بدونم اعتبار ما که در اردیبهشت تموم می شه آیا تاثیری در پیج رنک ما می ذاره که طبق گفته گوگل در تیرماه آپدیت می کنه یا نه، ما باید یک شش ماه تبلیغات متنی بدیم (یا دوتا سه ماه) که با آپدیت گوگل در اون تاریخ، تبلیغات متنی ما در اون سایت ها وجود داشته باشه؟؟؟ (امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید)

ممنون می شم دوستان مجدد در تایپک شرکت کنن
با سپاس

tarsiran
February 19th, 2012, 12:47
یک گروه خوب با بازدهی مناسب
معرفی یک گروه خوب برای ایمیل مارکتینگ (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=11521)

delta
February 19th, 2012, 12:51
داداش من اگر میخوای تو گوگل تبلیغات بدی بهتره یک کمی بمونی این اینترنت سرو سامان پیدا کنه بعد.. تبلیغاتت رو کی میخواد ببینه؟ ایرانی ها؟ گوگل در حال حاظر از هر 30 روز 20 روزش باز نمیشه!! االنم که داریم میرسیم انتخابات.مطمعنا دوباره یک هفته ای قطعی داریم.. پس بهتره بمونی در یک بازه زمانی مناسب تبلیغات کنی.. مثلا 7 روز مونده به عید تو سایتها و گوگل تبلیغات بده که به علت تعطیلات و... سایتها معمولا پر بازدید هستند و تبلیغات بهتر جواب میده..

rrt
February 19th, 2012, 13:30
بنظر من برای هاستینگ تبلیغات گوگل هم موثره چون 50% از افراد از طریق گوگل با شرکت های هاستینگ آشنا میشن

SEOmoz
February 19th, 2012, 13:42
بزرگ ترین اشتباه این هست که شما به گوگل تبلیغ بدید چون حتما میخواید یکی از کلمات بزارید دانلود که همین خودش اشتباه هست
کلا تبلیغات در گوگل نیاز به برنامه ریزی و کار درست داره که اصلا انجام نمیشه پس از نظر من اگر اونجا تبلیغ بدید اشتباه بزرگی هست و هیچ چیز خاصی بهتون نخواهد رسید.
بک لینک اصلا نمیتونه برایتون مفید باشه چون اصل کار بک لینک گرفتن ورودی هست شما بازدید کننده میخواید بازدید کننده ای که چندین بار به سایت شما سر بزنه و حداقل در خاطر داشته باشه
اگر میخواید پیج رنک بگیرید تبلیغات متنی هست در سایت های بزرگ.
کلا بک لینک به صورت Nofollow هم نمیشه چون لینک Nofollow اصلا بک لینک نیست.
بهترین کار این هست که شما در چند سایت خوب و معروف که به کار شما نزدیک هم هستند تبلیغ بدید سایت هایی که نیاز وبمسترها رو برطرف میکنند سایت های اموزشی و ای تی بهترین ها هستند.
بزرگ ترین دانلودرهای اینترنت وبمستر ها هستند پس باید جایی باشه که اونا ببینند

AriyaDownload
February 19th, 2012, 19:33
با سپاس از راهنمایی دوستان
من هنوز پاسخ این سوالات زیر رو متوجه نشدم
اگه امکانش هست در این زمینه منو راهنمایی کنید، ممنون می شم

از لطف همه دوستان ممنونم
تبلیغات گوگل رو می خواییم فقط برای فروشگاه سایت بدیم ولی نمی دونمی از طریق چه کسی یا چه شرکتی این کار رو انجام بدیم؟؟ (****** خیلی گرونه می ده)

مورد دوم اینکه ما تبلیغات متنی هم در سایت های بزرگ می خواییم بدیم، فقط اینجا یک سوال برام پیش اومده وقتی لینک ها fllow باشه بک لینک می گیریم، تا اینجا درست گفتم؟
حالا مثلا ما برای دو سایت پیج بالا سه ماهه تبلیغ متنی می گریم، یعنی اگه در تاریخ 90/12/01 تبلیغات متنفی فعال بشه، سه ماه بعدش در تاریخ 91/02/01 تبلیغاتات متنی اعتبارش تموم می شه
حالا اینجا دوتا سوال واسم پیش اومده:

1- قضیه ی بک لینک هایی که گرفتیم مثلا 10,000 بک لینک گرفتیم، قضیه این بک لینک ها چی می شه؟ آیا همچنان ماندگار هست یعنی وقتی تو گوگل وبمستر نگاه کنم این بک لینک هایی رو که داشتم رو نشون می ده؟ یا نه وقتی تبلیغ متنی حذف بشه این بک لینک ها هم کم کم برمیگرده به حالت قبل؟

2- سوال دوم ==> همونطور که گفتم اگه ما در تاریخ گفته شده تبلیغ متنی رو فعال کنیم در تاریخ 91/02/01 اعتبار تبلیغ متنی تموم می شه، طبق اعلام گوگل پیج رنک ها رو در تاریخ 10 تیر تا 12 تیر پیج رنک ها رو آپدیت می کنه، حالا می خواستم بدونم اعتبار ما که در اردیبهشت تموم می شه آیا تاثیری در پیج رنک ما می ذاره که طبق گفته گوگل در تیرماه آپدیت می کنه یا نه، ما باید یک شش ماه تبلیغات متنی بدیم (یا دوتا سه ماه) که با آپدیت گوگل در اون تاریخ، تبلیغات متنی ما در اون سایت ها وجود داشته باشه؟؟؟ (امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید)

ممنون می شم دوستان مجدد در تایپک شرکت کنن
با سپاس

SEOmoz
February 19th, 2012, 20:08
اگر میخواید پیج رنک بگیرید تبلیغات متنی هست در سایت های بزرگ.
کلا بک لینک به صورت Nofollow هم نمیشه چون لینک Nofollow اصلا بک لینک نیست.
لینک بک ها تا اون مدتی که هستند مورد توجه گوگل هستند و پس از اتمام دیگر ارزشی ندارند اما در داده های گوگل ثبت میشه که شما از یک سایت بک لینک داشتید و در اپدیت های بعدی خودش تاثیر میده اون بک لینک ها رو
کلا در مورد اپدیت گوگل تاریخ زیاد صادق نیست هر وقت گوگل احساس کنه نیاز هست اپدیت میکنه توی یک ویدئو Matt Cutts میگفت که وقتی داده های ما به حد معین برسه شروع میکنیم به رنک دادن نمیشه براش زمان مشخص کرد اینا همه حدس هست

faratools
February 19th, 2012, 20:56
بهت تو یاهو ، یه سری تحلیل های فاندامنتال دادم :دی
سعی کن اونا رو رعایت کنی
تبلیغات کن اما به طریقی که بت گفتم بازدید کننده رو نگهدار
رو مسئله برندینگ کار کن تا سایتت از بفیه آریا دانلود ها ، متمایز شه.
فعالیتت رو تو شبکه های اجتماعی بیشتر کن
کتاب من رو دانلود کن : یک ادمین | کتاب : چگونه 3000 بک لینک رایگان دریافت کنیم؟ (http://www.1admin.ir/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-3000-%D8%A8%DA%A9-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85)
تبلیغات تو سایتت هم حتما اونایی باشه که بازده خوبی داره و تبلیغات به درد نخور رو حذف کن

Hoomanf
February 20th, 2012, 20:38
عزیزانی که میگن تو گوگل تبلیغ کنید،
گوگل کارش کاملا قانونیه ولی دانلود فیلم یا نرم افزار کرک شده کاملا غیر قانونی...
بنابراین بعد از ثبت و خرید از گوگل برای این کار مطمئن باشید خیلی زود اخطار دریافت خواهید کرد...

behrooz
February 20th, 2012, 21:23
دوست عزیز تنها چیزی که امارت رو بالا میبره گوگل هست
اگه میخوای هزینه کنی تو گوگل تبلیغ کن میتونی از ****** استفاده کنی
درضمن بیشتر از نود درصد کسایی که به همچین سایتایی میان از طریق موتور های جستجو هست
درضمن تبلیغات هزینه نیست سرمایه گذاری هست

faratools
February 21st, 2012, 14:57
دوست عزیز تنها چیزی که امارت رو بالا میبره گوگل هست
اگه میخوای هزینه کنی تو گوگل تبلیغ کن میتونی از ****** استفاده کنی
درضمن بیشتر از نود درصد کسایی که به همچین سایتایی میان از طریق موتور های جستجو هست
درضمن تبلیغات هزینه نیست سرمایه گذاری هست

دوست عزیز
برای یه سایت دانلود ، که امکان داره conversion rate اش ، 1 درصد هم نباشه . به نظر شما به صرفه است ؟
دوما این که ، تبلیغات تو سایت های بزرگ ، خیلی بهتره و authority سایتش رو بالاتر میبره .
همچنین ، سایتش دیده میشه و اگه تو ادورز نگاه کنید ، به خاطر جست و جوی بالای کلمه " دانلود" که پیشنهاد هم نمیشه ، باید بالای نیم دلار برای هر کلیک بید کنند که اصلا به صرفه نیست

behrooz
February 21st, 2012, 20:52
اگر نخواین چنین هزینه ایی بکنید میتونید از سایت های آگهی رایگان استفاده کنین که تو نت ریخته این سایت هفت ستاره رو هم رایگان میزنه
Account Suspended (http://www.tejaratsara.com)

adamak
February 22nd, 2012, 01:23
این سایت هم 7000 تومان رایگان داره
آگهی نت (http://www.agahinet.ir)