PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش هاست لینوکس و رادیو با 50% تخفیف ویژه - قدرتمند، ایمن و با امکانات زیاد

REXNET
February 17th, 2012, 06:51
http://up.vbiran.ir/images/76b6kflsamisbyptmfuk_thumb.gif (http://up.vbiran.ir/viewer.php?file=76b6kflsamisbyptmfuk.gif)

به اطلاع دوستان و همکاران عزیز می رساند، فعالیت وبسایت RexHost زیر نظر دپارتمان REXNET این شرکت به منظور ارایه سرویس "هاست اشتراکی لینوکس" ، "هاست نمایندگی" و "هاست رادیو اینترنتی" با 50% تخفیف ویژه آغاز شد. دوستان عزیز می توانند برای مشاهده لیست پلان ها و تعرفه آن ها به وبسایت www.rexhost.net (http://www.rexhost.net) مراجعه نمایند و یا از طریق پرتال این شرکت به آدرس RexHost - Portal Home (http://client.rexhost.net) اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورند.

Promotion Code: promo_100

لازم به ذکر است سرویس ها با کیفیت بسیار عالی، آپتایم 100% و امنیت کامل ارایه می شوند. فرآیند Backup گیری خودکار از تمامی اطلاعات بصورت روزانه صورت گرفته و در دسته های روزانه، هفتگی و ماهانه آرشیو می شوند. همچنین تکنیسین های ما بصورت 24 ساعته در حال مانیتورینگ و تغذیه سرویس ها می باشند. کلیه فرآیند فروش و ایجاد اکانت ها بصورت کاملا خودکار و بدون دخالت نیروی انسانی در سریعترین زمان ممکن انجام می شود و تیم پشتیبانی بصورت 24 ساعته 7 روز هفته آماده پاسخ گویی و رفع نیاز های شما می باشند.

مشاهده تعرفه وب هاستینگ (http://rexhost.net/webhosting) / X (http://client.rexhost.net/cart.php?gid=1)

مشاهده تعرفه ریسلر هاستینگ (http://rexhost.net/resellerhosting) / X (http://client.rexhost.net/cart.php?gid=3)

مشاهده تعرفه رادیو هاستینگ (http://rexhost.net/radiohosting) / X (http://client.rexhost.net/cart.php?gid=2)

مشاهده تعرفه ثبت دامین (http://client.rexhost.net/domainchecker.php)

hiwa
February 25th, 2012, 11:55
قیمت هاتون خیلی بالا نیست ؟ وان اند وان هم این جوری نیست بابا

elyas.as
February 25th, 2012, 13:18
این قیمتها واسه مشتری ایرانی یه کم بالاست
راستی چرا سایت انگلیسی؟

babelirani
February 25th, 2012, 13:40
سلام

این قیمت ها برای مشتری های خارج از ایران هم بسیار بالاست چه برسه به مشتری های داخل ایران

iranian-portal
February 26th, 2012, 13:37
250 مگابات هاست 35دلار در سال؟
این قیمت ها فکر کنم دروغ سیزده به در باشه

behtarinha4u
March 9th, 2012, 19:15
پیشنهاد می کنم مراقب معامله با علی تقوی یا همون رکس باشید
ایشون یه کلاهبرداره
خودش هیچ سروری نداره و هاستهای سایتهای خودش روی سرورهای دوستانش به رایگان هست
از من 750 تومن کلاهبرداری کرده که حتی پول اینترنت رو نداره بده.
در واقع دو تا از فیشهائی که دارم برای پرداخت پول اینترنتشون بود که به جاش اکانت بی مصرف دادند در حالی که توی صفحه کاربریشون
http://www.webhostingtalk.ir/member/13020/
گفتند : متشکرم، ولی به زودی شرکت بین المللی هاستینگ خودم یعنی rexnet پس از آماده سازی دفتر اصلی در انگلستان و همچنین دفتر دبی و ایران، شروع به کار خواهد کرد.

از این رو لازم دونستم فعلا بصورت فوری این مقدار رو بگم تا درگیر توهمات بزرگ این پسربچه نشید. که برای منم لیست بلند بالا از افرادی که باهاشون یه بار چت کرده بود رو به عنوان کارمند شرکتش لیست کرد !!!

اینها رو از این رو گفتم که فریبش رو نخورید و باهاش معامله کنید یه دفعه وقت پشتیبانی و پاسخگوئی رسید از الفاظی بسیار رکیک استفاده کنه و حرفهائی بزنه که اصلا متوجه نشید چی می گه :
مثلا بهش زنگ می زنم پولم رو بگیرم
می گه سال نو مبارک
یا می گه فقط حق با منه نه مشتری
به زودی کلیه فیشهای بانکی که ریختم براشون رو در یک تاپیک جدا قرار می دم
فعلا اینها رو داشته باشید :
http://www.webhostingtalk.ir/f15/15499/index14.html#post164463
من قبل از اینکه با ایشون همکاری کنم این پست رو پستهای دیگه رو دیده بودم اما گفتم از وب ایران حمایت کنم، اما باور نمی کنید وقتی پولمو خواستم چه حرفهای زشتی می زد !
فعلا تا سر وقت که یک تاپیک مستقل ایجاد کنم دو تا از فیشهای واریزی رو که هر کدوم 100 تومن هست واریز کردم.
برای شکایت هم از اونجا که فک می کنم به سن قانونی نرسیده نشه دقیق بررسی کرد و شما هم اگه شکایت دارید مثل من با پدرش صحبت کنید، چون با حرف زدن با اون به هیچ نتیجه ای نمی رسید.
چون واقعا متوجه نمی شید چی می گه.

برای مثال اینجا نوشته فروش هاست و اینکه سرور داره اما جای دیگه در جواب شکایت یکی دیگه از کاربرا که گفته بود :
با سلام
آقای علی تقوی خجالت نمی کشی که اینطوری حرف می زنی ؟
تو خارج از کشور هستی ؟ می خوای آدرس خونه ت رو همینجا بزارم ؟
تو بازرا هاستینگ این همه سر ملت کلاه گشاد گذاشتین حالا اومدی اینجا ریش سفید شدی برای ملت ؟
با همون اسم خودت اومدم اینجا که مبادا شک کنی - حتما میشناسی ؟
آدم دو رو و کلاه بردای هستی

گفته : هاستينگ خودم يعني REXNET که شما آي دي تون رو به نام شرکت من ساختيد، يکي دو سال پيش فعال بود و بعد جمش کردم.
و در پایان همون موضوع گفته : شما که اندازه سر سوزن از من اطلاعات اضافی نداری غیر از شماره خط ایرانسل ام، اون رو هم که همه دارند، داری به چی تهدید می کنی؟

پس لطفا دقت کنید به شما هم مثل همه کسائی که بهش پول دادند یه دفعه نگه ده سال پیش رکس نت رو جمعش کردم و بگه جز یه خط ایرانسل چیزی از من نداری !

دوستانی که منبع این گفته ایشونو می خوان لطفا پیغام خصوصی بدن تا سند کنم . چون طبق قوانین سایت امکان قرار دادن منبع سایت نیست .

من از ایشون 620 هزار و پونصد تومن فیش واریزی دارم که یه سایت فروش خارجی دارم اما ایشون پولهای منو گرفت و محصول بی مصرف تحویل من داد ! و چند محصولشون که فعال بود بسیار بی کیفیت بود که به اعتبار من بسیار صدمه زد که پس از اون دیگه کلا سایتش داون شد و هیچ مسئولیتی هم درباره بدهیشون نداشت و گفت حق با منه نه مشتری !

این رو مقدمتا عرض کردم تا فریب ایشون رو نخورید . به زودی اطلاعات کامل تر درباره اش می نویسم.
من تلفن خونشون رو دارم اما وقتی زنگ می زنم یا تلفن رو اشغال می کنه یا می کشه. دوستان اگه ادرس منزل ایشون رو دارند ممنون پیغام خصوصی کنند تا با پدرشون صحبت کنم.

REXNET
March 10th, 2012, 01:11
شرمنده بابت تاخیر... دوستان عزیزی که در مورد قیمت پست دادن قیمت های ما از Hostiran پایین تر بود ضمن اینکه من برای این سایت امکانات بسیار بالا و خوبی رو در نظر گرفته بودم که متاسفانه کسی تمایل نشان نداد و سایت RexHost رو به حالت تعلیق درآوردیم تا در آینده با شرایط جدیدی کار رو شروع کنیم. در عمل کسی از ما خرید نداشت تو این مدت.

------------------------------------------------------------------------------------

و اما در مورد پست آخر از آقای مهدی محمدی دهقانی که یکی دو هفته ای میشه دست از اذیت ما بر نمیدارن و به هیچ راهی هم نمیشه باهاشون مشکل رو حل کرد و من در نهایت از ایشون خواستم از طریق مراجع قانونی مشکل شون رو پیگیری کنند چون ایشون به هیچ وجه تمایلی برای رفع مشکل بین خودمون نشون نمیدن و از طرفی در این مدت بسیار پرخاشگرانه رفتار کردند با ما و حتی ما رو تهدید هم کردند!! که با توجه به این مسائل فکر می کنم پیگیری مسئله بسیار کم ارزش ایشون از طرق قانونی بهتر هستش. و بنده هم حتما به خاطر آزار و اذیت ایشون شکایت خواهم کرد.

و اما اینکه قضیه چیه و چرا با ایشون به مشکل خوردیم رو می نویسم تا برای دوستان سوء تفاهم نشه، هرچند تعداد زیادی از بچه های این جا با من کار کردند و از رفتار تجاری و تخصصی بنده آگاهی دارند...

سال گذشته ما یک سایتی رو برای ارایه سرویس *** راه اندازی کردیم و با توجه به تجربه ای که در کار هاستینگ و برنامه نویسی داشتیم توانستیم از موقعیت خوبی برخوردار بشیم و کاربران و نمایندگان زیادی رو جذب کردیم. در همان اوایل کار و با تبلیغ در یکی دو انجمن مرتبط ایشون با ما تماس گرفتند و جویای شرایط و احوال سرویس ها و نمایندگی شدند. طی مذاکراتی که با ایشون داشتیم و شرایط و ضوابط رو هم براشون توضیح دادیم، و با توجه با اینکه ایشون اکثر فروش شون روی کاربران خارجی بود و سرویس متفاوتی نیاز داشتند (مولتی لوکیشن و IP اختصاصی)، طی یک هفته مهلتی که برای شروع کار با ما درخواست کرده بودند، براشون این سرویس ها رو اضافه کردیم به خدمات مون تا همکاری مون بهتر و بیشتر بشه. بماند اینکه ایشون تا یکی دو هفته بعد از قولی که داده بودند پیدا شون نشد و با تماس تلفنی ما خرید های بسیار ناچیز و کم تعدادی رو انجام دادند. در حالی که در همان وقت دو نماینده دیگر داشتیم که چند صد تا چند هزار اکانت از ما تهیه کرده بودند و البته فروش بالا و فعالیت مناسب از شروط اولیه سرویس نمایندگی ما بود. خلاصه ما مجبور شدیم این هزینه اضافی رو با ارایه سرویس به دیگر نمایندگان جبران کنیم. در طی سال گذشته مراودات تلفنی با ایشون داشتیم بر حسب یک رفاقت کاری که هرچند رابطه با ایشون اصلا و ابدا برای بنده سودی نداشت و در واقع زمان بیهوده ای بود که تلف شد. معمولا در تجارت هر دو طرف برای یکدیگر مفید واقع می شوند و بالفرض وقتی بنده برای کسی در حوزه تخصصی خودم کاری انجام می دهم انتظار دارم فردا اون هم در حوزه تخصصی اش کار ما رو راه بندازه. بهرحال در این مدت با ایشون تماس تلفنی داشتم و حتی شماره منزل همدیگر رو داشتیم. در این زمان بنده از نحوه کار ایشون و اینکه سایت هاشون تقریبا رو هواست و مخصوصا در مورد پشتیبانی فنی بسیار ضعیف عمل می کردند و توصیه ها، اطلاعیه ها و پیشنهادات ما رو به هیچ عنوان رعایت نمی کردند و کاربرانشون رو از احبار مطلع نمی کردند و به همین خاطر با مشکل نسبی مواجه بودند در مورد سرویس دهی. طبق شرایط نمایندگی ما، پشتیبانی از کاربران به عهده شخص نماینده هستش و ما فقط وظیفه تامین کیفیت و آپتایم شبکه رو داریم. به طور مثال ما از ایشون درخواست کرده بودیم که با ایجاد یک DNS Record بر روی دامنه خود و CNAME کردن آن روی زیر دامنه ما مشکل تغییر IP را برطرف کنند و مجبور نشوند موقع تغییر IP دنبال کاربران شون بدوند، ولی ایشون توجه نکردند. در مورد نحوه اتصال و نوع کانفیگ هم همین مسئله وجود داشت. سیستم فروش شون هم اصلا جالب نبود. به هر صورت اوایل کار تعداد کاربران آنلاین ایشون روی سرور های ما بسیار کم بود و این روند هیچ گاه رو به رشد نگذاشت تا جایی که چند ماهی بود که هیچ یوزری به سرور متصل نمی شد. با توجه به اینکه با ایشون در ارتباط نزدیک بودیم، و نیز اینکه آخرین اکانت مولتی سرور بنده که به نمایندگان و کاربران دیگر فروخته بودیم همگی منقضی (Expire) شده بودند، به ایشون اطلاع دادیم که سرور های اضافی رو برای کاهش هزینه می خواهیم جمع کنیم. در آن زمان اکثر سرور های ما Dedicated بودند و هزینه قابل توجهی روی دست ما گذاشته بودند. ایشون همون روز ها بود که اعتراضی رو برای من ایمیل کردند و در مورد سال گذشته و اتفاقاتی که افتاده بود انتقاد کردند. بنده هم بهشون دلایل رو گفتم و همچنین این مورد هم گفتم که اگر حتی یک یوزر آنلاین دیگر پیدا شود بنده سرویس مولتی رو دوباره راه می اندازم تا متضرر نشوند. هرچند این را هم بگویم که مهلت فروش تمامی اکانت های ایشون از لحاظ قانونی تمام شده بود و ما فقط به خاطر آشنایی نزدیک این مسائل را وارد معادلات مون نمی کردیم. حتی ایشون چند باری کاربر متخلف و Abuse گرفته هم داشتند که زیر سبیلی رد کردیم. این مسائل گذشت تا حدود یک ماه پیش که بنده دیدم طرز فکر من و ایشون کاملا متضاد هست و از لحاظ تجاری هم برای من سودی ندارند، در واقع تمام کارهای فنی که بنده برای ایشون انجام دادم هیچ بازگشتی نه بصورت کاری نه بصورت مالی برای بنده نداشت، از طراحی قالب برای فروم شون در اوایل آشنایی گرفته تا تنظیمات امینیتی سرور و سایت هاشون که همین اواخر انجام داده بودیم و خدا شاهده در اوج گرفتاری و شلوغی بدون گرفتن حتی 1 ریال دستمزد براشون وقت گذاشتم و کارشون رو راه انداختم. این مسائل و مشورت های بسیار بسیار کودکانه ایشون در امور تجاری که عملا به درد نمیخوردند باعث شد که تصمیم به قطع رابطه بدهم، مخصوصا اینکه این روز های آخر ایشون توقعات شون بالا رفته بود و مدام از من خرمالی می خواستند. بنده هم تصمیم ام رو بهشون گفتم و گفتم که تمام بد بستون های شخصی که داشتیم رو محاسبه می کنم و تصفیه حساب می کنم. که بنده باید به ایشون 160,000 تومان بعلاوه حدود 25,000 تومان میدادم که به دلیل اینکه اون 160 تومان رو بابت خرید سکه 45 هزار تومان زیر قیمت بازار به من داده بودند، براشون یک سکه ربع فرستادم و گفتم سکه 245 تومان می ارزه و تمایلی به تخفیف ندارم و میخوام این به عنوان تصفیه حساب ما شامل هر آنچه که بوده، باشد. فکر کنم یکی دو هفته بلکه کمی بیشتر از این قضیه گذشته بود که ایشون ایمیل دادند طبق معمول طوماری از انتقادات به همراه بد و بیراه و تحقیر و تهدید برای بنده ارسال کردند که خلاصه مطلب اش این بود که ایشون بنده رو خیانت کار به اعتماد (!!) و کلاهبردار خوانده بودند و نیز درخواست Money Back تمام اکانت های خریداری شده رو کرده بودند!! Money Back بعد از یک سال و نیم (!!) و بدون هیچ دلیل منطقی و فقط بر پایه توهمات ایشون و موقعیت پیش آمده بر اساس سهل انگاری خودشان در ارایه سرویس به مشتری هاشون. ضمن اینکه اکثر اکانت ها منقضی و بلا استفاده بودند و چندین ماه بود که از هیچ اکانتی استفاده نشده بود. جالب تر از همه آنکه ایشون پرداخت هاشون به بنده رو دولا پهنا و دو سه برابر مقدار واقعی در نظر گرفته بودند و ضمنا این سناریوی تاریخی رو مطرح کردند که "چون قیمت دلار سال پیش 1200 بوده و بنده با 500 هزار تومان می توانستم حدود 500 دلار تهیه کنم، حال که دلار 2100 تومان است و شرایط قبلی صدق نمی کند، پس شما باید دو برابر به من پول بپردازید که البته تخفیف می دهم و در نهایت تا فلان روز فرصت دارید 750 تومان برای من بریزید وگرنه فلاو و بهمان می کنم" (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) ، انگار مثلا ایشون به من دلار داده بود که حالا من می بایست بهش دلار پس بدم!! یا اینکه قیمت دلار رو بابای من بالا برده!! بگذریم.... ابتدا با اینکه اون نامه در حد زیادی توهین آمیز و زشت بود و اصلا راضی به هیچ گونه صحبتی با ایشون نبودم، ولی بهشون پیشنهاد کردم که با اینکه رضایت ندارم از حرف هایی که گفته، ولی حاضرم محض اثبات درستی کار خودم همه اون اکانت هایی که خریده بدون توجه به چیزی و بدون هیچ گونه سوال جوابی، همه را همانطور که بوده اند دوباره بهشون ارایه کنم و گارانتی بازگشت پول 1 ماهه جدیدی بهشون بدم که در صورت عدم رضایت از سرویس جدید (با دلیل) بدون هیچ چک و چانه ای پولشون رو refund کنیم. ولی ایشون قبول نکردند و درخواست وجهی رو داشتند که کاملا غیر منطقی و نادرست بود!! بنده سعی کردم با ایشون مذاکره کنم ولی نه ایمیل هام رو خوندند و نه جواب تلفن دادند، ضمن اینکه همینطور به ارسال ایمیل های حاوی مطالب ناپسند و پر از تهدید و با ادعاهایی کاملا غیر منطقی ادامه می دادند. تا اینکه هفته پیش شروع کردند به ایجاد مزاحمت تلفنی برای خانواده بنده با تماس های مکرر به منزل و درخواست صحبت با پدر بنده که مثلا به پدرم بگوید پسر شما کلاهبردار است و معلوم نیست چه چیز های دیگری که میخواست به پدرم بگوید!! هر چند پدرم تمایلی به پاسخ دادن نداشت ولی بنده هم به هیچ وجه نمی خواستم مسائل کاری وارد حریم خانواده شود و موجبات آزار خانواده را فراهم کند. بنده همان شب اول برای این آقای نا محترم، ایمیل فرستادم و بهشون گفتم فقط محض کم شدن شرشان و نیز اینکه هیچ حرف و حدیثی پشت سر ما نباشد، حاضرم پول درخواستی رو که 750 هزار یا 400 دلار بود بهشون بپردازم و قرار شد تا فردا شب پول بهشون تحویل داده بشه. هرچند با تماس هایی که با دوستان داشتم همگی متفق القول به من گفتند که به هیچ وجه چیزی بهش نده و طرف داره باج میگیره... اما ایشون بعد از اون ایمیل فکر کرد که بنده از تهدید هاشون (که جالبه یکیش صحبت با پدرم و بیان اینکه من کلاهبرداری کردم (!!!) بود) ترسیده ام و برای همین کوتاه آمده ام، به همین خاطر سه چهار بار در طی فرصت درخواست شده، ایشون ارسال ایمیل های نا هنجار و تهدید آمیز شون رو ادامه دادند تا اینکه تهدیدات دیگری کردند و خط و نشان برایم کشیدند، و منم دیگر تحمل این رفتار هاشون رو نکردم و بهش گفتم دیگر از پول خبری نیست و فقط تو دادگاه میتونم ملاقات ات کنم. ایشون هم هنوز دارن به مزاحمت تلفنی شون ادامه میدن و روزی چند بار پشت سر هم و در ساعات مختلف مزاحم ما میشن که برای این مورد فردا قراره برم مخابرات و از دستش شکایت کنم تا پدرش رو در بیارن مردک نمک نشناس بی سر و پا رو. سر چندرغاز چه الم شنگه ای به پا کرده... منم فقط به خاطر بی ادبی ها و مزاحمت هاشون به هیچ وجه کوتاه بیا نیستم و شده پام برسه دادگاه و شکایت کشی، این کارو می کنم. این آقا یک آدم عقده ای کاملا شکست خورده هستش و داره با این کارهاش بدجوری پا روی دم من میزاره و منم تا تهش هستم. من خواستم مسالمت آمیز حل بشه ولی ایشون رفتاز ناشایست و بچگانه شون رو اینقدر ادامه دادند که کار به این جا بکشه.

این هم از توضیحات من در دفاع از اراجیف این آقا... دوستان دیگر خودشون قضاوت کنند...

---------- Post added at 01:11 AM ---------- Previous post was at 01:03 AM ----------

راستی....

1. ایشون رفتند چند تا لینک از LordVPS آوردن هم اینجا هم تو فروم های دیگر... دوستان از همین تریبون اعلام می کنم، من فقط به مدت کمتر از 2 ماه به عنوان مسئول فنی با آقای خطیبی همکاری کرده ام و مسائل LordVPS و مشکلات بوجود آمده به هیچ عنوان به بنده مربوط نمی شوند.

2. خودش هیچ سروری نداره و دوستاش به رایگان بهش میدن رو خوب اومد!! :d حداقل 5 نفر تو همین سابت هستند که بنده ازشون به انحا مختلف سرور گرفتم. و ثانیا اون زمانی که من تو 10 تا کشور Dedicate داشتم و به ایشون سرویس می دادم رو ظاهرا فراموش کردند!! همین الان اش هم سابت های خودم و بقیه قضایام رو هوا نیست، رو سروره!!! از طرف دیگر کسی پا نمیشه بیاد چند صد هزار تومان پول سرور منو از جیب مبارک بده آقای خوش خیال!!

3. آره داداشی من یک پسر بچه 20 ساله ام که از 7 سالگی کامپیوتر داشته ( همان زمان شما دوچرخه هم نداشتی!! ) و تا الآن مدارک زیادی رو پاس کرده و تو حوزه های برنامه نویسی، هوش مصنوعی، رباتیک، شبکه، امینیت و ... تخصص و تجربه کسب کرده. هرچند ادعایی نسبت به اساتید بزرگ ندارم ولی از خیلی ها بهتر تونستم یاد بگیرم و تجربه کسب کنم. همین باعث میشه خیلی کار ها رو بهتر از خیلی ها انجام بدم.

4. شما مگر هر فیشی برای من واریز کردید خرید بوده؟! ما کلی بد بستون دستی داشتیم با هم و متاسفانه مدت زیادی با هم دمخور بودیم... سند و مدرک تا دلت بخواد اینجا هم هست دادا نگران نباش...

5. بنده 10 تا نماینده بسیار فعال و چند صد یوزر مسقیم و چند هزار یوزر غیر مستقیم رو پشتیبانی کرده ام و هیچ کس هم مشکلی نداشته با من وگرنه الآن وب پر بود از شکایت های این کاربران علیه من!! همیشه پشتیبانی کردم حتی با تلفن شب و نصفه شب، حتی یکبار مسافرت بودم شمال کشور مشکل پیش آمد همان ساعت دربست گرفتم آمدم تهران تا مشکل رو حل کنم و دوباره صبح برگشتم. شما بی مسئولیتی و بی توجهی خودت رو گردن من ننداز...

6. هر چی دلت میخواد بگو، از قوه تخیل و حس دروع گویی ات خوب داری استفاده می کنی!! اینا رو میگذارم به قضاوت دوستان، ارزش جواب دادن نداره حرفات...

behtarinha4u
March 10th, 2012, 08:34
وقت نداشتم همشو بخونم. دوستانی که با ایشون کار کردند بهتر می شناسند.
فقط برای اینکهخ بابینید در دورغ گفتن چقدر بی حواس هستند :

که در همان وقت دو نماينده ديگر داشتيم که چند صد تا چند هزار اکانت از ما تهيه کرده بودند و البته فروش بالا و فعاليت مناسب از شروط اوليه سرويس نمايندگي ما بود.
که معلوم نشد دو نفر چند صد تا یا چند هزار اکانت خرید کردند ! (امیدوارم این جملشونو دیگه ویرایش نکنند)
لطفا فریب پرداخت ناچیز و جملاتی شبیه این رو نخورید. ایشون در دو نوبت پول اینترنت رو نداشتند و نمی تونستند به اینترنت وصل شند که به من گفتند پول به حسابم بریز که من وقتی اینترنتم قطع می شه فقط دسترسی به سایت شهزاد نت که اینترنت ازش می گیرن دارم تا برم با کارتم پرداخت کنم.
پس خواهش می کنم فریبش ادعاهاش رو نخورید.
از روی تاریخ فیشهائی که قرار خواهم داد دو مورد قابل اثباته به راحتی :
1- اینکه دروغ می گن مهلت یک هفته ای
2- اینکه در طول مدت زمان من از ایشون خرید کردم که هر چی یوزر دادند بی اعتبار بود جز چند تای اول که اونم یا داون بود نصف سرورها و...

گفتم ازشون شکایت می کنم چون برای یک سنت تلاش کردم و با صداقت درامد داشتم نه مثل شما پول حرف بگیرم و بگم توی فیس بوک 1000 نفر چینی ازم اکانت خریدند اما ماه بعدش لنگ 20 تومن پول اینترنت باشم !

وقتی هم گفتم صداتونو ظبط می کنم و حتما شکایت کنید از من تا بتونم به خاطر تهمت بی جای دیگه شکایت کنم چنان ترسیدند گفتند شکایت کنم ای نکنم به خودم مربوطه و غیره که البته صداش رو دارم ضبط شده

من بیش از ده سال سابقه در اینترنت دارم که پرشین تولز می تونید سابقه کار من و نظرات کاربران و مشتریان رو ببینید که در تاپیکی که به زودی در این سایت قرار خواهم داد همه اطلاعات رو قرار می دم و لینکشو اینجا می گذارم.
بیش از این برای این آقا وقتی ندارم بگذارم. چون طی ساعتها حرف زدن و شناختی که از شخصیت پر تنش ایشون دارم ارزش زمان من بسیار بیشتر از اونی هست که برای یک انسان متوهم خرج کنم.
و دوستان همین مقدار لینکها و توضیحات فک می کنم در این بخش کافی باهش تا تاپیک رو باز کنم اب مدارک و فیشهای بیشتر

REXNET
March 10th, 2012, 11:49
1. درست بخون بعد نظر بده، 10 نه 2... ما نزدیک به 800 یوزر مستقیم و 7000 یوزر غیر مستقیم (خرید توسط نمایندگان) رو میزبانی می کردیم. سال دوم قیمت ها رو بردیم بالاتر که تعداد یوزر های مستقیم مون کمتر شد و از طرف دیگر نمایندگان بزرگ ما بصورت مستقل به فعالیت پرداختند و این باعث شد افت کاری داشته باشیم، در حال حاضر هم تمهیداتی انجام دادیم که دوباره به وضعیت قبلی بر گردیم و شرایط نمایندگان رو طوری ترتیب دادیم که کار با خودمون رو بهتر ببینند و برگردند. ........... این در حالی است که ایشون که ادعای بیزینس و تجارت سطح بالا رو داشتند، در پایان این مدت نزدیک 100 یا 150 اکانت از ما داشتند و تعداد آنلاین هاشون هم صفر بود!

2. صدا رو ضبط کنی نکنی اولا فرقی نمی کنه چون چیزی توش نیست!! ثانیا صدا 20 ساله تو هیچ دادگاهی سند و مدرک به حساب نمیاد!

3. من به خاطر رفتار ناشایست و دروغ هایی که به من گفتید و تهمت زدید و مخصوصا دولا پهنا حساب کردن و برخورد غیر منطقی شما و عدم تمایل به رفع صحیح مشکل، به هیچ وجه حاضر نیستم مشکل شما رو پیگیری کنم. قبلا هم ازتون خواستم، اگر احساس می کنید حقی دارید، تشریف ببرید دادگاه شکایت کنید.

4. خودت فیش ها و یوزر هایی که داشتی رو قبلا برای من ایمیل کردی، و البته من هم این اطلاعات رو ذخیره می کنم همیشه. همه اون فیش ها بد بستون هایی هست که کاملا تصفیه شده. من اینجا سیستم حسابداری شخصی دارم و توش هیچ بدهی به شما ذکر نشده و همه تصفیه شده. در مورد اکانت ها هم قبلا هم توضیح دادم هم تعدادشون رو گفتم و با توجه به اینکه هر کدام از اون ها رو زیر 1000 تومان خریده اید به هیچ وجه بالای 200 تومان نخواهد بود چه برسد به 750 تومان!! رسما هم گارانتی Money Back تون تمام شده و تمام ضرر هایی که گفتید کردید طبق نوشته بالا مقصرش خودتان هستید و حتی پیشنهاد بنده برای ارایه مجدد سرویس و رفع دلخوری را هم قبول نکردید.

---- ضمنا شما که کلا خسته میشید حرف های طرف مقابل رو بخونید و بشنوید، لطفا کلا حرف نزنید!!

REXNET
March 10th, 2012, 16:15
من نمیدونم ولی خرید نمیکنم ممنون از بابت اطلاع رسانی

دوست عزیز شما فقط با اینحرف تون به این آقا ثابت کردید حرف دروغ و غیر منطقی شون میتونه تاثیر گذار باشه و این همون چیزی هست که ایشون می خواد!! بنده تو بیزینس هام کم خرج نکردم و کلی هزینه و وقت میگذارم همیشه. تو بازار هاستینگ هم برند ما فعالیت رسمی اش رو شروع نکرده و داریم با سرمایه گذاری و برنامه ریزی برندی قدرتمند و حرفه ای رو میسازیم. پول این آقا اصلا بحث من نیست و کاملا بی ارزشه برام، ولی تا عذرخواهی نکنند بابت کارهای زشت شون و تکلیف مزاحمت های ایجاد شده شون روشن نشه، بنده به هیچ عنوان کوتاه بیا نیستم.

MFOROOGHII
March 22nd, 2012, 14:52
سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندند.
از قدیم گفتند ن*** و نترس.اونهایی که کلی سابقه مثبت تو فعالیتهاشون داشتند و هیچ کس ازشون شکایت نداشته خیلی وقتا وسط دوره سرویسشون کم میارن شما چطور انتظار دارید کاربرا به شما اطمینان کنند؟

REXNET
March 27th, 2012, 03:50
نمیخوام کش بدم این بحث رو، دو تا یوزر هم اومدن دفاع نسبی از ایشون کردند هر دو تازه کار بودن تو این فروم... از چیزی نمی ترسم چون مرتکب اشتباهی نشدم و حتی برای رضایت ایشون هم کوشیدم ولی ایشون رفتار ناشایستی رو در پیش گرفتند. دیگه لزومی نمی بینم بیش از این راجع به ایشون بحث بشه...

puls_12007
April 12th, 2012, 01:50
چی بگم کلاه برداری تو نت کم نیست دولته که باید بیاد یه سر و سامونی به این تجارتا بده الان دیگه حتی به خودمون هم نمی تونیم اعتماد کنیم
در کل امیدوارم مشکلتون حل بشه

behtarinha4u
May 3rd, 2012, 23:11
درود به دوستان عزیز و سپاسگزارم از نظرشون
بله اما خوب به هر حال گفتم فرصتی باشه تا خودش رو نشون بده
که خودش رو نشون داد با یه سوتی بسیار بزرگ
فک کنید اطلاعات سرورم رو در اختیارش قرار داده بودم و سایتم رو.
رفته اطلاعات سایتم رو پاک کرده و یه عکس هک روش گذاشته که مثلا هک شده که خودش خوب می دونه سایت من هک شدنی نبود.

و اما سوتی بزرگش اینه که حتی پول نداشته که با آی پی که خیلی جاهای دیگه وارد شده داخل سایت من نشه که بهترین مدرک بود برای من.

خیلی تلاش کردم تا با پدرش صحبت کنم تا شاید جلوی ضرر من رو بگیره که هر وقت زنگ زدم نذاشت تا ضرر بزرگ تری زد. سایت شخصی منو اطلاعاتش رو تغییر داد که رنک سه داشت و الان رنک نداره برای همه اینها خسارت می گیرم و البته کل خسارت رو (به جز 650 تومنی که بهش داده بودم) می ریزم یکی از موسسه های خیریه بزرگ، اما بخش دیگه این ضرر زدنشون زندان داره که حتما خواهم خواست اجرا بشه تا ادب شه.
روی سایت شخصیم بسیار حساس بودم و به موقع به روزش می کردم و از زمان تغییر اطلاعات توسط ایشون گذاشتم بمونه تا کارشناس دادگستری میزان خسارت رو بررسی کنه.

فعلا مالزی هستم. بیام ایران اقدام لازم رو انجام می دم.

این بخشهائی از نامه ای هست که تهیه کردم. و مشغول جمع اوری مدارک لازم بودم که اجازه بدید اینجا نگذارم و برای دادگاه بمونه.

و اما مشکل سازی ایشون در این حد نبود. ایشون اعتماد بخاطر بی جائی که کردم سرورم رو البته پس از نزدیک یک سال ارتباط نزدیک دادم تا ارتقای امنیت بده.

و بر اسا همون اطلاعات رفتند تو سایت شخصی من و محتواش رو تغییر دادند. همچنین در سایت گردشگری من با آی دی من رفتند یه پست بی ادبانه گذاشتند که اینها رو حتما پیگیری می کنم.

که طبق قوانین جرائم رایانه ای به منبع :

قانون جرايم رايانه‌ای | پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (http://www.cyberpolice.ir/page/2431)

مبحث یكم ـ دسترسی غیرمجاز

ماده1ـ هركس به طور غیرمجاز به داده‌ها یا سامانه‌های رایانه‌ای یا
مخابراتی كه به‌وسیله تدابیر امنیتی حفاظت‌شده‌است دسترسی یابد، به حبس
از نود و یك روز تا یك‌سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (5.000.000)
ریال تا بیست میلیون (20.000.000) ریال یا هر دو مجازات محكوم خواهدشد.

ماده8 ـ هركس به طور غیرمجاز داده‌های دیگری را از
سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی یا حاملهای داده حذف یا تخریب یا
مختل یا غیرقابل پردازش كند به حبس از شش ماه تا دو سال یا جزای نقدی
از ده میلیون (10.000.000) ریال تا چهل میلیون (40.000.000) ریال یا هر
دو مجازات محكوم خواهدشد.

فصل پنجم ـ هتك حیثیت و نشر اكاذیب

ماده16ـ هركس به وسیله سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی، فیلم یا صوت
یا تصویر دیگری را تغییر دهد یا تحریف كند و آن را منتشر یا با علم به
تغییر یا تحریف منتشر كند، به نحوی كه عرفاً موجب هتك حیثیت او شود، به
حبس از نود و یك روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (5.000.000)
ریال تا چهل میلیون (40.000.000) ریال یا هر دو مجازات محكوم خواهد شد.

که ایشون در هر سه مورد مقصر خواهند بود.

بدون اجازه وارد شدند
ضرر زدند
تهمت و هتک حرمت کردند