PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با انتی ویروس not32

sarwhost
February 16th, 2012, 23:22
با سلام دوستان من تازگیا نود32 --5 رو نصب و بصورت افلاین انو اپ کردم الان همه چیزو که نه اما خیلی چیزارو ویروس میشناسه و پاک میکنه مثلا تو فلشم کلی چیز داشتم که پاک کرد بخاطرش یه بار ویندوز عوض کردم خلاصه اعصابم بهم ریخته پیشنهاد شما چیه چیکار میتونم بکنم
البته ببخشید یه اشتباه تایپی در موضوع رخ داده اصلاح میشه nod32

0060
February 16th, 2012, 23:27
با سلام دوستان من تازگیا نود32 --5 رو نصب و بصورت افلاین انو اپ کردم الان همه چیزو که نه اما خیلی چیزارو ویروس میشناسه و پاک میکنه مثلا تو فلشم کلی چیز داشتم که پاک کرد بخاطرش یه بار ویندوز عوض کردم خلاصه اعصابم بهم ریخته پیشنهاد شما چیه چیکار میتونم بکنم

مگه nod32 هم انتی ویروسه :d

حالا گذشته از اینکه ممکن فایلات ویروسی شده باشن یه انتی ویروس بهتر نصب کن مثل آویرا یا کسپر همیشه هم آبدیت

sarwhost
February 16th, 2012, 23:37
[QUOTE=0060;381934]مگه nod32 هم انتی ویروسه :d

پس چیه:-o

0060
February 16th, 2012, 23:49
[QUOTE=0060;381934]مگه nod32 هم انتی ویروسه :d

پس چیه:-o

nod در حال حاظر در مقابل بقیه انتی ویروسها حرفی واسه گفتن نداره پیشنهاد میکنم یک انتی ویروس بهتر نصب کنید

sarwhost
February 16th, 2012, 23:55
نمیدونم منکه تا حالا ازش بدی ندیده بودم اما الان که دیدم شما هم میگید دیگر انتی ویروسها خوبه حما تغیر میدم ممنون از شما

0060
February 16th, 2012, 23:58
نمیدونم منکه تا حالا ازش بدی ندیده بودم اما الان که دیدم شما هم میگید دیگر انتی ویروسها خوبه حما تغیر میدم ممنون از شما

همین که اکثر فایلهارو ویروس میشناسه بدی دیگه

اگه ویروس بودن چرا تا حالا نگفته ویروسن اگه ویروس نیستن چرا الان بهشون گیر داده

اصلا چرا اجازه داده ویروس بیاد تو سیستم اینا همش بدیه

پیشنهاد من Avira Internet Security 2012

موفق باشید

nesta
February 17th, 2012, 00:15
شما از آنتی ویروس bitdefender یا sophos یا norton استفاده کنید.
ranking
Whole Product Dynamic "Real World" Test - Graph Bar (http://chart.av-comparatives.org/chart2.php)

DownloadLearn
February 17th, 2012, 01:18
خیلی چیزارو ویروس میشناسه و پاک میکنه مثلا تو فلشم کلی چیز داشتم که پاک کرد
همه پسوند هارو؟
بعضی از ویروس ها خودشون رو به فایل های اجرایی یا ورد و... می چسبونند شاید به این دلیل بوده که پاک کرده . یک ویروس هم هست از همه فایل ها فولدر ها یک فایل اجرایی میسازه و فایل اصلی رو مخفی می کنه شاید این ویروس بوده و فایل ویروس رو پاک کرده
(اگر گزینه clean فعال هست همیشه clean رو بزنید اگر نبود delete)

sarwhost
February 17th, 2012, 01:29
همه پسوند هارو؟
بعضی از ویروس ها خودشون رو به فایل های اجرایی یا ورد و... می چسبونند شاید به این دلیل بوده که پاک کرده . یک ویروس هم هست از همه فایل ها فولدر ها یک فایل اجرایی میسازه و فایل اصلی رو مخفی می کنه شاید این ویروس بوده و فایل ویروس رو پاک کرده

عالی بود

AriyaDownload
February 17th, 2012, 09:28
همه پسوند هارو؟

کلا سیستم nod این هست
مثلا می بینه فایل الف ویروسی هست حهت اطمینان فایل ب که همسایه فایل الف هست رو هم پاک می کنه
فایل ج که همسایه فایل ب هست رو هم می گیره پاک می کنه، فایل د و ... :d
اینا همه به سبب هوش مصنوعی هست که داره
نود یه زمانی خوب بود که خدا بیامرزدش
الان نصب کردن نود رویه سیستم چیزی شبیه فرمت کردن هارد هست :d :65:

iraniandata
February 17th, 2012, 09:38
سلام

به نظر من شما یه avast internet security بذارید و مطمئن کار کنید جز برترین هاست و خیلی قوی

تقریبا با وجودش استرس ویروسی شدن رو ندارم

اما یکی از معایبش اینکه: زود به زود ورژن جدید میده

ولی به اون همه قدرت و امنیتش می ارزه

درپناه حق

خدانگهدار

sarwhost
February 17th, 2012, 10:28
کلا سیستم nod این هست
مثلا می بینه فایل الف ویروسی هست حهت اطمینان فایل ب که همسایه فایل الف هست رو هم پاک می کنه
فایل ج که همسایه فایل ب هست رو هم می گیره پاک می کنه، فایل د و ... :d
اینا همه به سبب هوش مصنوعی هست که داره
نود یه زمانی خوب بود که خدا بیامرزدش
الان نصب کردن نود رویه سیستم چیزی شبیه فرمت کردن هارد هست :d :65:

پس دیگه نود بیخیال دوستان الان بهترین قویترین انتی ویروس چیه

---------- Post added at 11:28 AM ---------- Previous post was at 11:26 AM ----------

سلام

به نظر من شما یه avast internet security بذارید و مطمئن کار کنید جز برترین هاست و خیلی قوی

تقریبا با وجودش استرس ویروسی شدن رو ندارم

اما یکی از معایبش اینکه: زود به زود ورژن جدید میده

ولی به اون همه قدرت و امنیتش می ارزه

درپناه حق

خدانگهدار

اینavast internet security مزایاش چیه معایب فقط همونه که گفتید؟

DownloadLearn
February 17th, 2012, 11:28
تقربا 2 ماه هست به دلایلی از ESET Smart Security 5 استفاده می کنم این مشکلات رو ندارم ( مثل پاک کردن فایل و...) میتونم بگم خیلی هم خوب هست ولی kaspersky رو ترجیح میدم
دو تا توصیه
1- اگر از nod استفاده می کنید هیچ وقت کرکش نکنید . از یوزر و پس استفاده کنید.
2- این جور برنامه هارو سعی کنید اورجینال استفاده کنید چون واقعا بین اورجینال بودنشون و نبودنشون خیلی فرق هست
در کل به نظرم این شما هستید که بیشترین نقش رو تو ایجاد امنیت دارید و آنتی ویروس نقش زیادی نداره ( این کاملا نظر شخصی خودم هست و...)