PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی

saeidnobady
February 16th, 2012, 07:16
باسلام
من یه مشکلی رو توش بدجور گیر کردم و از هیچ راهی هم نمیتونم به نتیجه برسم چون اطلاعاتم کمه
دوستان ممن میخوام سایتی رو تو ضمینه انتقال فایل ها از سایت هایی مثل رپیدشیر و مگا اپلود و....درست کنم مثل سایت رپیدپارس یا رپیدباز
که مثل اینکه باید از یه نوع اسکریپتی به نام لیچده استفاده کنم
من الان هاست لینوکس دارم اما هرکار میکنم نصب نشد
نمیدونم برای انجام اینجور کارا از چه نوع سرور هایی باید استفاده بشه
لطفا راهنمایی کنید و اگر میتونید میزبانی کنید مشخصات و قیمت هاتونو بنویسید
باسپاس

AlmaHost
February 16th, 2012, 19:47
سلام
شما باید نسبت به حجمی که فکر میکنید انتقال دیتا دارید سرور را انتخاب کنید البته باید بگم کمتر هاستینگ معتبری هست که هاست بابت این داستان به شما بده چون مصرف پهنای باند و فشاری زیادی روی سرور دارد در کل روی سرور های هاست شیر پیشنهاد نمیشود.
بابت نصب هم باید ببنید چه برنامه هایی باید به عنوان پیش نیاز لازم است نصب شود .
جهت راهنمایی بیشتر میتوانید پیغام بدین
موفق و پیروز

parsvia
February 17th, 2012, 10:42
هیچ میزبانی حاضر نیست کاربرش روی هاستش لیچ نصب کنه!
لیچ فشار بسیار زیادی روی سرور میاره و بدون شک اکانت شمارو می بندن!
لیچ یه اسکریپت واسه انتقال سریع فایل هاست.
چیز خاصی هم واسه نصب شدن نیاز نداره فقط یک اسکریپت سالم می خواد
به نظر من یک اسکریپت سالم پیدا کنید بعد یک سرور خریداری کنید و سایت رو بیارید بالا

pouriababaei
February 17th, 2012, 12:19
چرا دوستان روي هاست دانلود اجازه ميدن كه مخصوص اين كاراست. اجازه ميدن ليچر نصب بشه

Warez-Host.IR
February 17th, 2012, 12:31
چرا دوستان روي هاست دانلود اجازه ميدن كه مخصوص اين كاراست. اجازه ميدن ليچر نصب بشه

سلام
بر روی هاست دانلود برای استفاده شخصی خریدار و برای آنکه بتواند فایلهای خود را منتقل کند , بعضی سرویس دهنده ها اجاره استفاده می دهند
اما نه به صورت عمومی و استفاده مداوم

موفق باشید

pouriababaei
February 17th, 2012, 12:35
من خودم از يكي از دوستان داشتم قبلا و البته عمومي عمومي نبود حدود 20 نفر بوديم با دوستان كه استفاده ميكرديم و فايل ليچ ميكرديم