PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجمن هاستینگ فارسی داشته باشیم

baranblog
February 16th, 2012, 00:22
چرا بیشتر بخش های سایت فعال نیست
من الان تو خیلی بخش های سایت سوال مطرح کردم ولی کسی جواب نمیده
این بزرگترین سایت وب فارسیه یکم بیشتر حمایتش کنید تا ویکی کاملی ازش بسازیم.

iranian-portal
February 16th, 2012, 01:36
اول از همه در مورد عنوان تاپیک شما
انجمن هاستینگ فارسی داشته باشیم
به نظرتون زبان این انجمن عربی یا انگلیسی هست؟

چرا بیشتر بخش های سایت فعال نیست

والا هیچ بخش غیر فعالی وجود نداره.تعریف غیر فعال فکر می کنم این باشه که فقط یک عنوان دیداری وجود داشته باشه نه این که در هر بخش از انجمن بیش از صد مقاله آموزشی و سوال و جواب های به پاسخ رسیده باشه

من الان تو خیلی بخش های سایت سوال مطرح کردم ولی کسی جواب نمیده

اینجا بخش پشتیبانی هاستینگ شخصی شما یا.... نیست که وقتی سوال کردید 15دقیقه بعد جواب دریافت کنید
دوستان سرشون مشغول هست و بعد از دیدن تاپیک شما هر کسی که پاسخ رو بلد بود جواب میده

این بزرگترین سایت وب فارسیه یکم بیشتر حمایتش کنید تا ویکی کاملی ازش بسازیم.

شما از کجا متوجه شدین اینجا بزرگترین وب فارسیه؟
اینجا انجمن هست نه وب بزرگترین نیست اما تخصصی و مرجع هست

baranblog
February 16th, 2012, 01:58
اولا منظور از انجمن هاستینگ فارسی منظور انجمن جامع بود که نشد بعد ارسال ویرایش کنم. شما ببخشش
دوما من سوال هاستینگ نپرسیدم که کسی جواب نده ، دوستان مقاله گذاشتن من در مورد مقاله سوال پرسیدم...
ودر آخر هدف از ایجاد این تاپیک این نبود که شما به موضوع بنده حمله کنی ، هدف کمک بیشتر دوستان و کاربرا تو جامع تر شدن انجمن بود.

shazo
February 16th, 2012, 02:13
در کل منظور این دوستمون این بود که دوستان جواب گو باشن

که انصافا هم هستن.. حالا یکم دیر یا زود داره..

baranblog
February 16th, 2012, 02:26
بله دقیقا
الان تمرکز انجمن داره میره سمت قسمت فروش و توجه به قسمتهای دیگه داره کم میشه.
کم کم انجمن داره تبدیل میشه به یک فروشگاه

sebastian
February 16th, 2012, 12:46
بله دقیقا
الان تمرکز انجمن داره میره سمت قسمت فروش و توجه به قسمتهای دیگه داره کم میشه.
کم کم انجمن داره تبدیل میشه به یک فروشگاه
بالاخره گسترش و پیشرفت یک انجمن رو کاربرای اون میسازن و اگه حالا به قول شما به یک فروشگاه تبدیل شده این خواسته ی کاربرهای سایته و کسی نمیتونه تحمیل کنه که در بخش های دیگه مباحث دیگری رو شکل بدند

Kian
February 16th, 2012, 13:47
بالاخره گسترش و پیشرفت یک انجمن رو کاربرای اون میسازن و اگه حالا به قول شما به یک فروشگاه تبدیل شده این خواسته ی کاربرهای سایته و کسی نمیتونه تحمیل کنه که در بخش های دیگه مباحث دیگری رو شکل بدند

نظر شما هم درسته ولی اگه بزرگترین انجمن گفتگوی صنف وب هاستینگ ایران تبدیل به فروشگاه بشه، 100 ارزش و شان خودش رو از دست خواهد داد کما اینکه هم اکنون هم هاستینگ های معتبر ایران خیلی کم به اینجا سر میزنند ! .........

sebastian
February 16th, 2012, 13:57
نظر شما هم درسته ولی اگه بزرگترین انجمن گفتگوی صنف وب هاستینگ ایران تبدیل به فروشگاه بشه، 100 ارزش و شان خودش رو از دست خواهد داد کما اینکه هم اکنون هم هاستینگ های معتبر ایران خیلی کم به اینجا سر میزنند ! .........
البته اینکه هاستینگ های معتبر و بزرگ به اینجا سر نمیزنند دلیلی به این نمیشه که انجمن اعتبار کافی نداره. چون اغلب اونها به صورت گروهی روی هاستینگشون کار می کنند و مدیر اونها شاید هیچوقت نیازی به شکرت در بحث و تبادل نظرات در این انجمن ها نیاز نداشته باشه

Kian
February 16th, 2012, 14:15
البته اینکه هاستینگ های معتبر و بزرگ به اینجا سر نمیزنند دلیلی به این نمیشه که انجمن اعتبار کافی نداره. چون اغلب اونها به صورت گروهی روی هاستینگشون کار می کنند و مدیر اونها شاید هیچوقت نیازی به شکرت در بحث و تبادل نظرات در این انجمن ها نیاز نداشته باشه

منظور من از نداشتن اعتبار کافی این هست که به خاطر وجود مباحث غیرقانونی مانند وی + پی + ان و .... و همچنین عدم وجود اعتبار سنجی کافی برای اکثر فروشندگان اینجا که مانند شبح چند روزی ظاهر میشند و سر یه عده رو کلاه میذارند و دوباره غیب میشند و بعد از یه مدت که آب ها از آسیاب افتاد دوبار ظاهر میشند و روز از نو و کلاهبرداری از نو .... ، به همین خاطر شرکت های معتبر ایرانی خیلی کمتر از حد انتظار به اینجا لوگین می کنند ( اگر چه تعدادی از آنها در اینجا عضو هستند)

ولی در سایتی webhostingtalk.com کلیه فروشندگان معتبر توسط مدیران اونجا کاملا اعتبار سنجی میشند و سپس بهشون اجازه فروش و فعالیت تجاری داده میشه. و این کار باعث معتبر بودن webhostingtalk.com شده که همگان بر اعتبار اون اذعان دارند

لطفا پست من رو با دقت بخونید و سپس بدون تعصب اظهار نظر کنید !

hamidjan
February 16th, 2012, 14:35

تا حالا به این فکر کردید که چرا نیازی ندارند؟

علتش گفته دوستمونه که در زیر اومده:

منظور من از نداشتن اعتبار کافی این هست که به خاطر وجود مباحث غیرقانونی مانند وی + پی + ان و .... و همچنین عدم وجود اعتبار سنجی کافی برای اکثر فروشندگان اینجا که مانند شبح چند روزی ظاهر میشند و سر یه عده رو کلاه میذارند و دوباره غیب میشند و بعد از یه مدت که آب ها از آسیاب افتاد دوبار ظاهر میشند و روز از نو و کلاهبرداری از نو .... ، به همین خاطر شرکت های معتبر ایرانی خیلی کمتر از حد انتظار به اینجا لوگین می کنند ( اگر چه تعدادی از آنها در اینجا عضو هستند)

ولی در سایتی webhostingtalk.com کلیه فروشندگان معتبر توسط مدیران اونجا کاملا اعتبار سنجی میشند و سپس بهشون اجازه فروش و فعالیت تجاری داده میشه. و این کار باعث معتبر بودن webhostingtalk.com شده که همگان بر اعتبار اون اذعان دارند

sebastian
February 16th, 2012, 15:25

لطفا پست من رو با دقت بخونید و سپس بدون تعصب اظهار نظر کنید !

هر کسی هم که به قول شما بخواد از کسانی که آفر برای فروش توی این انجمن مطرح می کنند خرید کنه حق تشخیص و انتخاب داره. لزومی نداره با هر پست فروش کاربر اقدام به خرید اون کنه

و اما این مطلب رو هم باید بگم که در زمینه ی هاستینگ شرکت های معتبر که در این انجمن عضو باشند نیازی به خرید از کاربران ندارند تا با بوجود همچنین فضایی بخوان دیگه لاگین نکنند و انجمن وب هاستینگ تاک اصلی هم خوب مشخص هستش باید هم مخاطبهای بیشتری داشته باشه چون قبل از این انجمن بوده و عملکردش در سطح جهانیه

s.w.a.t
February 16th, 2012, 18:10
باسلام
واجب شد که جواب یه سری از سوالها رو بدیم! کاربرانی که میفرمایند شرکت به اصطلاح بزرگ ایران در انجمن حضور ندارند باید بگویم که چرا حضور دارند منتهی نیازی برای حضور محسوس نمیبینند!
در مورد بخش دوم که ما باید مسئول این باشیم که یکی رو تایید کنیم یکی رو خیر باید عرض کنم متاسفانه در بازار هاستینگ ایران به علت جَنبه کَم یک سری از افراد امکان انجامش نیست و در مورد خریدی که شما انجام میدید به صراحت در بالای سایت ذکر شده که

۴- مسئولیت خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده طرفین میباشد و انجمن وب هاستینگ تالک هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد.
در ادامه نبود این فرهنگ در بازار ایران که یک نمونه بارزش اینکه اگر دقت کنید سایت در چند رو گذشته در دسترس نبود دلیل نداشتن شعور و فرهنگ کافی یک سری از افراد بود که سرورهای سایت رو زیر حمله برده بودند. دامنه حمله هم میلیونی بودش :)

در آخر ممنون از این پیشنهاد شما
تایپیک بسته شد
موفق باشید