PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدرک فوری نیاز دارم! چکارکنم؟؟

dade24
February 15th, 2012, 20:36
دوستان سلام

میخام ی وام 5ت بگیرم ما رو .... کردن بخدا !
اولش ک ضامن و .... پدرمون رو درآوردن حالا میگن باید یه مدرک مرتبط بیاری!

من این وام رو برای احداث مرکز فن آوری اطلاعات و ارتباطات(سایت ،برنامه نویسی،شبکه،پیامک و....) دارم میگیرم ...حالا به نظر شما چ مدرکی میشه فوری و ارزون گرفت؟؟؟

ضمنا میخوام یکم هم معتب باشه

sarwhost
February 15th, 2012, 20:53
اگه دیپلم کامپیتر داشته باشی فک کنم قبول میکنن در ضمن توجه کن که از کسب پروانه -قولنامه محل فعالیت قبوض محل فعالیت میخوان

dade24
February 15th, 2012, 21:08
دوست عزیز من
من دیپلمم ریاضیه !
ضمنا مدرک تخصصی میخان ... مثلا در باره شبکه و....

ضمنا این مدارکی ک فرمودید رو لازم ندارم ... کارم ردیفه فقط مدرک مونده ..با سپاس

bepad
February 15th, 2012, 21:24
دوست عزیز من
من دیپلمم ریاضیه !
ضمنا مدرک تخصصی میخان ... مثلا در باره شبکه و....

ضمنا این مدارکی ک فرمودید رو لازم ندارم ... کارم ردیفه فقط مدرک مونده ..با سپاس

سلام

بعضی شرکتها هستند در قبال یک هزینه مثلا شما 500 میدی توی یه همایش دعوتت میکنن چند روزه و بعد هم اخرش یه مدرک بین المللی بهت مید
پ.ن:خودم تا الان چندتا مدرک اینجوری گرفتم چندتا از کاسپید گرفتم که به درد خورد;;)

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

اینم یه نمونه سایتشون
همایش بین المللی بازاریابی اینترنتی - کنفرانس بازاریابی الکترونیکی - کاسپید (http://www.ebconference.com/)
نمونه مدرکشم اسکن شده دارم خواستید پ.خ بدید کلا مدرک معتبری با همین مدرک من توی چند موسسه دولتی کارم حل شد

nimo0ol
February 15th, 2012, 21:25
آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای که مدرک معتبر میدن و آموزشهای مرتبط میدن...

به چندتاشون مراجعه کن و موضوع رو غیر مستقیم مطرح کن تا دندان تیز نکنند. شاید یکیشون راه اومد.

itjavani
February 15th, 2012, 21:50
و خداوند فتوشاپ + بند پ را آفرید!

agarb98
February 15th, 2012, 21:59
داداش مطمین باش هر کی داشته باشه به شما نمیده خودش میره میگیره و اون وام تو پرونده اون شخص ثبت میشه و نمیتونه دیگه از اون وام استفاده کنه پس از شما زرنگ تر زیاد هست داداش

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

مدرک سیسکو = 10 میلیون وام میدن ولی من در حال حاضز ایران نیستم بهتون بدم مدارک وگرنه دریغ نمیکردم

dade24
February 15th, 2012, 22:38
ممنون از دوستانی ک شرکت فرمودند ولی
1-این مدرک بایستی بگه من در ی کلاس علمی - مهارتی شرکت کردم!
2- نمیشه فتوشاپ کنی! چون کارشناس فنی موسسه (مهندس it) کامل گیره ....
3- دوستان هرچی ب زهنتون میرسه بفرمایید...بخدا گیرم عجــــــیب!

sarwhost
February 15th, 2012, 23:00
ببین میتونی اون وام واگذار کنی اگه بشه یکی رو پیدا کن برداره باهم به توافق برسید

dade24
February 15th, 2012, 23:11
نه ممنون

دنبال مدرکم ...

اخه خیلی جاها احتمالا لازمم میشه...

دوستان تو شبکه و.. یا اصلا طراحی وب مدرکی وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟

CityKala.net
February 15th, 2012, 23:15
نه ممنون

دنبال مدرکم ...

اخه خیلی جاها احتمالا لازمم میشه...

دوستان تو شبکه و.. یا اصلا طراحی وب مدرکی وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر بتونی تو این انجمن یا تو فامیل و دوستات پیدا کنی کسیو مدرک کامپیوتر داشته باشه راحت میدن
بغیر این تو خیابان باید بگردی تا به یکی برسی مدرک بفروشه

dade24
February 15th, 2012, 23:34
یعنی تو این کشور هیجا نیست شبکه یا طراحی وب ذرس بده و مدرک معتبر هم بده؟!؟؟؟؟؟؟

hamidjan
February 15th, 2012, 23:36
یعنی تو این کشور هیجا نیست شبکه یا طراحی وب ذرس بده و مدرک معتبر هم بده؟!؟؟؟؟؟؟

بهترین جا: مجتمع فنی تهران . و همینطور ایزایران

dade24
February 15th, 2012, 23:56
مدرک میدن ؟

معتبره؟

agarb98
February 16th, 2012, 10:59
داداش میتونی بخری تو پرشین تولز یکی بود 1 میلیون میفروخت مدرک کامپیوتر

kianesfahan
February 16th, 2012, 11:10
از سایت درسنامه هم میتونی بگیری .

حتما بهش سر بزن

AmirHosein
February 16th, 2012, 12:05
مدرک میدن ؟

معتبره؟
ساده نشی بری مدرک بخری پس فردا بفهمن قلابی هست یا ... دردسر واست درست بشه/:)! من خودم 3 تا مدرک از مجتمع فنی تهران دارم ولی هنوز MCITP کامل نشده اگر بخوای میتونم بهم بدمشون ولی فکر نکنم به درد بخوره! مهر خودشون هم خورده اگر قبول کردن بهم اطلاع بده واست پستش میکنم در ضمن فکر کنم الان مدرک Active Directory رو دم دست داشته باشم بگردم پیداشون میکنم ببین به درد خورد بهم اطلاع بده.

dade24
February 16th, 2012, 12:55
دوستان نمیتونم کلک بزنم ...باید مدرک معتبر از خودم داشته باشم نشون بدم ..امکان انتقال هم نی!!!

پس لطفا راهنمایی بفرمایید کجا میتونم ی مدرک علمی معتبر بگیرم ....یعنی دوره شو بگذرونم بعد با امتحان یا بی امتحان بهم مدرک بدن!!!

فنی تهران چطوره؟؟؟؟؟

hamidjan
February 16th, 2012, 13:12
دوستان اینهه راه گفتن. مجتمع فنی تهران هم خب معلومه که معتبره. پس دیگه دنبال چی هستید؟

dade24
February 16th, 2012, 13:17
میخام نظر دوستان رو هم داشته باشم

AmirHosein
February 16th, 2012, 14:02
میخام نظر دوستان رو هم داشته باشم
اول انتخاب کن میخوای چه دوره ای رو بگزرونی بعدش اگر مجتمع فنی تهران رو انتخاب کردی! یه شعبه خوب رو انتخاب کن! اگر بتونی شعبه ابن سینا بری خوبه + من خودم دوس دارم برم ولی استاد دوره قبلیم یه سری از موارد رو نگفته ممکنه توی دوره جدید کم بیارم! واسه همین میخوام باهاش درس رو بردارم! :|