PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخطار پست ( دوستان كمك كنن )

shazo
February 15th, 2012, 15:23
سلام

دوستان يه سول داشتم امروز از پست با بنده تماس گرفتن كه شما داريد جنس هاي خلاف رسال مي كنيد

و نماينده قوه قضايه گفته كه به ما اخطار بدن و در صورت تكرار فروشگاه بسته ميشه و دادگاه ُ اينا..

دوستان حالا يه سوال داشتم از ديد شما خوبه كه برم صحت كنم و ببينم سر كدوم جنس ها مشكل داشتن

چون منبع در آمدم همينه !

الان بهترين كار به نظر شما چيه ؟

AmirHosein
February 15th, 2012, 15:46
چه جنسی؟ فروشگاهتون چیه؟

aalireza439
February 15th, 2012, 15:52
چه جنسی می فروشی ؟ فیلم و سریال ؟ اگه جنسی که می فروشی خلاف قوانین باشه ، بهتره بیخیال بشی ، دردسر زیاد داره ، تو دادگاه برات پرونده سازی میشه ، بازداشت می شی و ...

sebastian
February 15th, 2012, 16:05
الان دیگه همینجوری شده به صورت random بعضی بسته ها رو باز می کنند. چک می کنند که خلاف قوانین نباشه
من یه بار یه بسته پستی گرفتم که درب پاکت باز بود (البته از قبل حساب شده بود) و نمیتونستم برگشت بزنم

shazo
February 15th, 2012, 16:27
آكادمي

رقص خرداديان فيلم و سريال هاي فارسي 1

elyas.as
February 15th, 2012, 16:35
آكادمي

رقص خرداديان فيلم و سريال هاي فارسي 1

خسته نباشید...;;)

بهتره بری به فکر یه کار دیگه باشی..

shazo
February 15th, 2012, 16:37
فعلن اين محصولات رو برداشتم

آخه ديگه جايگزين هم ندارم كه جاش بفروشم..

AmirHosein
February 15th, 2012, 16:49
مشخصه گیر میدن دیگه :دی باید دورشون بزنی مثلا لیبل بزنی دی وی دی ویندوز ولی همون محصول رو بفروشی و... :d

shazo
February 15th, 2012, 16:51
همين كارو كردم ولي نشد..

امير جان فك كنم تو بدوني كدوم سايت رو مي گم ! گه دقت كرده باشي الان محصولات رو هم عوض كردم..

AmirHosein
February 15th, 2012, 17:26
همين كارو كردم ولي نشد..

امير جان فك كنم تو بدوني كدوم سايت رو مي گم ! گه دقت كرده باشي الان محصولات رو هم عوض كردم..
بلی میدونم همیشه هم مارو اذیت میکنه :d احتمالا ریپورت دادن! وگرنه اینهمه فیلم فروش و... مثلا همین فروشگاه مجیک پی سی :d

m2n
February 15th, 2012, 18:31
من تو پست مرکزی کار کردم اجازه ندارن که بسته رو باز کنن و یا حتی زنگ بزنن شاید یکی خواسته شمارو بترسونه.شما یه سر به پست مرکزی بزنید حتما خلاف اون چیزی هست که فکر می کنید.

shazo
February 15th, 2012, 20:55
يعني امكانش هست كه اصلا بسته ها رو باز نكنن ؟

اقا بخدا ديگه سريال چيه اخه..:(

allbert
February 15th, 2012, 21:08
بابا کاری نداره که فایل هات رو بریز تو فایل وینرر بد روش پسوورد بزار این دیگه هلو برو تو گلو میشه که
اگه وینرر سخته با یه برنامه روش پسوورد بزار

shazo
February 15th, 2012, 21:16
عزيز جان فايل ها تصويريه.. بايد توي دستگاه دي وي دي پلي بشه

allbert
February 15th, 2012, 21:39
عزيز جان فايل ها تصويريه.. بايد توي دستگاه دي وي دي پلي بشه

تصویری که میدونم فکر کردم مشتری های شما تو کامپیوتر اجراش میکنند

shazo
February 15th, 2012, 21:53
حالا فردا بايد برم پست

ببينم چي مي گن

AmirHosein
February 15th, 2012, 23:34
حالا فردا بايد برم پست

ببينم چي مي گن
یه مدت فروشگاهت رو ببند بعد با یه دامین جدید شروع به کار کن! یه از خدا بی خبر گزارش داده فروشگاهت رو اصلا هم نترس فوقش جریمه میشی همین!