PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور لازمم

mamtytm
February 15th, 2012, 12:56
سلام من یه سایت دانلود دارم و نیاز به وی پی اس دارم ولی میگن اگر رم 512 بزارم بیشتر از 10 یا 12 نفر ساپرت نمی کنه ( همزمان بخان دانلود کنن ) حالا نمی دونم باید چی کار کنم ؟ اگه میدونی کمک کن 2 تصمیم گرفتم یه سرور بخرم که سایت رو رو اون بیارم بالا و در کنارش وی پی اس هم بفروشم ! شما که اطلاعات داری بگو ببینم اصن تو این کار سود هم هست ؟ یا فقط ضرره ؟ ریسلری چه طوره ؟ کسی هست برا ریسلری ؟

Ashkankamangar.ir
February 15th, 2012, 13:00
ریسلری خواستید در خدمتم از سرور
Hetzner Online AG: Dedicated Server EX 6 (http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/ex6)
سفارش
http://clients.mizbansite.com/cart.php?gid=4

smartieuser
February 15th, 2012, 13:04
سلام من یه سایت دانلود دارم و نیاز به وی پی اس دارم ولی میگن اگر رم 512 بزارم بیشتر از 10 یا 12 نفر ساپرت نمی کنه ( همزمان بخان دانلود کنن ) حالا نمی دونم باید چی کار کنم ؟ اگه میدونی کمک کن 2 تصمیم گرفتم یه سرور بخرم که سایت رو رو اون بیارم بالا و در کنارش وی پی اس هم بفروشم ! شما که اطلاعات داری بگو ببینم اصن تو این کار سود هم هست ؟ یا فقط ضرره ؟ ریسلری چه طوره ؟ کسی هست برا ریسلری ؟

همه این موارد بستگی داره که شما چه قدر میخواین هزینه کنین به صورت ماهانه !

mamtytm
February 15th, 2012, 13:09
همه این موارد بستگی داره که شما چه قدر میخواین هزینه کنین به صورت ماهانه !

والا خرج که هرچی کمتر بهتر !! ولی خب اگه هزینه معقول باشه و سود داشته که پول برگرده مشکلی نیس

smartieuser
February 15th, 2012, 13:10
والا خرج که هرچی کمتر بهتر !! ولی خب اگه هزینه معقول باشه و سود داشته که پول برگرده مشکلی نیس

من خبر ندارم که شما چه قدر سود میکنین آخه.
مثلا ماهانه بیشتر از 150،000 تومان میتونین هزینه کنید یا کمتر ؟

taghi.karimi
February 15th, 2012, 13:19
دوست من در مورد فروش سرویس اطلاعات کافی داشته باشید!
قبل از آن بهتر است برای اطمینان از برگشت سرمایه به صورت نماینگی کار کنید تا از نحوه کار و دریافت سرویس و هزینه های مربوطه اطلاع پیدا کنید!
در صورت نیاز به سرور مجازی به صورت نمایندگی پ.خ بدید تا لیست قیمتها نمایندگی را خدمتتان ارسال کنم!
موفق باشید!

RezaFH
February 15th, 2012, 13:21
دوست عزیز، شما اصلا چیزی از مدیریت انواع سرورها و سیستم ها و سیستم عامل ها میدونی که میخوای سرور مجازی بفروشی ؟
توصیه برادرانه من رو جدی بگیرید و سراغ این کار یا هر کاری که توی اون تخصصی ندارید، نروید.
اگر رم 512 جوابگوی شما نیست، خب سرور رو با رم بیشتری بگیر تا کارت راه بیافته!
چرا به این بهانه، میخوای سراغ کار دیگه ای بری که مجبوراً از هدف اصلی خودت دور بشی ؟

okey
February 15th, 2012, 13:24
سلام .
اگر منظورتون هاست دانلود هست ما هاست دانلود می دیم .
در صورت نیاز با آی دیم تما بگیرین

CityKala.net
February 15th, 2012, 13:32
اگر سرور مجازی بخواید در خدمتیم
فقط اگر میخواید بگید چند گیگ رم

mamtytm
February 15th, 2012, 13:51
من خبر ندارم که شما چه قدر سود میکنین آخه.
مثلا ماهانه بیشتر از 150،000 تومان میتونین هزینه کنید یا کمتر ؟

اره یه چیزیتو این میایه ها می تونم هزینه کنم

فقط می ترسم :-s

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:49 PM ----------

دوست من در مورد فروش سرویس اطلاعات کافی داشته باشید!
قبل از آن بهتر است برای اطمینان از برگشت سرمایه به صورت نماینگی کار کنید تا از نحوه کار و دریافت سرویس و هزینه های مربوطه اطلاع پیدا کنید!
در صورت نیاز به سرور مجازی به صورت نمایندگی پ.خ بدید تا لیست قیمتها نمایندگی را خدمتتان ارسال کنم!
موفق باشید!

اطلاعاتم بد نیس حالا شما قیمت ریسلری رو بده !

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

دوست عزیز، شما اصلا چیزی از مدیریت انواع سرورها و سیستم ها و سیستم عامل ها میدونی که میخوای سرور مجازی بفروشی ؟
توصیه برادرانه من رو جدی بگیرید و سراغ این کار یا هر کاری که توی اون تخصصی ندارید، نروید.
اگر رم 512 جوابگوی شما نیست، خب سرور رو با رم بیشتری بگیر تا کارت راه بیافته!
چرا به این بهانه، میخوای سراغ کار دیگه ای بری که مجبوراً از هدف اصلی خودت دور بشی ؟

اره می دونم من الان مدتی هست که میخام این کار رو شروع کنم و ای که می بینی میگم وی پی اس جواب نمیده ربطی به این نداره فقط تداخل داره !!!!

CityKala.net
February 15th, 2012, 13:54
اره یه چیزیتو این میایه ها می تونم هزینه کنم

فقط می ترسم :-s

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:49 PM ----------

اطلاعاتم بد نیس حالا شما قیمت ریسلری رو بده !

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

اره می دونم من الان مدتی هست که میخام این کار رو شروع کنم و ای که می بینی میگم وی پی اس جواب نمیده ربطی به این نداره فقط تداخل داره !!!!

دوست عزیز 1 آفر میدم

رم 1 گیگ
هارد 80 گیگ
سی پی یو : 2core
ماهانه 25 هزار تومان
خواستید بیشتر رم پ.خ کنید یا همینجا بگید تا ببینم چیزی دارم

mamtytm
February 15th, 2012, 13:57
این چیزه خوبیه خبرت میدم فقط پهنای باند و پورت و لوکیشن ودیتاسنتر رو هم بگو !!

سرور چی ؟ پریده تو وی پی اس !! : دی

P-CO
February 15th, 2012, 14:08
سلام، اگر دنبال سرور دانلود هستید من آفر زیر رو از آمریکا میتونم بهتون بدم :

IRC, Torrents, Adult allowed!

Dell E6700 Core2Duo (2 x 2.66Ghz)
4GB DDR2 Ram (Up to 4GB)
400GB SATA Hard Drive
6000GB Data Transfer
1Gbps Connection
3 Free IP Addresses
Monthly Fee : 120,000Tomans/Mo

سرور مجازی ممکنه ضعیف باشه برای کار شما...

زنده باشید.

kingserver
February 15th, 2012, 14:09
سلام

وقتتون بخیر اگر واقعا میخواهین کار فروش سرور مجازی رو ..... انجام بدین به صورت جرفه ای هزینه باید بکنید اگر هم مشکل مالی دارین و نمیتونین اصلن سراغ خرید سرور نیاین رسیلر یا درصدی کار کنید به نفع خودتونه

http://www.webhostingtalk.ir/f11/41369/
http://www.webhostingtalk.ir/f11/40936/

اگر نیاز به سرور اختصاصی با کیفیت سخت افزاری بالا و پورت فوی و آپتایم بالا دارید ما میتوانیم نیاز شما را تامین کنیم
موفق باشید

mamtytm
February 15th, 2012, 14:24
منظورت از هزینه حرفه چیه ؟ چن لازمه ؟ سرور از چه دیتاسنتری میدی ؟ درصدی هم کار میکنی ؟

kingserver
February 15th, 2012, 17:28
CPU: Single Intel® Xeon® E5620
RAM: 16 GB of DDR3 1333 ECC
Hard Drive: 2x 1 TB Enterprise HDD
Port: 1000 Mb/s Uplink port
Bandwith: 20 TB
Server Location: Switzerland - Zurich
Data Center: Equinix
IP Addresses:29 Usable - 5ip default
Price : $225 per Month

هزینه سرور به صورت ریال محسابه خواهد شد بر اساس نرخ روز و ساعت خریداری شده
باز هم اعلام می کنم که سرور ها مستقما خریداری میشه بدون هیچ واسطه ای و در پنل وی گیگ قرار خواهد گرفت
آپتایم دیتاسنتر 100% هست و هچ قطعی ندارد
قوانین کپی رایت اسپم تورنت و.... باید رعایت بشه و در صورت عدم رعایت قوانین دیتاسنتر برابر قوانین دیتاسنتر با کاربر متخلف برخورد خواهد شد

ایدی من در یاهو مسنجر:vgig@rocketmail.com
شماره تماس من:09386680168
ارسال تیکت بخش فروش (سوالان قبل از خرید و....):پورتال پشتیبانی و فروش - ارسال تیکت (http://portal.vgig.ir/submitticket.php?step=2&deptid=1)

CPU: Single Intel® Xeon® E5620
RAM: 12 GB of DDR3 1333 ECC
Hard Drive: 2x 1 TB Enterprise HDD
Port: 1000 Mb/s Uplink port
Bandwith: 20 TB
Server Location: Switzerland - Zurich
Data Center: Equinix
IP Addresses:29 Usable - 5ip default سلام آفر بالا از دیتاسنتر گرفته شده است و طی 24ساعت تحویل داده خواهد شد با تشکر
قیمت سرور:210 دلار

شما توان پرداخت ماهیانه 450 هزارتومان رو دارین در ماه اگر دلار گرون نشه؟
درصدی هم کار می کنم در یاهو مسنجر یا تماس با من در ارتباط باشید

smartieuser
February 15th, 2012, 17:49
Intel® Core™ i7-950 Quadcore
RAM 8 GB DDR3
Hard discs 2 x 750 GB SATA-II HDD
100Mbps
Backup Space 100 GB
10T Outbound + Free Inbound

هزینه راه اندازی اولیه : 70،000 تومان
هزینه ماهانه : 120،000 تومان

PENOIL
February 15th, 2012, 17:57
سلام سرور مجازی از آلمان میتونم بهتون بدم

رم 8 گیگ
هارد 3ترابایت
پورت 1گیگ
دانلود نا محدود - آپلود 5000 گیگابایت
ماهانه 200 هزارتومن

ار جمله مشتریان ما : دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم (http://www.imdb-dl1.in)
بارم 4 گیگ میتونم 150 تومن هم بدم

از طریق سایت در تماس باشید

vpsfars.ir