PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : :-)زرین پال

shamimi
February 15th, 2012, 11:31
سلام دوستان من چند وقت پیش یک چیز پی ان از طریق زرین پال فروختم خیلی وقت پیش
ولی اکانتم بسته شد
حالا چه جوری می تونم بازش کنم دوباره

nimo0ol
February 15th, 2012, 11:36
مطمئن هستید که شرکت شما رو بابت همین موضوع محدود کرده است؟

بهتره که با خود شرکت تماس بگیرید و از طریق ایمیل پیگیر بشید.

shamimi
February 15th, 2012, 11:37
اره مطمئنم ایمیل زدم درست جواب نداد؟مدیرش هوشیار بود ؟

nimo0ol
February 15th, 2012, 11:39
اره مطمئنم ایمیل زدم درست جواب نداد؟مدیرش هوشیار بود ؟

معمولا این شرکت خیلی شفاف پاسخگو هستند و با کسی تعارف ندارند! منظور از درست جواب نداد چیه ؟

دوست عزیز زرین پال، پی پال یا هر سیستم مالی آنلاین دیگر را نمی توان دور زد ، و فقط می توان از طریق تیکت و ایمیل و یا تلفن پیگیری مشکلات کرد.

منم خاطرم نیست مدیرشون کیه.

taghi.karimi
February 15th, 2012, 11:41
دسترسی کامل گرفته شده از پنل ؟
باید تماس بگیرید تا سریعتر جواب بگیرید!
موفق باشید!

---
February 15th, 2012, 11:43
نمایش مشخصات: amiri113 - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/4630/)

AmirHosein
February 15th, 2012, 12:04
سلام،
شما تا 45 روز اکانتتون بلوکه میشه بعد که از حالت بلوکه در اومد میتونید موجودی خودتون رو برداشت کنید ولی درگاهتون بسته میشه در صورتی که نیاز به درگاه داشته باشید یک تعهد ازتون میگیرن دوباره بهتون درگاه میدن!
در صورتی که دوباره تخلف مرتکب بشید .... :d
88012882 داخل شماره یک! هم بخش مرتب به زرین پال هستش.
موفق باشید :)

arvin_b
February 15th, 2012, 13:08
سلام،
شما تا 45 روز اکانتتون بلوکه میشه بعد که از حالت بلوکه در اومد میتونید موجودی خودتون رو برداشت کنید ولی درگاهتون بسته میشه در صورتی که نیاز به درگاه داشته باشید یک تعهد ازتون میگیرن دوباره بهتون درگاه میدن!
در صورتی که دوباره تخلف مرتکب بشید .... :d
88012882 داخل شماره یک! هم بخش مرتب به زرین پال هستش.
موفق باشید :)

تایید میشه من هم اکانت برای همین بلاگ شد
الان هم تازه زمانش تمام شده الان دارم پیگیری می کنم بازش کنم
مدریت زرین پال با مصطفی امیری و علي اميری هست البته تا جایی که من میدونم
فقط باید پگیری کنید ببینید به مراجع قضایی دادخواست ارسال نشده باشد چون جدیدا با فروشندگان ... برخورد جدی می کنند
موفق باشید

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

یک مورد دیگه هم هست اگر می خواهید سریع تر از وضعیت اکانت خود با خبر بشید با به شرکت زنگ بزنید چون الان که من برای اکانت خودم دارم پیگیری می کنم تیکت ها را خیلی دیر پاسخ میدن

AmirHosein
February 15th, 2012, 15:08
تایید میشه من هم اکانت برای همین بلاگ شد
الان هم تازه زمانش تمام شده الان دارم پیگیری می کنم بازش کنم
مدریت زرین پال با مصطفی امیری و علي اميری هست البته تا جایی که من میدونم
فقط باید پگیری کنید ببینید به مراجع قضایی دادخواست ارسال نشده باشد چون جدیدا با فروشندگان ... برخورد جدی می کنند
موفق باشید

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

یک مورد دیگه هم هست اگر می خواهید سریع تر از وضعیت اکانت خود با خبر بشید با به شرکت زنگ بزنید چون الان که من برای اکانت خودم دارم پیگیری می کنم تیکت ها را خیلی دیر پاسخ میدن
در صورتی که به مراجع قضایی و پلیس فتا اطلاعاتتون رو بدن پلیس فتا سریعا بهتون زنگ میزنه! از 91 رو تا ... هم حبس داره :d

shamimi
February 15th, 2012, 21:59
امیر جان با داداش صحبت کردم درست شد
من شرکت الو تهران هستم ;-) شنیدی اسمشو سیستم تلفن خواستید برای شرکت در خدمت هستیم;;)

mehrshad.ho
February 15th, 2012, 22:18
45 روز مسدود می کنند تا اونجا که اطلاع دارم

AmirHosein
February 15th, 2012, 23:47
امیر جان با داداش صحبت کردم درست شد
من شرکت الو تهران هستم ;-) شنیدی اسمشو سیستم تلفن خواستید برای شرکت در خدمت هستیم;;)
ما داداشمون کجا بود :d شما تخلف نکن تلفن پیشکش :)) {شوخی }