PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ماژول بانک ملت

irmpmn
February 14th, 2012, 18:53
سلام خسته نباشید. به ماژول بانک ملت نیازمندم. کسی نداره ؟ قیمت 10 تومن به whmcs 5.0.3 بخوره. پشتیبانی ...

php.source
February 14th, 2012, 19:25
سلام
از نالرز رایگان بگیرید
خواستیدم میتونیم با پشتیبانی و نصب براتون راه اندازی کنیم
تیکت بدید
Afagh Group (http://afagh.info)
شرکت آفاق اندیش

ezat1
February 14th, 2012, 21:04
من تازه راه انداختم راحت بود اما بعد از از که حل شد راحت شد از نالرز گرفتم

mehrshad.ho
February 14th, 2012, 21:42
نالر بهترین گزینه هست

adamak
February 15th, 2012, 00:46
ولی دوست عزیز هیچ هکری برای رضای خدا و استفاده ما یه سیستم رو حک نمیکنه من تجربه بدی از سیستم های هک شده دارم مخصوصا سیستم مالی که بسیار مهم هست پیشنهاد میکنم که از شرکت فراسو نسخه اصلی و با پشتیبانی رو خریداری بکنید . خداییش خیلی کمک به ما کردن .

irmpmn
February 15th, 2012, 01:42
من واسه نالرز رو نصب کردک روی ورژن 5 . این ارور رو میده روی صفحه : /modules/gateways/callback/viewinvoice.php?id=110
Not FoundThe requested URL /modules/gateways/callback/viewinvoice.php was not found on this server.Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

vps-baran.ir
February 15th, 2012, 03:00
من 2 ماهه از تالرز استفاده می کنم مشکلی ندارم تمام پرداخت ها با موفقیت بوده

---------- Post added at 03:00 AM ---------- Previous post was at 02:58 AM ----------

ولی دوست عزیز هیچ هکری برای رضای خدا و استفاده ما یه سیستم رو حک نمیکنه من تجربه بدی از سیستم های هک شده دارم مخصوصا سیستم مالی که بسیار مهم هست پیشنهاد میکنم که از شرکت فراسو نسخه اصلی و با پشتیبانی رو خریداری بکنید . خداییش خیلی کمک به ما کردن .

ببینید داخل این ماژول قرار نیست اطلاعات کارتتون رو بزنید

این ماژول شمارو به بانک هدایت میکنه و بعد از پرداخت بر میگردونه

همین

قزار هم نیست آپالو هوا کنه

Ashkankamangar.ir
February 15th, 2012, 08:36
اگر دوست دارید بتونید سفارش هارو به راحتی ستل کنید
پنل مدیریتی داشته باشید
و با خیال راحت(البته بانک ملت خیال راحت واستون نمیذاره)(بازم البته بانک های دیگر رو تست نکردم شاید اونها هم به همین شکل باشند)
حتما برای یک بار 50 بدین و از فراسو بخرید
البته اگه از whmcs نال استفاده میکنید نیازی نیست این پول رو بدین(چون ماژول نالرز هرچی باشه 10000000 برابر از whmcs نال بهتره پس کلا شما ریسک پذیر هستید):D

هاست 97
February 15th, 2012, 09:02
ماژول نالر رو با خیال راحت استفاده کنید و یک مکمل ستل که یکی از دوستان در همین انجمن گذاشته را بهش اضافه کنید کامل خواهد شد

mohsen1
February 15th, 2012, 11:46
توصیه : از ماژول بانک ملت استفاده نکن.

پ . ن = ماژول با قابلیت اتصال به وب سرویس ما که بتونی بعد از هر پرداخت اس ام اس دریافت کنی فقط 35000 تومان.

irmpmn
February 15th, 2012, 19:18
نسخه لایسنس شده هستم.
مکمل ستل رو که داره بده بهم ؟

adamak
February 15th, 2012, 22:55
نسخه لایسنس شده هستم.
مکمل ستل رو که داره بده بهم ؟

یه سرچ تو سایت بزنید پیدا میکنید.

irmpmn
February 17th, 2012, 20:22
سرچ زدم پیدا نشد.

B.Z
April 7th, 2012, 16:03
ببخشید من هم درگاه برای تست اماده شده وقتی اطلاعات رو در ماژول نالرز میزنم میگه "امکان اتصال وجود ندارد دوباره سعی کنید "
خواهش میکنم راهنمایی کنید