PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب دیتاسنتر (گیچ شدم)

mostafaonline
October 12th, 2009, 14:24
با سلام بنده میخواستم یک نمایندگی هاست راه بندازم برای همین از یکی از همین هاستینگ ها 1 گیگ هاست هلند گرفتم اولا خوب بود ولی بعد اپ تایمش خراب شد
حالا هم میخوام جابه جا بشم برای همین رو دیتاسنترهای مختلف تحقیق کردم و حالا هم پاک کلافه شدم در مورد المان که یک خوب میگه و یکی بد میگه بعضی ها میگن اپ تایمشون پایینه که من رو این مورد خیلی حساسم بعضی هم هم که ازش طرفداری می کنند و میگن خوبه و خیلی رو قیمتش مانور میرن که من تو سایت خودشون که نگاه کردم قیمت های نمایندگکی بالایی میدادند
امریکا و کانادا هم که میگن مشکل تحریم هست و ...... هلند هم که خودم داشتم و ناراضی ام حالا نمیدونم از دیتاسنتر مشکلی بود یا از هاستینگی که من ازش گرفتم
من میخوام یه جا رسلر بگیرم که اپ تایم و قیمت خوبی داشته باشی که بصرفه و بتونم همون جا کار کنم و خیالم راحت باشه که تند تند جابه جا نشم و بتونم vps و بعد هم سرور خودمو از همون دیتاسنتر بگیرم
ممنون میشم اگر دوستان کمی منو راهنمایی کنند
با تشکر

HugeServer
October 12th, 2009, 14:35
با سلام بنده میخواستم یک نمایندگی هاست راه بندازم برای همین از یکی از همین هاستینگ ها 1 گیگ هاست هلند گرفتم اولا خوب بود ولی بعد اپ تایمش خراب شد
حالا هم میخوام جابه جا بشم برای همین رو دیتاسنترهای مختلف تحقیق کردم و حالا هم پاک کلافه شدم در مورد المان که یک خوب میگه و یکی بد میگه بعضی ها میگن اپ تایمشون پایینه که من رو این مورد خیلی حساسم بعضی هم هم که ازش طرفداری می کنند و میگن خوبه و خیلی رو قیمتش مانور میرن که من تو سایت خودشون که نگاه کردم قیمت های نمایندگکی بالایی میدادند
امریکا و کانادا هم که میگن مشکل تحریم هست و ...... هلند هم که خودم داشتم و ناراضی ام حالا نمیدونم از دیتاسنتر مشکلی بود یا از هاستینگی که من ازش گرفتم
من میخوام یه جا رسلر بگیرم که اپ تایم و قیمت خوبی داشته باشی که بصرفه و بتونم همون جا کار کنم و خیالم راحت باشه که تند تند جابه جا نشم و بتونم vps و بعد هم سرور خودمو از همون دیتاسنتر بگیرم
ممنون میشم اگر دوستان کمی منو راهنمایی کنند
با تشکر

با سلام خدمت دوست عزیز.
ما از دیتا سنتر گیگا در آلمان سرور تهیه میکنیم، و سرویس ارایه میکنیم. من نمیخوام كه طرفداری بکنم و بگم كه این دیتا سنتر خوب هست و یا بد. به هر صورت من به شخص از سرور های گیگا راضی هستم. من الان با گیگا دارم ۵ ماه کار میکنم. در این مدت ۵ ماهه فقط یک دان تایم ۱ ساعته داشتن كه اون هم به دلیل تعمیر یکی از روتر های شبکه بوده .

به هر صورت اگر كه از آلمان سرویس خواستی ما میتونیم بهت ارایه بدیم.
در مورد سرور های آمریکا هم، باید عرض کنم كه نه همشون تحریم نیستن. و خیلی از بچه های این فروم تجربه های زیادی با این گونه دیتا سنتر ها دارند. كه شما میتونید به راحتی باهاشون کار کنید. و لذت هاستینگ رو ببری.

دیتا سنتر در هلند هم، یکی اینجا ازشون نمایندگی مستقیم داره. بهش صحبت کن.

در هر صورت از آلمان در خدمت شما هستیم .

Sajad
October 12th, 2009, 15:09
ترجيحا در فكر اروپا باش. بدون تحريم و پينگ بالا

Domain
October 12th, 2009, 15:20
ترجيحا در فكر اروپا باش. بدون تحريم و پينگ بالا
منم با ایشون موافقم. دقیقاً همین دلایل!

mostafaonline
October 13th, 2009, 11:50
الان از گیگا رسلر بخواهیم 1 گیگ نمایندگی رو چند میدین ؟؟؟

P-CO
October 13th, 2009, 11:59
اگر نمایندگی میخواین من میتونم از دیتاسنتر XLHost بهتون نمایندگی بدم، بدون مشکل تحریم!!! (البته با پنل دایکت ادمین)

اگر خواستید، تماس بگیرید.

با احترام

mostafaonline
October 13th, 2009, 12:21
اگر نمایندگی میخواین من میتونم از دیتاسنتر XLHost بهتون نمایندگی بدم، بدون مشکل تحریم!!! (البته با پنل دایکت ادمین)

اگر خواستید، تماس بگیرید.

با احترام

قیمت ؟!!!

mostafaonline
October 13th, 2009, 12:27
الان تو اروپا بهترین دیتاسنتر کدومه ؟؟!!

در مورد iweb هم اگر میشه بگین خطر تحریم هست یا خیر؟؟

amirizadi
October 13th, 2009, 13:00
بنده نیز در خدمتم
مشخصات مورده نظرتون را اعلام کنید تا قیمت بدم خدمتتون

Sajad
October 13th, 2009, 13:10

در مورد iweb هم اگر میشه بگین خطر تحریم هست یا خیر؟؟

iweb اگه بخواد ايران رو تحريم كنه بايد در ديتاسنترش رو ببنده‌!

mostafaonline
October 13th, 2009, 15:58
جواب این سوال منو ندادین؟!!

الان از iweb یک گیگ رو چند میدین ؟؟؟

Sajad
October 13th, 2009, 16:24
بهترين ديتاسنتر بستگي داره شما چي خواسته باشي !

براي گرفتن قيمت هاست از آي وب هم تاپيك جدا در محل مربوط به خودش بزن.

WebRang
October 13th, 2009, 16:31
فقط و فقط ::: کــــــــــــــــــــــــ ـــــارو نت
چرا؟
1- قیمت کم! ( معرف: ویرنگ )
2- قیمت کم در آپگرید ( معرف وبرنگ )
3- سرور های اصل دل (رکمونت)
4- تضمین کیفیت سخت افزار ها و شبکه
5- پورت اختصاصی
6- آپتایم بالا
7- پشتیبانی عالی
8- 2 روز تست

گیگا یا وردلاسترام میشه با کارو مقایسه کرد؟!
نه!

چون خودم از گیگا سرویس داشتم!

رده بندی:
caro.net
xlhost.com
worldstream.nl
giga-hosting.biz

پیشنهادم به شما کارو هست!
0912.318.24.50 آقای میرزاخانی ( معرف: وبرنگ )

HugeServer
October 13th, 2009, 16:35
جواب این سوال منو ندادین؟!!

سلام دوست عزیز. متاسف هستم كه دیر جواب دادم. درباره این موضوع ی تاپیک جدا بزنین .

Aria
October 13th, 2009, 21:02
سلام.

به فکر خرید هاست از iWeb نباش دوست عزیز.

iWeb یکی از مشکل دار ترین شرکت ها هست و این موضوع هزاران بار به کاربران ایرانی و خارجی ثابت شده !

کافیه یه سرچ تو گوگل بکنی تا ببینی چه خبره !!!!

در مورد Caro و WorldStream و Giga هم راستشو بخوای، با اطلاعاتی که من دارم، هیچ یک جوابگوی شما در مورد Uptime نخواهند بود.

اگر نیاز به هاست اروپایی داری:

eukhost.com
rapidswitch.com
leaseweb.com (اینجا هلند هست و عالی هست، فقط حتماً باید RAID بگیری که مشکل هارد دیست زیاد پیش میاد تو این شرکت)

اگر شرکت آمریکایی می خوای (با واسطه خرید کنی، مشکل تحریم نخواهی داشت، مثل خیلی از دوستای من که خودم براشون از اینجاها سرور خریدم و سالهاست دارن کار می کنند)

theplanet.com
limestonenetworks.com
wiredtree.com
hivelocity.com
و شرکت خود ما که uptime 100% از هر لحاظ تضمین می کنم.

با تشکر.

WebRang
October 13th, 2009, 23:11
سلام.

به فکر خرید هاست از iweb نباش دوست عزیز.

Iweb یکی از مشکل دار ترین شرکت ها هست و این موضوع هزاران بار به کاربران ایرانی و خارجی ثابت شده !

کافیه یه سرچ تو گوگل بکنی تا ببینی چه خبره !!!!

در مورد caro و worldstream و giga هم راستشو بخوای، با اطلاعاتی که من دارم، هیچ یک جوابگوی شما در مورد uptime نخواهند بود.

اگر نیاز به هاست اروپایی داری:

Eukhost.com
rapidswitch.com
leaseweb.com (اینجا هلند هست و عالی هست، فقط حتماً باید raid بگیری که مشکل هارد دیست زیاد پیش میاد تو این شرکت)

اگر شرکت آمریکایی می خوای (با واسطه خرید کنی، مشکل تحریم نخواهی داشت، مثل خیلی از دوستای من که خودم براشون از اینجاها سرور خریدم و سالهاست دارن کار می کنند)

theplanet.com
limestonenetworks.com
wiredtree.com
hivelocity.com
و شرکت خود ما که uptime 100% از هر لحاظ تضمین می کنم.

با تشکر.
دوست عزیز منبع حرفتان کجاست؟!
که کارو ضمانت نمیکنه؟! و نمیتواند که بکند!!!!

اما قانعم کنین
شاید کلا" ماهم از کارو ترنسفر بشم به یه جای بهتر :)

ممنون

Aria
October 13th, 2009, 23:18
سلام.

دلایلم رو اینجا ارائه کردم : http://webhostingtalk.ir/showpost.php?p=36016&postcount=57

با تشکر.

mostafaonline
October 13th, 2009, 23:30
ادم تو این فروم 2 نفر رو پیدا نمیکنه که مثل هم حرف بزنن همه حرفهای هم رو رد میکنند

من یه دیتاسنتر میخوام که
1- اولا خطر تحریم نداشته باشه(خودمونی بگم عاقبتی باشه)
2-پشتیبانی خوب
3-اپ تایم خوب
4-قیمت هم خوب بده
الان چند ماه هست با این فروم اشنا شدم هنوز که هنوزه به یک جمع بندی درست و حسابی نرسیدم

Aria
October 13th, 2009, 23:36
ادم تو این فروم 2 نفر رو پیدا نمیکنه که مثل هم حرف بزنن همه حرفهای هم رو رد میکنند

من یه دیتاسنتر میخوام که
1- اولا خطر تحریم نداشته باشه(خودمونی بگم عاقبتی باشه)
2-پشتیبانی خوب
3-اپ تایم خوب
4-قیمت هم خوب بده
الان چند ماه هست با این فروم اشنا شدم هنوز که هنوزه به یک جمع بندی درست و حسابی نرسیدم

ببخشید که این حرف رو می زنم.

متاسفانه اینجوری در ایران و در بین کاربران ساده تا متوسط رسم شده که فقط به فکر سرور ارزون باشن.

افرادی هم هستند که از این خواسته سو استفاده می کنند و یا اینکه به دلیل نا آگاه بودن خودشون، از شرکت های ارزون و مشکل دار، برای کاربران ایرانی خرید می کنند.

من شخصاً، آدمی نیستم که اجازه بدم کسی از این موقعیت که در واقع بی اطلاعی بعضی از کاربران هست، سو استفاده کنند !

سر سختانه با این موضوع مقابله می کنم و به هیچ عنوان کوتاه نمیام.

اصلاً شما از من خرید نکن، ولی اون لیستی که بهت دادم رو خودم شخصاً هر کدام رو بیشتر از 6 ماه برای سرور های خودم و یا مشتری ها و یا دوستانم تست کردم و واقعاً تونستند منو راضی کنند با اینکه خیلی بهشون گیر میدادم و سوالات سخت هم می پرسیدم تا حد سواد پشتیبانی رو بررسی کنم.

در هر حال، از ما گفتن.

با تشکر.

WebRang
October 13th, 2009, 23:41
سلام.

دلایلم رو اینجا ارائه کردم : http://webhostingtalk.ir/showpost.php?p=36016&postcount=57

با تشکر.
دلایلتان یکم سر سخته ، یعنی نمیشه قبول کرد!

هرکسی میتونه یک سری اراجیف تو هر فرومی بگه!

امــــــــــا
1= شما از چه دیتاسنتری تعریف میکنین؟ چرا؟
2= آیا خودتان دیتاسنتر دارید؟ آدرس؟ توضیحات؟

mostafaonline
October 13th, 2009, 23:50
ببخشید که این حرف رو می زنم.

متاسفانه اینجوری در ایران و در بین کاربران ساده تا متوسط رسم شده که فقط به فکر سرور ارزون باشن.

افرادی هم هستند که از این خواسته سو استفاده می کنند و یا اینکه به دلیل نا آگاه بودن خودشون، از شرکت های ارزون و مشکل دار، برای کاربران ایرانی خرید می کنند.

من شخصاً، آدمی نیستم که اجازه بدم کسی از این موقعیت که در واقع بی اطلاعی بعضی از کاربران هست، سو استفاده کنند !

سر سختانه با این موضوع مقابله می کنم و به هیچ عنوان کوتاه نمیام.

اصلاً شما از من خرید نکن، ولی اون لیستی که بهت دادم رو خودم شخصاً هر کدام رو بیشتر از 6 ماه برای سرور های خودم و یا مشتری ها و یا دوستانم تست کردم و واقعاً تونستند منو راضی کنند با اینکه خیلی بهشون گیر میدادم و سوالات سخت هم می پرسیدم تا حد سواد پشتیبانی رو بررسی کنم.

در هر حال، از ما گفتن.

با تشکر.

اریا جان از اون لیستت کدوم یکیشون ارزون تر میدن ؟؟؟

mostafaonline
October 13th, 2009, 23:56
راستی نظرتون در مورد این دیتاسنتر هم بگین ماشاالله شما تجربیات خوبی دارین
با تشکر

http://www.canaca.com/

Aria
October 14th, 2009, 00:01
دلایلتان یکم سر سخته ، یعنی نمیشه قبول کرد!

هرکسی میتونه یک سری اراجیف تو هر فرومی بگه!

امــــــــــا
1= شما از چه دیتاسنتری تعریف میکنین؟ چرا؟
2= آیا خودتان دیتاسنتر دارید؟ آدرس؟ توضیحات؟

دوست عزیز، شما دارین از WebHostingTalk.com سخن میگید و اون کاربر هم عکس از تصویر بخش پشتیبانی Caro گزاشته !

شما قبول نکن، مهم نیست زیاد، من برای کل انجمن می نویسم و مدارکی رو هم ارائه کردم ولی شما و دیگر دوست داران Caro می تونید به دلایل شخصی خودتون ردشون کنید و من هم انتظار دیگه ای ندارم.

در مورد سوالات شما:

1. از دستاسنتری که موارد زیر رو دارا باشه:
- کیفیت Hardware
- کیفیت شبکه
- دارا بودن فرایند Redundancy به حالت Internal و External
- دارا بودن سیستم های امنیتی زد حریق و Generator های پشتیبان برق برای دیتاسنتر
- دارا بودن سیستم های سخت افزاری Firewall در سر راه ورودی (های) اصلی شبکه دیتاسنتر
- دارا بودن سیستم های DDoS Mitigation / Instruction Protection
- دارا بودن بخش پشتیبانی حرفه ای و واقعاً 24 ساعته و نه تنها ساعات کاری کشوری ***
- دارا بودن امکانات اضافه برای جلب رضایت مشتری
- راه اومدن با مشتریان در هنگام پرداخت دیر هنگام و اشتباهات حساب داری
- جواب گو بدن در هنگام دریافت شکایت/درخواست از طرف مشتریان ***
و موارد استاندارد و پسندیده دیگر ...

دلیل: زیرا خریدار سرور در اضای پولی که می پردازد، نیاز به پشتیبانی و مراقبت دارد و این حق 100% یک خریدار سرور در سراسر جهان است !

2. شخصاً به تنهایی، خیر!
دوستانی در کشور آمریکا دارم که از سال 1997 مشغول به کار هستند و دیتاسنتر خودشون رو در اوایل سایت 2005 راه انداختند و قبل از آن، به صورت Co-Location فعالیت می کردند.
من هم 25% از آن دیتاسنتر را شریک هستم و نماینده رسمی، برای تجارت با ایرانیان را بر عهده دارم و این به این دلیل است که شرکت ایشان، مثل بسیاری از شرکت های دیگر آمریکایی، مجوز تجارت مستقیم با ایران را ندارند.
آدرس: کشور آمریکا - ایالت کولورادو (colorado) - مرکز شهر دنور (Downtown Denver) .
مشخصات دقیقتر به زودی در تاپیک جداگانه اعلام خواهد شد.

با تشکر.

Aria
October 14th, 2009, 00:04
اریا جان از اون لیستت کدوم یکیشون ارزون تر میدن ؟؟؟

سلام.

والا من خودم با شرکت Rapidswitch ارتباطاتی دارم و میتونم قیمت های بهتری برات در بیارم.

Leaseweb هم قیمت هاش بد نیست ولی RAID ......! خطری هست !

بقیه رو هم راستشون بخوای الان دیگه یک سالی هست باهاشون رابطه ای ندارم و فقط پرداخت های دوستان و مشتریانی که از طریق من ازشون سرور خریدند رو انجام میدم.

با تشکر.

Aria
October 14th, 2009, 00:08
راستی نظرتون در مورد این دیتاسنتر هم بگین ماشاالله شما تجربیات خوبی دارین
با تشکر

http://www.canaca.com/

سلام.

آخی .... :(

با این لینک منو بردی به خیلی سال قبل .... !!!

من اولین باری که جرات کردم بیشتر از سرور دوستم جلو برم، اومدم و کلی از دوستانم در سایت های ایرانی پرسیدم و همینطور از گوگل !!

این شرکت اولین جایی بود که من ازش vps خریدم.

اون موقع واقعاً عالی بودن و از حق نگزریم خیلی دقیق بودند !!

تازه، چند نفر هم ایرانی و عرب اونجا کار می کنند و یادمه وقتی عید نوروز شد، بهم تبریک گفتند ....!

هنوز ایمیل هاشونو دارم فکر کنم، میگردم، اگر پیدا کردم، براتون میزارم که شما هم ببینید و حس کنید که چرا میگم صمیمی و خود هستند.

ولی من جدیداً خبری ازشون ندارم ... ولی فکر نکنم بد شده باشند چون کار اصلیشون، فروش پهنای باند به شرکت های هاستینگ و خدمات adsl و ... هست.

به هر حال، ایمیل هاشون رو پیدا می کنم، براتون میزارم. ;)

با تشکر.

mostafaonline
October 14th, 2009, 14:30
ممنون از جوابت اریا جان

من بهشون ایمیل زدم دیدم گفتند با ایرانی ها هم مشکلی ندارند

فقط یه تاپیک دیدم که تو اون ازشون بد گفته شده بود نظرم عوض شد شما هم بی زحمت نگاه کنید و نظرتونو بگین

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=72382&page=4

Aria
October 14th, 2009, 15:22
ممنون از جوابت اریا جان

من بهشون ایمیل زدم دیدم گفتند با ایرانی ها هم مشکلی ندارند

فقط یه تاپیک دیدم که تو اون ازشون بد گفته شده بود نظرم عوض شد شما هم بی زحمت نگاه کنید و نظرتونو بگین

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=72382&page=4

سلام.

جالبه !

من از سال 2005 به بعد دیگه ازشون بی خبر هستم.

ولی تجربه من بسیار عالی بود و نه مشکل reset کردن کلمه عبور VPS رو داشتم و نه حتی تغییر OS !

نمی دونم والا، در جواب قبل هم گفتم که من در جریان این شرکت نیست خیلی وقت هست ولی بازم تاکید می کنم که تجربه شخصی من خوب بود اون زمان و نه مشکلات مالی داشتند و نه مشکلات کاری و پشتیبانی.

در هر حال، تحقیق کردن شرط عقل هست ! ;)

با تشکر.

mostafaonline
October 14th, 2009, 16:10
اریا ازت بی نهایت ممنونم که با متانت جواب منو میدی

من دیگه چه جوری میتونم دربارشون تحقیق کنم ؟؟؟ شما میتونی اینن کارو انجام بدی بعد مو در جریان بگذاری؟؟!!

من میخوام یا از هلند بگیرم که این ها رو فقط میشناسم
http://www.worldstream.nl
http://www.leaseweb.com
http://serverboost.com

که با مقایسه با امریکا قیمت های گرونی میدن مخصوصا این serverboost که قیمت رسلرش فوق العاده گرونه

در مورد کانادا هم که شما iweb رو رد کردین
امریکا هم که خودم میترسم(خطر تحریم و ....)
فقط فعلا همین canaca مونده که شما اگه زحمت بکشی دربارش تحقیق کنی ممنون میشم
راستی این سایت رو هم دیدم که نظرت درباره اینم بگیبد بد نیست http://altushost.com
ممنون

Nikan
October 14th, 2009, 16:17
دوست عزیز،
دوستانی در کشور آمریکا دارم که از سال 1997 مشغول به کار هستند و دیتاسنتر خودشون رو در اوایل سایت 2005 راه انداختند و قبل از آن، به صورت Co-Location فعالیت می کردند.
من هم 25% از آن دیتاسنتر را شریک هستم و نماینده رسمی، برای تجارت با ایرانیان را بر عهده دارم و این به این دلیل است که شرکت ایشان، مثل بسیاری از شرکت های دیگر آمریکایی، مجوز تجارت مستقیم با ایران را ندارند.
آدرس: کشور آمریکا - ایالت کولورادو (colorado) - مرکز شهر دنور (Downtown Denver) .
مشخصات دقیقتر به زودی در تاپیک جداگانه اعلام خواهد شد.

با تشکر.

متاسفم از اینکه در تاپیک قبلی بحث نتیچه مثبتی نداشت و من امیدوارم بعد از آرام شدن شما و کم شدن عصبانیت بحث در مورد Caro را به شکلی منطقی و بدون جدل در محیطی مناسب ادامه دهیم.

فقط برای روشن شدن دوستان و آشنا شدن آنها با شما خیلی خوب است که شما آدرس دقیق شرکت خودتان در امارات به همراه تلفن را بفرمایید . ( البته من طی 2 ماه آینده بعد از نمایشگاه الکامپ سفر کوتاه کاری به دبی خواهم داشت شاید فرصتی باشد که بتوانم در دفتر شما با هم صحبت کنیم و بیشتر آشنا بشویم)

با تشکر

mostafaonline
October 14th, 2009, 16:49
یه دیتاسنتر دیگه هم پیدا کردم که اینجا (http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=110210) معرفی شده بود http://cms.volcan.co.nz

نظرتون چیه ؟

Aria
October 14th, 2009, 17:25
متاسفم از اینکه در تاپیک قبلی بحث نتیچه مثبتی نداشت و من امیدوارم بعد از آرام شدن شما و کم شدن عصبانیت بحث در مورد Caro را به شکلی منطقی و بدون جدل در محیطی مناسب ادامه دهیم.

فقط برای روشن شدن دوستان و آشنا شدن آنها با شما خیلی خوب است که شما آدرس دقیق شرکت خودتان در امارات به همراه تلفن را بفرمایید . ( البته من طی 2 ماه آینده بعد از نمایشگاه الکامپ سفر کوتاه کاری به دبی خواهم داشت شاید فرصتی باشد که بتوانم در دفتر شما با هم صحبت کنیم و بیشتر آشنا بشویم)

با تشکر

این تاپیک ربطی به Caro نداره !

در تاپیک جداگانه در مورد دیتاسنتر و شرکت خودمون توضیح میدم.

اینجا نه جاش هست و نه وقتش.

با تشکر.

Aria
October 14th, 2009, 17:33
اریا ازت بی نهایت ممنونم که با متانت جواب منو میدی

من دیگه چه جوری میتونم دربارشون تحقیق کنم ؟؟؟ شما میتونی اینن کارو انجام بدی بعد مو در جریان بگذاری؟؟!!

من میخوام یا از هلند بگیرم که این ها رو فقط میشناسم
http://www.worldstream.nl
http://www.leaseweb.com
http://serverboost.com

که با مقایسه با امریکا قیمت های گرونی میدن مخصوصا این serverboost که قیمت رسلرش فوق العاده گرونه

در مورد کانادا هم که شما iweb رو رد کردین
امریکا هم که خودم میترسم(خطر تحریم و ....)
فقط فعلا همین canaca مونده که شما اگه زحمت بکشی دربارش تحقیق کنی ممنون میشم
راستی این سایت رو هم دیدم که نظرت درباره اینم بگیبد بد نیست http://altushost.com
ممنون

سلام.

خواهش می کنم. کاری نمی کنم. به هر حال ما ایرانیا باید به فکر هم باشید. درسته ؟ ;)

در مورد شرکت های اروپایی که نام بردید، من فقط در مورد leaseweb اطلاع دارم که از طریق دوستانم در گروه مدیریت سایت IranProud هست و از آقای موسا که در واقع مدیر فنی سرور های این مجموعه هست و چندین سرور از شرکت OVH و Leaseweb دارند ! (نام بردم که کاربران انجمن فکر نکنند فقط میگم دوستان و این دوستان وجود خارجی ندارند !!!)

Leaseweb مشکل هارد دیسک دارند و به دلیل اینکه Offshoar هستند، و این یعنی مشکل Wa--ReZ ندارند، معمولاً سرور های دانلود ازشون خریداری میشه و به همین دلیل هارد دیست ها داقون میشن و موارد مشکلات هارد دیست های این شرکت در اینترنت به وفور یافت میشه که خرجش یک Google سرچ هست.

پس اگر خواستید از اونها خرید کنید، حتماً RAID بگیرید که اگر هارد دیست Failure داد، اطلاعات شما از بین نره.

در موارد دیگر تا جایی که من خبر دارم، بسیار عالی هستند.

در مورد Canaca هم چشم، اگر وقت شد بیشتر تحقیق می کنم ولی در حال حاظر یکم درگیر انجام سفارش های خرید سرور های کاربران هستم که فکر کنم تا 2 روز دیگه سرم خلوت تر بشه !

در مورد سرورهای آمریکایی هم، شما اگر واسطه داشته باشید از کشور های دیگر، مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد و اطمینان داشته باشید که با شما کاری نخواهند داشت.

برخی از همکاران از شرکت های ThePlanet و HiVelocity و ... که آمریکایی هستند و بسیار با ایرانی ها مشکل دارند، از طریق من خرید کردند و الان بیش از 1 سال هست که مشکلی ندارند.

پس شما هم میتونید از طریق دوست یا فامیل که در خارج از ایران زندگی می کنند از شرکت های آمریکایی خرید کنید و به مشکل بر نخورید.

با تشکر.

mostafaonline
October 14th, 2009, 22:55
در مورد canaca هم چشم، اگر وقت شد بیشتر تحقیق می کنم ولی در حال حاظر یکم درگیر انجام سفارش های خرید سرور های کاربران هستم که فکر کنم تا 2 روز دیگه سرم خلوت تر بشه !

بازم از جوابهای راه گشات ممنونم پس من تا 2 روز دیگه که سرت خلوت بشه صبر میکنم فقط یادت نره

تشکر فراوان:-*

mostafaonline
October 18th, 2009, 21:34
در مورد دو تا دیتاسنتر اخری که معرفی کردم کسی نظری نداشت ؟

tak407
October 18th, 2009, 21:45
شما معلوم نیست ریسلر میخوای یا سرور؟

mostafaonline
October 18th, 2009, 22:10
از اولین پست من تو این تاپیک فکر کنم مشخص باشه چی میخوام !!!!!

mostafaonline
October 21st, 2009, 18:55
ما که آخر به نتیجه ای نرسیدیم:(:(:(:(:((:((:((:((:((:((:((:((

goldstar
October 21st, 2009, 19:13
من پست شما رو خوندم و متوجه نشدم که شما به ریسلر نیاز داری یا سرور. اگر ریسلر میخوای که در تاپیک دیگر هم دیدم از لفظ دیتاسنتر استفاده نکن!
اگر هم سرور میخوای مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز + بودجه + کشور مورد نظر رو میگین دوستان راهنمایی میکنند

mostafaonline
October 21st, 2009, 19:56
خوب عزیز بالاخره رسلر هم بخوای بهتر نیست همین اولش یه دیتاسنتر خوب انتخاب کنی ؟؟!!!

goldstar
October 21st, 2009, 20:12
سلام
لفظ دیتاسنتر رو بیشتر برای سرور اختصاصی بکار میبرن.
پیشنهاد من http://www.eukhost.com/reseller-hosting.php
هم کیفیت خیلی خوب هم پشتیبانی خوب و همینطور بدون تحریم.

mostafaonline
October 21st, 2009, 20:29
به جز این چی ؟؟؟

goldstar
October 21st, 2009, 20:50
به غیر این چیز خوب بخوای باید آمریکایی بگیری که خطر تحریم داره
http://www.innohosting.com
آی وب هم داره اما تضمین نمیکنم. متوسط