PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرکت در قرعه کشی 10,000,000 ریال پول نقد

mehrdl
February 14th, 2012, 12:54
با سلام . دوستان سایت بازار برگ که یک سایت خرید گروهی به مناسبت افتتاحش بین کسانی که در سیستم قرعه کشیش ثبت نام کنند به قید قرعه به یک نفر 1000000 میلیون تومان جایزه میدهد . لطفا توسط لینک زیر عضو شوید تا هم شما تو قرعه کشی باشید هم من یه امتیازی بگیرم ( چون معرفی هر نفر 1 امتیاز به امتیاز قرعه کشی اضافه میکنه ) راستی قرعه کشی 3 اسفنده به گفته سایت. لینک ثبت نام در قرعه کشی : اینجا بازاربرگ (http://bazarbarg.ir/ref.html?id=zI3lwW9w) مرسی که با لینک من ثبت نام می کنید دوستان

mehrdl
February 19th, 2012, 14:14
up ......

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

یه ایمیل برام اومد محتویات پست :
فکر کنم سایت هرمی باشه
بازاربرگ (http://bazarbarg.ir/ref.html?id=zI3lwW9w)
اینم لینک اختصاصی شماست درسته؟
اما اینجا نیست :71: جالبه . لینک ایمیلم مال اینجاست
ادرس تاپیک :
http://www.webhostingtalk.ir/f118/41308/new/
گیج شدم والا 8-|

حالا در جواب به این خرسو خان :d بگم که هرم کدومه ؟ هرم کو ؟ هرم اصلا چیه ؟؟
چرا ما ایرانی ها سعی داریم تو همه کار جو کاذب بدیم آخه ؟؟؟؟!

بابا یه قرعه کشی سادست . نگفتن که تو عضو بیار تا 1 تومن بدیم بت ... نگفتن که 1 تومن بده و عضو بیار تا فلان قدر بدیم بت . رایگان عضو میشی و یا شانس یا اقبال .... دوست داشتی به دوستات میگی برن با لینکت عضو شن تا امتیاز تو بره بالا اونا هم تو این قرعه کشی سهیم باشن شاید اونا برنده شدن و دعات کردن :113: همین . جو الکی هم نده خواهشن

Ashkankamangar.ir
February 19th, 2012, 14:16
تاپیکمو قبل از اینکه کسی بخونه حذف کردم به همین دلیل اومدی دیدی نیست دقیقا 1 دقیقه بعد چون حوصله بحث نداشتم
بهتره لحن صحبتت رو درست کنید به این میگن هرمی
موفق باشید کسی هم جایزه بهتون نمیده خیالتون راحت

parsvia
February 19th, 2012, 14:22
فکر نکنم هرمی باشه. اما جایزه ای هم در کار نیست این جایزه رو در پایان به یک کاربر خیالی میدن یعنی پول جیب خودشونو به جیب خودشون بر می گردونن>:)
وقتتون رو بزارید روی یک کار واقعی تا تبلیغ کردن واسه سایت های الکی

mehrdl
February 19th, 2012, 14:22
تاپیکمو قبل از اینکه کسی بخونه حذف کردم به همین دلیل اومدی دیدی نیست دقیقا 1 دقیقه بعد چون حوصله بحث نداشتم
بهتره لحن صحبتت رو درست کنید به این میگن هرمی
موفق باشید کسی هم جایزه بهتون نمیده خیالتون راحت

داداش لحن صحبت درسته . دارم توضیح برات میدم . بحث هم نمیخام بکنم .
اصلا آقا شما ثبت نام نکن . اکی ؟؟؟
این بحث که جایزه میدن و نمیدن 100 بار مطرح شده . شما تو بانکم حساب باز نمکینی شاید بت جایزه ندن ؟ پس شما از اون دسته هستی که به شانس هیچ اتقادی ندارن . همین مسئله برای سایت نت برگ هم بود که آی پد جایزه میداد . همه گفتن الکیه و از این حرف ها آخر سرم داد . جالا قرعه کشیه دیگه 1 نفر برنده میشه 1 نفر نمیشه . ما که ثبت نام کردیم . اگه شدیم چه بهتر نه هم چیزی رو از دست نمیدم . . موفق باشی

DeltaGostar
February 19th, 2012, 14:25
فعالیت هرمی و نیز قمار در این تالار ممنوع میباشد - چه معرفی و چه آموزش آن :)

mehrdl
February 19th, 2012, 14:29
فکر نکنم هرمی باشه. اما جایزه ای هم در کار نیست این جایزه رو در پایان به یک کاربر خیالی میدن یعنی پول جیب خودشونو به جیب خودشون بر می گردونن>:)
وقتتون رو بزارید روی یک کار واقعی تا تبلیغ کردن واسه سایت های الکی

آره دوست من . حق با شماست شاید ندن جایزه رو شاید هم بدن خب . اینا همش شایده . من میگم احتمال ندادنش 90% احتمال دادن جایزه 10 % از اون 10% هم شاید من 1% شانس بردن داشته باشم . اما 1% هم برای خودش تو احتمالات یک احتمال هست . من اینجوری حساب میکنم با خودم

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

فعالیت هرمی و نیز قمار در این تالار ممنوع میباشد - چه معرفی و چه آموزش آن :)

ای بابا چه غلطی کردیما :102:آقایون . خانوما لطفا برید اول ببینید به چه کاری میگن هرمی بعد بیاید اینجا بگییدهرم مرم .
بحث من یه جا بود که قرعه کشیه . تبلیغشم تو یه سایت دیدم از این بنر های Anetwork بود کلیک کردم ثبت نام کردم گفتم اینجا بزارم دوستام رو دعوت کنم . همین . قصد من کار هرمی یا چیز دیگه ای نیست به والله

delta
February 19th, 2012, 14:48
بله انگار سایتشون هرمی هست و به زودی هم پلیس فتا جمع و جورش میکنه...

mehrdl
February 19th, 2012, 14:52
آره آره آره هرمیه .. خوبه ؟ راضی شدید ؟ یادم باشه دیگه اینجا چیزی رو معرفی نکنم . تو کلی فرم گفتم تنها چیزی نگفتن این هرمی بودنه .8-|

parsvia
February 19th, 2012, 20:13
آره آره آره هرمیه .. خوبه ؟ راضی شدید ؟ یادم باشه دیگه اینجا چیزی رو معرفی نکنم . تو کلی فرم گفتم تنها چیزی نگفتن این هرمی بودنه .8-|

دوستان هرمی نیست!!! سایت های هرمی فرق دارن! اما احتمالا قانونی هم نیست

allbert
February 19th, 2012, 20:20
دوستان هرمی نیست

این شرکت با این کار داره شما تلفن و ایمیل جمع میکنه برای تبلیغات و فروش محصولات خودش که ایده جالبی هست

فکر کنم کلی هم جمع کرده

parsvia
February 19th, 2012, 22:25
دوستان هرمی نیست

این شرکت با این کار داره شما تلفن و ایمیل جمع میکنه برای تبلیغات و فروش محصولات خودش که ایده جالبی هست

فکر کنم کلی هم جمع کرده

اینم حرفیه!!! درست می گید. اما بازم جایزه ای که قرار دادن یکم تخیلیه :51:

rrt
February 20th, 2012, 10:15
دوستان من کاری با جایزه و مبلغ و دادن یا ندادن اون ندارم ، ولی اگر قرعه کشی باشه که کاربرا هیچ مبلغی رو در قبال ثبت نام نپردازند از لحاظ شرعی و قانونی حلاله و هیچ اشکالی نداره

mehrdl
February 20th, 2012, 13:07
دوستان من کاری با جایزه و مبلغ و دادن یا ندادن اون ندارم ، ولی اگر قرعه کشی باشه که کاربرا هیچ مبلغی رو در قبال ثبت نام نپردازند از لحاظ شرعی و قانونی حلاله و هیچ اشکالی نداره

قربون دهنت . منم همین رو میگم . در مورد مبلغ هم الان یه شمال بری بیای 1 تومن خرج میشه . الان 1 تومن پول خیلی زیادی نیست ولی خب بالاخره ارزش خودش رو داره