PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رگولاتوری: از فردا هیچ اپراتوری نباید بدون اجازه قبلی مشترک پیامک تبلیغاتی ارسال کند

shazo
February 13th, 2012, 12:33
معاون سازمان تنظیم مقررات گفت: از بیستم بهمن‌ماه، هیچ اپراتوری نباید بدون اخذ موافقت قبلی مشترک، پیامک تبلیغاتی ارسال کند.

لطف‌الله سبوحی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: از این پس باید ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی با موافقت مشترک انجام شود.

معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی افزود: به این ترتیب باید اپراتور موافقت مشترک را برای دریافت اس‌ام‌اس‌های اطلاع‌رسانی، مورد پرسش قرار دهد و در صورت تمایل مشترک، اس‌ام‌اس تبلیغاتی برای وی ارسال شود، در غیر این صورت مشترک نباید این پیامک‌ها را دریافت کند.

وی در خصوص علت اتخاذ این تصمیم گفت: تلفن همراه جزئی از حریم خصوصی افراد است و اینکه برخی زمان‌های ناخواسته پیامک‌هایی برای افراد ارسال شود، مصداق عدم رعایت حقوق شخصی افراد است.

معاون رگلاتوری تصریح کرد: براساس ابلاغ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اجرای این مصوبه از بیستم بهمن‌ماه به اپراتورها ابلاغ شده است و اپراتورها نیز برای انجام این کار اعلام آمادگی کرده‌اند.

Mohammad_reza
February 13th, 2012, 13:21
خیلی خوبه ،
جایی نیست که اگه پیامک تبلیغاتی ناخواسته دریافت کردیم بریم شکایت کنیم ؟

Arashdn
February 13th, 2012, 14:00
آهنگ پیشواز هم تبلیغاتی حساب میشه دیگه ؟؟؟؟

salar74_a
February 13th, 2012, 14:06
تکبیـــــــــــــــــــــ ــــــــــر

البته فک نکنم برای ایرانسل باشه :دی

abolfazl201358
February 14th, 2012, 03:38
رگولاتوری: از فردا هیچ اپراتوری نباید بدون اجازه قبلی مشترک پیامک تبلیغاتی ارسال کند

این گم شده را بگرد وپیدایش کن هرچیزکه دیده ای تو حاشا یش کن دنیا هم احمق دارد، باورداری یک آیینه بردار و تما شایش کن

e-741
February 14th, 2012, 04:07
رگولاتوری: از فردا هیچ اپراتوری نباید بدون اجازه قبلی مشترک پیامک تبلیغاتی ارسال کند

یه سوال؟ این اجازه چطوری پرسیده میشه؟ قطعا نمیرن درب خونه مشترکین رو بزنن.

پس حتما یه اس ام اس میدن، آیا اجازه داریم بهتون اس ام اس تبلیغ سامسونگ بدیم؟ اگه آره یه اس ام اس بدید بنویسید بله وگرنه بنویسید نه، در صورت عدم ارسال اس ام اس، تبلیغ براتون فرستاده میشود.

خب، بفرستیم هم که باید پولشو سر ماه بدیم :دی

aryanm115
February 14th, 2012, 19:37
دقیقا الان تکلیف شرکت هایی ک خدمات اس ام اس ارایه می دهند چیست ؟ !!

adamak
February 15th, 2012, 00:41
به نظر من این کار نه معقول هست نه شدنی اگه اینطور باشه که تلوزیون با تبلیغات بی محتواش که بیشتر مزاحم وقت مردم میشه !!!

taghi.karimi
February 15th, 2012, 00:52
به نظر من این کار نه معقول هست نه شدنی اگه اینطور باشه که تلوزیون با تبلیغات بی محتواش که بیشتر مزاحم وقت مردم میشه !!!

دوست من تلوزیون که اصلا ربطی فکر نمیکنم داشته باشد!
این مورد هم تا حدودی درست است.شمار ارسال پیامک های تبلیغاتی خود اپراتورهای موبایل کم هست.تبلیغات شرکتها هم روی آن دیگر با موبایل فقط باید تبلیغ شرکت ها را در هر ساعت از شبانه روز مشاهده کرد!
معمولا آخر شب پیامکهای انبوه ارسال میشود که ترافیک کمتر است!#-o

anajafi.ir
January 15th, 2015, 14:28
دوست من تلوزیون که اصلا ربطی فکر نمیکنم داشته باشد!
این مورد هم تا حدودی درست است.شمار ارسال پیامک های تبلیغاتی خود اپراتورهای موبایل کم هست.تبلیغات شرکتها هم روی آن دیگر با موبایل فقط باید تبلیغ شرکت ها را در هر ساعت از شبانه روز مشاهده کرد!
معمولا آخر شب پیامکهای انبوه ارسال میشود که ترافیک کمتر است!#-o

حرفتون درسته من دریافت پیامک رو گذاشتم رو بیصدا دیگه!!!
هیچ وقت ایندکسم جا نداره
دیگه هم واسه گوشیم شارژ نمیخرم
شب و نصف شب هم سرش نمیشه پشت سرهم میاد من که رازی نیستم.

!MihanIt!
January 15th, 2015, 14:29
یک طوری ضرر کسانی هست که سامانه تبلیغاتی ارائه می دهند

سرزمین
January 15th, 2015, 14:58
فکر نمی کنم این قضیه ربطی به سامانه های تبلیغاتی داشته باشه در ضمن این قضیه برای خیلی وقت پیشه که اگه کاربر نخواست پیامک تبلیغاتی دریافت نمیکنه (حالا شاید عوض شده یا ...)

فکر میکنم بیشتر سر صحبت با پیامک هایی هست که به عنوان مثال میگه فلان رو بفرست تا فلان پیام رو دریافت کنی و هزینش میشه اینقدر!

!MihanIt!
January 15th, 2015, 15:07
فکر نمی کنم این قضیه ربطی به سامانه های تبلیغاتی داشته باشه در ضمن این قضیه برای خیلی وقت پیشه که اگه کاربر نخواست پیامک تبلیغاتی دریافت نمیکنه (حالا شاید عوض شده یا ...)

فکر میکنم بیشتر سر صحبت با پیامک هایی هست که به عنوان مثال میگه فلان رو بفرست تا فلان پیام رو دریافت کنی و هزینش میشه اینقدر!
دوست عزیز چه طور نمیشه
مثلا یک فروشنده بدونه اینطوره که از 100 تا خط همراه به طور مثال 1 عدد اس ام اس میره به هیچ وحه خریداری نمیکنه پس شما این رو تو یک جمعیت چند میلیونی حساب بکنید

سرزمین
January 15th, 2015, 15:17
دوست عزیز چه طور نمیشه
مثلا یک فروشنده بدونه اینطوره که از 100 تا خط همراه به طور مثال 1 عدد اس ام اس میره به هیچ وحه خریداری نمیکنه پس شما این رو تو یک جمعیت چند میلیونی حساب بکنید

عرض کردم با پنل هایی مثل خطوط 2000، 3000 و غیره فرق داشته باشه به عنوان مثال از طرف همراه اول یه sms برای شما میاد که زده فلان رو بفرست تا پیام های فلان برات بیاد و هزینه هر پیام به فرض 50 تومن هست بنده فکر میکنم این پیام ها منظورشون هست ولی اگه پنل هایی مثل خطوط 2000 و 5000 و 3000 و ... هست نظری ندارم.