PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند پرسش براي شروع كار

saeed25
October 12th, 2009, 12:47
با دروود
من به تازگی می خواهم نمایندگی هاستیگ بگیرم اما هیچ دانشی در این زمینه ندارنم!
حال پرسشم از مشا اینست که با این حال،آیا می توانم چنین رویه ای را در پیش بگیرم ؟
و اگر ممکن است تفاوت های میان سرور های هلند با دیگر سرور ها بیان بفرمایید
همچنین در مورد VPS،Ressller،ِDedicated SV هم بفرمایید
با سپاس
:53:

Sajad
October 12th, 2009, 13:48
شما سابقه كار با هاست رو داشتيد؟
هيچ تصوري از هاست و دامين و سرور و نحوه كار با اونها در ذهنتون هست؟

AfraServer
October 12th, 2009, 14:08
همشو نمیتونی یه جا یاد بگیری !
کار با هاست
رسیلر
Vps
Ded Server
--------
حالا رسیلر خیلی ساده هستش
اگر بتونی انگلیسی جمله ها رو بخونی مشکلی نیست
Craet New Accont
Terminate
List Accont
Suspend Acont
این اصطلاحات رو بلد باشی کارت راه میوفته

saeed25
October 12th, 2009, 14:37
دروود
از نگر کار با هسات،بله،هم با هاست های رایگان کار کرده ام و هم با سرویس دهندگان ایرانی!در این مورد مشکلی نیست!
البته تا کنون با سامانه های مدیریتی دامنه کار نکرده ام!
در مورد واژگان انگلیسی هم که هیچ مشکلی ندارم!
در مورد dd sv یا vps هم از شما روشنگری خواستم که تفاوت اینها در چیستند؟
و نیز آیا هم اکنون این کار سود و یا در آمدی دارد؟
البته در آمد خیلی بالا هم نباشد مهم نیست!

سپاس

HugeServer
October 12th, 2009, 14:43
دروود
از نگر کار با هسات،بله،هم با هاست های رایگان کار کرده ام و هم با سرویس دهندگان ایرانی!در این مورد مشکلی نیست!
در مورد واژگان انگلیسی هم که هیچ مشکلی ندارم!
در مورد dd sv یا vps هم از شما روشنگری خواستم که تفاوت اینها در چیستند؟
و نیز آیا هم اکنون این کار سود و یا در آمدی دارد؟
البته در آمد خیلی بالا هم نباشد مهم نیست!

سپاس
یه نگاه به زیر بنداز.

Dedicated Server -> VPS/VDS -> Reseller Hosting -> Hosting

در مورد سود هم باید عرض کنم كه، اولش سودی نداره و شاید هم ضرر باشه. ولی اگه بمونی و کار کنی، میتونی سود خوبی بگیری ازش

P-CO
October 12th, 2009, 14:48
با ما تماس بگیرید، ما میتونیم از اول باهاتون همراه باشیم تا به یک هاستینگ کار حرفه ای تبدیل شید. منظورم اینه که به کار آشناتون میکنیم.

تماس بگیرید.

Sajad
October 12th, 2009, 15:04
dedicated = ded = سرور اختصاصي: فرض كنيد يك كامپيوتر
Virtual Private Server = vps = سرور مجازي: با استفاده از نرم افزارهاي مخصوص سرورهاي اختصاصي رو به چند سرور جدا تقسيم ميكنند.
Virtual dedicated Server = vds = سرور مجازي اختصاصي!‌‌: سرور مجازي اي كه سخت افزار براش تضمين شده باشه.
reseller: نمايندگي: ميتوانيد بدون دردسر هاست بفروشيد. در اينجا منظور از دردسر راهكارهاي مديريت سرور هست!
host: هاست: ميتونيد سايت روش بياريد بالا

ساده ترين توضيحات رو دادم !

http://demo.cpanel.net:2086
يوزر و پسورد demo

اين يك نمونه پنل نمايندگي هست ! البته با كنترل پنل whm

موفق باشيد.

HugeServer
October 12th, 2009, 15:07
باسلام.
اگه خواستی میتونیم بهت همراه با ریسللر دامین دایرکتی بدهیم!!
قیمت ها!
اگه مشتری شدی بهت پهنای باند unmetered هم میدم(رایگان!!)
به همراه آموزش!:57:
http://hugeserver.com/linux-reseller.html

saeed25
October 12th, 2009, 15:28
باسلام.
اگه خواستی میتونیم بهت همراه با ریسللر دامین دایرکتی بدهیم!!
قیمت ها!
اگه مشتری شدی بهت پهنای باند unmetered هم میدم(رایگان!!)
به همراه آموزش!:57:
http://hugeserver.com/linux-reseller.html
با دروود
خوب،آیا از نگر شما،جدای از گفتمان بازاریابی،این کار سود دارد؟کم و زیاد مهم نیست،زیان نباشد!
(هم اکنون نیز یک انجمن برای 500 600 مگ فراهم است)

dedicated = ded = سرور اختصاصي: فرض كنيد يك كامپيوتر
virtual private server = vps = سرور مجازي: با استفاده از نرم افزارهاي مخصوص سرورهاي اختصاصي رو به چند سرور جدا تقسيم ميكنند.
Virtual dedicated server = vds = سرور مجازي اختصاصي!‌‌: سرور مجازي اي كه سخت افزار براش تضمين شده باشه.
Reseller: نمايندگي: ميتوانيد بدون دردسر هاست بفروشيد. در اينجا منظور از دردسر راهكارهاي مديريت سرور هست!
Host: هاست: ميتونيد سايت روش بياريد بالا

ساده ترين توضيحات رو دادم !

http://demo.cpanel.net:2086
يوزر و پسورد demo

اين يك نمونه پنل نمايندگي هست ! البته با كنترل پنل whm

موفق باشيد.

دروود بر شما
در مورد تفاوت های سرور های هلند با دیگر جاهها نفرمودید!
(این مشامی با این نام کاربری و گذر واژه نمی آید)

Domain
October 12th, 2009, 15:38
اگر ممکن است تفاوت های میان سرور های هلند با دیگر سرور ها بیان بفرمایید
پینگ پایینی برای کاربران ایرانی دارند
وارز رو تا حد خوبی قبول می کنند
مشکل تحریم ندارید

HugeServer
October 12th, 2009, 15:43
با دروود
خوب،آیا از نگر شما،جدای از گفتمان بازاریابی،این کار سود دارد؟کم و زیاد مهم نیست،زیان نباشد!
(هم اکنون نیز یک انجمن برای 500 600 مگ فراهم است)

دروود بر شما
در مورد تفاوت های سرور های هلند با دیگر جاهها نفرمودید!
(این مشامی با این نام کاربری و گذر واژه نمی آید)

سلام.
بهتون توصیه میکنم از جای بگیرید که آپتایم 99.9 تضمین کنه!
کم شد خسارت بده!
به دنباله قیمت کم نرید.(قیمت کم همیشه دلیلی داره)
برای شروع کار اگه درست برنامه ریزی کنید,زیان نداره
برای مثال 1-2 گیگ ریسللر برای اول کار بسه!

درباره تفاوت کشور میزبانه سرور :
مهمترین در سرعت اینترنت میباشد و پهنای باند(Unmetered Or Metered!)
برای مثال :
گیکا در المان : پهنای نامحدود پور شیر 100
ورلستریم در هلند : محدود!پهنای باند خیلی گران!:68:

saeed25
October 12th, 2009, 15:51
دروود
خوب،بعضی از سرویس دهدنگان در تارنمایشان نشانی از Hosttracker برای Uptime و یا Speed شان نیست!
آیا تنها چک کردن نشانی آنها د این تارنما بسنده (کافی)است؟
سپاس

HugeServer
October 12th, 2009, 15:54
خوب وقتی کسی آپتامش مانیتور نمیشه چه تضمینی میکنه!؟
hosttracker زیاد معتبر نیست.
بهترین مانیتورینگ به نظرم hyperspin هست
که خودمونم ازش اکانت پولی 1 دقیقه داشتیم جدا عالی هست.

Sajad
October 12th, 2009, 15:57
ديتاسنتر به ديتاسنتر با هم مقايسه كنيد خيلي بهتره.
شما نيازهاي مورد نظرت رو بگو كه دقيقا چه خواسته هايي رو ميخواي؟
سرعت
آپتايم
مقدار فضا
مقدار پهناي باند
وارز
كيفيت
پشتيباني
قيمت
و...

و بايد ترتيب گذاري كنيد كه كدومش براتون در اوليت قرار دارد.

فقط از من ميشنويد اگر ميخواهيد هاستينگ بزنيد بايد قيد همه چيز رو بزنيد و هميشه آماده هر گونه اتفاق غير منتظره باشيد. البته اگر ميخواهيد سرويس خوب ارائه بدهيد! مثلا ممكن است بخاطر مشكلاتي كه براي سرورتون پيش اومده نتونيد در عروسي خودتون هم شركت كنيد‌!!!!!!

در مورد اون يوزر تست هم كاملا كار ميكنه ! شما دقت كن يوزر پسورد درست وارد كني

HugeServer
October 12th, 2009, 16:02
فقط از من ميشنويد اگر ميخواهيد هاستينگ بزنيد بايد قيد همه چيز رو بزنيد و هميشه آماده هر گونه اتفاق غير منتظره باشيد. البته اگر ميخواهيد سرويس خوب ارائه بدهيد! مثلا ممكن است بخاطر مشكلاتي كه براي سرورتون پيش اومده نتونيد در عروسي خودتون هم شركت كنيد‌!!!!!!

آقا سجاد در مورد این حرف آخرت باهات موافق نیستم. اگه كه کسی وارد هاستینگ بشه و برنامه ریزی داشته باشه، نیازی نداره كه مثلا به گفت شما سر سفره عقد نتونه بشینه .

Sajad
October 12th, 2009, 16:09
آقا سجاد در مورد این حرف آخرت باهات موافق نیستم. اگه كه کسی وارد هاستینگ بشه و برنامه ریزی داشته باشه، نیازی نداره كه مثلا به گفت شما سر سفره عقد نتونه بشینه .

اميدوارم سر سفره عقد نشيني و سرورت نره زير ديداس. :-b اينو هم با برنامه ريزي ميشه حل كرد؟

من گفتم هميشه آماده هر گونه اتفاق غير منتظره باشيد.
اتفاقات عادي كه اصلا نبايد بذاريد اتفاق بيفته يا اگه افتاد نهايتا يك ساعت بعدش حل كنيد!

HugeServer
October 12th, 2009, 16:16
اميدوارم سر سفره عقد نشيني و سرورت نره زير ديداس. :-b اينو هم با برنامه ريزي ميشه حل كرد؟

من گفتم هميشه آماده هر گونه اتفاق غير منتظره باشيد.
اتفاقات عادي كه اصلا نبايد بذاريد اتفاق بيفته يا اگه افتاد نهايتا يك ساعت بعدش حل كنيد!

آقا سجاد من جسارتی به شما نکردم.
جلوی دی داس را نمیشه گرفت. سایت های خیلی بزرگی هم زیر حملاتی مانند دی داس و بت نت سرور هاشون به فنا رفت و میره .

من منظورم از اینکه گفتم این بود كه با برنامه ریزی و کار های دقیقه میشه از اتفاقاتی كه به صورت بچه گانه رخ میدهد رو گرفت.

Sajad
October 12th, 2009, 16:24
جسارتي نبود. يه مذاكره كوچولو بود فقط :) خدا خودش همه سرورها رو از ديداس نجات بده !
البته خوب ايشون نمايندگي ميخواد بگيره و تو نمايندگي اينجور دردسرهاي فجيعي وجود نداره. ولي بهر حال كلا كارهاي سايت از مديريت تا ميزبانيش از نظر دردسر خالي از لطف نيست !

saeed25
October 12th, 2009, 16:28
ديتاسنتر به ديتاسنتر با هم مقايسه كنيد خيلي بهتره.
شما نيازهاي مورد نظرت رو بگو كه دقيقا چه خواسته هايي رو ميخواي؟
سرعت
آپتايم
مقدار فضا
مقدار پهناي باند
وارز
كيفيت
پشتيباني
قيمت
و...

و بايد ترتيب گذاري كنيد كه كدومش براتون در اوليت قرار دارد.

خوب فکر کنم نخست سرعت،سپس بالا بودن(Uptime)،سپس پشتیبانی،فضا،پهنای باند،قیمت،وارز بودن هم مهم نیست!
اما کیفیت را نمی دانم از چه نگر؟
البته امیدورام شما و دسوتان دیگری که در این زمینه تجره بیشتری دارند،راهنمایی بفرمایند برای اولویت گزاری !

اون که مهم نیست زیاد!

در مورد اون يوزر تست هم كاملا كار ميكنه ! شما دقت كن يوزر پسورد درست وارد كني
بله،اشتباه از من بود،ببخشید،اما یک پسرش،اگر می شود بفرمایید بین Cpanel و Direct admin کدامیک را برگزینیم بهتر است؟
البته من خودم چون با cpanel کار کرده ام،Direct admin را نمی پسندم!!

HugeServer
October 12th, 2009, 16:31
اگر از آلمان سرویس میخواهید. ما میتونیم به شما ارایه بدیم با آموزش کامل، سپانال بدون تحریم. و خیلی امکانات دیگه.

اگر هم از آلمان نمیخواهید، از آمریکا و هلند دوستانی كه اینجا هستن سرویس های خوبی ارایه میدن :)

saeed25
October 12th, 2009, 16:34
دروود
آیا سرور های آلمان از نگر کیفیت،سرور های خوبی هستند؟

Sajad
October 12th, 2009, 16:39
cpanel خاطرخواه بيشتري دارد. اما هر صبح بايد با ترس تحريم شدن بهش وارد بشيد.
دايركت خطر تحريم ندارد. از كارايي هم ميتونيد بهش عادت كنيد.

در موردي كه ميگيد مهم نيست مطمئنماً با مشكل مواجه خواهيد شد !

در مورد اولويت گذاريتون من فقط جاي مورد يك و دو رو تغيير ميدم. در ضمن اين موضوع كاملا به نياز طرف بستگي دارد و نميشه بگيم يك جواب كليشه اي دارد.
به طور مثال بنده ممكن است هاستينگي نياز داشته باشم كه اصلا برام آپتايمش مهم نيست و روزي يك ساعت آپ باشد براي كارم كفايت كند!

HugeServer
October 12th, 2009, 16:43
دروود
آیا سرور های آلمان از نگر کیفیت،سرور های خوبی هستند؟

سلام دوباره.
والا ما سرور هایمان از شرکت گیگا اینترنشنال هست. از نظر آپ تایم من ازشون راضی هاستم. از نظر سرعت هم پورت هایشان ۱۰۰ ولی شیر هستند، به هر صورت سرعت سرور های ما برای دانلود از ۱۰ مگا بیت پایین تر نیومده تاحالا. در مورد پشتیبانی هم چون كه من خودم در کشور آلمان هستم پشتیبانی خوبی دارند، در طول شبانه روز با تلفن بهشون ارتباط دارم.

ولی در کل سرور های خوبی به نظر میرسه( این تجربه ۵ ماه کار با گیگا هست )

saeed25
October 12th, 2009, 16:47
دروود
خوب،ما که تارنمای دانلود نداریم که وارز مهم باشد؟(مگر نه تنها از نگر تحریم و رعایت کپی رایت است؟)
خوب،بالا بودن تارنما مهم است،اما آیا می تواند رتبه نخست را به بالا بودن و رتبه دوم را به سرعت داد؟شاید هم شما درست می فرمایید

Sajad
October 12th, 2009, 16:51
سايتي كه آپتايمش 99.999999% باشه و سرعتش نرمال باشه خيلي بهتره از اينه كه سرعتش عالي باشه اما آپتايمش 99% باشه

saeed25
October 12th, 2009, 16:55
سلام دوباره.
والا ما سرور هایمان از شرکت گیگا اینترنشنال هست. از نظر آپ تایم من ازشون راضی هاستم. از نظر سرعت هم پورت هایشان ۱۰۰ ولی شیر هستند، به هر صورت سرعت سرور های ما برای دانلود از ۱۰ مگا بیت پایین تر نیومده تاحالا. در مورد پشتیبانی هم چون كه من خودم در کشور آلمان هستم پشتیبانی خوبی دارند، در طول شبانه روز با تلفن بهشون ارتباط دارم.

ولی در کل سرور های خوبی به نظر میرسه( این تجربه ۵ ماه کار با گیگا هست )

دروود
ببخشید من آ"اهی ندارم،ناگزیر هستم هی بپرسم!
آیا تندای پورت ها هم خیلی تاثیری دارند؟
سرور های آلمان ممکن است دچار تحریم شوند؟
آیا پشتیبانی شما 24/7 هست؟اشتراک آزمایشی دارید؟
هم اکنون تارنمایی که خدمتتان گفتم،بر روی سرور های irpowerweb هستند،از نگر iptime خوب هستند،اما از نگر تندای آن،خیلی خشنود نیستند(یکی از دوستان بنده)
حال آیا انتقال به کارگزار (سور)شما کاری درست است؟
آنجا از Cpanel استفاده می شود،چه مقدار هزینه برای انتقال نیاز است؟
شما فرموده اید،1 گیگ،با Ul پهنای بند،ایا می توان همین Ul پیهناای بند را به 4 کاربر بههمین صورت ul داد؟
سپاس

HugeServer
October 12th, 2009, 17:14
دروود
ببخشید من آ"اهی ندارم،ناگزیر هستم هی بپرسم!
آیا تندای پورت ها هم خیلی تاثیری دارند؟
سرور های آلمان ممکن است دچار تحریم شوند؟
آیا پشتیبانی شما 24/7 هست؟اشتراک آزمایشی دارید؟
هم اکنون تارنمایی که خدمتتان گفتم،بر روی سرور های irpowerweb هستند،از نگر iptime خوب هستند،اما از نگر تندای آن،خیلی خشنود نیستند(یکی از دوستان بنده)
حال آیا انتقال به کارگزار (سور)شما کاری درست است؟
آنجا از cpanel استفاده می شود،چه مقدار هزینه برای انتقال نیاز است؟
شما فرموده اید،1 گیگ،با ul پهنای بند،ایا می توان همین ul پیهناای بند را به 4 کاربر بههمین صورت ul داد؟
سپاس

خواهش میکنم، وظیفه ما هاستینگ ها جواب دادن به مشتریان عزیز هست.
در حالت کلی هرچه سرعت پورت شبکه بیشتر باشه، سایت شما با سرعت بهتری لود میشه و شما همیشه راحت تر هستی . پشتیبانی گروه ما به صورت ۲۴ ساعته واقعی هست، هر زمان از شبانه روز كه دوست داری با پشتیبان انلاین سایت تماس بگیرید، جوابتون رو میدهیم.

در مورد انتقال هم، اگه بخواهی برات مجانی انجام میدیم. تمامی اکانت هارو. خودمان هم از سپانال استفاده میکنیم.
و در سرور های اروپا کلا تحریم وجود نداره :)

پهنای باند هم بدون محدودیت هست، کاربران شما هم میتونن از این پهنای باند استفاده کنند.
دقت کنید كه ذکر کردم بدون محدودیت نه اینکه آن لیمیت :)

saeed25
October 12th, 2009, 18:42
خواهش میکنم، وظیفه ما هاستینگ ها جواب دادن به مشتریان عزیز هست.
در حالت کلی هرچه سرعت پورت شبکه بیشتر باشه، سایت شما با سرعت بهتری لود میشه و شما همیشه راحت تر هستی . پشتیبانی گروه ما به صورت ۲۴ ساعته واقعی هست، هر زمان از شبانه روز كه دوست داری با پشتیبان انلاین سایت تماس بگیرید، جوابتون رو میدهیم.

در مورد انتقال هم، اگه بخواهی برات مجانی انجام میدیم. تمامی اکانت هارو. خودمان هم از سپانال استفاده میکنیم.
و در سرور های اروپا کلا تحریم وجود نداره :)

پهنای باند هم بدون محدودیت هست، کاربران شما هم میتونن از این پهنای باند استفاده کنند.
دقت کنید كه ذکر کردم بدون محدودیت نه اینکه آن لیمیت :)

دروود
مگر این دو که شما فرمودید چه تفاوتهایی با هم دارند؟؟
می توانم بپرسم چرا سرور های شما از پورتهای 1gbps استفاده نمی کنند؟
در جایی دیده بودم یکی از انجمن دارن گرامی،در پی پشتیبان مالی سرور بودند و درخواستشان سروری از آمریکا بود و به گونه روشن فرموده بودند از سرور های آلمان نمی خواهم!!!چرا؟مگر سرور های آلمان مشکلی دارند؟
سپاس از زمانی که می گزارید

Sajad
October 12th, 2009, 19:15
پورت هاي گيگا شير هستند. يعني 1 گيگ پورت از طريق چندين سرور استفاده ميشود. لذا ممكن است گاهي مواقع سرعت دانلود شما به 16 كيلوبايت برسد (تجربه شخصي!)
اما اينطور كه دوستمون بست سرور ميفرمايند سرعت ايشون كمتر از 10 مگ نشده است. حتما يه چيزي بوده كه ميگن!

HugeServer
October 12th, 2009, 19:21
دروود
مگر این دو که شما فرمودید چه تفاوتهایی با هم دارند؟؟
می توانم بپرسم چرا سرور های شما از پورتهای 1gbps استفاده نمی کنند؟
در جایی دیده بودم یکی از انجمن دارن گرامی،در پی پشتیبان مالی سرور بودند و درخواستشان سروری از آمریکا بود و به گونه روشن فرموده بودند از سرور های آلمان نمی خواهم!!!چرا؟مگر سرور های آلمان مشکلی دارند؟
سپاس از زمانی که می گزارید

همون جور كه سجاد گفت.
پورت های گیگا شیر هست مانند پورت های ورلد استریم. ولی در کل من ضمانت میکنم كه روی سرور های ما سرعت کمتر از ۱۰ نمیشه. این ضمانت با برگشت پول هست، اگر كه وقت بزاری و قوانین سایت ما رو بخونید، متوجه میشین :)

HugeServer
October 12th, 2009, 19:36
بفرمایید این لینک رو تست کنید : (دمو whm)
http://demo.cpanel.net:2086/login/?user=demo&pass=demo
یوزر . پسورد اگر خواست :
demo
demo
-------
درضمن شرکت ما در آلمان است و Cpanel نمیتونه تحریم کنه:)

saeed25
October 12th, 2009, 19:37
نفرمودید که پهنای باند چقدر است؟منکه نفهمیدم،ببخشید

saeed25
October 12th, 2009, 19:40
بفرمایید این لینک رو تست کنید : (دمو whm)
http://demo.cpanel.net:2086/login/?user=demo&pass=demo
یوزر . پسورد اگر خواست :
Demo
demo
-------
درضمن شرکت ما در آلمان است و cpanel نمیتونه تحریم کنه:)

دروود بر شما
آیا ممکن است که شناسه رایانهip کاربران ایرانی را ببندند؟
پرسشی پیشتر کردم اما هنوز بی پاسخ ماند،دوستی فرموده بود که از سرورهای آلمان نمی خواهد سرویس بگیرد،گویی پیشنه بدی در اندیشه اش بوده،حال آیا این سرور ها مشکلی دارند؟آز نگر امنیتی یا هر چیز دیگری؟

Sajad
October 12th, 2009, 19:56
دروود بر شما
پرسشی پیشتر کردم اما هنوز بی پاسخ ماند،دوستی فرموده بود که از سرورهای آلمان نمی خواهد سرویس بگیرد،گویی پیشنه بدی در اندیشه اش بوده،حال آیا این سرور ها مشکلی دارند؟آز نگر امنیتی یا هر چیز دیگری؟

فكر كنم جواب سوالتون رو در مورد سوال دومتون دادم!

آيپي رو ببندند با v-pn ميرن ! ليسانس كنترل پنل رو ميبندن كه دسترسيتون مسدود ميشه. ولي مدير سرور با راهكارهاي خاص خودش دوباره از نو ليسانس ميگيره! دوستمون بست سرور هم اونطور كه ميگن آلمان هستند. لذا سيپنل با اونها هيچ مشكلي نخواهد داشت !

saeed25
October 12th, 2009, 20:19
فكر كنم جواب سوالتون رو در مورد سوال دومتون دادم!

آيپي رو ببندند با v-pn ميرن ! ليسانس كنترل پنل رو ميبندن كه دسترسيتون مسدود ميشه. ولي مدير سرور با راهكارهاي خاص خودش دوباره از نو ليسانس ميگيره! دوستمون بست سرور هم اونطور كه ميگن آلمان هستند. لذا سيپنل با اونها هيچ مشكلي نخواهد داشت !

دروود
خوب از دوست گرامی Best servers در مورد پهنای باند،ایشان فرموده اند نا محدود،خوب آیا این به آن معنا نیست که می توانیم به هر مشتری به اندازی نا محدودی پهنای باند بدهیم؟
سپاس

HugeServer
October 12th, 2009, 20:19
دروود بر شما

نفرمودید که پهنای باند چقدر است؟منکه نفهمیدم،ببخشید

با سلام دوست عزیز.
پیروی سؤالات شما باید عرض کنم كه، اولان در مورد پهنای باند. پهنای باندی كه در سایت خارجی ما زده شد محدود هست، به دلیل آنکه، طبق قانون جدیدی كه در وب هاستینگ تاک خارجی ذکر شد، هیچ گونه پهنای باند نامحدود وجود ندارد. به همین دلیل هم آنها رو ما محدود کردیم، ولی در کل چون كه ما از دیتا سنتر پهنای باند بدون محدودیت میگیریم (unmetered) شما هرچی استفاده کنی، مشکلی نخواهد داشت. دقت کنید كه این کلمه (unmetered) با کلمه (unlimited) فرق دارد.

در مورد امنیت هم كه شما سوال فرمودید. در سرور های ما تمام جوانب امنیتی رعایت شد هست ( دقت کنین كه امنیت ۱۰۰% اصلا وجود ندارد ) در هر صورت ما سعی خودمان رو میکنیم كه امنیت مشتری برقرار باشه . باز هم ذکر میکنم كه امنیت ۱۰۰% وجود ندارد. و اینکه در برابر حملات دیداس و بت نت نمیتوان مقابله کرد، همان طور كه برای آقای سجاد در پست خصوصی توضیح داد بودم ( سوال ایشون راجع به آپ تایم ماه پیش ما بود. كه براشون به تر کامل توضیح دادم كه چه اتفاقی افتاده بود )

در مورد سپانال هم چون كه شرکت و تمامی آدرس ها و شماره تلفن ها در کشور آلمان هست، سپانال حق بستن لیسانس ما رو نداره ) برای رفع مشکل آی پی هم میتوان از سرویس هایی مانند وی پی ان استفاده کرد. ولی در کن مشکلی به وجود نمایید .

saeed25
October 12th, 2009, 20:29
دروود بر شما
در تارنمای شما uptime 95 درصد آمده است!(چرا کم است؟)
گویی شرکت شما با شرکت bestserverS.irمتفاوت است!!!من می پنداشتم که این تارنما هم از آن شما است!!

HugeServer
October 12th, 2009, 20:35
دروود بر شما
در تارنمای شما uptime 95 درصد آمده است!(چرا کم است؟)
گویی شرکت شما با شرکت bestserverS.irمتفاوت است!!!من می پنداشتم که این تارنما هم از آن شما است!!

http://www.hyperspin.com/publicreport/33097/58962
این آدرس آپ تایم سرور های ما هست.
من در پست قبلی توضیح را ارایه دادم كه چرا آپ تایم به این صورت و کمی کم است.
اگه آقا سجاد لطف کنه پی ام ردوبدل شد رو اینجا کپی کنه، دیگه من به زحمت نمی افتم كه دوباره بنویسم. در هر صورت من نوشت رو اینجا میزارم كه شما هم ببینید. مثل این كه من دسترسی ندارم، آقا سجاد، اون پی ام من اینجا کپی کن.

Sajad
October 12th, 2009, 20:48
قضيه همون سفره عقد و اين حرف هاست‌!!

Mamnoonam Az tavajohet,

Agar Deghat koni, downtime ha male mahe pish hast. Ke Oon ham be khatere hamoon ghaziye aghdi bood ke gofti :)

Hodoode 1 Hafte Zire hamalate Botnet va DDos az tarafe yeki az server haye ThePlanet va yeki ham az taraf Caro bood, ke Bad az barresi hayi ke anjam Shode Bood, Va ba giga mozakere kardim, albate ba gereftane kami pool ham az ip ha shekayat kardan va ham inke firewall ro kami baramoon ok kardan :)

Deghat Kon ke DDOS va BotNET Hich chare i nadare, agar ke Yadet bashe, Site Microsoft 1 mah Bekhatere Systeme BotNet e Yek goroohe zirzaminie Roosi zire Attack bood ke hamash ghato vasl mishod. Ke dar akhar ham Gorooh haye amniati amricaii dast bekar shodan :)

Dar zem Agar Ke doost dari, mitoonam ham mail haye Beyn e khodeman ba the planet ro behetoon bedam va ham beyne giga, albate ba giga almani hast., ke ba google mitooni tarjome konid. Va ham log hayii ke Hodoode 1 hafte dar har sanie be shabake server ma, hodoode 10 ha hezar connection vasl mishod. Ke giga ham be khatere khodesh va pahnaye bandesh bishtar dast be kar shod.

Agar ham beporsi mage ma ki hastim ke Zire attack boodim, bayad arz konam behet ke Goroohe Managere Goroohe Ma, pishe chandi az doostash kal kal karde bood, ke in ham dalil bar an shod ke ....

Be har hal, az tavajohet mamnoon hastam, Omidvar hastam ke hamishe movafagh bashi agha sajad
:)

Darzemn : Uptime Ro ba deghat Nega kon 99,.. Khoorde i ast ke ishalla dar mah haye badi be haman raghame khodeman mirese.
Uptime ma ro ham mitooni az moshtariane vps ma beporsi

saeed25
October 12th, 2009, 20:57
دروود و سپاس از این پشتیبانی!!!
آقا چند پرسش دیگر،
اگر برایتان میسر است،در این جستار(تاپیک)و یا در پ.خ نگکر خودتان را در مورد irpoweweb بفرمایید،از آن رو که شما شناخت بیشتری از این شرکت ها دارید...
آیا مدیران سرور،در برابر نوشته های کاربران در تارنما ها،مسئولیتی را دارند؟
آیا سرور های شما که در آلمان هستند،باید پیورو اساسنامه های ایران نیز باشند؟
با آنکه به این پشتیبانی می بالم،اما گروه bestservers.ir
پلان 1 گیگ فضا را کاهیانه 4000 تومان می دهند...
آیا جای تخفیف از سرویس های شما هست؟:دی
سپاس

HugeServer
October 12th, 2009, 21:09
دروود و سپاس از این پشتیبانی!!!
آقا چند پرسش دیگر،
اگر برایتان میسر است،در این جستار(تاپیک)و یا در پ.خ نگکر خودتان را در مورد irpoweweb بفرمایید،از آن رو که شما شناخت بیشتری از این شرکت ها دارید...
آیا مدیران سرور،در برابر نوشته های کاربران در تارنما ها،مسئولیتی را دارند؟
آیا سرور های شما که در آلمان هستند،باید پیورو اساسنامه های ایران نیز باشند؟
با آنکه به این پشتیبانی می بالم،اما گروه bestservers.ir
پلان 1 گیگ فضا را کاهیانه 4000 تومان می دهند...
آیا جای تخفیف از سرویس های شما هست؟:دی
سپاس

در مورد سال اولتون من نظری ندارم متاسفانه. چون كه تابحال کار نکردم با این سایت.
۲. مدیران وب سایت ها ۱۰۰% در قبال نگهداری از محتویات سایت های مشتری مسؤول هستند. به همین دلیل هم بیشتر هاستینگ ها از امکان بکاپ استفاده میکنن. كه هر روز هر ماه و هر هفته اعمال میشود.
۳. در این مورد متوجه نشدم، چه اساس نامه هایی ؟
۴. این سایت ای كه شما معرفی کردید، هیچ ارتباطی به گروه های ما ندارد.
۵. بستگی در كه شما کدام سرویس را درخواست داشته باشید .

:)

saeed25
October 12th, 2009, 23:27
در مورد سال اولتون من نظری ندارم متاسفانه. چون كه تابحال کار نکردم با این سایت.
درووود بر شما

۲. مدیران وب سایت ها ۱۰۰% در قبال نگهداری از محتویات سایت های مشتری مسؤول هستند. به همین دلیل هم بیشتر هاستینگ ها از امکان بکاپ استفاده میکنن. كه هر روز هر ماه و هر هفته اعمال میشود.
نه،منظور من این بود که آیا مدیران سرور در مورد اینکه کاربراشنشان چه محتوایی بر روی سرور داشته باشند،مسئول هستند یا آنکه کاربران آزاددن تا با این فضا هر کاری می خواهند انجام دهند؟

۳. در این مورد متوجه نشدم، چه اساس نامه هایی ؟
مثلا قانون جرائم رایانه ای که به تازیگی تصویب شده است...یا آنکه اگر زمانی بنا ششد تا در ایران کپی رایت رعایت شود،آنگاه آیا شرکت شما هم پیرو این قوانین خواهد بود یا تنها قوانین آن کشوری که سرورها در آنجا هستند؟

۴. این سایت ای كه شما معرفی کردید، هیچ ارتباطی به گروه های ما ندارد.
معرفی این تارنما تنها برای آن بود که نرخ ارئه آنها را با شما مقایسه ای کرده باشم..

۵. بستگی در كه شما کدام سرویس را درخواست داشته باشید .

خوب،من تا کنون،با راهنمایی های ارزنده شما و دیگران،1 گیگ فضا را درخواست دارم..http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/53.gif

HugeServer
October 13th, 2009, 00:31
درووود بر شما
نه،منظور من این بود که آیا مدیران سرور در مورد اینکه کاربراشنشان چه محتوایی بر روی سرور داشته باشند،مسئول هستند یا آنکه کاربران آزاددن تا با این فضا هر کاری می خواهند انجام دهند؟
مثلا قانون جرائم رایانه ای که به تازیگی تصویب شده است...یا آنکه اگر زمانی بنا ششد تا در ایران کپی رایت رعایت شود،آنگاه آیا شرکت شما هم پیرو این قوانین خواهد بود یا تنها قوانین آن کشوری که سرورها در آنجا هستند؟
معرفی این تارنما تنها برای آن بود که نرخ ارئه آنها را با شما مقایسه ای کرده باشم..
خوب،من تا کنون،با راهنمایی های ارزنده شما و دیگران،1 گیگ فضا را درخواست دارم..http://www.webhostingtalk.ir/images/ipbpro/smilies_ipbpro/53.gif

۱. بله صاحبان سرور ها ماسوله محتویات درون سرور هستند، به صورتی كه اگر کسی فایل های مخالف قوانین ما و دیتا سنتر بریزند، صاحبان سرور با جریمه روبرو خواهند شد.
۲. فکر نمیکنم كه روابطی بهم داشته باشند.
۳. انشالا كه سرور مناسبتان رو پیدا کنید.

saeed25
October 13th, 2009, 14:18
دروود
اگر ممکن است بفرمایید که واژه Unlimited در مورد پهنای باند به چه مفهوم است؟
مگر نه اینکه یعنی ما می توانیم به هر میزان پهنای باند استفاده نماییم؟و به همینگونه نیز کسانی که از ما ممکن است اجاره نمایند؟
سپاس

Sajad
October 13th, 2009, 14:37
نامحدود كه ميگن يعني تا زماني كه به سرور فشار نياورديد ميتونيد استفاده كنيد...
و اين نامحدود كاملا به سرور بستگي داره كه يك سايت روش باشه يا هزار تا.... مسلما اگه چهار پنج تا سايت باشيد تا دلتون بخواد ميتونيد استفاده كنيد ولي اگه هزار تا باشيد شايد از چيزهاي نرمالي كه ديگر دوستان هم ميدن كمتر ميتونيد استفاده كنيد و اين موضوع به قدرت سرور هم بستگي داره. مثلا ممكنه يه سرور با رم 128 باشه با پهناي باند نامحدود . شما تا بياي 100 مگ دانلود كني هنگ ميكنه در نتيجه اعصابت خورد ميشه ولش ميكني آخر ماه فقط مثلا 10 مگ از نامحدود استفاده كردي. اما اگه يه سرور باشه با رم 8 گيگ كلي ميتوني فايل دانلود كني كه اون موقع چون به شبكه فشار آوردي مسدود ميشي.
زياد به كلمه نامحدود دل خوش نكنيد.
در اكثر مواقع كلمه نامحدود از كلمه 100مگ هم بدتره. بدتر منظورم اينه كه دردسر سازتره. چون بايد كلي سرش بحث كنيد.
بدرود.

saeed25
October 13th, 2009, 21:30
با دروود
اگر ممکن است گروه bestserver روشنگری بفرمایند که با سخنان جناب سجاد گرامی،بیشنه(حداکثر)پهنای باندی که سرور های شما در اختیار می گزارند چقدر است؟

HugeServer
October 13th, 2009, 21:37
با دروود
اگر ممکن است گروه bestserver روشنگری بفرمایند که با سخنان جناب سجاد گرامی،بیشنه(حداکثر)پهنای باندی که سرور های شما در اختیار می گزارند چقدر است؟
با سلام دوست عزیز.
در مورد پهنای باند و هر چیز دیگری، اصلا کلمه نامحدود وجود ندارد. کلمه ای كه وجود دارد، به نام بدون محدودیت (unmetered) هست. كه این به آن معنی هست كه برای شما محدودیتی عمل نمیشود. و شما میتوانید از آن استفاده کنید. تا آنجایی كه من یادم هست. گیگا هم دیگر از کلمه انلیمیت استفاده نمیکند. و همیشه (unmetered) ذکر میکنه :)

saeed25
October 13th, 2009, 21:42
خوب،حال با این حساب،هیچگونه سقف برای پهنای باند نیست؟
من برای زیر مجموعه یک حسابی که از شما می گیرم،تا چه اندازه می توانم پهنای باند اختصاص بدهم؟
سپاسی دوباره

HugeServer
October 13th, 2009, 21:54
خوب،حال با این حساب،هیچگونه سقف برای پهنای باند نیست؟
من برای زیر مجموعه یک حسابی که از شما می گیرم،تا چه اندازه می توانم پهنای باند اختصاص بدهم؟
سپاسی دوباره

unmetered traffic (100 Mbps switch port, can expect 35TB inbound and 10TB outbound*)

saeed25
October 13th, 2009, 22:00
ببخشید من نفهمیدم:دی

HugeServer
October 13th, 2009, 22:05
ببخشید من نفهمیدم:دی
شما میتونید روی سرور های گیگا به صورت بدون محدودیت تا سقف ۳۵ ترابایت در اینباند و۱۰ ترابآیت آوتباند استفاده داشته باشید.

saeed25
October 13th, 2009, 23:49
شما میتونید روی سرور های گیگا به صورت بدون محدودیت تا سقف ۳۵ ترابایت در اینباند و۱۰ ترابآیت آوتباند استفاده داشته باشید.

دروود
اگر می شود این واژگان را بفرمایید که منظور چیست؟
سپاس

HugeServer
October 14th, 2009, 00:33
دروود
اگر می شود این واژگان را بفرمایید که منظور چیست؟
سپاس

انباند : مقدار دیتا دریافت شده
آوتباند : مقدار دیتا ارسال شده

saeed25
October 15th, 2009, 15:09
با دروود
بهترین را ه برای بررسی میزان پایداری(Uptime)یک سرور در چیست؟
از کجا باید کیفیت هاست های یک شرکت را متوجه شد؟(به جز پشتیبانی و پایداری سیستمهایشا)
سپاس

saeed25
October 15th, 2009, 15:09
با دروود
از کجا باید کیفیت هاست های یک شرکت را متوجه شد؟(به جز پشتیبانی و پایداری سیستمهایشا)
سپاس

Sajad
October 15th, 2009, 15:15
سعي كنيد مشترياشون رو در بياريد و از مشترياشون سوال كنيد.

saeed25
October 15th, 2009, 15:21
دروود بر شما سجاد گرامی
خوب،آیا ممکن است مشتریانشان نیز جانب داری شرکت را بکنند؟؟!!!

saeed25
October 15th, 2009, 15:21
دروود بر شما سجاد گرامی

Sajad
October 15th, 2009, 15:58
دروود بر شما سجاد گرامی

وقتي خودتون ليست مشتريان رو در بياريد اين احتمال كم خواهد شد. ولي اگه ليستي كه خودشون ميدهند رو چك بكنيد مسلما يه خورده آشنا هستند با هم و جانب داري خواهد شد.

Aria
October 15th, 2009, 18:16
با دروود
سپاس

بهترین راه پیدا کردن جواب این سوال شما، گرفتن uptime report توسط شرکت های مختلف هست:

www.host-tracker.com
www.hyperspin.com
و همینطور سایت فراسی و نماینده ایران hyperspin که www.siteuptime.ir باشد.

توجه داشته باشید که تنها PING را در حالت بررسی قرار دهید زیرا سرویس های مختلف یک سرور، ممکن است توسط مدیریت سرور و یا کاربران و یا به هر دلیل دیگری، از دسترس خارج شوند و گرفتن گزارش از uptime یک شرکت، توسط سرویس های مربوط به سرورهای کاربران شرکت، روشی غیر عادلانه می باشد.

در هر حال، تصمیم با شماست.

با تشکر.

Sajad
October 15th, 2009, 18:22
بهترین راه پیدا کردن جواب این سوال شما، گرفتن uptime report توسط شرکت های مختلف هست:

www.host-tracker.com (http://www.host-tracker.com)
www.hyperspin.com (http://www.hyperspin.com)
و همینطور سایت فراسی و نماینده ایران hyperspin که www.siteuptime.ir (http://www.siteuptime.ir) باشد.

توجه داشته باشید که تنها ping را در حالت بررسی قرار دهید زیرا سرویس های مختلف یک سرور، ممکن است توسط مدیریت سرور و یا کاربران و یا به هر دلیل دیگری، از دسترس خارج شوند و گرفتن گزارش از uptime یک شرکت، توسط سرویس های مربوط به سرورهای کاربران شرکت، روشی غیر عادلانه می باشد.

در هر حال، تصمیم با شماست.

با تشکر.

ايشون نهايتا ميتونه از الان تا چند روز آينده كه ميخواد خريد كنه آپتايم رو به روش شما در نظر بگيره. حالا از شانس بد اومديم و اين مدت سرور مشكل پيدا كرده بود اما هميشه ديگه بالا بوده ! اينجوري كه ميفرماييد چندان مطمئن نيست.
مگر اينكه حداقل 3 ماه آپتايم رو كنترل كنند.

Aria
October 15th, 2009, 18:30
ايشون نهايتا ميتونه از الان تا چند روز آينده كه ميخواد خريد كنه آپتايم رو به روش شما در نظر بگيره. حالا از شانس بد اومديم و اين مدت سرور مشكل پيدا كرده بود اما هميشه ديگه بالا بوده ! اينجوري كه ميفرماييد چندان مطمئن نيست.
مگر اينكه حداقل 3 ماه آپتايم رو كنترل كنند.

:)):)):))

هیچی ندارم بگم.

ببخشید حرف زدم اصلاً =))=))

ولی اگر خواستی بلند مدت تحقیق کنی، روشی که گفتم بهترین راه هست دوست عزیز، درسته سجاد ؟

با تشکر.

Sajad
October 15th, 2009, 18:41
كنترل براي بلند مدت آره :)

saeed25
October 15th, 2009, 18:58
با دروود و سپاس از جماب سجاد گرامی و آریا ی گرامی
اما سجاد گرامی فرمودند از لیستی که در خود تارنمای فروشنده هست،کمی ممکن است آشنای یکدیگر باشند،اما نفرمودند خوب پس از کجا می توانیم کسانی را که از سرویس های اینان استفاده می کنند را پیدا کنیم؟
اگر نخواهیم از خودشان بپرسیم،پس چه کنیم؟
سپاس
:">

Sajad
October 15th, 2009, 19:11
سايت هايي هستند كه ليست دامين هايي كه روي يك سرور ميزباني ميشن رو ليست ميكنه.

http://www.domaintools.com/reverse-ip/?hostname=sss.com

شما تو آدرس بالا بجاي sss.com نام دومين هاستينگ مورد نظر رو بذار.
البته بايد اكانت اين سايت رو بخري تا بهت ليست كامل رو نشون بده.
از دوستاني كه اكانت اين سايت رو دارن بخواه برات بررسي كنن اون دامينايي كه ميخواي رو !
سايتاي ديگه اي هم ديدم كه اين امكان رو ميدن و رايگان هستن . اگه پيدا كردم حتما ميذارم.

HugeServer
October 15th, 2009, 19:14
سايت هايي هستند كه ليست دامين هايي كه روي يك سرور ميزباني ميشن رو ليست ميكنه.

http://www.domaintools.com/reverse-ip/?hostname=sss.com

شما تو آدرس بالا بجاي sss.com نام دومين هاستينگ مورد نظر رو بذار.
البته بايد اكانت اين سايت رو بخري تا بهت ليست كامل رو نشون بده.
از دوستاني كه اكانت اين سايت رو دارن بخواه برات بررسي كنن اون دامينايي كه ميخواي رو !
سايتاي ديگه اي هم ديدم كه اين امكان رو ميدن و رايگان هستن . اگه پيدا كردم حتما ميذارم.

http://www.yougetsignal.com/tools/web-sites-on-web-server/

اینم کارش بعد نیست، تقریبا همه را لیست میکنه. البته شناخته شد هارو ؛)

Sajad
October 15th, 2009, 19:18
http://domainbyip.com
رايگان تعدادي از دامنه هايي كه روي يك آيپي هستند رو نشون ميده.
براي پيدا كردن آيپي هم كه همون پست بالايي و اون سايت استفاده كنيد!

saeed25
October 17th, 2009, 12:09
با دروود
من می پندارم که تا اینجای کار،بسیاری از پرسشهایی را که به اندیشه ام رسیده بودند،پاسخ گرفتم!
اگر دوستان که در این زمینه کوشندگی دارند،مهر فرماید و اگر پرسشی را نپرسیده ام که به دانستن آن نیاز می باشد،بفرمایند،سپاسگزارخوا هم بود
اما یک پرسش هنوز ماندهاست،و آن اینکه در ترویج های شماری شرکت ها ،چیزهایی آمده است مانند :
cloud hosting،یادیگر چیزها،آیا به راستی اینان تنها برای ترویج هستند و یا از این فناوری ها استفاده میشود ؟(شرکت های ایرانی)

در غیر اینصورت،پیشنهاد های میزبانی و نمایندگی دوستان را بررسی کنم...
با سپاس<):)

saeed25
October 17th, 2009, 22:35
با دروود
شاید چون پرسشهایم را در یک ارسال پرسیدم بی پاسخ مانده اند!!
در ترویج های بعضی تارنما ها می بینیم که از واژگانی مانند cloud hosting و یا cold fusion , .... استفاده کرده اند و داوی آن دارند که خدمت (سرویس)آنها برتر است و دارای برترین فناوری های روز دنیا است،حال آیا این تنها برای ترویج است و در بیشتر سرور ها همسان است و یا این شرکت ها به راستی از این فناوری ها برای بالابردن کیفیت بهره می برند؟
با سپاس