PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل زبان سایت ؟؟؟؟ کمک کنید

CityKala.net
February 12th, 2012, 18:54
با سلام

من در پنل ادمین سایتم که ورد پرس هستش بعد از انتقال سرور با مشکل علامت سوال و حروفای قر و قاطی مواجه شدم

دوستان کمکم کنید

کچلم کردن مدیرای دیگه

اَکیسمِت تقریبا آماده است. شما باید کلید API اکیسمت خود را بنویسید (http://diabete.ir/wp-admin/plugins.php?page=akismet-key-config) تا به کار بیفتد.

مثلا نمونش اینجوریه

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

bepad
February 12th, 2012, 19:02
سلام

واضح است دیتابس نادرست ایمپورت شده کلا دیتابسو حذف کنید از دستور زیر از ssh بدید مدیر سرور دیتابستون رو ریستور کنه
mysql -u database -p database < linksql

CityKala.net
February 12th, 2012, 19:12
این دیتابیس خراب شده بود
بنده تو منتقل کردن متوجه شدم
مدیر سرور خودمم

bepad
February 12th, 2012, 19:18
خب بهترین راه همونه مجدد ایمپورت کنید.
اگر دیتابس سالمشو ندارید کمی مشکل هست و راه حلش من تا به حال برنخوردم!
دیتابس اصلی رو ندارید؟

CityKala.net
February 12th, 2012, 19:28
بعد از انتقال
دیگه دیتابیس سالم بود دیروز سالم بود امروز خراب شده

bepad
February 12th, 2012, 19:31
بعد از انتقال
دیگه دیتابیس سالم بود دیروز سالم بود امروز خراب شده

یعنی بعد از انتقال سالم بوده و 24 ساعت بعد خراب شده؟چنین چیزی ممکن نیست

CityKala.net
February 12th, 2012, 19:35
حالا که شده
دیروز برای یکی از مدیران اینجوری بود
امروز برای همه اینجوری شد

---------- Post added at 07:35 PM ---------- Previous post was at 07:32 PM ----------

کمک کنید
ضروریه

bepad
February 12th, 2012, 19:35
حالا که شده
دیروز برای یکی از مدیران اینجوری بود
امروز برای همه اینجوری شد

متاسفانه این مشکلو نه تا حالا دیدم و نه شنیدم!اما احتمالا برای اون هایی که سالم بوده کش مرورگر رو داشتن و متوجه نشدن
اما در هر حال به نظرم راه حل مناسب ایمپورت مجدد دیتابس از ssh با کامندی که دادم هست.

CityKala.net
February 12th, 2012, 19:37
میدونم از ssh چیکار کنم
ولی جالب اینجاست دیتابیس قدیمیه ما بر میگرده به 10 روز پیش که این خیلی ضرر میزنه

empratoor
February 12th, 2012, 19:39
دوست عزیز اگر وب سایتتون اینه مشاوره پزشکی , رژیم درمانی , کنترل وزن و دیابت (http://diabete.ir) مشکلی توی مطالب نیست.
پنل مدیریت هاستتون Cpanel هست؟ در برخی موارد وقتی وارد Cpanel هستین فونت های مطالب سایت به هم میریزه.

bepad
February 12th, 2012, 19:40
میدونم از ssh چیکار کنم
ولی جالب اینجاست دیتابیس قدیمیه ما بر میگرده به 10 روز پیش که این خیلی ضرر میزنه

یک راه دیگه هم داره البته نمیدونم بشه یا نه اما در یک سایت خارجی الان خوندم.
دیتابس فعلی رو بگیرید توی لوکال با زبان فارسی ut8 (پرشین) ایمپورت کنید اگر انشالله درست شد از اونجا خروجی بگیرید و مجدد از ssh دیتابس لوکال رو ایمپورت کنید

CityKala.net
February 12th, 2012, 19:43
دوست عزیز اگر وب سایتتون اینه مشاوره پزشکی , رژیم درمانی , کنترل وزن و دیابت (http://diabete.ir) مشکلی توی مطالب نیست.
پنل مدیریت هاستتون Cpanel هست؟ در برخی موارد وقتی وارد Cpanel هستین فونت های مطالب سایت به هم میریزه.

دوست عزیز پنل فعلی چون برای استفاده شخصی هستش و لیچر داره کلوکسو هستش

مشکل مطالب نیست

پنل مدیریته که همه در هم بر همه