PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شاتل مزخرف ترین سرویس دهنده اینترنت در ایران

shahmoradi
February 12th, 2012, 12:37
با سلام خدمت همه اعضای WHT
می خواستم به اطلاع تون برسونم که شاتل-نمایندگی کرج سرعت کارشون از لاک پشت هم کمتره و الان از تاریخ ثبت نام 13 روز می گذره ولی هنوز سرویس ADSL من هنوز راه اندازی نشده است.
شاتل که این همه ادعای خدمات دهی سریع و اسمش رو برترین سرویس دهنده نت ایران گذاشته بدرد نمی خوره و از نظر من مزخرف ترین و بی خود ترین سرویس دهنده است.

این هم مدرک
http://up.vatandownload.com/images/cqs5sccx927ymsw7b84.png

این در صورتی است که اگر از مخابرات خریداری می کردم حداکثر 48 ساعته نت تو خونم بود در صورتی که یکی از دوستان اقدام به خرید از مخابرات کرده بعد از 24 ساعت خط رانژه و سرویس توسط کارشناس راه اندازی گردیده است.
خدا این وایمکس ایرانسل رو برای من نگه داره اگه نبود نمی دونم تو این 13 روز چی کار می کردم

0060
February 12th, 2012, 12:47
با سلام

متاسفانه از وقتی خود مخابرات سرویس adsl ارائه میده این مشکلات رو به وجورد آورده

یه جوری چوب لای چرخ شرکتها میندازن که مشتریهارو طرف خودشون بکشن

چند ماه پیش همین مشکل داشتم فقط یه تعویض خط تلفن شاید باورتون نشه بعد 28 روز انجام شد اونم نه به طور عادی ، با 10 بار رفتن و داد و بیداد کردن توی مخابرات حتی مسئول نمایندگی رو بردم توی مخابرات

چون رانژه رو خود مخابرات انجام میده این مشکلات ایجاد میکنه

ronaldo0571
February 12th, 2012, 12:54
الان که خیلی دردسر شده
میریم خط بگیریم واسه مشتری میگه تا یک ماه باید صبر کنی
میگم واسه چی؟
میگه الان مخابرات پورت بهمون نمیده

m2n
February 12th, 2012, 13:36
ربطی به مخابرات نداره شرکت شاتل خدماتش ضعیفه

بنده خودم زنگ می زدم یک ساعت منتظر می شدم تا حرف های کامپیوتر تموم بشه وصل کنه به یک اپراتور که بعد از یک ساعت الافی میگفت بعدا تماس بگیرید :-w

با جرات میتونم بگم شاتل اشغالترین سرویس رو ارائه میده

0060
February 12th, 2012, 13:59
ربطی به مخابرات نداره شرکت شاتل خدماتش ضعیفه

بنده خودم زنگ می زدم یک ساعت منتظر می شدم تا حرف های کامپیوتر تموم بشه وصل کنه به یک اپراتور که بعد از یک ساعت الافی میگفت بعدا تماس بگیرید :-w

با جرات میتونم بگم شاتل اشغالترین سرویس رو ارائه میده

:39: من که چند ساله ازش adsl دارم از سرعت و پشتیبانی راضی هستم جز همین یک مورد رانژه کردن که اونم 100% به وسیله مخابرات انجام میشه ( البته پشتیبانی به شهر و استان مربوط میشه همه جا مثل هم نیستن)

shahmoradi
February 12th, 2012, 14:13
من امروز دیگه قاطی کردم زنگ زدم 25 دقیقه با کارشناس بخش فروش صحبت کردم من رو قانع کرد که رانژه کردن خط دست مخابرات است و ما نمی توانیم کاری بکنیم
مخ من رو تیلیت کردن که شاتل مقصر نیست و مربوط به مخابرات میشه
حالا من این وسط چی کار کنم؟ با 128 کیلوبایت وایمکس هم نمیشه تکان خورد با این اوضاع قطعی https

plastic
February 12th, 2012, 14:19
در کل اینترنت رو به سخره گرفتن!

30tGame
February 12th, 2012, 14:19
راست میگه رانژه شدن خط اصلا ربطی به شاتل نداره
اگر مرکز رجایی کرج هستی کلا این مرکز داغونه

0060
February 12th, 2012, 14:30
من امروز دیگه قاطی کردم زنگ زدم 25 دقیقه با کارشناس بخش فروش صحبت کردم من رو قانع کرد که رانژه کردن خط دست مخابرات است و ما نمی توانیم کاری بکنیم
مخ من رو تیلیت کردن که شاتل مقصر نیست و مربوط به مخابرات میشه
حالا من این وسط چی کار کنم؟ با 128 کیلوبایت وایمکس هم نمیشه تکان خورد با این اوضاع قطعی https

برو یه نامه از نمایندگی بگیر خودت برو مخابرات اگه آشنایی توی مخابرات داری برو بهش بگو پیگیر کارت باشه اگه نه برو تو اتاق رئیس مخابرات و اول خیلی محترمانه باهاش صحبت کن ببین درخواستت کی به مخابرات ارسال شده و چرا رسیدگی نشده نشده

shahmoradi
February 12th, 2012, 14:36
راست میگه رانژه شدن خط اصلا ربطی به شاتل نداره
اگر مرکز رجایی کرج هستی کلا این مرکز داغونه

مرکز نصرآبادی کرج هستیم یعنی مخابرات مرکزی کرج با بیشترین ازدیام جمعیت و خط تلفن
فکر کنم اینجا از رجایی هم بدتر باشه
کسی تو این مکان اشنا داره تو رو خدا به داد ما برسه دارم دیونه میشم

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

برو یه نامه از نمایندگی بگیر خودت برو مخابرات اگه آشنایی توی مخابرات داری برو بهش بگو پیگیر کارت باشه اگه نه برو تو اتاق رئیس مخابرات و اول خیلی محترمانه باهاش صحبت کن ببین درخواستت کی به مخابرات ارسال شده و چرا رسیدگی نشده نشده

یعنی خودم برم مخابرات نتیجه ای میده؟آیا پیگیری می کنن؟

shirazi87
January 14th, 2015, 11:40
با سلام خدمت همه اعضای WHT
می خواستم به اطلاع تون برسونم که شاتل-نمایندگی کرج سرعت کارشون از لاک پشت هم کمتره و الان از تاریخ ثبت نام 13 روز می گذره ولی هنوز سرویس ADSL من هنوز راه اندازی نشده است.
شاتل که این همه ادعای خدمات دهی سریع و اسمش رو برترین سرویس دهنده نت ایران گذاشته بدرد نمی خوره و از نظر من مزخرف ترین و بی خود ترین سرویس دهنده است.

این هم مدرک
http://up.vatandownload.com/images/cqs5sccx927ymsw7b84.png

این در صورتی است که اگر از مخابرات خریداری می کردم حداکثر 48 ساعته نت تو خونم بود در صورتی که یکی از دوستان اقدام به خرید از مخابرات کرده بعد از 24 ساعت خط رانژه و سرویس توسط کارشناس راه اندازی گردیده است.
خدا این وایمکس ایرانسل رو برای من نگه داره اگه نبود نمی دونم تو این 13 روز چی کار می کردم

مشترک گرامی این تازه اول کاره
صبر کن راه اندازی بشه ببین چه بلایی سرت میارن
شاتل کرج بدترین نوع سرویسها رو میده
با سرعت یک مگابایتش نمیتونی بعضی وقتها یه پیج باز کنی
و جوابشون اینه که " گاهی روی خط شما پروموشن داریم، سرعت بالاتر از سرویس بهتون میدیم، الان اون پروموشن حذف شده سرعت سرویس خودتون رو دارید استفاده میکنی"
یا مثلا " وایبر و لاین باعث افت سرعت شما میشه"
نمیدونی به این جوابهاشون بخندی یا گریه کنی

از من میشنوی تا دیر نشده برو خطت رو آزاد کن از پارس آنلاین سرویس بگیر
شاتل مشترکش زیاده، سرعتش پایینه و دارای مشکلات سخت افزاری عجیبی که گاهی کلا ممکنه تو منطقتون نتونی کانکت بشی

shinsilvers
January 14th, 2015, 12:07
مشترک گرامی این تازه اول کاره
صبر کن راه اندازی بشه ببین چه بلایی سرت میارن
شاتل کرج بدترین نوع سرویسها رو میده
با سرعت یک مگابایتش نمیتونی بعضی وقتها یه پیج باز کنی
و جوابشون اینه که " گاهی روی خط شما پروموشن داریم، سرعت بالاتر از سرویس بهتون میدیم، الان اون پروموشن حذف شده سرعت سرویس خودتون رو دارید استفاده میکنی"
یا مثلا " وایبر و لاین باعث افت سرعت شما میشه"
نمیدونی به این جوابهاشون بخندی یا گریه کنی

از من میشنوی تا دیر نشده برو خطت رو آزاد کن از پارس آنلاین سرویس بگیر
شاتل مشترکش زیاده، سرعتش پایینه و دارای مشکلات سخت افزاری عجیبی که گاهی کلا ممکنه تو منطقتون نتونی کانکت بشی

برادر تاپیک مال 3 سال پیشه

iranipic
July 1st, 2016, 16:54
درود
به شدت موافقم شاتل مزخرفترین و بدترین اینترنت رو ارائه میده !
ازشون اینترنت نامحدود گرفتم توجه کنید نامحدود !!!
بعد گاهی وقتا سرعت رو کلا صفر میکنن حتی یک صفحه هم باز نمیشه زنگ میزنم پشتیبانی میگم چرا اینجوریه میگه شما بیش از حد مصرف داشتی مصرفتو مدیریت کن سرعتت درست بشه !
میگم پس این نامحدود یعنی چی آخه ؟ باز میگه سرویستو مدیریت کن !
کلا هیچ حرفی ندارن بزنن !
شاتل بدترین اینترنت تاریخ ایران رو ارائه میده !!!
لطفا از شاتل نت نگیرید !

Iranicaserver
July 1st, 2016, 17:13
کلا سرویس دهنگان داخل ایران هیچ کدومش کیفیت مناسب رو ندارند و هر کدومش یک مشکلی رو دارند یا گران هستن و یا بی کیفیت

TheEnnd
July 1st, 2016, 17:19
درود
به شدت موافقم شاتل مزخرفترین و بدترین اینترنت رو ارائه میده !
ازشون اینترنت نامحدود گرفتم توجه کنید نامحدود !!!
بعد گاهی وقتا سرعت رو کلا صفر میکنن حتی یک صفحه هم باز نمیشه زنگ میزنم پشتیبانی میگم چرا اینجوریه میگه شما بیش از حد مصرف داشتی مصرفتو مدیریت کن سرعتت درست بشه !
میگم پس این نامحدود یعنی چی آخه ؟ باز میگه سرویستو مدیریت کن !
کلا هیچ حرفی ندارن بزنن !
شاتل بدترین اینترنت تاریخ ایران رو ارائه میده !!!
لطفا از شاتل نت نگیرید !

سلام دوست عزیز نمیدونم چرا هرکس شاتل نامحدود میگیره از شاتل ناراضی میشه من خودم 3 سال داشتم نامحدودشو و وقتی که دانلود و پینگ خراب میشد میفهمیدم مشکل مصرف خودم هست نه شاتل به عکس زیر توجه کن :

32198

برای شما نوشته حداقل تبادل ترافیک یعنی بیش از اون اندازه اینترنت شما محدود میشه درصورتی که داره به شما لطف میکنه با اون سرعت داره اینترنت 128 کیلوبیت تا 250 کیلوبایت دانلود میکنه درصورتی که شما از آسیاتک 128 بگیر 16 کیلوبایت دانلود میکنه درصورتی که درست هست 128 کیلوبیت میخری نه بایت بنده خودم اینترنت محدود 128 کیلوبیت رو دارم تا 1600 کیلوبایت دانلود میکنم پس اگه شد 1500 باید بگم چرا مشکل داره؟

Farid Saadat
July 1st, 2016, 18:36
اين موضوع رانژه كردن خط كه به شاتل مربوط نيست. اما كيفيت سرويس ها در حد زير صفر هستش. من كه ٢ ماه پيش اومدم پارس انلاين و الان دارم لذت ميبرم. پيشنهاد ميكنم امتحان كنين. واقعا از همه نظر سر تره. شاتل كه ساعت ٣.٥ صبح زده بود واسم كه ترافيك تموم كردين در حالي كه تمام وقت داشتم استفاده ميكردم. ز زدم پشتيباني ، ميگه لابد ترافيكتون كم بوده وارد تايم رايگانتون شدين. ميگم اصلا ١ كيلوبايت داشتم و وارد شدم چرا تموم شده همون ؟ ميگه ترافيك خريد كنين و مشكل از سمت ما نيست :))) به شعور ادم توهين ميكنن
موفق باشيد

Sent from my iphone using taptalk

Ramin
July 1st, 2016, 18:48
سلام

اگر رانژه خط بدون دلیل انجام نشده است لطفاً به لینک زیر مراجعه فرمائید:

https://195.ict.gov.ir

در قسمت تلفن ثابت . فرم پر کنید به همراه مشخصات کامل و منتظر رسیدگی باشد . اگر مشکل را به درستی بیان کرده باشید + مشخصات کامل . شنبه یا حداکثر یکشنبه ، شکایت شما از طرف ورازت ارتباطات به مرکز مخابراتی مربوطه ارجاع داده خواهد شد خواستار توضیح در این زمینه خواهند شد