PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ∞ لطفا کمک کنید ∞ کجا برای سایت تفریحی تبلیغ کنم !؟

amirhosseinmt
February 12th, 2012, 09:40
سلام اساتید محترم
بنده می خواستم ببینم کجاها خوبه برای تبلیغات ؟
اگه کمک کنید ممنون می شم

m-mehdipoor
February 12th, 2012, 09:47
تو سایت هایی که بازدید کننده ی دائمی دارن ( اسمشون جا افتاده ) و همینطور اثری از تفریحی بودن توشون هست !
مثل اندرویدیها یا سایت های موزیک پر بازدید ( البته اگه چیزی رو پیدا کنید که تعداد بنر هاش از ایستگاه کمتر باشه )

amirhosseinmt
February 12th, 2012, 09:52
تو سایت هایی که بازدید کننده ی دائمی دارن ( اسمشون جا افتاده ) و همینطور اثری از تفریحی بودن توشون هست !
مثل اندرویدیها یا سایت های موزیک پر بازدید ( البته اگه چیزی رو پیدا کنید که تعداد بنر هاش از ایستگاه کمتر باشه )

ممنون از کمکتون ولی بنده تو سایت موزیک تبلیغ دادم خیلی هم پر بازدید هست ولی اصلا فید بک نداشته تا الان

vahidmom
February 12th, 2012, 09:54
یه سری سایت های شبکه اجتماعی هستند که نسبت به امارشون هزینه خوبی هم میگیرند
به نظر خود من شبکه اجتماعی خوبه چون هر کی میه اونجا به نوعی برای خوش گذرونی میره و...

m-mehdipoor
February 12th, 2012, 09:56
ببینید نوع تبلیغ هم مهمه !
یکی می گه تبلیغ و تبلیغ متنی می زاره
یکی می گه تبلیغ و پاپ آپ می کنه.... !
الان این سایت رو ببینید ، چند روز پیش اتفاقی باهاش برخورد کردم !
تفریحی و سرگرمی لاف زن |چت , چت روم , چت روم فارسی , چت روم ایرانی (http://www.lafzan.com)
نمودار عجیب الکساشو ببینید ...
یکی از سایت هایی که توش تبلیغ داده اندرویدیهاست که عرض کردم ! ولی خب پاپ آپ داده ....
من یک سایت دیگه هم پیدا کرده بودم که این رو پاپ آپ کرده ؛ چون معروف نبود یادم نموند متاسفانه....

VatanDC
February 12th, 2012, 10:04
ببنید تبلیغات باید هدفمند باشه :
باید بشناسید جایی رو که می خواید تبلیغ کنید
گاهی اوغات سایت های بزرگ هم اون آماری رو که میخواید رو بهتون نمیده ، من یادمه یه بار به سایت پرشین گیگ تبلیغ دادیم چون سایت خوبی رو انتخاب نکرده بودیم نست به موضوع سایت نتونستیم آمار دلخواه رو بگیریم و روزانه از بین 20 هزار بار نمایش 34 نهیاتا 50 بازدید می گرفتیم - ایمیل مارکتینگ هم روش بدی نیستش ،
سعی کنید مکان تبلیغات خود رو خوب انتخاب کنید
نیاز نیست به 100 سایت اول ایران تبلیغات بدید میتونید به سایت ها با آمار کمتر اما هزینه تبلیغات 1/100 اونها کفایت کنید
مثلا سایتی مثل کلوب واقفعا ارزش ماهی یک میلیون تومان بنر رو نداره اون هم در بدترین جای ممکن

amirhosseinmt
February 12th, 2012, 10:09
یه سری سایت های شبکه اجتماعی هستند که نسبت به امارشون هزینه خوبی هم میگیرند
به نظر خود من شبکه اجتماعی خوبه چون هر کی میه اونجا به نوعی برای خوش گذرونی میره و...
اگه امکانش هست اسم ببرید !َ

---------- Post added at 10:07 AM ---------- Previous post was at 10:06 AM ----------

ببینید نوع تبلیغ هم مهمه !
یکی می گه تبلیغ و تبلیغ متنی می زاره
یکی می گه تبلیغ و پاپ آپ می کنه.... !
الان این سایت رو ببینید ، چند روز پیش اتفاقی باهاش برخورد کردم !
تفریحی و سرگرمی لاف زن |چت , چت روم , چت روم فارسی , چت روم ایرانی (http://www.lafzan.com)
نمودار عجیب الکساشو ببینید ...
یکی از سایت هایی که توش تبلیغ داده اندرویدیهاست که عرض کردم ! ولی خب پاپ آپ داده ....
من یک سایت دیگه هم پیدا کرده بودم که این رو پاپ آپ کرده ؛ چون معروف نبود یادم نموند متاسفانه....

ایا شما با پاپ اپ موافق هستید ؟

---------- Post added at 10:09 AM ---------- Previous post was at 10:07 AM ----------

ببنید تبلیغات باید هدفمند باشه :
باید بشناسید جایی رو که می خواید تبلیغ کنید
گاهی اوغات سایت های بزرگ هم اون آماری رو که میخواید رو بهتون نمیده ، من یادمه یه بار به سایت پرشین گیگ تبلیغ دادیم چون سایت خوبی رو انتخاب نکرده بودیم نست به موضوع سایت نتونستیم آمار دلخواه رو بگیریم و روزانه از بین 20 هزار بار نمایش 34 نهیاتا 50 بازدید می گرفتیم - ایمیل مارکتینگ هم روش بدی نیستش ،
سعی کنید مکان تبلیغات خود رو خوب انتخاب کنید
نیاز نیست به 100 سایت اول ایران تبلیغات بدید میتونید به سایت ها با آمار کمتر اما هزینه تبلیغات 1/100 اونها کفایت کنید
مثلا سایتی مثل کلوب واقفعا ارزش ماهی یک میلیون تومان بنر رو نداره اون هم در بدترین جای ممکن

واقعا موافغ هستم ! حالا شما کجا رو پیشنهاد می کنید ؟

m-mehdipoor
February 12th, 2012, 10:19
ایا شما با پاپ اپ موافق هستید ؟

بله !
خصوصا با دیدن چند مثال عینی به نظرم پاپ آپ گزینه ی خوبی است
در مورد نظر دوستمون هم که گفتن می تونید هزینه کمتر بدید و جای پایین تر....
به نظر من برای تبلیغ دو بعد مهمه !
یک اینکه ورودی بگیرید
دو اینکه معروف شید !
شما در نظر بگیرید تو 100 تا وبلاگ پاپ آپ کنید رو هم 10 هزار تومن خرج کنید :دی
ممکنه ورودی بگیرید ولی به نظر من احتمال معروف شدن کمتره !
ولی یک سایت میاد و تو یه جا مثل میهن دانلود تبلیغ میزاره ، علاوه بر ورودی معروف هم میشه !
خصوصا اگه دامینی انتخاب کرده باشه که مخاطب یک بار ببینه تو ذهنش بشینه !
البته این نظر منه ....
و البته این رو هم عرض کنم برای سایت تفریحی ( اگه امکانات جانبی مثل فال حافظ و ... نداره ) خیلی معروف شدن ارزشی نداره ، چون من تا جایی که دیدم این سایت ها با توجه به حجم ارسالات روزانه ( حدود 20 تا و بیشتر ) بیشترین ورودی رو از گوگل دارند.
بنابراین در این مورد قبل از تبلیغ سایتتون رو هم به یک سئو کار خوب بسپرید بد نیست!

amirhosseinmt
February 12th, 2012, 10:29
بله !
خصوصا با دیدن چند مثال عینی به نظرم پاپ آپ گزینه ی خوبی است
در مورد نظر دوستمون هم که گفتن می تونید هزینه کمتر بدید و جای پایین تر....
به نظر من برای تبلیغ دو بعد مهمه !
یک اینکه ورودی بگیرید
دو اینکه معروف شید !
شما در نظر بگیرید تو 100 تا وبلاگ پاپ آپ کنید رو هم 10 هزار تومن خرج کنید :دی
ممکنه ورودی بگیرید ولی به نظر من احتمال معروف شدن کمتره !
ولی یک سایت میاد و تو یه جا مثل میهن دانلود تبلیغ میزاره ، علاوه بر ورودی معروف هم میشه !
خصوصا اگه دامینی انتخاب کرده باشه که مخاطب یک بار ببینه تو ذهنش بشینه !
البته این نظر منه ....
و البته این رو هم عرض کنم برای سایت تفریحی ( اگه امکانات جانبی مثل فال حافظ و ... نداره ) خیلی معروف شدن ارزشی نداره ، چون من تا جایی که دیدم این سایت ها با توجه به حجم ارسالات روزانه ( حدود 20 تا و بیشتر ) بیشترین ورودی رو از گوگل دارند.
بنابراین در این مورد قبل از تبلیغ سایتتون رو هم به یک سئو کار خوب بسپرید بد نیست!

خیلی متشکر ! ولی برای مثال میهن دانلود خیلی میگره !

m-mehdipoor
February 12th, 2012, 10:44
خیلی متشکر ! ولی برای مثال میهن دانلود خیلی میگره !
مثال بود !
بله هزینه در میهن دانلود از 70 هزار تومان تا 5 میلیون تومان با توجه به نوع تبلیغ است....
از نظر سئو سایت شما مشکلی نداره دوست من؟
نحوه ی پست دادن شما به چه صورته؟
من فکر می کنم آدرس سایت رو بزارید دوستانی که سایت تفریحی دارن بهتر بتونن کمک کنند ( اسم سایت ، نحوه ی پست دادن ، آمار فعلی ، وضعیت سئو و ... می تونه کمک کننده باشه )

amirhosseinmt
February 12th, 2012, 10:50
مثال بود !
بله هزینه در میهن دانلود از 70 هزار تومان تا 5 میلیون تومان با توجه به نوع تبلیغ است....
از نظر سئو سایت شما مشکلی نداره دوست من؟
نحوه ی پست دادن شما به چه صورته؟
من فکر می کنم آدرس سایت رو بزارید دوستانی که سایت تفریحی دارن بهتر بتونن کمک کنند ( اسم سایت ، نحوه ی پست دادن ، آمار فعلی ، وضعیت سئو و ... می تونه کمک کننده باشه )

الان بعد نیست ! ولی در حال طراحی قالب جدید هستیم ، میانگین بین ۲۵ تا ۳۵ تا پست در روز داریم ! بازدید روزانه میانگین بین ۳۱۰۰ تا تا ۴۲۰۰ هست ! رنکه الکسا هم ؛ 3,128

m-mehdipoor
February 12th, 2012, 10:55
پس بهتره قالب جدید رو طراحی کنید و بعد ...
شما بدون تبلیغ اگه پست هاتون اصولی باشه خیلی خیلی رنک بهتر از این می تونید بگیرید.
( کپی پیست مطلق نباشه )

amirhosseinmt
February 12th, 2012, 10:59
پس بهتره قالب جدید رو طراحی کنید و بعد ...
شما بدون تبلیغ اگه پست هاتون اصولی باشه خیلی خیلی رنک بهتر از این می تونید بگیرید.
( کپی پیست مطلق نباشه )

خیلی ممنون از کمکتون

amirhosseinmt
May 6th, 2012, 18:17
دوستان می توننن کمک کنن ؟؟