PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث در مورد دیتا سنتر Worldstram ( مشکلات و کیفیت )

samanenic
October 12th, 2009, 10:23
سلام به همه دوستان لطفا اینجا مشکلات سرور های ورلد استرام رو مطرح نمایید تا تمام کاربران سرور اختصاصی

WebRang
October 12th, 2009, 12:14
سلام به همه دوستان لطفا اینجا مشکلات سرور های ورلد استرام رو مطرح نمایید تا تمام کاربران سرور اختصاصی
خیلی مشتاقم که بدونم ....
چون قصد خرید ازش رو دارم ....

منتظر جواب دوستان هستیم

Nikihost
October 12th, 2009, 12:29
سلام
به نظر من از لحاظ پشتيباني ضعيف عمل ميكنند چون فقط در يه ساعت خواستي جواب گوي ايميل ها مي باشند.
پورتشون هم شير است و فقط اپ تايم خوبي دارند.

LoveLife
October 12th, 2009, 12:33
مشکلشون هزینه بالای پهنای باند هست

HugeServer
October 12th, 2009, 13:06
پیشنهاد می کنم دنبال دیتاسنتر بهتری باشید ...

دلیل لطفا :-*

Aria
October 12th, 2009, 13:28
سلام.

اولاً به نظرم این تاپیک باید در بخش "سرویس دهنده های خارجی" مطرح بشه و اینجا بخش مناسبی واسش نیست.

در هر حال، اشکالات/سوالات من به شرح زیر هست:

1. دلیل این همه مشکلات قطعی شبکه که با 1 جستجو در گوگل کلی پیدا میشه چی هست و آیا شرکت خواستار اعمال تغییرات لازم برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی هست یا نه ؟

2. آیا شرکت قادر به استفاده از Hardware های بهتر، حداقل Dell و یا HP هست یا نه و چرا از Medium Quality سخت افزار استفاده می کنه در حال حاظر ؟

3. محدودیت تعداد IP ها شاید واسه دوستانی که از این شرکت خرید می کنند مشکل ساز باشه، آیا قرار هست مشکل برطرف بشه ؟

4. هزینه لایسنس ویندوز ها قرار نیست درست بشه و مبلغ یکم معقول تر بشه ؟

5. چرا یک شرکت، باید ماهیانه 175 یورو بگیره که می خواد کاری رو انجام بده (Hardware replacement) که همه شرکت های دیگه به صورت رایگان و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام میدن ؟ تازه این مبلغ رو که پرداخت کنیم، شرکت تضمین میکنه 2 ساعته کار رو انجام بده !!! نه حتی 15 دقیقه ای. در صورتی که خیلی از شرکت های دیگه هستند که این کار رو بدون دریافت هزینه در کمتر از 30 دقیقه انجام میدن !

سوالات دیگری هم در ذهن دارم که پس از دریافت پاسخ پرسش های بالا، مطرحشون می کنم.

با تشکر.

samanenic
October 12th, 2009, 14:19
سلام
به نظر من از لحاظ پشتيباني ضعيف عمل ميكنند چون فقط در يه ساعت خواستي جواب گوي ايميل ها مي باشند.
پورتشون هم شير است و فقط اپ تايم خوبي دارند.

سلام این حرف شما درست نیست پشتیبانی خود شرکت فوق العاده هست شما میتونین از مراکز ایرانی که سرویس آن شرکت رو میفروشن خریداری کنید و پشتیبانی آن شرکت رو استفاده کنید .

--------------------------
ما ورلد استرام رو قبول داریم .

rayannet
October 12th, 2009, 15:09
سلام ما که تا الان 3 ماه است داریم با ورلد استریم کار میکنیم 1 ثانیه هم از طرف دیتاسنتر دان نداشتیم اما فقط پشتیبانی در ساعات خاصی هست که قرار است live suppor tتا ماه اینده اینجوری که گفتند بزارند !
اما پورت بله شیر هست اما 60 - 70 مگابیت راحت سرعت دانلود از لینک های استاندارد میدهد !

alborzgostar
October 12th, 2009, 15:24
ما هم مشکلی نداشتیم پشتیبانی از ساعت 10 صبح تا 11 شب به وقت ایران به راحتی جواب میدند

Domain
October 12th, 2009, 15:34
اینا آپتایم دو ماه گذشته یک سرور ما در ورلداستریم هست : :-&

http://www.pingdom.com/reports/v5g8ffgivudt/month/?name=ip&month=10&year=2009

http://www.pingdom.com/reports/v5g8ffgivudt/month/?name=ip&month=9&year=2009
دوستان نظرشون در مورد down time های این دیتاسنتر چیه؟!

Aria
October 12th, 2009, 16:01
سلام.

البته ممکن هست که مشکلات پیش اومده برای این دوستمون که Downtime داشتن، از طرف خودشون بوده باشه.

ولی مواردی که من ازش حرف میزنم، مورداتی هست که در شرکت های بزرگ مانیتورینگ ثبت شده و افراد زیادی هم که از مشرتیان این شرکت هستند/بودند این مورد رو تایید کردند !

در هر حال، خوشحال میشم جواب سوالاتم رو بگیرم.

با تشکر.

Aria
October 13th, 2009, 15:16
سلام.

میشه یکی جوابگو باشه ؟

دوستانی که نماینده این شرکت بودند، جوابی ندارند ؟

خوشحال میشم دوستانی که نماینده این شرکت هستند و ازش اطلاعاتی دارند، این اطلاعات رو صادقانه در اختیار همه کاربران ایرانی قرار بدند !

با تشکر.

samanenic
October 21st, 2009, 11:18
همکار عزیز aria شما سوالتون معنی نداره
به شما چه جوابی بدیم شرکت ما یکی از فروشندگان سرور همون مرکز هست کدوم داون تایم رو شما میگین کی شما که سرور از این مرکز ندارین لازم نیست در مورد سرور ها و کارکرد نظر بدین کار شما به این معنی هست که اومدین ورلداسترام رو از دید مردم بدبین کنین و سرور هایی که مد نظرتون هست رو به مردم قالب کنین . از پست هایی که دادین این کاملا مشخص هست

پورت شیر هم نیست گیگا این کارو میکرد
وقتی که به شما 100 مگابایت کارت شبکه داده میشه یعنی میتونبن 11 مگابایت در ثانیه دانلود کنین اگه شیر بود امکان 11 مگابایت دانلود داده نمیشد .
ورلداسترام یک دیتاسنتر استاندارد هست

ما یوزر های زیادی داریم که مشکل قطع بودن تا حالا ندیدن
سرور برای بازی فروختیم که تا حالا مشکلی نداشتن

Nikihost
October 21st, 2009, 11:25
سلام این حرف شما درست نیست پشتیبانی خود شرکت فوق العاده هست شما میتونین از مراکز ایرانی که سرویس آن شرکت رو میفروشن خریداری کنید و پشتیبانی آن شرکت رو استفاده کنید .

--------------------------
خوبه دوستان دیگه میفرماین دکه پشتبانی در ساعت های خواستی است.
اگر مشکلی برای سرور پیش بیا بجز خود دیتاسنتر نتونه حل کنه پس ساپورت ایران هم کاری نمیتونه انجام بده.:105:

Nikihost
October 21st, 2009, 11:28
[QUOTE=samanenic;38037]
وقتی که به شما 100 مگابایت کارت شبکه داده میشه یعنی میتونبن 11 مگابایت در ثانیه دانلود کنین اگه شیر بود امکان 11 مگابایت دانلود داده نمیشد .
QUOTE]
شما یه لینک بده من wget میکنم ببنم چقد میده.:58:
رو ورداستریم تا حالا 10-11 مگ ندیدم:109: که دانلود کنه

alborzgostar
October 21st, 2009, 12:40
[QUOTE=samanenic;38037]
QUOTE]

من انجام بدم عکس بگیرم راضی میشید؟ البته سرور هایی که من دارم ویندوز هست ! مگر با وی پی اس

wget کنم با سرور ویندوز دانلود کنم چی؟ عجب !!!

alborzgostar
October 21st, 2009, 12:43
سلام.

میشه یکی جوابگو باشه ؟

دوستانی که نماینده این شرکت بودند، جوابی ندارند ؟

خوشحال میشم دوستانی که نماینده این شرکت هستند و ازش اطلاعاتی دارند، این اطلاعات رو صادقانه در اختیار همه کاربران ایرانی قرار بدند !

با تشکر.

شما کارتون همین باشه analizzzzzzzzzzzzzzz کنید فعلا

samanenic
October 21st, 2009, 12:58
[QUOTE=samanenic;38037]
QUOTE]

شما باید سرورتون 20 مگابایت اینترنت داشته باشد تا بتونین 11 مگ دانلود انجام بدین زمانی که سرور خودتون اینترنتش 5 مگابایت باشه چطور میتونین 11 مگ رو بردارین اطلاعاتتون رو ببرین بالا بعد پست بدین

Veria
October 21st, 2009, 13:42
حجمش کم بود خیلی زود تموم شد :106:

Nikihost
October 21st, 2009, 15:09
[QUOTE=Nikihost;38039]

شما باید سرورتون 20 مگابایت اینترنت داشته باشد تا بتونین 11 مگ دانلود انجام بدین زمانی که سرور خودتون اینترنتش 5 مگابایت باشه چطور میتونین 11 مگ رو بردارین اطلاعاتتون رو ببرین بالا بعد پست بدین
شما که اطلاعاتتون در حد عالی است.بفرمائید چرا از سرورهای دیگه که wget میکنم 10 مگ میده ولی از ورداستریم باید بعضی وقت های کیلوبایتی بده.شاید اون زمانی که 10 مگ میده نت من 100 مگ میشه و اون زمانی که کیلوبایتی نت من dialup میشه:71:

novinvps.com
October 21st, 2009, 15:52
دوستان یه نگاهی به نقل قول های خودتون بندازید ! همش خودتونو نقل قول کردید :دی
درستش کنید

Aria
October 21st, 2009, 17:46
به شما چه جوابی بدیم شرکت ما یکی از فروشندگان سرور همون مرکز هست کدوم داون تایم رو شما میگین کی شما که سرور از این مرکز ندارین لازم نیست در مورد سرور ها و کارکرد نظر بدین کار شما به این معنی هست که اومدین ورلداسترام رو از دید مردم بدبین کنین و سرور هایی که مد نظرتون هست رو به مردم قالب کنین . از پست هایی که دادین این کاملا مشخص هست

پورت شیر هم نیست گیگا این کارو میکرد
ورلداسترام یک دیتاسنتر استاندارد هست

ما یوزر های زیادی داریم که مشکل قطع بودن تا حالا ندیدن
سرور برای بازی فروختیم که تا حالا مشکلی نداشتن

سلام.

سوالات من برای شما بی معنی هست چون قدرت درک سوالات فنی رو ندارید.
از این بابت متاسفم.
سرور های ما هم نیازی به قالب کردن ندارند چون من حتی در بازار ایران تبلیغ هم نکردم دوست عزیز.
بهتره شخصیت خودتون رو در یک مکان عمومی حفض کنید قبل از اینکه همکاران دیگر ما در این انجمن، به واقعیت شخصیتی شما پی ببرند.

شما کارتون همین باشه analizzzzzzzzzzzzzzz کنید فعلا

چرا ناراحت میشی عزیز ؟
تو هم برو یاد بگیر انجام بده خوب <):)

نکته:
نماینده های شرکتش که اینا باشن، دیگه خدا به داد خدمات و مشتری های بد بخت برسه !!!:109:

یا علی!

Domain
October 21st, 2009, 18:16
یه نکته ای توجه منو جلب کرد! داستان چیه؟! :76:

بحث در مورد دیتا سنتر worldstram ( مشکلات و کیفیت )

HugeServer
October 21st, 2009, 18:33
یه نکته ای توجه منو جلب کرد! داستان چیه؟! :76:

WorldStream یا WorldStram مساله این است :-b :78:

HugeServer
October 21st, 2009, 18:43
درباره ساپپورت ضغیفشون زیاد شندیم منم...

Aria
October 21st, 2009, 18:45
سلام.

لازم دیدم یکم بیشتر روشن کنم موضوع رو:

http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?p=6182967

فقط همین یکی که مال 4 ماه قبل هست رو میزارم.

جالب اینجاست که همه مشتریان این شرکت گفتند که قطع شده، ولی ایشون میگن سرور خودشون و سرور مشتری هاشون قطع نشده.

جالبتر اینه که به حرف های من میگن تخریب ولی دروغ های واضح خودشون رو به حساب نمیارن !

کبک نباشیم، سر تو برف کردن چیزی رو حل نمی کنه !

با تشکر.