PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در تصویر چه ایرادی می‌بینید؟!؟

Mohsen
October 12th, 2009, 01:48
به تصویری که ضمیمه کردم دقت کنید! به نظر شما اعداد این تصویر چه ایرادی داره (البته اگه ایرادی داره!) و چرا؟!؟

HugeServer
October 12th, 2009, 02:07
به تصویری که ضمیمه کردم دقت کنید! به نظر شما اعداد این تصویر چه ایرادی داره (البته اگه ایرادی داره!) و چرا؟!؟

Valla Fek konam Hajm Kolle File Be nesbate iNsorati Ke dare DL mikone nemikhoone. Yani ke bayad kheyli bishtar tool bekeshe :)

Parshosts
October 12th, 2009, 02:49
این حجم با این سرعت و با این زمانی که زده نمی خونه یعنی یا باید زمانش زیاد باشه در حد چند روز یا این که سرعت بالا باشه باید یه مقداری دانلود کنه تا سرعت رنج تغیرش کم بشه اونوقت اعداد باید درست شه معمولا این اعداد اول هر دانلود با هم نمی خونن

Mohsen
October 12th, 2009, 03:18
داشتم فکر میکردم اگه این تصویر رو نشون بیل گیتس می‌دادن چی می‌گفت در موردش!
البته زیاد هم بی‌ربط نیست عدد زمان باقی‌مونده، ظاهرا فرمولش فرق میکنه با اونی که ما به ذهن‌مون می‌رسه!

Fazaha
October 12th, 2009, 10:11
این حجم با این سرعت و با این زمانی که زده نمی خونه یعنی یا باید زمانش زیاد باشه در حد چند روز یا این که سرعت بالا باشه باید یه مقداری دانلود کنه تا سرعت رنج تغیرش کم بشه اونوقت اعداد باید درست شه معمولا این اعداد اول هر دانلود با هم نمی خونن

تقریبا باید بزنه 2 ماه و نیم!

WebRang
October 12th, 2009, 12:13
دوستان این فایل رو وقتی میزننین واسه دانلود!
اصولا" تا چند ثانیه اول تا دیتا ها رو بگیره از سرور میزبان و .... یکم طول میکشه و آمار و ارقام چرت و پرتی میزنه! :))
مثلا" سرعتتان از 60 میاد رو 30 کیلوبیت ....
و ....
پس چیز خاصی نیست ! :)

پ.ن: من با سرعت 100 کیلوبایت ، 192 کیلوبیت هم دانلود داشتم .... (به دفعات زیاد) :d

LoveLife
October 12th, 2009, 12:32
بنده فیلم دارم با دیال آپ از سپنتا 20 کیلو دانلود داشتم ! اون هم 1 ساعت همین سرعت !!