PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در انتقال یک دامنه از یک پنل به پنل دیگه در directi ؟

Parshosts
October 12th, 2009, 00:12
سلام
دوستان وقتی می خوام یه دامنه رو از پنل رسیلرم توی directi به پنل یکی دیگه منتقل کنم این errorرو میده

[r5] Error Message: domain.com cannot be moved to another Customer account because it has some pending action/invoice/formality against it. Check all the invoices and services of domain.com to see if there is any pending invoice or processing action for domain.com

تقریبا یک هفته ای هست که ثبتش کردم خواست بعد از ثبت انتقال بدم که error داد با 2 نفر از دوستان همین انجمن مشورت کردم گفتن باید 1 هفته از ثبت بگذره اما الن بازم نمی تونم انتقالش بدم لطفا راهنمایی کنید خیلی حیاتی هست.
و این رو هم بگم که توی این error که بالا نوشتم domain.com اسم دامنه نیست چون گفتم شاید اوکسی که دامنه مال اونه رازی نباشه اسم دامنش رو بگم و اگه تاریخ دقیق ثبتش رو بخواید Sep 29, 2009 هست.

Online24
October 12th, 2009, 01:04
تکلیف پرداخت هاشو روشن کردی ؟

Parshosts
October 12th, 2009, 02:18
تکلیف پرداخت هاشو روشن کردی ؟

یعنی چی؟
چطوری؟

TruthPraiser
October 12th, 2009, 08:27
یک درخواست پرداخت نشده برای اون دامنه وجود داره , حالا یا قصد تمدید مجددش رو داشته یا چیزی شبیه به این.

Parshosts
October 12th, 2009, 10:27
یک درخواست پرداخت نشده برای اون دامنه وجود داره , حالا یا قصد تمدید مجددش رو داشته یا چیزی شبیه به این.

هیچگونه درخواستی نیست من فقط دامنه رو ثبت کردم و بعد خواستم انتقال بدم که این ارور رو داد بعضی از دوستان گفتن باید 1 هفته صبر کنی و بعد انتقال بدی ولی بازم نشد

Kambiz
October 12th, 2009, 12:53
من میگم یه عکس از صفحه پندینگ بزار شاید در حل این قضیه کمک کنه

Sajad
October 12th, 2009, 12:58
تو منوي billing فكر كنم بود invoice pending رو نگاه كنيد و همه رو pay كنيد.
موفق باشيد.

Parshosts
October 13th, 2009, 01:17
تو منوي billing فكر كنم بود invoice pending رو نگاه كنيد و همه رو pay كنيد.
موفق باشيد.

لطفا اگه ممکن هست دقیق بگید چی کار کنم

TruthPraiser
October 13th, 2009, 08:39
لطفا اگه ممکن هست دقیق بگید چی کار کنم

از منوی My Billing وارد زیرمنوی List Transactions بشین و اون رو بررسی کنین , برای اطمینان بیشتر زیرمنوی Pending Invoices and Debit Notes رو هم بررسی کنین.

Parshosts
October 13th, 2009, 21:17
از منوی My Billing وارد زیرمنوی List Transactions بشین و اون رو بررسی کنین , برای اطمینان بیشتر زیرمنوی Pending Invoices and Debit Notes رو هم بررسی کنین.

در قسمت Pending Invoices and Debit Note که زده

No Transactions matching query.
و عکس قسمت List Transactions رو در زیر هست یک نگاهی کنید لطفا

TruthPraiser
October 14th, 2009, 08:44
مورد سومی یه رسید بود , کار اون رسید انجام شده؟

Parshosts
October 14th, 2009, 16:23
مورد سومی یه رسید بود , کار اون رسید انجام شده؟

کدام رسید؟ 2 مورد بیشتر که نبود.

TruthPraiser
October 14th, 2009, 16:38
ردیف سوم یه رسید هست.