PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تازه میخوام سرور بگیرم سرعت و پهنای باند خیلی واسم مهمه! کمک کنید

electro
February 11th, 2012, 20:42
سلام دوستان. من دفعه اولی هستش که میخوام سرور بگیرم . پهنای باند و سرعت خیلی واسم مهمه! چطوری بفهمم کدوم سرور بهتر هستش کدوم بهتر نیست؟؟ اخه بعضی قیمت ها خیلی پایینه مثل 14000 تومان رم1 و یجا میبینی 35000 تومان همون رم1 . خب ادم تو اشتباه میفته دیگه! من رم پایین میخوام 256 یا 512 قیمت هم نهایت 15تومان. ایا با این قیمت میتونم سرور مناسب بگیرم؟ لطفا بگید کدوم سرور از کدوم کشور بهترین سرور هستش و بهترین سرعت رو داره! فرانسه خوبه دوستان؟؟ شنیدم وارز بهترین سرویس ها رو میده.. این درسته؟؟ ضمنا اگر میشه یه شرکت خوبی که قیمتاش پایین باشه کیفیتش مناسب باشه به من معرفی کنید حالا یا پیغام بدید یا همینجا بگید من از همون شرکت این ماه واسه تست بگیرم.. آیا امکانش هست یه شرکت مثلا میاد به من سرور میده به یه نفر دیگه هم همون سرور منو بده که یارو هم از همین استفاده بکنه! این کلاه برداریه خیلی نامردیه.. آیا امکانش هست؟؟؟ ممنون دوستان لطفا راهنمایی کنید

CityKala.net
February 11th, 2012, 20:49
با سلام
اولا اینجا بخش آموزشی هستش و آفر دادن ممنوع هستش
ولی تو این وضع ارز و اینا که هی بالا و پایین میره 512 مگ رم رو ما خودمون 25 ت پایین تر پیدا ننمیشه