PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند vps با 2core cpu

tarsiran
February 11th, 2012, 08:11
سلام

نیازمند vps با حداقل 2core cpu اختصاصی هستیم

بدلیل اینکه سایت ما چت روم هستش و مصرف بالایی داره cpu فوق العاده مهم هستش واسمون

هزینه هم از 20-25 میتونیم بپردازیم

در صورت نارضایتی باید تضمین داده بشه که که کل وجه بازگردونده بشه (دست کم 5 روز تست)

دوستان اگه آفری دارن پیشنهاد بدن

arazit
February 11th, 2012, 08:25
شما باید از هارددیسک های ssd استفاده کنید

arman_gts
February 11th, 2012, 09:33
http://www.webhostingtalk.ir/f15/40713/

««««««« آفر ویژه »»»»»»»
vs-ca1024 (http://portal.panios.com/cart.php?a=confproduct&i=1)
Disk Space = 50GB Enterprise HDD
Data Transfer = unlimited
CPU = 2 x Core Xeon
RAM = 1024 MB DDR3 ECC Ded
Port = 1 Gbps
IP = 1 free
قیمت اصلی 35 هزار تومان ماهانه

قیمت ویژه :3 ماهه فقط 45 هزار تومان
کد تخفیف : wht-specialOffer
لینک خرید (http://portal.panios.com/cart.php)

sales data
February 11th, 2012, 09:40
دیتاارقام (http://dataargham.com)(شرکت داده ارقام پارس)
ارائه خدمات سرور مجازی همراه با منابع اختصاصی
رم 256 = > 14900 در صورت نیاز به دو Core با قیمت 25000 هزار تومان در خدمت شما هستم
گارانتی بازگشت وجه یک روز پس از تحویل
در هرگونه سوال با ما در تماس باشید
02144461577

AlborzVPS
February 11th, 2012, 09:47
با سلام

سی پی یو : 2 هسته Xeon
رم : 512
هارد : 25 گیگ
پورت : 1 گیگ
پهنای باند : 600 گیگ

ماهانه 25000 تومان

کانادا

tarsiran
February 11th, 2012, 10:05
دوستان ما 1گیگ رم نیاز داریم

بنده خودم هاستینگ کار هستم خواهشا قیمت پرت ندید

AlborzVPS
February 11th, 2012, 10:07
دوستان ما 1گیگ رم نیاز داریم

بنده خودم هاستینگ کار هستم خواهشا قیمت پرت ندید
فکر نکنم با 25 تومن رم 1 گیگ پیدا کنید

m_dg_farari
February 11th, 2012, 10:32
دوست عزیز ، 2 هسته رم اختصاصی نیاز دارید ، 1 گیگابایت رم ، بعد قیمت هم 25 تومن حد اکثر!؟
بعد سرویس دهنده ها دارن قیمت پرت میدن یا شما!؟!؟
البته دقت داشته باشید عرض کردم خدمتتون "سرویس دهنده" ! در مورد بقیه ی موارد اطلاعی ندارم.
اما دوستانه خدمتتون عرض میکنم که 2 حالت بیشتر نیست:
1- با این قیمت سرویس تهیه میکنید و اخر کارتون میکشه به بخش انتقاد و پیشنهاد (که شاید برای لج و لج بازی هم که شده تاپیک نزنید! اما هم پولتون میپره و هم اعتیارتون)
2- درست هزینه میکنید و سرویس خوب میگیرید!

با این قیمیت که مد نظر دارید به هیچ عنوان سرویس مناسبی نخواهید گرفت!

موفق باشید

smartieuser
February 11th, 2012, 10:33
سلام

سی پی یو : 3Ghz
رم : 512
هارد : 20 گیگ (Raid Protected - Raid10)
پورت ارتباطی سرور : 1 گیگابیت
پورت ارتباطی سرورمجازی : 100 مگابیت
پهنای باند : 500 گیگ
ماهانه 25500 تومان

سی پی یو : 3Ghz
رم : 1024
هارد : 40 گیگ (Raid Protected - Raid10)
پهنای باند : 1 ترا
ماهانه 45500 تومان

سی پی بو : 3Ghz
رم : 2048
هارد : 80 گیگ (Raid Protected - Raid10)
پهنای باند : 2 ترا
ماهانه 65500 تومان

مجازی شده توسط : KVM - Kernel Based Virtual Machine (منابع کاملا اختصاصی هستند)
دیتاسنتر : DataCenterPark.de - Online Hetzner
نمونه برای پینگ : 46.4.150.9

* سرویس به صورت کلاسترشده بوده و جهت بالا بردن کیفیت، روی هر سرور فقط 10 وی پی اس ارائه میشود. تعداد فعلی نودها در حال حاضر 22 سرور می باشد.
* سرویس ها به صورت Unmanage می باشند.

farzadho
February 11th, 2012, 11:35
سلام
از کشور آلمان در خدمتیم.
1 گیگ رم.
2 هسته پردازنده.
ماه اول 25 تومان.
ماه دوم به بعد 30 تومان ماهیانه...
با تشکر.

tarsiran
February 11th, 2012, 12:30
سلام
از کشور آلمان در خدمتیم.
1 گیگ رم.
2 هسته پردازنده.
ماه اول 25 تومان.
ماه دوم به بعد 30 تومان ماهیانه...
با تشکر.
کدوم دیتاسنتر؟
آدرس سایت شما چیه؟
مجازی ساز چی هستش؟

farzadho
February 11th, 2012, 12:38
کدوم دیتاسنتر؟
آدرس سایت شما چیه؟
مجازی ساز چی هستش؟
کشور آلمان دیتاسنتر هتزنر
مجازی ساز Esxi 5.
از طریق پیغام خصوصی در ارتباط باشید.

AvalinHost
February 11th, 2012, 13:02
سلام
آقای محمد زاده خدمتتون عرض کنم که اگه واسه همون سایتی میخواین که مورد بحث بوده که مطمئن باشید 2 هسته جوابگوی شما نیست.
وجدانا دارم میگم که روی اون vps شما 2 هسته 2.7 گیگاهرتزی با قدرت 100% بهتون داده بودم و مطمئن باشید که کاملا در اختیار شما بوده ولی با اینحال سایتتون مشکل overload پیدا میکرد.
شما باید بفکر اختصاصی باشید برای این سایتتون.
بگردین سرور اختصاصی ارزون و با cpu خوب پیدا کنید برای اون سایت، مطمئن باشید اینجا هرکسی بهتون سرور مجازی بده شما نمیتونید اون کیفیتی که موردنظرتون هست رو بدست بیارید.
پیشنهاد میکنم که سرور ex4 هتزنر رو بگیرید و چندتا از اون سایتهای چت که دارین رو روش بالا بیارین، مشکلتون حل میشه. cpu های این سری از سرورهای هتزنر 3.4 گیگاهرتز 8 هسته ای هستند و مشکلتون رو کاملا حل میکنه.
موفق باشید.

tarsiran
February 11th, 2012, 13:06
سلام
آقای محمد زاده خدمتتون عرض کنم که اگه واسه همون سایتی میخواین که مورد بحث بوده که مطمئن باشید 2 هسته جوابگوی شما نیست.
وجدانا دارم میگم که روی اون vps شما 2 هسته 2.7 گیگاهرتزی با قدرت 100% بهتون داده بودم و مطمئن باشید که کاملا در اختیار شما بوده ولی با اینحال سایتتون مشکل overload پیدا میکرد.
شما باید بفکر اختصاصی باشید برای این سایتتون.
بگردین سرور اختصاصی ارزون و با cpu خوب پیدا کنید برای اون سایت، مطمئن باشید اینجا هرکسی بهتون سرور مجازی بده شما نمیتونید اون کیفیتی که موردنظرتون هست رو بدست بیارید.
پیشنهاد میکنم که سرور ex4 هتزنر رو بگیرید و چندتا از اون سایتهای چت که دارین رو روش بالا بیارین، مشکلتون حل میشه. cpu های این سری از سرورهای هتزنر 3.4 گیگاهرتز 8 هسته ای هستند و مشکلتون رو کاملا حل میکنه.
موفق باشید.

مرسی از پیشنهادتون
اما نمیخوام باز حرفی بزنم جز اینکه سرویس شما فقط ساعات کم ترافیک کیفیت داره همین vps فعلی که روی سرورتون داریم مثلا با 90 آنلاین ساعت 6 صبح لودش روی 5 هستش و بخوبی کار میکنه اما ساعت 11 با همون مقدار آنلاین لودش به 50 هم میرسه... این نشون دهنده این هستش که سرویستون قول شیر هستش و بار اضافی روی سرور هستش که در ساعات پر ترافیک به شدت کیفیت افت میکنه... بیچاره مدیر ان vps فقط شب ها میتونن از سایتشون استفاده کنند...

farzadho
February 11th, 2012, 13:21
دوست گرامی شما نسبت به هزینه که میپردازید سرویس میگیرد...
اگر انقدر منابع مهم هست براتون بیشتر هزینه کنید تا منابع فقط به شما اختصاص داده بشه و سرور شلوغ ارائه نشه...
با تشکر.

AvalinHost
February 11th, 2012, 13:27
متاسف برای شما.
بازهم عکس رو پیوست میکنم اینجا و همه ببینن.
آقای عزیز بهتره جای اینکه اون مشتریای بدبخت رو هی این سرور و اون سرور کنید بهشون بگین که این سیستمی که قالبشون می کنید با بالا رفتن بازدیدش باباتون رو در میاره!
مثلا بقول خودتون توی کار هاستینگ هستید ولی از اصول هاستینگ هم اطلاعی ندارید و انتظار دارید که یه آدم ... پیدا بشه و سروی رو که مثلا 200 تومن ماهی هزینشو داره میده با قیمت 25 تومن دو دستی تقدیم شما کنه.
خیلی جالبه.
من همینجا اعلام میکن که اگه شخصی با قیمت مدنظر این آقا بهشون سرور بتونه بده و ساپورتشون کنه یک vps با 1 گیگ رم بهش رایگان میدم.
موفق باشید.

4712

farzadho
February 11th, 2012, 13:44
کاملا حرف شما تایید میشه...
این دوستمون نسبت به هزینه که میپردازه باید انتظار داشته باشه...

tarsiran
February 11th, 2012, 13:47
کاملا حرف شما تایید میشه...
این دوستمون نسبت به هزینه که میپردازه باید انتظار داشته باشه...

دوستان خواهشا سرویس مناسب نمیتونید ارائه بدید نظر ندید...

دوستانی که قادر به ارائه سروریس هستند آفرهاشونو بفرمایند . تشکز

mehrshad.ho
February 11th, 2012, 13:55
مهر رایانه (http://www.mehrpc.com)

tarsiran
February 11th, 2012, 14:25
دوستای گل آفر دیگه ای نبود؟

m-mehdipoor
February 11th, 2012, 14:53
دوست من اولین هاست که متاسفانه افتخار آشنایی با ایشون رو ندارم و اسمشون رو نمی دونم ، تجربه خودشون رو در اختیار شما گذاشتن..
چیزی که دیگران تجربه می کنند و دوباره تجربه نکنید!
من دیروز داشتم تو انجمن .... پرشین تولز یه چرخی می زدم ! چیز جالبی داشتن می گفتن !
اینجا دنبال آفر بودن ، یه جا با قیمت ارزون بهشون معرفی شد ، وقتی داون شدن داشتن می گفتن نفرین به وب هاستینگ تاک... !!!
اینجا یکی میاد واقعا دلسوزانه اظهار نظر می کنه ، راهنمایی می کنه ، شما فکر می کنید خصومت داره !
دیدتون رو باز کنید ، یکی اگه 30 هزار تومن حاضر باشه به شما بده ، برای حفظ آبروش 20 هزار تومنم خودش از جیب بزاره می تونه سایت هایی با همچین فشار بر روی منابع سرور رو میزبانی کنه !؟
اگه فکر می کنید جواب مثبته به کارتون ادامه بدید اگه نه بفکر یک سرور ارزون از جایی مثل هتزنر یا OVH و... باشید.
اینطوری دیگه خودتون هستید و کل سرور و نمی تونید بگید کسی داره شیر می کنه ، اون اسکرین شاتی که دوستمون اتچ کردن رو اگه خوب نگاه کنید ، اثبات قضیه به دیگران نبوده ، به شما ثابت کرده که واقعا مصرف شما در حد دو سی پی یو از یک سرور و رم یک گیگ نیست .
همینطور هارد سرور خیلی موثره ، هارد های کم حجم و ارزون ssd یا sata بگیرید ...

DATAFARM.IR
February 11th, 2012, 17:32
در صورتی که مایل باشید آفر را می‌توانیم با بهترین کیفیت و قیمت 36 هزارتومان تقدیم کنیم + چهار هسته... http://www.webhostingtalk.ir/f15/40629