PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فوري || مشکل در نصب وردپرس

sinasalmani
February 10th, 2012, 22:42
سلام همه دوستان

من وردپرس را نصب کردم روي localhost با نرم افزار appserv بعد زدم بره نصب شه اينو ميزنه:

مشکل چيه:
زود فقط...

Error establishing a database connectionThis either means that the username and password information in your wp-config.php file is incorrect or we can't contact the database server at localhost. This could mean your host's database server is down.

Are you sure you have the correct username and password?
Are you sure that you have typed the correct hostname?
Are you sure that the database server is running?
If you're unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the WordPress Support Forums (http://wordpress.org/support/).

اينم اطلاعاتش:

define('DB_NAME', 'wordpress'); // The name of the database
define('DB_USER', 'root'); // Your MySQL username
define('DB_PASSWORD','' ); // ...and password
define('DB_HOST', 'localhost'); // 99% chance you won't need to change this value

Optimus
February 10th, 2012, 22:56
نام دیتابیس توی phpmyadmin همینه،بببیند پسورد نداره؟

اگر نشد می تونید یک دیتابیس آماده وردپرس ایمپورت کنید که نیاز به مراحل نصب نباشه

sinasalmani
February 10th, 2012, 23:05
چطوري ايمپورت کنم...از کجا بيارم ديتابيس رو؟

Optimus
February 10th, 2012, 23:38
با fantasico توی سی پنل که اتوماتیک وردپرس نصب می کنه،می تونید دیتابیسش را بگیرید

البته پیشنهاد می کنم اولا تنظیمات را چک کنید شاید مشکل از جای دیگری باشه و طبیعی نیست مشکلاتون

sinasalmani
February 10th, 2012, 23:55
ممنونم...طبق آموزش رفتم...گيرش رو پسورده..اگه بزني ميزنه خطا روي خط 1079 نزني اين مدلي
ولي به اسم بانک داده گير نميده...نميدونم چرا
4708

m-mehdipoor
February 11th, 2012, 00:29
سلام
شما مثل اینکه پسورد ندادید به دیتابیس در فایل کانفیگ
من با این نرم افزار کار نکردم ولی معمولا این نرم افزارها در هنگام نصب یک پسورد از شما می خوان که بعد با اون پسورد می تونید وارد پی اچ پی مای ادمین بشید و همون پسورد دیتابیس شماست