PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم ماژول پرداخت آنلاین را بخرم بهتره ؟

joomla2
February 10th, 2012, 20:21
سلام دوستان

ماژول های پرداخت آنلاین رو کدومش بخرم بهتر است ؟ آیا باید همشو خرید یا یه دونه هم بگیرم کافی است ؟ آخه به اینجا یه نیگاه انداختم WHMCS[CompleteSolution] - ماژول های طراحی شده توسط شرکت (http://persianwhmcs.com/index.php?cmd=Modules#ResellerClub) و دیدم همه بالای 50 و 80 هستند !!

اگه باید همشو بخرم که ورشکست میشم :-ss

sebastian
February 10th, 2012, 20:23
سلام دوستان

ماژول های پرداخت آنلاین رو کدومش بخرم بهتر است ؟ آیا باید همشو خرید یا یه دونه هم بگیرم کافی است ؟ آخه به اینجا یه نیگاه انداختم WHMCS[CompleteSolution] - ماژول های طراحی شده توسط شرکت (http://persianwhmcs.com/index.php?cmd=Modules#ResellerClub) و دیدم همه بالای 50 و 80 هستند !!

اگه باید همشو بخرم که ورشکست میشم :-ss

دوست عزیز این ماژول ها برای دانلود رایگان موجود هستش
نیازی به خریدن نیست

mehrshad.ho
February 10th, 2012, 20:23
فقط بانک ملت

sarvar
February 10th, 2012, 20:26
فقط بانک ملت
امکاناتش بیشتره

joomla2
February 10th, 2012, 20:31
دوست عزیز این ماژول ها برای دانلود رایگان موجود هستش
نیازی به خریدن نیست

ممنون دوستان. این نسخه های رایگانش مشکلی نداره ؟ چه تفاوتی بین نسخه رایگان و تجاری وجود داره ؟

با تشکر

takmaisam
February 10th, 2012, 20:35
بهترین ماژول بانک ملت

H.G.N
February 10th, 2012, 20:37
دوست من

تفاوت ماژول در کد نویسی های آنها هستش , الان خیلی از شرکت های معتبر از ماژول بانک ملت شرکت فراسو اسفاده می کنند مگه اونها ماژول های رایگان پخش شده تو اینترنت رو نمی بینند ؟

شرکت فراسو انصافا , ماژول رو خوب نوشته واقعا جای تحسین داره !
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
در مورد تعداد درگاه هم بگم که نیاز نیستش شما برای سیستم خودتون 5 - 6 تا درگاه راه اندازی کنید !
شما تا مدتی با همین یکی سر کنید - اگه کارتون گرفت و احساس نیاز کردید 2 درگاه دیگه هم اضافه کنید !

موفق باشید.

sebastian
February 10th, 2012, 20:39
ممنون دوستان. این نسخه های رایگانش مشکلی نداره ؟ چه تفاوتی بین نسخه رایگان و تجاری وجود داره ؟

با تشکر
نه هیچ فرقی نمیکنه
این هم لینک دانلود ماژول بانک ملت
http://files.nullers.ir/users/Emad//Mellat-WHMCS-Module-EM4D-Release.By.Nullers.ir.zip

VatanDC
February 10th, 2012, 23:54
نه هیچ فرقی نمیکنه
این هم لینک دانلود ماژول بانک ملت
http://files.nullers.ir/users/Emad//Mellat-WHMCS-Module-EM4D-Release.By.Nullers.ir.zip
اقا فرق میکنه ، چرا میگید فرق نمیکنه بره دوروز دیگه یه فاکتورش پول برگشت بخوره نفهمه ضرر بکنه
جناب به نظر من اگه برای کسب و کار خودت میخوای مشکلی پیش نیاد از ماژول استاندارد استفاده کن که بهترین گزینه فراسو هستش

sarvar
February 11th, 2012, 00:00
اقا فرق میکنه ، چرا میگید فرق نمیکنه بره دوروز دیگه یه فاکتورش پول برگشت بخوره نفهمه ضرر بکنه
جناب به نظر من اگه برای کسب و کار خودت میخوای مشکلی پیش نیاد از ماژول استاندارد استفاده کن که بهترین گزینه فراسو هستش

کاملا درسته باید ماژل درست حسابی بخری که پشتیبانی هم داشته باشه
فعلا فراسو از همه بهتره

HyperServer
February 11th, 2012, 12:37
100% پیشنهاد میشه از فراسو تهیه کنید !...نیاز هم نیست همه رو تهیه کنید ...فقط 1 یا 2 بانک کارهای درگاهش رو انجام بدید و بعد ماژول های مربوطه رو تهیه کنید.

milad0079
February 11th, 2012, 14:02
بانک ملت یا پارسیان

بیشتر ملت

دانلود کن یا برو با بانک صحبت کن ببین خودشان بهت می دن

CityKala.net
February 11th, 2012, 14:08
خودشون میدن
معمولا
رفتیم بانک گفتن سفته 2 میلیونی باید بگذارید

sarvar
February 11th, 2012, 14:10
خودشون میدن
معمولا
رفتیم بانک گفتن سفته 2 میلیونی باید بگذارید

کدام بانک رفتین

amirmahdi8573
February 11th, 2012, 17:21
بانک ملت عالیه

sebastian
February 11th, 2012, 17:59
شما مثلا فکر می کنید چون این نسخه ی پریمیموم داره میفروشه پشتیبانیش اینه که اگه مشکلی پیش بیاد ضرر رو به عهده میگیره؟ باید بگم خیر چون اینا هم یه چیزی میگن و باز هم مقصر شما هستید
در ضمن میتونید این ماژول رو تست کنید اگر مشکل یا باگی داشت برای تست شخصی می تونید تعویض کنید

VatanDC
February 11th, 2012, 19:26
شما مثلا فکر می کنید چون این نسخه ی پریمیموم داره میفروشه پشتیبانیش اینه که اگه مشکلی پیش بیاد ضرر رو به عهده میگیره؟ باید بگم خیر چون اینا هم یه چیزی میگن و باز هم مقصر شما هستید
در ضمن میتونید این ماژول رو تست کنید اگر مشکل یا باگی داشت برای تست شخصی می تونید تعویض کنید
عزیزم باگ چیزی نیست که با یه بار امتحان پیدا بشه
هرکسی یه روشی انتخاب میکنه من گفتم بهتره بخری ،نسخه خریداریش خوبیش به اینه ولی باز مدیریت برای پرداخت ها شده داره ، ولی دوستان هم رایگان رو معرفی کردن حق انتخاب با خودتونه

hamidjooni
February 11th, 2012, 19:49
قبل از تهیه ماژول باید اول درگاه بانک رو دریافت کنید
به نظر بنده در حال حاضر بانک پاسارگاد هم امکانات خوبی داره و هم در واگذاری درگاه سختگیری نمیکنه
و به افراد حقیقی هم درگاه میده
در خصوص بانک ملت اطلاعات زیادی ندارم
برای دریافت درگاه از پاسارگاد می تونید به لینک زیر مراجعه کنید
::. Pasargad Electronic Payment co. - شرکت پرداخت الکترونيک بانک پاسارگاد .:: (http://www.pep.co.ir)

sebastian
February 11th, 2012, 19:52
عزیزم باگ چیزی نیست که با یه بار امتحان پیدا بشه
هرکسی یه روشی انتخاب میکنه من گفتم بهتره بخری ،نسخه خریداریش خوبیش به اینه ولی باز مدیریت برای پرداخت ها شده داره ، ولی دوستان هم رایگان رو معرفی کردن حق انتخاب با خودتونه
بنده هم نگفتم که با یه بار امتحان باگ پیدا کنم. گفتم اگه فکر میکنید که مشکلی در سیکل پرداخت ایجاد کنه این ماژول, با یکبار تست میشه فهمید و اگر هم مشکلی داشت کسی مجبور نکرده کسی رو که از ماژول free استفاده کنه

r3z4
February 11th, 2012, 19:55
برا ی whmcs ماژول بانک ملت رو از شرکت فراسو خریدم و خیلی خوب داره کار می کنه

samansystems
February 12th, 2012, 09:29
در مورد بانک ملت و شرکت به پرداخت حتما تحقيق کنيد.
تو اينترنت افراد مختلفی از اين شرکت شاکی هستند که تراکنش هایی رو پرداخت نميکنن و در حقيقت لايی ميکشن.