PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتضاحی به نام وایمکس ایرانسل

mohsen1
February 10th, 2012, 17:56
یه زمانی ایرانسل اعلام کرد که مودم تخفیفی داره به قیمت 40000 تومان.ما هم خــــر شدیم رفتیم خریدیم!
یادمه که طرح 1 گیگ در ماه رو انتخاب کردم با کمک اپراتور ! ولی بعد دیدیم که طرح 3 گیگ در ماه انتخاب شده!!! این بماند. بعد که اومدن و فعال کردن برامون و بعد از نصب سرویس ، فکر کنم 24 ساعت گذشت تا فعال شد.از اون موقع تا الان مشکلاتی در سیستم و سرویس دهی بوده که به جزء اون ها رو توضیح میدم تا بقیه دوستان حواسشون رو جمع بکنن.

مورد اول - محدودیت سرعت :

به کاربران خانگی بیشتر از 128 مگابیت نمیدن! سرعت هم از 18 کیلوبایت بیشتر نمیشه! و اگه بخوای سرعت بیشتر داشته باشی حتما باید شرکت باشی یا معرفی نامه داشته باشی یا دانشجو باشی یا ... ! و شدیدا رو این قضیه سخت گیرن. شرکت های خصوصی adsl رو این موارد سخت نمیگیرن ولی اینا ... .

مورد دوم - عدم امکان تغییر سرویس به سرویس پایین تر

به اشتباه و یا با راهنمایی اشتباه اپراتور ، ما سرویس دیگه ای رو تهیه کردیم ولی وقتی خواستیم برای ماه بعدی سرویس 1 گیگ در ماه رو فعال کنیم گفتن امکانش نیست.و فقط شما می تونی پلن های بالاتر رو انتخاب کنی نه پایین تر!!!در حالی که من مصرف ماهانه ام حدود 1 تا 1.5 گیگ بوده و عملا هر ماه حجم اضافه و هزینه اضافه میدادم ولی اینا قبول نکردن.
(نکته : بنده در محل کار دسترسی به اینترنت پرسرعت دارم و تهیه این سرویس به عنوان مکمل برام بود تا در روزهای تعطیل و نیز شب ها هم دسترسی به نت داشته باشم.)

مورد سوم- پشتیبانی افتضاح!

پشتیبانی 24 ساعته دارن ولی در عمل یه مشت ربات سخنگو اونور گذاشتن!

سلام ... هستم چطوز می تونم کمکتون کنم؟
بله
بله
ویندوزتون چیه؟
مرورگرتون چیه؟
بله مشکلتون ثبت شد ظرف 24 ساعت دیگه با شما تماس می گیرن.
سوال دیگه ندارید؟
روز خوبی داشته باشید
خدانگهدار.

یادمه یه بار مجبور شدم صدام رو بلند کنم (بعد از اینکه 48 ساعت گذشت و مشکلم حل نشده (کسی تماس نگرفت) ) تا اینکه کسی زنگ زد. من در محل کارم بودم که طرف زنگ زد و گفت باید پشت سیستم باشیم برای بررسی تنظیمات .من گفتم ساعت 3 بعد از ظهر میرسم خونه تا تنظیمات رو چک کنیم. اونم گفت ساعت سه زنگ می زنم. ساعت 3 خونه بودم تلفنم زنگ نخورد تا 4:10 دقیقه!!! بعد خانمی زنگ زدن و یکبار دیگه تنظیمات مودم رو تلفنی گفتن و انجام دادم! موندم که این اپراتور که اولین بار باهاش صحبت کردم لال بود که بگه ممکنه مشکل از تنظیمات مودم هست و یه بار دیگه مودم رو تنظیم کنید تا الکی دو سه روز الاف نباشم !!!؟

مورد چهارم - قطعی های مکرر

وقتی قطعی در شبکه رخ میده و باهاشون تماس میگیری میگن تابحال مشکلی گزارش نشده!!!بعد گویا وقتی 10 بیست نفر زنگ می زنن می گن آقا ارتباطمون قطع شده تازه آقایون به جنب و جوش میوفتن و از این به بعد به تماس گیرنده ها می گن شبکه قطع هست و ... !
اخیرا هم که رکورد های یک شبانه روز هم داشتن و طبق ادعاشون در حال بروزرسانی بودن!و این بروزرسانی در عرض 2 هفته سه بار انجام شده!!!

مورد پنجم- پرتال کاربری

در یک کلام مزخرف! کاملا گنگ ! حتی فونت بعضی قسمت هاش هنوز arial هست و تاهوما نشده./
کاملا گیج کننده هست. واقعا جایی واسه حرف زدن نداره.

مورد ششم - پرداخت آنلاین

این رو وقتی احساس می کنی که امروز می خوای سرویس رو تمدید کنی. اینترنت نداری!فقط به پرتال دسترسی داری و صفحه پرداخت بانک. پرداخت رو که کردی ممکنه تا 24 ساعت طول بکشه که تایید بشه و این یعنی فاجعه ... .
یادمه از آسیا تک یه آی پی م خواستم بخرم از زمانی که تلفن زدم برای درخواست و فاکتور ایجاد شد تا پرداخت کردم و آی پی فعال شد نهایت 3 ساعت طول کشید!!! حالا خودتون مقایسه کنید...

مورد هفتم- نحوه تغییر سرویس

تغییر سرویس فقط باید در سه روز آخر ماه درخواست داده بشه و امکان تغییر سرویس در طول ماه نیست و اگه این سه روز بگذره شما باید تا آخر ماه بعدی سرویست رو تمدید کنی و آخر ماه بعد درخواست تغییر سرویس رو بدی.

مورد هشتم - هزینه بالای تعرفه مصرف آزاد نسبت به بقیه سرویس ها

شما در حالت مصرف آزاد برای یک گیگ در ماه 10000 تومان باید هزینه کنی یا یک گیگ حسابت رو یکجا شارژ کنی و 7000 تومان بپردازی.در این حالت شما اگه مودم سیم کارتی بخری می تونی با 10000 تومان در ماه سرویس نامحدود داشته باشی ... (کاش مودم سیمکارتی به جای وایمکس خریده بودم...) یا مخابرات 128 کیلوبیت رو 9900 تومان در ماه میده اونم با مصرف نامحدود حالا خودتون می تونید مقایسه کنید.

مورد نهم ....

دیگه حال ندارم ادامه بدم.
در کل سراغ وایمکس ایرانسل نرید که نمی ارزه.

موفق و پیروز باشید

shivahost
February 10th, 2012, 18:00
یک نکته مهم: من داشتم و نورتون آنتی ویروس من هر چند دقیقه یک attack را بلوک می کرد! رفتم پس دادم!

agarb98
February 10th, 2012, 19:23
محسن جان من از وایمکس خودم بسیار راضی هستم
512 دارم و 100 دانلود میکنم

j4b3r
February 10th, 2012, 19:33
منم که ۱ سال و نیم دارم هم ۵۱۲ هم ۱ مگ نا محدود کاملا راضی بودم
البته بسته به منطقه ای داره که استفاده می کنید
با ۵۱۲ ۶۴ دانلود داشتم با ۱ مگ هم ۱۲۸ ضمن اینکه سرعت ۱ مگ نامحدود همیشه ثابت بود
و فکر کنم تا ۸۰ گیگ هم دانلود کردم تو یک ماه

CityKala.net
February 10th, 2012, 19:37
یه زمانی ایرانسل اعلام کرد که مودم تخفیفی داره به قیمت 40000 تومان.ما هم خــــر شدیم رفتیم خریدیم!
یادمه که طرح 1 گیگ در ماه رو انتخاب کردم با کمک اپراتور ! ولی بعد دیدیم که طرح 3 گیگ در ماه انتخاب شده!!! این بماند. بعد که اومدن و فعال کردن برامون و بعد از نصب سرویس ، فکر کنم 24 ساعت گذشت تا فعال شد.از اون موقع تا الان مشکلاتی در سیستم و سرویس دهی بوده که به جزء اون ها رو توضیح میدم تا بقیه دوستان حواسشون رو جمع بکنن.

مورد اول - محدودیت سرعت :

به کاربران خانگی بیشتر از 128 مگابیت نمیدن! سرعت هم از 18 کیلوبایت بیشتر نمیشه! و اگه بخوای سرعت بیشتر داشته باشی حتما باید شرکت باشی یا معرفی نامه داشته باشی یا دانشجو باشی یا ... ! و شدیدا رو این قضیه سخت گیرن. شرکت های خصوصی adsl رو این موارد سخت نمیگیرن ولی اینا ... .

مورد دوم - عدم امکان تغییر سرویس به سرویس پایین تر

به اشتباه و یا با راهنمایی اشتباه اپراتور ، ما سرویس دیگه ای رو تهیه کردیم ولی وقتی خواستیم برای ماه بعدی سرویس 1 گیگ در ماه رو فعال کنیم گفتن امکانش نیست.و فقط شما می تونی پلن های بالاتر رو انتخاب کنی نه پایین تر!!!در حالی که من مصرف ماهانه ام حدود 1 تا 1.5 گیگ بوده و عملا هر ماه حجم اضافه و هزینه اضافه میدادم ولی اینا قبول نکردن.
(نکته : بنده در محل کار دسترسی به اینترنت پرسرعت دارم و تهیه این سرویس به عنوان مکمل برام بود تا در روزهای تعطیل و نیز شب ها هم دسترسی به نت داشته باشم.)

مورد سوم- پشتیبانی افتضاح!

پشتیبانی 24 ساعته دارن ولی در عمل یه مشت ربات سخنگو اونور گذاشتن!

سلام ... هستم چطوز می تونم کمکتون کنم؟
بله
بله
ویندوزتون چیه؟
مرورگرتون چیه؟
بله مشکلتون ثبت شد ظرف 24 ساعت دیگه با شما تماس می گیرن.
سوال دیگه ندارید؟
روز خوبی داشته باشید
خدانگهدار.

یادمه یه بار مجبور شدم صدام رو بلند کنم (بعد از اینکه 48 ساعت گذشت و مشکلم حل نشده (کسی تماس نگرفت) ) تا اینکه کسی زنگ زد. من در محل کارم بودم که طرف زنگ زد و گفت باید پشت سیستم باشیم برای بررسی تنظیمات .من گفتم ساعت 3 بعد از ظهر میرسم خونه تا تنظیمات رو چک کنیم. اونم گفت ساعت سه زنگ می زنم. ساعت 3 خونه بودم تلفنم زنگ نخورد تا 4:10 دقیقه!!! بعد خانمی زنگ زدن و یکبار دیگه تنظیمات مودم رو تلفنی گفتن و انجام دادم! موندم که این اپراتور که اولین بار باهاش صحبت کردم لال بود که بگه ممکنه مشکل از تنظیمات مودم هست و یه بار دیگه مودم رو تنظیم کنید تا الکی دو سه روز الاف نباشم !!!؟

مورد چهارم - قطعی های مکرر

وقتی قطعی در شبکه رخ میده و باهاشون تماس میگیری میگن تابحال مشکلی گزارش نشده!!!بعد گویا وقتی 10 بیست نفر زنگ می زنن می گن آقا ارتباطمون قطع شده تازه آقایون به جنب و جوش میوفتن و از این به بعد به تماس گیرنده ها می گن شبکه قطع هست و ... !
اخیرا هم که رکورد های یک شبانه روز هم داشتن و طبق ادعاشون در حال بروزرسانی بودن!و این بروزرسانی در عرض 2 هفته سه بار انجام شده!!!

مورد پنجم- پرتال کاربری

در یک کلام مزخرف! کاملا گنگ ! حتی فونت بعضی قسمت هاش هنوز arial هست و تاهوما نشده./
کاملا گیج کننده هست. واقعا جایی واسه حرف زدن نداره.

مورد ششم - پرداخت آنلاین

این رو وقتی احساس می کنی که امروز می خوای سرویس رو تمدید کنی. اینترنت نداری!فقط به پرتال دسترسی داری و صفحه پرداخت بانک. پرداخت رو که کردی ممکنه تا 24 ساعت طول بکشه که تایید بشه و این یعنی فاجعه ... .
یادمه از آسیا تک یه آی پی م خواستم بخرم از زمانی که تلفن زدم برای درخواست و فاکتور ایجاد شد تا پرداخت کردم و آی پی فعال شد نهایت 3 ساعت طول کشید!!! حالا خودتون مقایسه کنید...

مورد هفتم- نحوه تغییر سرویس

تغییر سرویس فقط باید در سه روز آخر ماه درخواست داده بشه و امکان تغییر سرویس در طول ماه نیست و اگه این سه روز بگذره شما باید تا آخر ماه بعدی سرویست رو تمدید کنی و آخر ماه بعد درخواست تغییر سرویس رو بدی.

مورد هشتم - هزینه بالای تعرفه مصرف آزاد نسبت به بقیه سرویس ها

شما در حالت مصرف آزاد برای یک گیگ در ماه 10000 تومان باید هزینه کنی یا یک گیگ حسابت رو یکجا شارژ کنی و 7000 تومان بپردازی.در این حالت شما اگه مودم سیم کارتی بخری می تونی با 10000 تومان در ماه سرویس نامحدود داشته باشی ... (کاش مودم سیمکارتی به جای وایمکس خریده بودم...) یا مخابرات 128 کیلوبیت رو 9900 تومان در ماه میده اونم با مصرف نامحدود حالا خودتون می تونید مقایسه کنید.

مورد نهم ....

دیگه حال ندارم ادامه بدم.
در کل سراغ وایمکس ایرانسل نرید که نمی ارزه.

موفق و پیروز باشید
منم از اینا سرویس دارم
ظهر میخواستم در پرتال لاگین کنم و وصل شم
هی میگفت یوزر و پسورد اشتباه در صورتی که درست بود
ولی 10 دقیقه بعد با همونا لاگین میکرد
سیستمشون خیلی قاطی داره

vahidmom
February 10th, 2012, 19:52
با سلام
من تا حدودی به محسن حق میدم
جالب ترش اینجاست که ما شرکتمون تو یه منظقه ای هست که همه ساختمون هاش تجاری هستند رفتیمadsl بگیریم همه جا هم رفتیم گفتند نمیشه ظرفیت نداریم و...
کاری به موضوع بالا نداریم

رفتیم وایمکس و خریدیم
یه سرویس شش ماهه
موقع خرید گفتند پولو بریزین گفتم انلاین نمیشه گفتند نه حتما باید از بانک باشه اولین بان و حتما شماره مشترک رو قید کنید.رفتیم بانک پرسنل بانک کلی سوال کرد تا بفهمه شماره مشترک چیه و...
اومدیم کار کنیم باهاش
هر از چند گاهی قطع میشد وسظ کار و....
بعد دو ماه اومدیم دیدیم پهنای باند تموم شده گفتیم شارژ کنیم یه ماهه
زنگ زدیم نمایندگی رشت گفت باید دستی تعرفه جدید براتون انتخاب کنیم و باید بمونید وقت میبره و دیگه چون وقت نداشتیم رفتیم 5200 دادایم یه گیگ شارژ کردیم
جالبش اینه نمیدونم این پهنای باندش چه جوری حساب میشه.انگار کیلوبایت رو دوبل حساب میکنند !!! تو اینش هنوز موندم
یه بارم زنگ زدم پشتیبانی که اقا سرعت دانلود خوبه سرعت پیج باز کردنش افتضاحه
طرف داره بهم یاد میده هیستوری رو پاک کنم !!!!!!(اینجاش خیلی باحال بود)

خلاصه من تا60 درصد با حرف های محسن موافقم
پ ن : اومدیم adsl مخابرات رشت رو بگیریم راحت شیم خلاصه گرفتیم از همه بدتر همین adsl هستش.تو 2 دقیقه 20 ثانیه تایم اون میده و...

BESTTECH
February 10th, 2012, 19:55
من کهاز وایمکس ایرانسل اصلا راضی نیستم
با 128 سرعت 12 یا 13 میده
تازه 2 ماهی هست که میخوام نوع اشتراک رو از نوع حقیقی به حقوقی تبدیل کنم
همه مدارک رو ارسال کردم به 10 تا ایمیل آخرش هم جوابی نگرفتم !
خیلی هرکی هرکیه

agarb98
February 10th, 2012, 20:42
داداش برای تبدلی اکانت 128 به سایر اکانت ها سر هر ماه که میخوای تمدید کنی یه هفته قبل اگه مدارک رو ارسال کنی سر ماه اکانتت تغییر میکنه سیستمش اینطوری هست

ServerDL.com
February 10th, 2012, 21:12
سوال !!
من واسه تعطیلات نوروز می خوام وایمکس بگیرم !
موندم ایرانسل یا مبین نت !
بعد کدوم مودم !؟
لطفا اگه اطلاعات داشتید بگید مرسی

iraniserver
February 10th, 2012, 22:33
سوال !!
بعد کدوم مودم !؟
مبین نت ;)

CityKala.net
February 10th, 2012, 22:36
ایرانسل نیا که اوضاش خرابه
ما بد بخت شدیم باز خوبه دو تا سرویس نت داریم یکی آسیا تک یکی ایرانسل
باز آسیا تک بهتر بوده تا حالا

itjavani
February 10th, 2012, 22:46
با سلام
من تا حدودی به محسن حق میدم
جالب ترش اینجاست که ما شرکتمون تو یه منظقه ای هست که همه ساختمون هاش تجاری هستند رفتیمadsl بگیریم همه جا هم رفتیم گفتند نمیشه ظرفیت نداریم و...
کاری به موضوع بالا نداریم

رفتیم وایمکس و خریدیم
یه سرویس شش ماهه
موقع خرید گفتند پولو بریزین گفتم انلاین نمیشه گفتند نه حتما باید از بانک باشه اولین بان و حتما شماره مشترک رو قید کنید.رفتیم بانک پرسنل بانک کلی سوال کرد تا بفهمه شماره مشترک چیه و...
اومدیم کار کنیم باهاش
هر از چند گاهی قطع میشد وسظ کار و....
بعد دو ماه اومدیم دیدیم پهنای باند تموم شده گفتیم شارژ کنیم یه ماهه
زنگ زدیم نمایندگی رشت گفت باید دستی تعرفه جدید براتون انتخاب کنیم و باید بمونید وقت میبره و دیگه چون وقت نداشتیم رفتیم 5200 دادایم یه گیگ شارژ کردیم
جالبش اینه نمیدونم این پهنای باندش چه جوری حساب میشه.انگار کیلوبایت رو دوبل حساب میکنند !!! تو اینش هنوز موندم
یه بارم زنگ زدم پشتیبانی که اقا سرعت دانلود خوبه سرعت پیج باز کردنش افتضاحه
طرف داره بهم یاد میده هیستوری رو پاک کنم !!!!!!(اینجاش خیلی باحال بود)

خلاصه من تا60 درصد با حرف های محسن موافقم
پ ن : اومدیم adsl مخابرات رشت رو بگیریم راحت شیم خلاصه گرفتیم از همه بدتر همین adsl هستش.تو 2 دقیقه 20 ثانیه تایم اون میده و...

وایمکس رشت رو تست نکردم اطلاعی ندارم ولی چون مجوز تردد مراکز مخابراتی رشت رو دارم فقط در یک کلام بگم زیر ساخت مخابراتی رشت به نسبت دو شهر دیگه شمال خیلی افتضاحه! علاوه بر آن خود مخابراتتون داره ..... میکنه . اشتراک شما در بهترین حالت 1/10 هست و در بدترین حالت شاید 1/25 باشه!تو رشت بهترین از نظر من اندیشه سبز خزر هست.

سوال !!
بعد کدوم مودم !؟

مبین نت آدمی زاد تر هست ! البته از خرید تعرفه های نامحدود جدا پرهیــــــــــز کنید!

@Mohsen1
محسن تو دیگه چرا؟!این همه review مزخرف در مورد ایرانسل هست باز گول این ها رو خوردی؟!

iranistar
February 10th, 2012, 22:53
من که وای فای 4 مگ گرفتم دارم حال میکنم
پول درست حسابی واسه اینترنت باید بدیم وگرفنه خوب در نمیاد:39:

292122
February 10th, 2012, 22:59
Just gprs/edge !!!! :)

ServerDL.com
February 10th, 2012, 23:03
مبین نت ;)

توضیحات درباره سرعت ها + قرار داد + ارتقا سرویس دارید ؟

HyperServer
February 10th, 2012, 23:05
100% تایید میشه ....

***ترین ....مذخرفترین ...(هر چیزه منفی بگید) در بین شرکت های اینرتنتی ایرانسل هست....
به غیر از موارد ذکر شده:

پشتیبانی موقعی ارزش داره که همون موقع مشکل رو حل کنه....اپراتور میگفت تا 24 ساعت دیگه تماس میگیرند .... طی 10 روز روزی 3 4 باز زنگ میزدیم...تا بالاخره روز 11هم از netowrk زنگ زدن و هی طرف میگفت مودم رو ببر بالا سرت ...2 درجه بچرخون ....اون صفحه ای که آنتن داخلی داره بگیر به سمت قبله ...اگر نشد فلان کن.....فقط میخواست بپیچونه ...آخرشم تماس قطع شد :| ...
فرداش زنگ زدم ...گفت تیکت شما حل شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

دیگه جوش آوردیم و ادامه قضایا کشید به سرپرست....

در حدی که شماره من توی سیستم ایرانسل (700 و 707) بلک لیست شد.

بعد از پیگیری های مکرر که با اینکه تمامی اپراتورها منکر وجود سیستم بلک لیست در ایرانس میشدن....از بازرسی و حراست تماس گرفتند و گفتند شماره شما به دلیل عدم رعایت ادب بلک لیست شده ! ...
اینکه من حقی ندارم با هر وضعیتی که سرویس شرکت داره با اپراتور بد صحبت کنم ....
در صورتی که ما هیچ توهینی به شخص اپراتور نکردیم و فقط target خود شرکت بود :دی

در نهایت تمام لوگ های ما در سیستم پشتیبانی ایرانسل مبنی بر تیکت های کیفیت بد سرویس دهی حذف شد ! ....شماره تیکت میگفتیم ...طرف میگفت همچین تیکتی برای شما ثبت نشده !

در کل در شرکت ایرانس هیچ حقی برای مشتری وجود نداره و فقط ملاک شرکت هست ! ....از نبود سیستم اعلام شکایت و انتقادات و پیشنهادات مشخص هست

تنها لینک موجود شکایات (http://irancell.ir/Layer2/?id=652) هست که اونم برای رفع کوتی هست !

موفق باشید.

vahidmom
February 11th, 2012, 00:41
موندم چرا داریم بحث الکی میکنیم
ایران تو کل کشور ها فکر میکنم رتبه یکی مونده به اخرو داره
فکر میکنم مالدیو هم از ما بالاتر هستش
دیگه بخث نداره !!!

m-mehdipoor
February 11th, 2012, 01:17
تو رشت من البرز دارم ! به نظرم خوبه
جناب مسعودی گفتن اندیشه ، اندیشه متاسفانه خیابونی کار می کنه !!!
یه خیابون خیلی خوبه یه خیابون افتضاح
یه جا به 128 بالای 100 کیلوبایت دانلود می ده یه خیابون دیگه به 512 زیر 20 کیلوبایت که یک به بعد شب کلا بخوابیم بهتره :دی
ولی البرز روزها بیشتر از حد واقعی می ده ( در اشتراک های حجمی ) و شب ها سرعت واقعی می ده
من یک مگ دارم البته در ارائه ی سرعت بالای 100 تو شب به مشکل بر خورده و اکثرا بین 80 - 90 کیلوبایت بر ثانیه دانلود می ده ....

itjavani
February 11th, 2012, 01:48
تو رشت من البرز دارم ! به نظرم خوبه
جناب مسعودی گفتن اندیشه ، اندیشه متاسفانه خیابونی کار می کنه !!!
یه خیابون خیلی خوبه یه خیابون افتضاح
یه جا به 128 بالای 100 کیلوبایت دانلود می ده یه خیابون دیگه به 512 زیر 20 کیلوبایت که یک به بعد شب کلا بخوابیم بهتره :دی
ولی البرز روزها بیشتر از حد واقعی می ده ( در اشتراک های حجمی ) و شب ها سرعت واقعی می ده
من یک مگ دارم البته در ارائه ی سرعت بالای 100 تو شب به مشکل بر خورده و اکثرا بین 80 - 90 کیلوبایت بر ثانیه دانلود می ده ....

البته من رشتی نیستم! فقط با توجه به اینکه مجوز تردد مراکز مخابراتی بعضی از شهرهای شمال رو دارم و بعضا برای بعضی از کارها نیاز هست میام رشت یه سری میزنم میرم! رشت خودش به شدت ضعف مخابراتی داره! روزی روزگاری کارتون به اتاق mdf خورد یا کسی رو آشنا داشتید ازشون در مورد وضعیت خطوط بپرسید! گاها بعضی از خطوط دیده میشه که پوسیده هستند (فسیل شده :دی)
از لحاظ تجهیزات من تجهیزات اندیشه رو از بقیه شون سرتر میدونم! از لحاظ پهن باند هم یک مشکلی داشت که چند وقت پیش حل کردند و الان در پایدارترین شرایط به سر میبرند!نمیگم مشکل نداره ولی حداقل مثل مخابرات ... نمیکنه!

r3z4
February 11th, 2012, 07:08
من از مبین نت هم مودم جیبی دارم هم خونگی
و به شدت هم راضیم...
سرعت خیلی کم نوسان داره
وایمکس 1 مگ من 150 کیلوبایت واسه دانلود میده

navid2zp
February 11th, 2012, 09:57
در مورد رشت که گفتید خیابونی کاملا درسته
من یادمه سکی از پسر عمو هام 128 داشت و واقعا 120دانلود میگرد(تا حالا ندیده بودم) ولی یه پسر عموی دیگم اصلا راضی نبود
من خودم از gprs ایرانسل استفاده میکنم با این صحبت هایی که شما کردید میشه گفت از وایمکسش بهتره
من معمولا(جز زمان اوج مصرف که کوتاه هم هست به نسبت ) با 26کیلوبایت تا 30 دانلود میکنم ولی بدیش اینه 2 گیگ به جایی نمیرسه:d

shahmoradi
February 11th, 2012, 10:45
با سلام
وایمکس ایرانسل کیفیت بسیار مناسبی از نظر پایدار بودن شبکه داره ! تو این مدت 6 ماهه که در مغازه از وایمکس ایرانسل استفاده می کنم یادم نمی یاد که قطعی داشته باشه به هیچ وجه تا به حال شبکه شون قطع نبوده و نخواهد بود انتن دهی بسیار مناسب این شبکه بدون تقویتی همیشه 100 درصد است.
من مودم BM338 دارم که یک تقویت کننده داره و یک دانگل من از تقویت کننده اش استفاده نمی کنم چون نیازی نیست. همیشه انتی دهی این شبکه 100 درصد است.
مغازه ما هم در کف خیابان است طبقه اول یا دوم یا سوم نیست

http://up5.iranblog.com/images/84957119148348381190.png

سرعت دانلود سرویس 128 کیلوبیت بر ثانیه باید در بهترین شرایط ایده آل 16 باشه در صورتی که من همیشه با 17 یا 16 کیلوبیت دارم دانلود می کنم البته زیاد دانلود نمی کنم چون طرح 1 گیگ در ماه رو دارم
پشتیبانی ضعیفی دارند ولی نه دیگه تا 24 ساعت من تا حالا زیاد با پشتیبانی شون جر و بحث نکردم به نظر من خوبن
از نظر من سرویس وایمکس ایرانسل کیفیت بسیار مناسبی داره و اینکه در شرایط ضروری و حیاتی کار ادمو راه می اندازه

vahidmom
February 11th, 2012, 10:50
رشت اندیشه نمایندگی مبین نت رو داره رفتیم اون موقع ازش سوال کنیم که بلوار معلم تحت پوشش مودم ایندور هستش گفتند نه
بعد فرداییش رفتم شرکت سیب سامانه نماینده دوم مبین نت گفتند دو ماه پیش تو معلم انت زدیمن و مشکلی نیستش
یعنی ندیشه تو بحث وایمکس ضعیف کار میکنه
adsl مخابرات رشت هم الان داریم با پهنای باند نا محدود و سرعت 512 که روز اول دانلودش رو 140 بود اما مثل اینکه دیدند زیاد دانلود میکنیم الان همیشه رو 60 هستش :دی

اما خوداییش 4 ساله پارس انلاین دارم برا خونه خیلی راضیم.
سرعت دانلودش این 6 ماه گذشته به 140 رسیده.حالا سرعت خود ایرنتن 128 هستش :-o
با اسپید اپ چک کردم میگه سرعت اینترنت شما رو 512 هستش :دی

shahmoradi
February 11th, 2012, 10:52
یه چیزی یادم رفت اون موقع که سفارش دادم کارشناسون 24 ساعته اومد مودم رو نصب کرد و تحویل داد و به من گفت تا 2 ساعت دیگه کانکت می شوید ولی 48 ساعت طول کشید تا من کانکت بشوم.
اون موقع دهنشون رو سرویس کردم و فکر کنم تو 48 ساعت بیست بار با پشتیبانی 707 تماس گرفتم

HyperServer
February 11th, 2012, 11:57
یه چیزی یادم رفت اون موقع که سفارش دادم کارشناسون 24 ساعته اومد مودم رو نصب کرد و تحویل داد و به من گفت تا 2 ساعت دیگه کانکت می شوید ولی 48 ساعت طول کشید تا من کانکت بشوم.
اون موقع دهنشون رو سرویس کردم و فکر کنم تو 48 ساعت بیست بار با پشتیبانی 707 تماس گرفتم

دلیل این هست که یوزرنیم و پسورد شما 24 ساعت بعد از فعال شدن مودم در شبکه فعال میشود....
کلا ...متخصص دز/.دی هست این شرکت.
روی بحث تغییر تعرفه و محاسبات من شک کردم و نشستم حساب کتاب کردم...سیستم biling به طور هوشمندانه ای روز 128 هزار تومان ...حدود 16 هزار تومان اضافه گرفته بود که تیکت هم باز کردیم و گفتند هیچ مشکلی نداره...با خود اپراتور 35 دقیقه حساب کردیم و اپراتور گفت کاملا حق با شماست اما بخش حسابرسی مشکلی ندیده !!!!!!!!

plastic
February 11th, 2012, 12:02
وقتی وضع رسمی ترین گونه سرویس اینترنت (adsl) به این شکل هست دیگه از وایمکس چه انتظاری دارید؟
بیشتر حساب اسباب بازی میشه براش باز کرد

porya_spy
February 11th, 2012, 12:25
فقط پارس انلاین
من 256 دارم 1سالی میشه همیشه سرعت دانلود بین 160 تا 170 هست کیفیت عالی هست بدون قعطی

Arashdn
February 11th, 2012, 12:46
واسه وایمکس اصلا ایرانسل پیشنهاد نمیشه
ولی تو بحث gprs خیلی بهتر از بقیه عمل کرده

الان همراه اول که در آفساید تشریف دارن و سرعت دانلود و پیچ بازکردنش زیر 5 کیلو هست
رایتل هم که به کاربر عادی بالای 128 نمیده
ولی من با ایرانسل تا 36 کیلو دانولد هم رفتم ....