PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب انجمن ساز

hidden-mafia
February 10th, 2012, 13:46
سلام
من میخوام یه انجمن خودرو بسازم نمیدونم ایا از ویبولتین استفاده کنم یا از مای بی بی ممنون میشم منو کمک کنید بهترین رو انتخاب کنم
1- میخوام قالب های متنوعی داشته باشه
2- ارسال گزارش گست نامناسب به مدیر سایت رو داشته باشه
3- امکان تشکر کردن ( پست ) رو داشته باشه
4- پشتیبانی خوبی داشته باشه
ممنون میشم کمک کنید.;;)

shivahost
February 10th, 2012, 13:51
mybb خوبه ، پشتیبانی خوبی داره، افزونه های زیادی هم داره، رایگانه!

gorg nama
February 10th, 2012, 14:09
درسته ماي بيبي رايگانه ولي هر چقدر هم خودشو بكشه به ويبولتين نميرسه درضمن كسي كه با ويبولتين كار ميكنه بايد جربزه داشته باشه كار هركسي نيست آدم اولش ميگه كاري نداره بعدا كارش ساخته ميشه.اگه اولته بهترين گزينه ماي بيبي من خودمم از ماي بيبي شروع كردم و تنوع قالب هم ماي بيبي و هم ويبولتين تونع قالبشون زياده و اگه خوشت نيومد از هيچكدومشون يكم خرج كن و يه قالب اختصاصي سفارش بده

navid2zp
February 10th, 2012, 14:12
اگه انجمن حرفه ای نیاز دارید و توانایی و دانشش رو دارید وی بی پیشنها میشه
پشتیبانیم که سایت وی بی ایران هست و واقعا عالی هستن حتی در سطح جهانی از نظر به روز بودن

hidden-mafia
February 10th, 2012, 14:28
من 2-3 سال پیش با نیوک 8.2 کار کردم و الانم یه فروشگاه اینترنتی دارم اما انجمن خیر نداشتم اما با نیوک خیلی کار کردم و شنیدم یکی از دوستان گفت که مای بی بی رایگان هست .... مگه ویبولتین پولی هست ؟:39:

alfavps
February 10th, 2012, 14:52
سلام و خسته نباشید

خیلی جالبه دوستانی که میگن VB بهتر از MyBB هستش بیان دلایل رو بگن !!!
اولا از لحاظ قالب و پلاگین این دوتا انجمن دقیقا مثل هم هستند تازه VB لایسنس پولی داره مگه اینکه نال شدش رو روی وارز بالا بیارید در غیر اینصورت روی دیتاسنتتر غیر از وارز کاری نمیتونید بکنید اما MyBB اینگونه نیست در ضمن سایت vbiran.ir چند وقت پیش فول دیفیس شد هکرش هم کامل دیفیس کرد اما سایت مادر و سایت پشتیبان فارسی MyBB تا به امروز گزارشی از نفوذ بهش نشده و بعلاوه اون توی بانک های اکسپلویتی جهان کمترین فروم سازی هستش که براش گزارش باگ ارسال شده.
اط لحاظ مدیریتی هم که MyBB عالی هستش و کامل و هسته ی فعالی داره توی قالب هم یه قالب برای حدود 30 تا 50 هزار تومان تموم میشه که میشه قالب سفارشی و میتونه خیلی قشنگ باشه به هر حال بهتره خودتون هم یه سر بزنید به سایت های مادر تا بیشتر دستتون بیاد.

navid2zp
February 10th, 2012, 15:31
خوب از نظر باگ وی بی اگه لایسنس بگیرید مشکلی نخواهید داشت
اما نال شده به دلیل دستکاری هایی که شده امکان داره باگی درش وجود داشته باشه
وی بی هم تا به حال 1بار به طور کامل و با وجود باگ هک شده با اینکه وی بی نال بوده بار دوم هم که همه میدونن
از نظر قدرت وی بی بسیار قوی تر است مخصوصا انعطاف پذیری و مخصوصا امکانات
این رو کامل میشه فهمید چون 90% انجمن های بزرگ ایران وی بی هستند و خیلی از اون ها تا به حال هک نشده
در هرر صورت وی بی نیاز به دانش خودش داره و یک تازه کار قادر نیست به طور حرفه ای با اون مانور بده ولی مای بی بی چیزیه که تازه کار ها راحت میتونن باهاش کار کنن
موفق باشید

aalireza439
February 10th, 2012, 15:31
انجمن ساز های رایگان phpbb حرف نداره.

alfavps
February 10th, 2012, 17:05
درسته وی بی هسته ی قوی تری از مای بی بی داره اما هزینش و کاراییش هم باید در نظر گرفت از یک بابت ما باید سوابقشون رو هم در نظر بگیریم حالا نگاه کنید وی بی از همه قدیمی تره خب مشخصا باید قوی تر هم باشه اما هر کسی با مای بی بی کار کرده باشه میدونه که چقدر کار باهاش راحته .
چون در هر دوی اینها از css و MySQL به بهترین نحو برنامه نویسی شده استفاده شده هر دوی تقریبا سازگاری خوبی دارند اما خب طبیعتا مای بی بی سریعتر عمل میکنه اینو میتونید از لحاظ کاربری و مدیریتی بررسی کنید.در ضمن هسته ی وی بی نیاز به کمی دانش داره و برا یه تازه کار کمی اذیت میکنه

alirezase
February 10th, 2012, 17:47
یکی از مشکلاتی که من خودم با مای بی بی داشتم مشکل اسپمه که هر سوراخو میبستم از یه جا دیگه پیداشون میشد البته ابنکه میگم مال دو سال پیشه

shivahost
February 10th, 2012, 18:02
یکی از مشکلاتی که من خودم با مای بی بی داشتم مشکل اسپمه که هر سوراخو میبستم از یه جا دیگه پیداشون میشد البته ابنکه میگم مال دو سال پیشه

این هم مشکلی بود! اما با نصب پلاگین سوال امنیتی در زمان ثبت نام و طرح چند سوال فارسی مشکلم کاملا حل شد.

alfavps
February 10th, 2012, 22:13
مشکل اسپم خیلی وقته حل شده
هم یه دونه پلاگین به حالت دیفالت داره هم اینکه چندجوور پلاگین فارسی هم برای ثبت نام داره .