PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا پنل های ارسال انبوه پیامک تعطیل می شود؟(خبر جدید در مورد پیامک ها تبلیغاتی)

Ramin
February 10th, 2012, 11:40
با ابلاغ دستورالعمل جدید به اپراتورهای تلفن همراه ؛ ارسال پیامک های تبلیغاتی و خبری با اجازه قبلی مشترک امکان پذیر است.

'لطف الله سبوحی' ،معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از ابلاغ یک دستور العمل جدید به اپراتورهای تلفن همراه خبر داد و گفت: بر اساس این دستورالعمل ارسال پیامک های تبلیغاتی و خبری انبوه با کسب اجازه قبلی از مشترک امکان پذیر خواهد بود .

"سبوحی"در ادامه افزود: دستورالعمل ساماندهی پیامک های تبلیغاتی امروز (۲۰ بهمن ماه ) به تمام اپراتورهای تلفن همراه کشور ابلاغ شد.

وی افزود: بر اساس دستورالعمل ابلاغی، اپراتورهای تلفن همراه مکلف شدند ، قبل از ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی یا خبری به مشترکان خود، با ارسال یک پیامک نظر مشترک را در خصوص دریافت و یا دریافت نکردن پیامک جویا شوند و در صورت موافقت مشترک اقدام به ارسال پیامک به مشترک کنند .

سبوحی تصریح کرد: در این دستور العمل به مکانیزم های تایید مجدد نیز تاکید شده تا مشترک با آگاهی کامل انتخاب خود را انجام دهد .

معاون بررسی های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور گفت: شکایت هایی در مورد پیامک های تبلیغاتی که وقت و بی وقت به آنها ارسال می شود ،از سوی مشترکان تلفن های همراه داشتیم که امیدواریم با ابلاغ این دستورالعمل و اجرای آن از سوی اپراتورها این مشکل برطرف شود .

سبوحی با تاکید بر اینکه تلفن همراه حریم خصوصی افراد است، اظهار داشت: برخی از پیامک های تبلیغاتی مصداق بارز مزاحمت است، بیدار کردن مشترک در ساعت سه بامداد با صدای یک پیامک تبلیغاتی معنی جز مزاحمت ندارد.

وی با بیان اینکه فعالیت تبلیغاتی جا و زمان مشخص باید داشته باشد، افزود: هدف دستورالعمل جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) حفاظت از حریم خصوصی افراد است .

معاون سازمان تنظیم مقررات گفت: پیش از این نیز به اپراتورها گفته شده که این امکان را فراهم کنند که اگر مشترکی مایل نبود، تبلیغات روی تلفن همراه او ارسال نشود ،اپراتورها نیز ادعا می کردند که این مکانیزم وجود دارد ولی در عمل اجرا نمی شد.

سبوحی با اشاره به رواج مسابقه های پیامکی در کشور گفت: برگزار کنندگان مسابقه ها نیز باید مشترک را از هزینه ارسال پیامک آگاه کنند .

وی افزود: هدف از ابلاغ این دستورالعمل ایجاد فضای فضای مناسب برای کسب و کار همراه با رضایت کامل مشترکانی است که خدمات را دریافت می کنند .

آیا ارسال انبوه پیامک جهت تبلیغات شرکت ها دیگر امکان پذیر نیست؟

agarb98
February 10th, 2012, 13:18
به احتمال زیاد
یه جوری کنن که ایرانسل خودش نفرسته هرروز 10 تا اسمس میفرسته بیهوده و بی فایده

Ramin
February 10th, 2012, 13:22
به احتمال زیاد
یه جوری کنن که ایرانسل خودش نفرسته هرروز 10 تا اسمس میفرسته بیهوده و بی فایده

فقط اس ام اس های خود اپراتور نیست .اس ام اس شرکت های ارسال انبوه که تعدادی درهمین انجمن حضور دارند هم هستش.پس تکلیف پیمانکار های ارسال انبوه اس ام اس با کد های مختلف چطور میشه؟

shivahost
February 10th, 2012, 13:23
بیان برای تبلیغات تلویزیون هم از ما نظرسنجی کنند خب!

Ramin
February 10th, 2012, 13:26
بیان برای تبلیغات تلویزیون هم از ما نظرسنجی کنند خب!

تبلیغات تلویزیون را میشه توجه نکرد اما اس ام اس های روزانه را مجبور هستید بخونید :d

extern
February 10th, 2012, 13:27
سلام.فکر نکنم که تبلیغات رو ببندن در این روش ممکن هست این امکان به وجود بیاد که مشترک با ارسال کد یا فعال سازی یه سرویسی دیگه پیام تبلیغاتی دریافت نکنه که بنظر من این کار یه چند سالی طول میکشه و به این زودیا به بهربرداری نمی رسه

Ramin
February 10th, 2012, 13:35
سلام.فکر نکنم که تبلیغات رو ببندن در این روش ممکن هست این امکان به وجود بیاد که مشترک با ارسال کد یا فعال سازی یه سرویسی دیگه پیام تبلیغاتی دریافت نکنه که بنظر من این کار یه چند سالی طول میکشه و به این زودیا به بهربرداری نمی رسه

این روش سوال از مشتری به قول شما مثلابا ارسال کد و .... برای تنها اپراتور امکان پذیر است ! اما شرکت ها پیمانکار ارسال انبوه اس ام اس فکر نمی کنم بتوانند از این روش استفاده کنند ! مثلا قصد ارسال 30.000 پیامک به شماره های مشاغل خاص در استان تهران را دارند. چطور این کار را انجام دهند؟ از طرفی سازمان تنظیم مقررات رادیویی این دستورالعمل را به تمام اپراتور های تلفن همراه کشور ابلاغ کرد. بعد از ابلاغ حداکثر تا مهلت اعلام شده اپراتور ها فرصت اجرایی کردن دستورالعمل را دارند :106:
هر روز.....

shivahost
February 10th, 2012, 13:58
هر کس خط موبایل خریداری می کنه باید بپذیره که همچین sms هایی هم براش میاد و شکایتی نکنه! اگر هم قرار به شکایت باشه اول از همه باید خود ایرانسل و همراه اول جریمه بشند.

iranian-portal
February 10th, 2012, 14:46
اول از همه به قول دوستان باید یک فکری به حال اس ام اس های خود سرویس دهنده ها بشه
ایرانسل وقت و بی وقت هروقت دلش خواست اس ام اس میزنه
آخه من نمیدونم 10,000 تومان شارژ کنم که 150تومان شارژ هدیه بگیرم؟
یکی نیست به اینا بگه کسی که 10تومن مصرفت داره 150تومان شماها به چه دردش می خوره
یا این جریان کدپیشواز که من از اولین روزی که اومد حتی پیگیرش هم نشدم
اونوقت اینا یک جوری به ما پیشواز رایگان میدن که انگار جد و آباد ما پیشواز خریده از اینا
من که همیشه در مواجه با این پیامک ها میگم خدا لعنت کنه خر مگس معرکه رو(:|

vahidmom
February 10th, 2012, 15:06
بابا ملت هم خودشونو گیر اوردن
چند تا اس ام اس در روز و یا شب که این گیر دادن نداره
حالا بر فرض روزی 10 تا اس بیاد خود یه لحظه میخوندی بیشتر از اینه
شب هم گوسیتونو مثل من بزارین روز سایلنت صبح پاشین بخونین
این ملت فقط میخوان الکی شلوغش کنن

پ ن : منظور از ملت اونایی هستند که رفتند پی مسئله اس انبوه رو گرفتن.یکیش همین وب گردی که این اتیش رو روشن کرد

Ramin
February 10th, 2012, 15:12
پ ن : منظور از ملت اونایی هستند که رفتند پی مسئله اس انبوه رو گرفتن.یکیش همین وب گردی که این اتیش رو روشن کرد

منظور شما بنده بودم؟ قصد بنده اطلاع رسانی و سوال بود..

vahidmom
February 10th, 2012, 17:26
منظور شما بنده بودم؟ قصد بنده اطلاع رسانی و سوال بود..

نه عزیز من با شما نبودم
میگم با یکی مثل این خبرنگارای وب گردی که از روی بی سوژه داشتن رفتن سر این موضوع
نمیدونم در جریان هستید که این ماجرا از کجا شروع شده یا نه
از همین خبرنگارای وب گردی بیست و سی شروع شد تا رسید به اینجا

diyaco
February 10th, 2012, 18:14
فعلا خدا رحم کنه این انتخابات تبلیغاتش شروع شده که واسه خط های من چپ و راست داره اس ام اس میاد ؟؟؟!!!

saeed.bohlooli
February 10th, 2012, 20:43
هر کس خط موبایل خریداری می کنه باید بپذیره که همچین sms هایی هم براش میاد و شکایتی نکنه....
pas privacy o ina chie mishe in vast?

iranian-portal
February 12th, 2012, 15:30
فعلا خدا رحم کنه این انتخابات تبلیغاتش شروع شده که واسه خط های من چپ و راست داره اس ام اس میاد ؟؟؟!!!
از این بابت مطمئن هستید دوست گرامی؟
طبق قانون شروع تبلیغات از 5اسفند و انتخابات از 12 اسفند هست
خارج از بازه زمانی مشخص شده هر گونه تبلیغات تاجایی که اطلاعات دارم به شدت غیر قانونی هست!!!!!

taft
February 12th, 2012, 15:46
از این بابت مطمئن هستید دوست گرامی؟
طبق قانون شروع تبلیغات از 5اسفند و انتخابات از 12 اسفند هست
خارج از بازه زمانی مشخص شده هر گونه تبلیغات تاجایی که اطلاعات دارم به شدت غیر قانونی هست!!!!!

خوب درست
ولی کاندیداهای مجلس هم وارد هستن
میان به عنوان شخص ثالث پیامک میفرستن که هیچ مشکلی نداره
مثلا
تایید صلاحیت آقای ... را به مردم عزیز شهرستان ... تبریک می گوییم
که این فقط برای جاافتادن اسم طرف هست
یا یک پیامک تبریک میفرستن آخرش رو اسمشون قرار میدن
مانند تبریک 22 بهمن
که ما چنین ارسالی هایی رو زیاد داشتیم
.........
حالا راهکار دادم دست دوستان و می تونن سفارش تبلیغات پیامکی برای کاندیداها رو از الان بگیرن

khanihost.com
December 25th, 2012, 18:36
مــــــــــاا که دیگه عادت کردیم به اس ام اس های تبلیغاتی میاد:d

sami.ilia
January 5th, 2013, 13:10
همچین چیزی ممکن نیست

sami.ilia
January 5th, 2013, 13:12
همچین چیزی ممکن نیست چه اشکال داره اس ام اس خوندن هم اینقدر مشکل شده

paya-sms
January 19th, 2013, 15:19
حالا بالاخره برای هر کسی ممکنه یه دونه شم مفید باشه !!! مثلا خودم با همه اینا که بدم میومد ولی وقتی یه پیامک فروش قسطی دیدم کلی خوشحال شدو وتو این گرونی از هیچی بهتره بالاخره اقساطی اونم یخچال !!!!

گیر نیدین دیگه !!!!

rotana80
November 24th, 2016, 02:44
بابا ملت هم خودشونو گیر اوردن
چند تا اس ام اس در روز و یا شب که این گیر دادن نداره
حالا بر فرض روزی 10 تا اس بیاد خود یه لحظه میخوندی بیشتر از اینه
شب هم گوسیتونو مثل من بزارین روز سایلنت صبح پاشین بخونین
این ملت فقط میخوان الکی شلوغش کنن

خدا پدرتو بیامرزه واقعا مردم همیشه دنبال مسائل زرد هستن پیامک تبلیغاتی هم شده یک داستان زرد...... خوب نخون ولی یک موقع از یک جا منتظر کدی چیزی هستین حالتون جالبه که نمیاد ....