PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت سرور

tbhtbh
December 27th, 2008, 19:00
با سلام
تا حالا تو انجمن های متفاوتی همچین موضوعی رو دیدید. ولی وقتی میرید توش میبیند که با 5 تا پست سرشو هم اوردن
ولی اگه میشه بگین چه امکاناتی لازمه تا بشه یه سرور با سیستم عامل ویندوز یا لینوکس راه انداخت
1: عملا این کارو میشه کرد تو ایران( با احتساب ابن که برق نره و نت هم قطع نشه
2: این کامپیوتر که قراره بشه سرور چه مشخصاتی باید داشته باشه
3:لطفا زیر دیپلم حرف بزنید همه بفهمن
4: لطفا لینک یه تاپیک دیگرو ندید
5: لطفا بگید چگونه روش آپاچی و پی اچ پی و پی اچ پی مای ادمین و مای اسکیو ال و در os ویندور asp و غیره رو بنصبیم
6:چقدر هارد لازمه برای این سرور و چه مارکی و نوعی
7: سی پی یو چی میخاد
8: رم نماخاد بگید هر چی بیشتر بهتر
9: چجوری دو تا هارد بوصلیم که خودکار هارد دوم از اولی پشتیبان بگیره
10: نصب cpanel , directadmin , helm , plesk رو بتوضیحید
11:آی پی در کجا بکار میره رو هم بگید
12: و این که دیگه چی نیاز داره رو هم بگی
13: زودم جواب بدین
14: مقاله اینگیلیسی نزارین
15:دمتون گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـرم

Vahid
December 27th, 2008, 22:29
با سلام خدمت شما
سوالات شما یکم مبهمه برا من
اول از همه باید بگم این تاپیکی که شما زدی مشکل داره "ساخت سرور" والا معنی نداره باید میگفتید "را اندازی سرور لوکال" یا "راه اندازی سرور خانگی":smartass:

ولی اگه میشه بگین چه امکاناتی لازمه تا بشه یه سرور با سیستم عامل ویندوز یا لینوکس راه انداخت
امکاناتی که شما نیاز داری شامل دیتا (اینترنت) + سرور + برق + سیستم عاملی که میخوای استفاده کنی :saddam:

: عملا این کارو میشه کرد تو ایران( با احتساب ابن که برق نره و نت هم قطع نشه
این کار رو میشه کرد ولی دیتا که شما میخری با قیمتی که پات در میاد اصلا صرفه نداره:sleeping:

2: این کامپیوتر که قراره بشه سرور چه مشخصاتی باید داشته باشه
بستگی به خواسته خودتون داره چه کاری میخواید باهاش انجام بدید فرقی با سیستمی که العان داری باهاش کار میکنی نداره

3:لطفا زیر دیپلم حرف بزنید همه بفهمن :euro:

5: لطفا بگید چگونه روش آپاچی و پی اچ پی و پی اچ پی مای ادمین و مای اسکیو ال و در os ویندور asp و غیره رو بنصبیم
شما با برنامه APPSERV میتونی همه اینا رو 1 جا نصب کنی

6:چقدر هارد لازمه برای این سرور و چه مارکی و نوعی
7: سی پی یو چی میخاد
8: رم نماخاد بگید هر چی بیشتر بهتر
جواب سوال 2

: چجوری دو تا هارد بوصلیم که خودکار هارد دوم از اولی پشتیبان بگیره
متوجه منظورتون نشدم

: نصب cpanel , directadmin , helm , plesk رو بتوضیحید
توی فرو توی بخش "منابع و مباحث آموزشی" هست یه سرچی انجام بده:turned:
بقیه سوالات هم اصلا جواب نداره

KamranOnline
December 28th, 2008, 00:35
به نظر من امکانش نیست که چنین سروری را راه اندازی کرد چون به غیر از سرور دستگاه های شبکه خاص دیگری هم احتیاج هست. سرعت بالا خیلی مهم هستش و این که ایمیل هات تماما اسپم می شه چون کلاس آی پیت کلاسی نیست که باهاش سروری راه اندازی کنی.

در مورد هارد هم خیلی راحت می تونی هارد اول رو روی دومی Mirror کنی که تمام اطلاعات روی جفت هارد ها همزمان ذخیره شه و در صورتی که یک هارد از کار بیافته هارد دوم تمام کارهارو انجام بده

Parshosts
April 16th, 2009, 18:59
شما با برنامه appserv میتونی همه اینا رو 1 جا نصب کنی
آموزش این کجا گیر میاد؟
لطفا انگلیسی نباشه بابا اینجا ایرانه و این فرم هم فارسیه پس چرا انگایسی توضیح میدید اگه قار بر منبع انگلیسی هست خدا داده تو وب .........

Vahid
April 16th, 2009, 19:04
http://www.appservnetwork.com/
شما وقتی برنامه بالا رو نصب میکنید چه روی لینوکس چه روی ویندوز یه وب سرور براتون راه میندازه

Nikan
April 16th, 2009, 21:47
والا من فکر می کنم این بستگی داره به اینکه شما به چه صورتی می خواهید کار کنید آیا فقط یک سرور است یا اینکه ....

Vahid
April 16th, 2009, 23:09
والا من فکر می کنم این بستگی داره به اینکه شما به چه صورتی می خواهید کار کنید آیا فقط یک سرور است یا اینکه ....
دقیقا همین طور هست
اگه شما میخواید یه وب سرور برا خودتون تکی داشته باشید همین خوبه
ولی اگه برا کار هاستینگ میخواید باید کنترل پنل نصب کنید

takweb.ir
April 17th, 2009, 17:54
دوستا در مورد لینوکس
تنظیمات خاصی برای ssh لازم است ؟
یا نصب os همرا با تنظیمات ip کافیه

Vahid
April 17th, 2009, 19:26
متوجه نشدم
خوب بعد نصب و دادن ایپی این چیزا باید بیاد بالا دیگه وشما باید بهش وصل بشید