PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل درگاه بانک ملت

3245
February 9th, 2012, 17:35
سلام
دوستان من درگاه بانک ملت دارم، متاسفانه برخی مشترکین پرداخت آنلاین انجام میدهدن، فاکتور پرداخت شده میخوره، اما پس از چند دقیقه مشتری میگه پول برگشت خورد، حالا اینو خدا پدرشو بیامرزه گفته، اما برخی دیگر هم هستن که ممکنه نگن، چه چیزی باعث میشه که اینجوری بشه؟ اگه اینجوری باشه واقعا مضر هست

منون میشم کمک کنید

ارادت:53:

sarvar
February 9th, 2012, 17:38
دوست گرامی ماژل تو از کجا گرفتی

stchost
February 9th, 2012, 17:58
در حال حاضر به صورت سراسری پروتکل ssl مشکل داره و بانک ها نیز با این پروتکل کار می کنن.
هر دو درگاه ملت و پارسیان برای مشتریان ما قطع است و مشکل شما نیز به صورت سراسری است.
بهتره به مشتریان خود اعلام کنید که تا روزهای آینده به صورت دستی پرداخت کنند ، چون احتمالا این مشکل تا پس از روز 25 بهمن ادامه خواهد داشت.

موفق باشید

3245
February 10th, 2012, 20:25
دوست گرامی ماژل تو از کجا گرفتی
از پارس رسلر خریدم، 10 ت

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

در حال حاضر به صورت سراسری پروتکل ssl مشکل داره و بانک ها نیز با این پروتکل کار می کنن.
هر دو درگاه ملت و پارسیان برای مشتریان ما قطع است و مشکل شما نیز به صورت سراسری است.
بهتره به مشتریان خود اعلام کنید که تا روزهای آینده به صورت دستی پرداخت کنند ، چون احتمالا این مشکل تا پس از روز 25 بهمن ادامه خواهد داشت.

موفق باشید
این مشکل از زمانی که من درگاه رو راه اندازی کردم بود
حدودا از 1 ماه پیش

sarvar
February 10th, 2012, 20:35
این مشکل در ماژل های پارس رسلر زیاد دیده شده باید از فراسو بخرید دیگه مشکلی نخواهید داشت

aliarkhodi
February 10th, 2012, 21:15
این مشکل فکر کنم اصلا ربطی به بانک نداشته باشه هر چند که امروز بانک هم مشکل داشت ولی این مشکل نبود
این مشکل مربوط به ماژول شما هست

mad-adwords
February 10th, 2012, 21:22
بله دوستان مشکل این اقا هم مثل فروشگاه دوستمون هست مشکل از بانک هست همه درگاه مشکل پیدا کردن

Kian
February 10th, 2012, 21:33
مشکل مورد نظر شما به اسکریپت پرداخت آنلاین مربوط میشه ، توصیه می کنم که اگر از whmcs استفاده می کنید ماژول بانکی رو از شرکت فراسو خریداری کنید که مورد تایید خود شرکت به پرداخت بانک ملت نیز هست.

1Mizban
February 10th, 2012, 21:52
سلام
دوستان من درگاه بانک ملت دارم، متاسفانه برخی مشترکین پرداخت آنلاین انجام میدهدن، فاکتور پرداخت شده میخوره، اما پس از چند دقیقه مشتری میگه پول برگشت خورد، حالا اینو خدا پدرشو بیامرزه گفته، اما برخی دیگر هم هستن که ممکنه نگن، چه چیزی باعث میشه که اینجوری بشه؟ اگه اینجوری باشه واقعا مضر هست

منون میشم کمک کنید

ارادت:53:
آي پي كه به بانك داديد مطمئن هستيد درست است ؟ آي پي اصلي سرور بايد باشه

3245
February 12th, 2012, 10:45
آي پي كه به بانك داديد مطمئن هستيد درست است ؟ آي پي اصلي سرور بايد باشه

یعنی آیپی وی پی اس که سایت روش هست رو نباید بدم؟ مطمئنید؟

Ashkankamangar.ir
February 12th, 2012, 10:50
کافیه برید داخل فایل کانفیگ ماژول و آدرس های ارجاع رو از
https
به
http
تغییر بدین حل میشه
در مورد ماژول هم باید بگم احتمالا ماژول شما خرابه ما از فراسو گرفتیم بدون مشکل کار میکنه

samansystems
February 12th, 2012, 11:02
مشکل دقيقا مربوط به بانک ملت هستش.
اگر تراکنش تاييد نشده بوده چرا شما روی وبسرويس جواب تاييد شده گرفتيد ؟

ما حدود 2 مليون اختلاف حساب با بانک ملت سر همين قضيه داريم.

از هر 100 تراکنش 2 تا 3 مورد اينطوری بوجود مياد. کافی هستش 100 تراکنش آخرتون روی اين درگاه رو با اينترنت بانکتون تطبيق بديد. متوجه اختلاف حسابتون خواهيد شد.

به پرداخت سابقه خوبی در لايي کشيدن تراکنش ها داره.

1Mizban
February 12th, 2012, 17:38
مشکل دقيقا مربوط به بانک ملت هستش.
اگر تراکنش تاييد نشده بوده چرا شما روی وبسرويس جواب تاييد شده گرفتيد ؟

ما حدود 2 مليون اختلاف حساب با بانک ملت سر همين قضيه داريم.

از هر 100 تراکنش 2 تا 3 مورد اينطوری بوجود مياد. کافی هستش 100 تراکنش آخرتون روی اين درگاه رو با اينترنت بانکتون تطبيق بديد. متوجه اختلاف حسابتون خواهيد شد.

به پرداخت سابقه خوبی در لايي کشيدن تراکنش ها داره.

تقريبا"، تازگي ها اختلاف ها داره زياد ميشه
قبلا ليست ستل ها رو ميفرست الان ديگه اين كار نمي كنه و بايد تماس گرفت

+ آي پي اصلي سرور رو بايد بديد،‌ مين آي پي

samansystems
February 13th, 2012, 09:27
:دی اين يک چيز عادی هستش که به پرداخت 2 تا 3 درصد تراکنش ها رو با اينکه در سايت شما تاييد ميده، به حساب بانکيتون واريز ميکنه.