PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرفتن بک آپ از whmcs

persiantools
February 9th, 2012, 12:00
مشتری های من اطلاعاتشون رو به فارسی وارد کردن . چطوری می تونم از اطلاعاتشون بک آپ بگیرم ؟
( در حالت عادی فایل پی دی اف به هم ریخته است )

shivahost
February 9th, 2012, 13:55
بکاپ pdf به چه منظور؟

H.G.N
February 9th, 2012, 14:05
با سلام

دوست عزیز برای اینکه از مشخصات مشتریان اعم از اسم و فامیل و آدرس و .... و همچنین شماره و مبلغ فاکتور ها و تعداد سرویس ها و دامین ها و ... بک آپ بگیرید بهتره از دیتابیس whmcs خود بک آپ بگیرید .

whmcs خودش یک امکان گذاشته که اگر سیستم رو به کرون جاب هاستتون متصل کنید هر شب از دیتابیس whmcs شما بک آپ گرفته به شما ایمیل می کند و یا اگر بخواهید در یک فضای ftp برای شما ذخیره می کند.

در مورد Pdf فاکتور ها که در حالت عادی به هم ریخته هستش توصیه می کنم از ماژول Pdf Fixer برای whmcs استفاده کنید.

روز خوبی داشته باشید

shivahost
February 9th, 2012, 14:50
در مورد Pdf فاکتور ها که در حالت عادی به هم ریخته هستش توصیه می کنم از ماژول Pdf Fixer برای whmcs استفاده کنید.

pdf ها رو فارسی می کنه؟ از کجا بگیرم؟

H.G.N
February 9th, 2012, 15:09
دوست عزیز

Pdf Fixer یک ماژول هستش که فاکتورهای پی دی اف بهم ریخته رو به صورت سالم در می آورد.

ماژول رو خواستید در خدمتم !

shivahost
February 9th, 2012, 15:13
دوست عزیز

Pdf Fixer یک ماژول هستش که فاکتورهای پی دی اف بهم ریخته رو به صورت سالم در می آورد.

فروشی؟ قیمت؟

winsent
June 2nd, 2012, 15:55
قیمت؟

DVBBaz
June 2nd, 2012, 16:54
دوست عزیز

اعلام کنید که منم این ماژول رو می خوام ....