PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی بنر تبلیغاتی گیف و swf - کارت ویزیت - هدر - اسلایدر و ...

amir-designer
February 9th, 2012, 02:19
سلام دوستان . گروه ما طراحای خوبی داره که خدمات طراحی رو انجام میدیم . لیست خدمات و قیمت ها رو میدم هرکس خواست و نیاز به طراحی داشت پیام خصوصی بده یا اعلام کنه ما پیام بدیم .

از مزیت های طراحی ما : سرعت عالی - کیفیت بالا - حجم کم در عین حفظ کیفیت - کار با گارانتی ( انجام تغییرات لازم پس از طراحی )

ما در این زمینه ها فعالیت داریم : طراحی بنرهای حرفه ای گیف - طراحی کارت ویزیت - هدر سایت و تصاویر اسلایدرها و کاور محصولات - طراحی تراکت و پوستر - جلد کتاب - بروشور - کاتالوگ - لیبل سی دی و ...

در ضمن طراحی بنرهای فلش هم پذیرفته میشه ولی در حد متوسط .

قیمت ها :

بنرهای گیف در هر سایزی : 10000 تومان . ( برای تعداد بالا با تخفیف) .

کارت ویزیت : 35000 تومان ( 1 رو یا 2رو بودن فرقی نداره بسته به نظر شما ) .

هدر سایت 25000 تومان - اسلایدر : 15000 تومان .

بنر فلش از 30000 تومان (بسته به درخواست شما) .

طراحی کامل لیبل سی دی و کاور : 35000 تومان .

ست اداری کامل : 70000 تومان .

برای گرفتن هزینه بقیه خدمات پیام بدید .

در ضمن طراحی حرفه ای لوگو هم پذیرفته میشه . از 100000 تومان . ( ماندگار و زیبا )

دوستان ما کیفیت کار رو تضمین میکنیم و بعد از طراحی هرجا نیاز به تغییر بود فورا انجام میدیم .

از دادن یا گذاشتن نمونه کار هم معذوریم به دلایل سیاست های جدید گروه و سوء استفاده بعضی افراد .

با تشکر از شما دوستان و خواهش میکنم از دادن پست های نامربوط خودداری کنید .

amir-designer
February 9th, 2012, 14:20
دوستانی که کار مداوم داشته باشن بهشون تخفیف داده میشه .

0060
February 9th, 2012, 14:31
دوست عزیز هر کسی بخواد درخواست طراحی بده حالا طراحی سایت باشه بنر باشه هر گار گرافیکی اول نمونه کار رو نگاه میکنه بهتر شما هم مثل تمام طراحان نمونه کارهای خودتون ارائه بدید وسیاست خودتون تغییر بدید
موفق باید

mojiz
February 9th, 2012, 20:53
لطفا یک بنر هم برای من طراحی کنید، از دادن پول هم معذوریم به دلایل سیاست های جدید گروه و سوء استفاده بعضی افراد

amir-designer
February 10th, 2012, 00:01
لطفا یک بنر هم برای من طراحی کنید، از دادن پول هم معذوریم به دلایل سیاست های جدید گروه و سوء استفاده بعضی افراد

هم برای شما و هم کسی که از شما تشکر کرده متاسفم که اینقدر فکر محدود و بچه گانه ای دارید .

spooky021
February 10th, 2012, 00:34
نه خوب داداش منظور بدی نداشتم.
آخه با عقل جور در نمیاد خدایی!
طرفی که میخواد باید چند تا از نمونه کارهاتونو ببینه اگه از کارتون خوشش اومد اونوقت هزینرو بده شمام واسش بزنید.
آخه اینجوری طرف با چه ذهنیتی پول بده!
من فکر میکنم اگه سیاستتونو عوض کنید تو کارتون موفق تر میشید!( فقط یک پیشنهاد بود)
به نظرم این شیوه ی خوبی نیس !
یا حق

mojiz
February 10th, 2012, 07:17
کار بدی میکنم تاپیکتو داغ کردم؟
تازه به دلایل سیاست های جدید گروه و سوء استفاده بعضی افراد این کارو کردم

HADNEZ-ICT
February 10th, 2012, 11:00
سلام دوستان . گروه ما طراحای خوبی داره که خدمات طراحی رو انجام میدیم . لیست خدمات و قیمت ها رو میدم هرکس خواست و نیاز به طراحی داشت پیام خصوصی بده یا اعلام کنه ما پیام بدیم .

از مزیت های طراحی ما : سرعت عالی - کیفیت بالا - حجم کم در عین حفظ کیفیت - کار با گارانتی ( انجام تغییرات لازم پس از طراحی )

ما در این زمینه ها فعالیت داریم : طراحی بنرهای حرفه ای گیف - طراحی کارت ویزیت - هدر سایت و تصاویر اسلایدرها و کاور محصولات - طراحی تراکت و پوستر - جلد کتاب - بروشور - کاتالوگ - لیبل سی دی و ...

در ضمن طراحی بنرهای فلش هم پذیرفته میشه ولی در حد متوسط .

قیمت ها :

بنرهای گیف در هر سایزی : 10000 تومان . ( برای تعداد بالا با تخفیف) .

کارت ویزیت : 35000 تومان ( 1 رو یا 2رو بودن فرقی نداره بسته به نظر شما ) .

هدر سایت 25000 تومان - اسلایدر : 15000 تومان .

بنر فلش از 30000 تومان (بسته به درخواست شما) .

طراحی کامل لیبل سی دی و کاور : 35000 تومان .

ست اداری کامل : 70000 تومان .

برای گرفتن هزینه بقیه خدمات پیام بدید .

در ضمن طراحی حرفه ای لوگو هم پذیرفته میشه . از 100000 تومان . ( ماندگار و زیبا )

دوستان ما کیفیت کار رو تضمین میکنیم و بعد از طراحی هرجا نیاز به تغییر بود فورا انجام میدیم .

از دادن یا گذاشتن نمونه کار هم معذوریم به دلایل سیاست های جدید گروه و سوء استفاده بعضی افراد .

با تشکر از شما دوستان و خواهش میکنم از دادن پست های نامربوط خودداری کنید .
یک سایتی چیزی بدید ببینیم چه کاره هستید