PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی اینجا هاست از دیتاسنتر کارو می فروشه؟

pcmehrdad
February 8th, 2012, 20:54
با سلام
کسی اینجا هاست از دیتاسنتر کارو می فروشه؟
حتما از این دیتاسنتر می خوام و مهم نیست سی پنل باشه یا چیز دیگه!
;;)

vahidmom
February 8th, 2012, 20:56
با عرض سلام
شرکت ما هاستینگ اشتراکی رو از کارو ارائه میده

pcmehrdad
February 8th, 2012, 21:06
آدرس سایت و دی ان اس های سرورتون رو میشه بدید؟
ممنون

UserWht
February 8th, 2012, 21:17
از subhosting می تونی بخری و از طریق خردمند

pcmehrdad
February 8th, 2012, 21:34
آی دی یاهوتون رو بی زحمت پ خ کنید!
ممنون

Yashost!ng
February 8th, 2012, 21:41
از کارو در خدمتیم

abolfazlgoodarzi
February 8th, 2012, 22:44
اگر اشتباه نکنم نجواهاست ـ نجوا هاست | میزبانی وب - نمایندگی هاست و دامنه - ثبت دامنه (http://www.najvahost.com) از همین دیتاسنتر ارائه میدند و کیفیت و پشتیبانی بسیار خوبی هم دارند.

AlborzVPS
February 9th, 2012, 10:52
از کارو در خدمت هستم

hosting-best
March 5th, 2012, 14:04
من نماینده فروش هاست ویندوزشرکت سازین هستم. شرکت سازین یه جورائی نیمه دولتی هست و دیتاسنتر خصوصی تو ایران راه اندازی کرده و شما میتونید مثل ما سرویس هاستینگ مورد نیاز خودتون رو از شرکت سازین تهیه کنید. البته خرید هاست بصورت مستقیم از دیتاسنتر همیشه راه کار مناسبی نیست ،دلیل ش این هست که بهتر ه از شرکت های هاستینگی که سابقه زیادی در ارتباط با هاست اشتراکی دارند سرویس هاستینگ خودتون رو تهیه کنید . تو همین فروم بسیاری از ارائه دهنده های خدمات میزبانی وب هستند که سرویس های هاستینگ ایران با کیفیت خوب و قیمت مناسبی ارائه میکنند ،کافیه کمی تو همین فروم سرچ کنید. من به شخصه فقط میتونم به شما سازین رو معرفی کنم.

vahidmom
March 5th, 2012, 14:28
من نماینده فروش هاست ویندوزشرکت سازین هستم. شرکت سازین یه جورائی نیمه دولتی هست و دیتاسنتر خصوصی تو ایران راه اندازی کرده و شما میتونید مثل ما سرویس هاستینگ مورد نیاز خودتون رو از شرکت سازین تهیه کنید. البته خرید هاست بصورت مستقیم از دیتاسنتر همیشه راه کار مناسبی نیست ،دلیل ش این هست که بهتر ه از شرکت های هاستینگی که سابقه زیادی در ارتباط با هاست اشتراکی دارند سرویس هاستینگ خودتون رو تهیه کنید . تو همین فروم بسیاری از ارائه دهنده های خدمات میزبانی وب هستند که سرویس های هاستینگ ایران با کیفیت خوب و قیمت مناسبی ارائه میکنند ،کافیه کمی تو همین فروم سرچ کنید. من به شخصه فقط میتونم به شما سازین رو معرفی کنم.

خوب این کجاش به کارو ربط داشت؟؟؟!!!!!!
نکنه کارو نمایندگی زده تو ایران:-p :-p :-p

parsa53
March 5th, 2012, 18:24
نه

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

نیست

vahidmom
March 5th, 2012, 18:26
نه

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

نیست

wow
چه با اطمینان میگی!!!!!!!!
یه 85 تا دیگه همینجوری اسپم بدی 100 تایی میشی
(:|(:|(:|(:|

parsa53
March 5th, 2012, 18:27
جدی گفتم خوب بالایی هارو بخون