PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سروش رسانه یا پارس آنلاین؟

hamed2050
February 8th, 2012, 15:36
سلام

ما برای یک سایت دولتی باید یک سرور کولو کنیم

طبق بررسی هایی که تا الان داشتم ظاهرا:

سروش رسانه backbone مخابراتی بهتری داره ولی پشتبانی ضعیفی داره
و پارس آنلاین تیم فنی و پشتیبانی قوی تری داره

آیا این اطلاعات درسته؟ و از نظر مخابراتی شرایط سروش رسانه چقدر بهتره؟

ظاهرا در مورد کولو، پشتبیانی اهمیت کمتری داره و بیشتر وضعیت پهنای باند و دسترس پذیری خود دیتاسنتر مهمه

به این ترتیب میشه با اطمینان گفت سروش رسانه انتخاب بهتری هست؟

متشکرم

shazo
February 8th, 2012, 15:47
سلام

من پارس آنلاين دارم و اصلا راضي نيستم.. طرف اين شركت نياين بهتره..

يه مدت مشكل پهناي باند داشتم كه خودكار حجم كم مي شد و اصلا پيگيري نمي كردن

الان هم مشكل قطعي هاي زياد.. در كل از ديد من پارس انلاين گزينه خوبي نيست

Kian
February 8th, 2012, 15:59
سلام

من پارس آنلاين دارم و اصلا راضي نيستم.. طرف اين شركت نياين بهتره..

يه مدت مشكل پهناي باند داشتم كه خودكار حجم كم مي شد و اصلا پيگيري نمي كردن

الان هم مشكل قطعي هاي زياد.. در كل از ديد من پارس انلاين گزينه خوبي نيست

شما هاست اشتراکی از پارس گرفتین یا سرور و ...؟

shazo
February 8th, 2012, 16:03
بله عزيز

اصلا راضي نيستم

اينم اعتقاد ندارم كه تيم فني پ آ قوي تره

دست كم براي شهر ما اصلا جالب نيست !

sebastian
February 8th, 2012, 16:11
سلام

ما برای یک سایت دولتی باید یک سرور کولو کنیم

طبق بررسی هایی که تا الان داشتم ظاهرا:

سروش رسانه backbone مخابراتی بهتری داره ولی پشتبانی ضعیفی داره
و پارس آنلاین تیم فنی و پشتیبانی قوی تری داره

آیا این اطلاعات درسته؟ و از نظر مخابراتی شرایط سروش رسانه چقدر بهتره؟

ظاهرا در مورد کولو، پشتبیانی اهمیت کمتری داره و بیشتر وضعیت پهنای باند و دسترس پذیری خود دیتاسنتر مهمه

به این ترتیب میشه با اطمینان گفت سروش رسانه انتخاب بهتری هست؟

متشکرم

سرورش رسانه حداقل تو میزبانی اطلاعات خیلی سر تر از پارس آنلاین هستش
دیگه وقتی سایت هایی مثل تابناک با اونها دارند کار میکنند دیگه ببینید چقدر کارشون حرفه ای تر هستش

قزوین هاست
February 8th, 2012, 16:11
پارس انلاین همیجوریه؛فقط اسم درکرده؛ مال ما هم اینطور الکی کم میشد؛ما که سرویس رو عوض کردیم

Masoud.B
February 8th, 2012, 16:54
سروش رسانه از همه نظر بهتره . منتها فکر میکنم قیمتش گرون تر باشه

shazo
February 8th, 2012, 17:25
فك كنم ريسس پارس انلاين يزدي باشه..

hamed2050
February 8th, 2012, 17:43
با تشکر از دوستان

در مقایسه بین سروش رسانه و پارس آنلاین، با مشورتهایی که داشتم به این نتیجه رسیدم که افرانت انتخاب بهتری هست!

اینطور که شنیدم از نظر استانداردهای دیتاسنتری وضعیت خوبی داره. در حالیکه سروش رسانه اینطور نیست
و از نظر پاسخگویی تیم فنی ظاهرا مورد منفی نداره
و در مورد پهنای باند و backbone مخابراتی هم شرایط خوبی داره
فقط قیمتش کمی بالاست

کسی در افرانت سرور اختصاصی یا کولو داشته ؟

دسترس پذیری سرور، پشتیبانی تیم فنی، uptime و سایر شرایط رو چطور دیدید؟

sebastian
February 8th, 2012, 17:48
با تشکر از دوستان

در مقایسه بین سروش رسانه و پارس آنلاین، با مشورتهایی که داشتم به این نتیجه رسیدم که افرانت انتخاب بهتری هست!

اینطور که شنیدم از نظر استانداردهای دیتاسنتری وضعیت خوبی داره. در حالیکه سروش رسانه اینطور نیست
و از نظر پاسخگویی تیم فنی ظاهرا مورد منفی نداره
و در مورد پهنای باند و backbone مخابراتی هم شرایط خوبی داره
فقط قیمتش کمی بالاست

کسی در افرانت سرور اختصاصی یا کولو داشته ؟

دسترس پذیری سرور، پشتیبانی تیم فنی، uptime و سایر شرایط رو چطور دیدید؟

دوست عزیز سوال بین سروش رسانه و پارس آنلاین بود. و الا کسانی مجری خدمات دیتاسنتر تو ایران باشن همچنین کم هم نیستند

agarb98
February 8th, 2012, 17:49
پارس آنلاین توصیه میشه باهاشون کار کردم تو این زمینه

samansystems
February 8th, 2012, 18:17
سروش اصلا پورت اينترنت خوبی نداره.
برای تست ميتونيد سايت alalam.ir يا سايت irib.ir رو خارج از ايران تست کنيد. به زور باز ميشه اين سايت ها.

پي نوشت: اگر از تبيان آفر خوبی خواستيد ميتونيم بهتون ارائه بديم.

sebastian
February 8th, 2012, 18:23
سروش اصلا پورت اينترنت خوبی نداره.
برای تست ميتونيد سايت alalam.ir يا سايت irib.ir رو خارج از ايران تست کنيد. به زور باز ميشه اين سايت ها.

پي نوشت: اگر از تبيان آفر خوبی خواستيد ميتونيم بهتون ارائه بديم.

خوب هدف از استفاده ی دیتاسنتر های ایرانی برای سرویس و لود بیشتر برای کاربران داخلی هستش دیگه

samansystems
February 8th, 2012, 18:35
بايد در کنار دسترسی به اينترانت به اينترنت هم يک دسترسی نسبی داشته باشه.
روی تبيان سرعت پورت شبها به 100 مگابيت بر ثانيه هم ميرسه و روزها حداقل 7 8 هستش.

hamed2050
February 8th, 2012, 18:43
بايد در کنار دسترسی به اينترانت به اينترنت هم يک دسترسی نسبی داشته باشه.
روی تبيان سرعت پورت شبها به 100 مگابيت بر ثانيه هم ميرسه و روزها حداقل 7 8 هستش.

میتونید یه مقایسه مختصر بین سروش رسانه، افرانت و تبیان داشته باشید؟

مخصوصا از نظر لینکهای مخابراتی و دسترس پذیر بودن

samansystems
February 8th, 2012, 19:07
ما تا به امروز 3 تا ديتاسنتر مختلف رو تست کرديم.
برای سروش يک سرور ارسال کرديم و از اول با اين توافق که دو روز سرور تست باشه ارسال کرديم، شب اول تست دانلود کرديم با 4 5 کيلوبايت داشت دانلود ميکرد که اصلا قابل قبول نبود.

با ديتاسنتر افرانت يک قرار داد داشتيم که از نظر پورت ارتباطی بد نبود اما يکی از سرور های ما مفقود شده و تا الان هم جواب درستی ارائه ندادند. مدارک اين قضيه موجود هستش و بزودی روی همين سايت منتشر خواهيم کرد.

تيبيان همونطور که بالا گفتم پهنای باند خوبی داره و از نظر ظاهری هم خيلی به ديتاسنتر شبيه تر هستش. (دوستانی که مايل باشند ميتونن هماهنگ کنن برای بازديد از اين ديتاسنتر و مشاهده رک اختصاصی شرکت در اين ديتا سنتر) خدود 450 رک در اين ديتاسنتر وجود داره که همگی از نوع apc و از بهترين رک ها هستند. ژنراتور، سيستم خنک کننده، امنيت ورود و خروج، سيستم اطفای حريق و ساير موراد داره توی اين ديتاسنتر اجرا ميشه. پهنای باندشون هم در حال حاضر از دو جا تامين ميشه. از ipm و lct تامين ميشه و علاوه بر اينها يک بک آپ هم از مرکز تحقيقات مخابرات برای زمانی که اون دو پهنای باند قطع بشه دارند.
پينگ تايمشون هم عالی هستش و ما 2 3 مشتری داريم که فقط گيم سرور دارند روی اين رک.
برای تست پينگ تايم ميتونيد سايت zarinpal.com رو تست کنيد که در حال حاضر در اين ديتا سنتر هستش.

قيمتی هم که ميتونيم ارائه بديم مناسب تر از مناسب هستش و هزينه هر u فضا با 100 گيگابايت پهنای باند ماهانه 100 هزار تومان هستش. و هزينه هر 100 گيگ پهنای باند اضافه ماهانه 40 هزار تومان هستش.

irlogo
February 8th, 2012, 19:33
برای کلو دیتاسنتر بهتری هم وجود دارد
در صورتی که مایل هستید به شما "معرفی کنم با بنده تماس بگیرید
leader at webvillage at ir

iMohsen
February 9th, 2012, 11:07
بنده هم در تبیان سرور دارم هم سروش .
این که میفرمایند تبیان چند لینک پشتیبان داره واقعیت نداره . حداقل برای ما که نداشت . تبیان به طور کل یک لینک e1 روی فیبر داره که پهنای باندش رو هیچکس نمیدونه چه قدر هست ! ما که بیش از ۱۲ مگ نتونستیم بکشیم و اون هم ساعت ۲/۵ نصفه شب !‌

ترافیک در تبیان به دلیل جذب بیش از حد مشتری throttle میشه . یعنی میزان پورت دریافتی و ارسالی شمال نامتقارن و در اکثر مواقع پورت ارسال شما محدودیت داره . پشتیبانی خوبی نداره و رسیدگی به مشکلات شبیه پیگیری پرونده تو اداره دولتیه . این به اون میگه اون به این میگه آخرش هم میگن این درخواست باید بره پشتیبانی لایه ۲ که الان نیستند !

ولی سروش بک بون سایت های معروف زیادی هست . به علاوه این که node اولشون میزبان پورت و ارتباطات دانشگاهی هست . پشتیبانی برخط ندارند ولی معمولا برخورد و پیگیری شون براساس تماس تلفنی خیلی خیلی بهتر از تبیان هست .
پورت های ارتباطی در سروش بدون محدودیت استفاده از پهنای باند ارایه میشن و فقط پول پورت رو میگیرن . در حالی که سرویس دهنده های دیگه محدودیت مصرف با پورت های اشتراکی میدن .
response time در سرورهای سروش نسبت به تبیان در شهرهای مختلف اعم اصفهان / مشهد / شیراز / بندرعباس / همدان / یزد که بنده از افرادی در این شهرها پرسیدم بسیار بهتر از تبیان هست و در بعضی شهرها حتی وب سایت ها روی سرور های تبیان اصلا باز نمیشن .

در هر حال توصیه اکید میکنم حتی اگر قصد به کولوی شخصی گرفتید از میزبانی سرور در تبیان پرهیز کنید .

Sindad
February 9th, 2012, 11:36
دیتاسنتر تبیان با توجه به حرف دوستان تایید می شود. سرورهای ما نیز در تبیان قرار دارند که از کیفیت خوبی برخوردارند.

hamed2050
February 9th, 2012, 13:11
این که میفرمایند تبیان چند لینک پشتیبان داره واقعیت نداره . حداقل برای ما که نداشت . تبیان به طور کل یک لینک e1 روی فیبر داره که پهنای باندش رو هیچکس نمیدونه چه قدر هست ! ما که بیش از ۱۲ مگ نتونستیم بکشیم و اون هم ساعت ۲/۵ نصفه شب !‌

ترافیک در تبیان به دلیل جذب بیش از حد مشتری throttle میشه . یعنی میزان پورت دریافتی و ارسالی شمال نامتقارن و در اکثر مواقع پورت ارسال شما محدودیت داره . پشتیبانی خوبی نداره و رسیدگی به مشکلات شبیه پیگیری پرونده تو اداره دولتیه . این به اون میگه اون به این میگه آخرش هم میگن این درخواست باید بره پشتیبانی لایه ۲ که الان نیستند !

ولی سروش بک بون سایت های معروف زیادی هست . به علاوه این که node اولشون میزبان پورت و ارتباطات دانشگاهی هست . پشتیبانی برخط ندارند ولی معمولا برخورد و پیگیری شون براساس تماس تلفنی خیلی خیلی بهتر از تبیان هست .
پورت های ارتباطی در سروش بدون محدودیت استفاده از پهنای باند ارایه میشن و فقط پول پورت رو میگیرن . در حالی که سرویس دهنده های دیگه محدودیت مصرف با پورت های اشتراکی میدن .
response time در سرورهای سروش نسبت به تبیان در شهرهای مختلف اعم اصفهان / مشهد / شیراز / بندرعباس / همدان / یزد که بنده از افرادی در این شهرها پرسیدم بسیار بهتر از تبیان هست و در بعضی شهرها حتی وب سایت ها روی سرور های تبیان اصلا باز نمیشن .

در هر حال توصیه اکید میکنم حتی اگر قصد به کولوی شخصی گرفتید از میزبانی سرور در تبیان پرهیز کنید .

از توضیحات شما خیلی ممنونم

از نظر بک بون مخابراتی و سایر شرایط بین سروش و افرانت هم مقایسه ای دارید؟ آیا سروش چون دولتی هست شرایط بهتری داره؟

از دوستان دیگه کسی در مورد افرانت اطلاعات داره؟

iMohsen
February 9th, 2012, 13:52
در مورد افرانت اطلاعاتی ندارم . اما میدونم که انعطاف خیلی زیادی در مورد قیمت یا دیگر موارد اضافه که بخواین , دارند . البته سروش یک مرکز دولتی هست و محدودیتهایی برای قیمت داره .

تا جایی که مسئول فروششون گفته بود حدس میزنم 2 لینک داشته باشند که مسلما اولی از فیبر و دومی ستلایت هست .

samansystems
February 9th, 2012, 13:54

به نظر مياد شما اطلاعاتتون خلاف واقعيت هستش.
تبيان همونطور که عرض کردم خدمتتون دو پهنای باند اصلی و يک پهنای باند پشتيبان داره.

کافی هستش يکبار به اين ديتاسنتر سر بزنيد (در صورت تمايل ميتونيم هماهنگی لازم برای بازديد از اين ديتاسنتر رو برای ساير دوستانی که مايل باشند فراهم کنيم) توی سيستم مانيتورينگ اتاق پشتيبانی خواهيد ديد که 3 تا پينگ داره انجام ميشه که يکی از اونها (همونطور که گفتم پشتيبان هستش و قطع) و دوتای ديگه متصل هستش.

سرعت هم همونطور که عرض شد هستش و شبها به 100 مگابيت هم ميرسه. سايت نمونه ای که الان روی رک اختصاصی شرکت قرار داره zarinpal.com هستش که ميتونيد تست کنيد.
در کل به نسبت ديتاسنتر های ايرانی يکی از بهترين ديتاسنتر ها هستش.

pishrohost
February 10th, 2012, 20:04
تو دیتا سنتری که تو بلوار کشاورز هست 450 رک جا دادن؟
مطمئنین؟ اونجا 45 رک به زور جا میشه!

samansystems
February 12th, 2012, 09:58
تو دیتا سنتری که تو بلوار کشاورز هست 450 رک جا دادن؟
مطمئنین؟ اونجا 45 رک به زور جا میشه!

رفتين شما اونجا :"> ؟؟؟
اگر نرفتيد يک قرار هماهنگ کنم تشريف ببريد اونجا تعداد رک ها رو با هم ميشمريم :دی

pardishosting
February 13th, 2012, 10:52
هر کسی از یه دیتاسنتر تعریف کرد ، دو نفر دیگه اومدند رد کنردند ! اخه ادم چه طوری تصمیم بگیره با این وحدت کلمه همکاران !

samansystems
February 13th, 2012, 11:10
دوستانی که قصد بازديد از ديتاسنتر تبيان رو دارند ميتونيم اين موضوع رو هماهنگ کنيم.
هر کسی مايل هستش يک پيام خصوصی ارسال کنه.

pardishosting
February 13th, 2012, 11:13
دوستانی که قصد بازديد از ديتاسنتر تبيان رو دارند ميتونيم اين موضوع رو هماهنگ کنيم.
هر کسی مايل هستش يک پيام خصوصی ارسال کنه.
بازدید ربطی به کیفیت نداره. از سازمان فضایی ناسا که قرار نیست بازدید کنیم.

samansystems
February 14th, 2012, 09:33
بازدید ربطی به کیفیت نداره. از سازمان فضایی ناسا که قرار نیست بازدید کنیم. :دی نه، قطعا هم ناسا نيست. ولی اين رو در نظر بگيريد که رعايت استاندارد ها در ديتاسنتر بسيار مهم هستش و در تبيان اين موازين (در سطح ايران و نه در سطح آمريکا :دی) رعايت شده. خيلی اختلاف وجود داره برای مثال بين ديتا سنتر تبيان با ديتاسنتر افرانت يا مثلا ديتاسنتر مبنا. در مورد کيفيت پهنای باند هم عرض کردم برای مثال سايت زرين پال هستش که روی رک اختصاصی شرکت سامان سيستم در ديتاسنتر تبيان قرار داره.

iMohsen
February 14th, 2012, 19:54
به نظر مياد شما اطلاعاتتون خلاف واقعيت هستش.
تبيان همونطور که عرض کردم خدمتتون دو پهنای باند اصلی و يک پهنای باند پشتيبان داره.

کافی هستش يکبار به اين ديتاسنتر سر بزنيد (در صورت تمايل ميتونيم هماهنگی لازم برای بازديد از اين ديتاسنتر رو برای ساير دوستانی که مايل باشند فراهم کنيم) توی سيستم مانيتورينگ اتاق پشتيبانی خواهيد ديد که 3 تا پينگ داره انجام ميشه که يکی از اونها (همونطور که گفتم پشتيبان هستش و قطع) و دوتای ديگه متصل هستش.

سرعت هم همونطور که عرض شد هستش و شبها به 100 مگابيت هم ميرسه. سايت نمونه ای که الان روی رک اختصاصی شرکت قرار داره zarinpal.com هستش که ميتونيد تست کنيد.
در کل به نسبت ديتاسنتر های ايرانی يکی از بهترين ديتاسنتر ها هستش.
والا بنده فقط تجربه ای که با تبیان داشتم و دارم رو بیان کردم .
برای من تفاوتی نداره که ایشون از تبیان سرویس بگیرند یا افرانت یا سروش یا هر جای دیگه ...

به هر حال بنده اگر نیاز به کولو در ایران داشته باشم به طور قطعی و به هیچ عنوان انتخابم تبیان نخواهد بود .

pardishosting
February 14th, 2012, 20:39
اون جوری که من به نتیجه رسیدم :
همه اینها در مجموع در یک سطح هستند ، خیلی با هم فرقی ندارند. برای همین میزان رضایت و نارضایتی کاربران توش مساویه.
دقیقا مثل بقیه چیزهایی که تو ایران هست.
همین شرکت های اینترنت دهنده ، و ... فرقی نمی کنه از کجا باشه.

iMohsen
February 14th, 2012, 20:51
بله . سطح فنی و تجهیزات در مراکز یکی هست و البته به همین خاطر باید مرکزی رو انتخاب کرد که پشتیبان فنی قویتری داشته باشه .
فاعدتا سرویس دهنده هایی در سروش ( سایت تابناک ) یا افرانت ( عصر ایران - الف ) مسلما تسلط بالاتر و سرعت عکس العمل سریعتری دارند . چون معمولا با اینجور فشارها روبرو میشن .

pardishosting
February 14th, 2012, 22:13
بله . سطح فنی و تجهیزات در مراکز یکی هست و البته به همین خاطر باید مرکزی رو انتخاب کرد که پشتیبان فنی قویتری داشته باشه .
فاعدتا سرویس دهنده هایی در سروش ( سایت تابناک ) یا افرانت ( عصر ایران - الف ) مسلما تسلط بالاتر و سرعت عکس العمل سریعتری دارند . چون معمولا با اینجور فشارها روبرو میشن .

با قسمت دوم صحبتتون که سایت های بزرگ رو ملاک قرار دادید موافق نیستم.

iMohsen
February 15th, 2012, 00:10
منظورم این نبود که چون این سایت ها رو میزبانی میکنن پشتیبانی بهتری دارند . منظورم اینه که چون معمولا حملات خاص و دردسر ساز روی این سایت ها زیاد هست . قاعدتا پشتیبانی فنی این سایت ها با روش های جلوگیری و شناسایی بیشتری در زمینه حملات سایبری آشنایی دارند .

samansystems
February 16th, 2012, 02:17
در مورد پشتيبانی فنی بهتر هستش به جزء موضوع رو مشخص کنيم.
منظور از پشتيبانی فنی پشتيبانی از سرور هستش ؟ اگر اينطور هستش بحث منيج سرور ها هستش که اصلا فکر نميکنم هيچکدوم از اين ديتاسنتر ها از پس درست منيج کردن سرور ها بر بيان.
مخصوصا تو ايران که اکثرا کار با سرور های ويندوز رو آشنائی دارند و در مورد لينوکس واقعا متخصص ناياب هستش.

تو اينطور مواقع ديگه بحث فنی مربوط به ديتاسنتر نيست. مربوط به شرکتی هستش که قرار هستش سرور ها رو پشتيبانی کنه که البته ميتونه ديتاسنتر باشه يا يک شرکت سوم ديگه.

---------- Post added at 02:17 AM ---------- Previous post was at 02:12 AM ----------

جالبه بدونيد شرکت های تجارت الکترونيک بانک ها هم در ديتاسنتر تبيان سرور دارند. برای نمونه شرکت تجارت الکترونيک نوين وابسته به بانک اقتصاد نوين
يا سايت khamenei.ir و ....

ParsWebIT
February 22nd, 2012, 05:50
افرانت خوب هست و پشتیبانی خوش برخورد و متخصص

AmirHosein
February 22nd, 2012, 08:29
نمیدونم کسی چرا از تبیان تعریف نمیکنه :|

samansystems
February 22nd, 2012, 10:50
افرانت خوب هست و پشتیبانی خوش برخورد و متخصص

افرانت سرورتون رو برميداره ميده يکی ديگه :دی
خواستيد مدارک و مستنداتش رو بزارم روی اين تاپيک همه بدونيد چه خبره :دی از فاکتور خريد سرور گرفته تا صورت جلسه ای که پليس درست کرد که اين سرور مفقود شده.

iMohsen
February 22nd, 2012, 11:02
در مورد پشتيبانی فنی بهتر هستش به جزء موضوع رو مشخص کنيم.
منظور از پشتيبانی فنی پشتيبانی از سرور هستش ؟ اگر اينطور هستش بحث منيج سرور ها هستش که اصلا فکر نميکنم هيچکدوم از اين ديتاسنتر ها از پس درست منيج کردن سرور ها بر بيان.
مخصوصا تو ايران که اکثرا کار با سرور های ويندوز رو آشنائی دارند و در مورد لينوکس واقعا متخصص ناياب هستش.

تو اينطور مواقع ديگه بحث فنی مربوط به ديتاسنتر نيست. مربوط به شرکتی هستش که قرار هستش سرور ها رو پشتيبانی کنه که البته ميتونه ديتاسنتر باشه يا يک شرکت سوم ديگه.

---------- Post added at 02:17 AM ---------- Previous post was at 02:12 AM ----------

جالبه بدونيد شرکت های تجارت الکترونيک بانک ها هم در ديتاسنتر تبيان سرور دارند. برای نمونه شرکت تجارت الکترونيک نوين وابسته به بانک اقتصاد نوين
يا سايت khamenei.ir و ....

به نظر شما زمانی که یک دیتاسنتر نتونه متوجه بشه که پینگ بالای گیت وی که به کاربر ارایه کرده چی هست , این به مشکلات کاربر/شرکت/سرور میهمان برمیگرده یا دیتاسنتر ؟
البته این یک نمونه از فرآیندهای زمان بر و طولانی در تبیان هست .
خدا نکنه شما به صورت فورس یا براساس درخواست مشتری نیازمند ip اضافه بشید . خدا نکنه برای تست نیازمند برقراری موقت ارتباط برروی اینترانت بشید .
در این صورت باید از هفت خان رستم ( هفت لایه پشتیبانی تبیان )‌بگذرید تا درخواست شما رسیدگی بشه .

اینها مواردی هست که در سروش به سهولت و سرعت برطرف میشه . ( طبق تجربه من )

بله . من هم قبول دارم سایت های بزرگی در تبیان میزبانی میشن . اما مشکل اصلی اینجاست که ارتباطات این سایت ها بر دیگر مشتریان ارجحیت داره .

samansystems
February 22nd, 2012, 12:07
يکی سايت alalam.ir رو با وی پی ان باز کنه ببينه سرعت پورت سروش چطوره :دی ؟

tthost
February 22nd, 2012, 12:25
الان نرخ کولو در سروش رسانه نصف قیمت تبیان هست.

samansystems
February 22nd, 2012, 12:41
ما ميتونيم در رک اختصاصی شرکت هر 1u رو با 100 گيگ پهنای باند ماهانه 100000 تومان بديم.

redhat10
February 22nd, 2012, 20:00
ما ميتونيم در رک اختصاصی شرکت هر 1u رو با 100 گيگ پهنای باند ماهانه 100000 تومان بديم.
هر یونیت چطور حساب میشه؟ یعنی با سایز چه سروری؟

parsvia
February 22nd, 2012, 23:29
پارس آنلاین بدرد نمی خوره. منم تجربه خدمات پارس آنلاین رو داشتم. جالب نبوده. سروش رسانه رو نمی دونم

ParsWebIT
February 23rd, 2012, 02:28
افرانت سرورتون رو برميداره ميده يکی ديگه :دی
خواستيد مدارک و مستنداتش رو بزارم روی اين تاپيک همه بدونيد چه خبره :دی از فاکتور خريد سرور گرفته تا صورت جلسه ای که پليس درست کرد که اين سرور مفقود شده.

خوشبختانه از این بلاها سر ما نیموده فعلا

sarvar
February 23rd, 2012, 02:37
پارس آنلاین بدرد نمی خوره. منم تجربه خدمات پارس آنلاین رو داشتم. جالب نبوده. سروش رسانه رو نمی دونم

سروش رسانه از اون بدتره

php.source
February 23rd, 2012, 02:48
:دی واقعا گیج میشه ادم
پورتاشون چند هست حالا؟
هاست ایران سروراشو چکار میکنه خودش نگه میداره؟ البته من که اصلا خوشم نمیاد ازشون :دی (مال اطلاعاته) ولی خوب ....

mobinhost_suport
February 27th, 2012, 18:54

mhasani95
March 1st, 2012, 22:42
من با پارس آنلاین کار کردم ! من که راضی بودم . نسبت به سروش رسانه که ازش شنیدم ، فکر میکنم پارس لین بهتر باشه

hamed_b1364
May 31st, 2012, 09:38
باسلام

من 4 یونیت توی این دیتاسنتر داشتم که همین دیروز فسخ قرارداد کردم.

فقط در یک کلام بگم: همکاران محترم اصلا" سمت این دیتاسنتر نرید.

شاید برای یک شرکت و یا یک سازمان مناسب باشه اما اصلا" و ابدا" برای کار میزبانی وب مناسب نیست.

این دیتاسنتر دارای 72 رک هست نه 450 رک توی خود سایتش هم نوشته و هر کس هم ادعا می کنه 450 رک داره و می تونه هماهنگ کنه برید ببینید، پس حتما" خواهش می کنم برید و ببینید توی این سالن چندتا رک جا میشه!!!

از لحاظ پاسخ دهی انصافا" خوب و برخوردشون عالیه ولی از لحاظ فنی به خداقسم باور کنید اصلا" در جریان هیچی نیستند.

توی این دیتاسنتر نهایتا" 2 تا kvm ip هست که اگر نیاز داشته باشید باید از حداقل یکروز قبل نامه نگاری کنید تا نهایتا" 24 ساعت در اختیارتون قرار بدن.

پهنای باند کل دیتاسنتر 250 مگ هست به گفته خودشون، من تا 10 مگ توی روز تعطیل گرفتم که به یکباره اومد روی 2 مگ و بعد با من تماس گرفتن و گفتن دیداس بهتون شده چون تموم پهنای باند رو گرفتید!!! بعد اون دیگه از بین 30 تا 150 کیلو بیشتر نتونستم بگیرم.

برای رفتن به دیتاسنتر حتی اگه سرور به نام خودتون هم باشه باید نامه نگاری بشه و گرنه به مشکل می خورید، بخواهید سرور را هم از دیتاسنتر خارج کنید باید طعنه های دربان دیتاسنتر هم به جان بخرید.

برخود پرسنل مناسب هست اما نگهبانهاش اصلا" برخورد جالبی ندارن و اگر هم از لحاظ ظاهری زیاد شبیه خودشون نباشید زمانی که در سالن اصلی منتظر هستید خیلی ها میان شما رو ببینن و در موردتون از نگهبان می پرسن و چون از لحاظ ظاهری شبیهشون نیستید احتمالا" فکر می کنند که از مریخ اومدید و ممکنه بهتون هم بخندن ولی شما به دل نگیرید.

دوستان من تجربه خودم رو بیان کردم که کسی متضرر نشه، حالا از شما اساتید ارجمند خواهش می کنم بگید ما کجا را انتخاب کنیم که شما تأیی می کنید؟

باتشکر

tthost
May 31st, 2012, 14:11
باسلام

من 4 یونیت توی این دیتاسنتر داشتم که همین دیروز فسخ قرارداد کردم.

فقط در یک کلام بگم: همکاران محترم اصلا" سمت این دیتاسنتر نرید.

شاید برای یک شرکت و یا یک سازمان مناسب باشه اما اصلا" و ابدا" برای کار میزبانی وب مناسب نیست.

این دیتاسنتر دارای 72 رک هست نه 450 رک توی خود سایتش هم نوشته و هر کس هم ادعا می کنه 450 رک داره و می تونه هماهنگ کنه برید ببینید، پس حتما" خواهش می کنم برید و ببینید توی این سالن چندتا رک جا میشه!!!

از لحاظ پاسخ دهی انصافا" خوب و برخوردشون عالیه ولی از لحاظ فنی به خداقسم باور کنید اصلا" در جریان هیچی نیستند.

توی این دیتاسنتر نهایتا" 2 تا kvm ip هست که اگر نیاز داشته باشید باید از حداقل یکروز قبل نامه نگاری کنید تا نهایتا" 24 ساعت در اختیارتون قرار بدن.

پهنای باند کل دیتاسنتر 250 مگ هست به گفته خودشون، من تا 10 مگ توی روز تعطیل گرفتم که به یکباره اومد روی 2 مگ و بعد با من تماس گرفتن و گفتن دیداس بهتون شده چون تموم پهنای باند رو گرفتید!!! بعد اون دیگه از بین 30 تا 150 کیلو بیشتر نتونستم بگیرم.

برای رفتن به دیتاسنتر حتی اگه سرور به نام خودتون هم باشه باید نامه نگاری بشه و گرنه به مشکل می خورید، بخواهید سرور را هم از دیتاسنتر خارج کنید باید طعنه های دربان دیتاسنتر هم به جان بخرید.

برخود پرسنل مناسب هست اما نگهبانهاش اصلا" برخورد جالبی ندارن و اگر هم از لحاظ ظاهری زیاد شبیه خودشون نباشید زمانی که در سالن اصلی منتظر هستید خیلی ها میان شما رو ببینن و در موردتون از نگهبان می پرسن و چون از لحاظ ظاهری شبیهشون نیستید احتمالا" فکر می کنند که از مریخ اومدید و ممکنه بهتون هم بخندن ولی شما به دل نگیرید.

دوستان من تجربه خودم رو بیان کردم که کسی متضرر نشه، حالا از شما اساتید ارجمند خواهش می کنم بگید ما کجا را انتخاب کنیم که شما تأیی می کنید؟

باتشکر

منظور شما کدامیک از دیتاسنتر های مذکور هست؟

hamed_b1364
May 31st, 2012, 15:12
باسلام

منظورم دیتاسنتر تبیان هست.

taghi.karimi
June 1st, 2012, 12:03
باسلام

منظورم دیتاسنتر تبیان هست.

عنوان تاپیک مربوط به سروش رسانه و پارس انلاین هست.(سروش رسانه این وسط چیکار میکنه؟)
هر چند میدونم که قصد شما اطلاع رسانی بود
.تشکر

HADNEZ-ICT
June 1st, 2012, 12:09
به نظر من سروش رسانه خیلی بهتره
سایت اپارات هم روی این دیتاسنتر میزبانی می شه
در کل جز مشکل نداشتن پشتیبانی خوب به نظر من مشکل دیگه ای نداره

samansystems
June 1st, 2012, 12:25
آپارات در اتاق سرور ای اس پی مبنا قرار داره.

HADNEZ-ICT
June 1st, 2012, 12:29
آپارات در اتاق سرور ای اس پی مبنا قرار داره.
خود مدیر اپارات( اقای شکوری ) داخل محسابشون این مضوع را ذکر کردند .

samansystems
June 1st, 2012, 12:38
Aparat.com - آپارات - سرویس اشتراک ویدیو (http://whois.domaintools.com/aparat.com)

Server Type:

Apache

IP Address:

178.252.149.245 (http://whois.domaintools.com/178.252.149.245) Reverse-IP (http://www.domaintools.com/research/reverse-ip/?hostname=178.252.149.245) | Ping (http://www.domaintools.com/research/ping/?query=178.252.149.245) | DNS Lookup (http://www.domaintools.com/research/dns/?query=178.252.149.245) | Traceroute (http://www.domaintools.com/research/traceroute/?query=178.252.149.245)

ASN:

AS51074

IP Location:

http://whois.domaintools.com/images/flags/ir.gif - Iran, Islamic Republic Of - Gostaresh Ertebatate Mabna Co. Ltd.

Response Code:

200

Domain Status:
Registered And Active Website

خود مدیر اپارات( اقای شکوری ) داخل محسابشون این مضوع را ذکر کردند .
گفنيد کجا اين موضوع رو ذکر کردند ؟

پهنای باند ديتاسنتر سروش به کلی تعطيل هستش. کافی هستش برای مثال سايت قناة العالم الاخبارية | Alalam News Network (http://www.alalam.ir/) که روی اين ديتاسنتر هستش رو با و ی پ ی ا ن يا س ا ک س باز کنيد ببينيد جند ساعت طول ميکشه تا بالا بياد.

HADNEZ-ICT
June 1st, 2012, 13:02
Aparat.com - آپارات - سرویس اشتراک ویدیو (http://whois.domaintools.com/aparat.com)

Server Type:

Apache

IP Address:

178.252.149.245 (http://whois.domaintools.com/178.252.149.245) Reverse-IP (http://www.domaintools.com/research/reverse-ip/?hostname=178.252.149.245) | Ping (http://www.domaintools.com/research/ping/?query=178.252.149.245) | DNS Lookup (http://www.domaintools.com/research/dns/?query=178.252.149.245) | Traceroute (http://www.domaintools.com/research/traceroute/?query=178.252.149.245)

ASN:

AS51074

IP Location:

http://whois.domaintools.com/images/flags/ir.gif - Iran, Islamic Republic Of - Gostaresh Ertebatate Mabna Co. Ltd.

Response Code:

200

Domain Status:
Registered And Active Website

گفنيد کجا اين موضوع رو ذکر کردند ؟

پهنای باند ديتاسنتر سروش به کلی تعطيل هستش. کافی هستش برای مثال سايت قناة العالم الاخبارية | Alalam News Network (http://www.alalam.ir/) که روی اين ديتاسنتر هستش رو با و ی پ ی ا ن يا س ا ک س باز کنيد ببينيد جند ساعت طول ميکشه تا بالا بياد.

جالبه !!!
خودشون تو این مصاحبه دکر کردند : مصاحبه صوتی با محمد جواد شکوری، مدیر سایت کلوب و میهن بلاگ - وبلاگینا (http://weblogina.com/interview/interview-with-shakouri-cloob/)

hamed_b1364
June 1st, 2012, 16:04
عنوان تاپیک مربوط به سروش رسانه و پارس انلاین هست.(سروش رسانه این وسط چیکار میکنه؟)
هر چند میدونم که قصد شما اطلاع رسانی بود
.تشکر

باسلام خدمت شما

من هم عنوان تاپیک را دیدم که در مورد پارس آنلاین و سروش رسانه بود!!!

اما تمام صفحات را که دیدم متوجه شدم که یک همکار عزیز خیلی از تبیان تعریف کرده و هر کس هم که مثل من مخالف بودن را به طور کل رد کردن!!!

به خدا من خیلی ضرر کردم، و در یک کلام تمام مواردی که در مورد تبیان نوشتم همگی حقیقت بوده، من قصدم این بوده که همکاران عزیز دیگر مثل شما متضرر نشوند، چون مجموعه ما باید هوای هم دیگه را داشته باشیم و تجربیات خودمون رو بگیم تا دیگه کسی متضرر نشه.

باتشکر

samansystems
June 1st, 2012, 16:20
باسلام خدمت شما

من هم عنوان تاپیک را دیدم که در مورد پارس آنلاین و سروش رسانه بود!!!

اما تمام صفحات را که دیدم متوجه شدم که یک همکار عزیز خیلی از تبیان تعریف کرده و هر کس هم که مثل من مخالف بودن را به طور کل رد کردن!!!

به خدا من خیلی ضرر کردم، و در یک کلام تمام مواردی که در مورد تبیان نوشتم همگی حقیقت بوده، من قصدم این بوده که همکاران عزیز دیگر مثل شما متضرر نشوند، چون مجموعه ما باید هوای هم دیگه را داشته باشیم و تجربیات خودمون رو بگیم تا دیگه کسی متضرر نشه.

باتشکر

کلا تو ايران ديتاسنتر درست حسابی وجود نداره.
ولی تبيان امنيتش بالاتر از بقيه جاها هستش.
حداقل مثل افرا نت نيست که سرورتون رو بدن يک نفر ديگه :دی

okey
June 1st, 2012, 16:51
سلام . بچه ها مدیر آپارات می گفت ما در ثانیه داره به 70 مگابیت پورتمون مصرف میشه همچین چیزی صحت داره ؟
زیاد از آپارات استفاده می کنم تازگی ها شدیدا مشکل پهنای باند داره .

samansystems
June 1st, 2012, 17:46
سلام . بچه ها مدیر آپارات می گفت ما در ثانیه داره به 70 مگابیت پورتمون مصرف میشه همچین چیزی صحت داره ؟
زیاد از آپارات استفاده می کنم تازگی ها شدیدا مشکل پهنای باند داره .

اين مال اون زمان مصاحبه هستش :دی
الان چيزی حدود 250 تا 300 مگابيت در ثانيه ميسوزونه.
اين اطلاعات از کارکنان بخش شبکه ديتاسنتر مبنا بدست اومده.

okey
June 1st, 2012, 18:53
اين مال اون زمان مصاحبه هستش :دی
الان چيزی حدود 250 تا 300 مگابيت در ثانيه ميسوزونه.
اين اطلاعات از کارکنان بخش شبکه ديتاسنتر مبنا بدست اومده.

اوه مای گاد !
این باند رو ازکجا اوردین اون موقع ؟ خیلی هزینه بره که ...

AmirHosein
June 1st, 2012, 19:00
اوه مای گاد !
این باند رو ازکجا اوردین اون موقع ؟ خیلی هزینه بره که ...
پهنای باند کلوب رو چی میگی پَس؟

payam_shzbax
June 1st, 2012, 19:32
پهنای باند کلوب رو چی میگی پَس؟

دخل و خرجشون به هم میخوره؟ :39: یا از جایی ساپورت میشن؟

hamed_b1364
June 1st, 2012, 22:27
سلام

دوستان واقعا" من الآن موندم که سرورم رو کدوم دیتاسنتر قرار بدم...

من تو تبیان فقط ضرر متحمل شدم، تبیان شاید برای یک سازمان یا یک شرکت که تعداد مشخصی سایت داره مناسب باشه اما اصلا" و ابدا" برای خدمات میزبانی وب مناسب نیست.

تو همکارهای دیگه هم که می پرسیم یا پارس آنلاین را پیشنهاد میدن یا افرانت اما اینجا هم میبینیم که بعضی از دوستان توی افرانت سرورشون گم شده که خیلی خنده داره... یعنی یک دیتاسنتر اینقدر بی قانون باشه!!!

من با جاهای دیگه مثل فن آوا، سپنتا و ندا هم صحبت کردم اما اصلا" جلب توجه نکرد.

حالا واقعا" موندم که کدوم دیتاسنتر رو انتخاب کنم که دیگه متحمل ضرر نشم و حداقل قسمت پشتیبانیشون تا حدودی از لحاظ فنی قوی باشند نه اینکه به طور کل فقط کارشون پاس دادن کاربر به بخش های دیگه باشه.

باتشکر

HADNEZ-ICT
June 1st, 2012, 23:04
دخل و خرجشون به هم میخوره؟ :39: یا از جایی ساپورت میشن؟
دوست عزیز واسه یک بنر 60*468 ماهیاینه حدود 3 ملیون می گیرند انتظار داری واسشون نصرفه :|

samansystems
June 2nd, 2012, 10:25
تو همکارهای دیگه هم که می پرسیم یا پارس آنلاین را پیشنهاد میدن یا افرانت اما اینجا هم میبینیم که بعضی از دوستان توی افرانت سرورشون گم شده که خیلی خنده داره... یعنی یک دیتاسنتر اینقدر بی قانون باشه!!!

امتحانش برای شما ضرر داره :دی برای ما ضرر نداره.

mobin96
June 2nd, 2012, 16:21
سلام دوستان
بنده کارم گیم سرور هست.از تبیان و افرانت هم سرور داشتم.پایین ترین پینگ و در عین حال کم ترین نوسان پینگ و بااترین سرعت رو تبیان داره.
اولش از تبیان داشتم که خیلی عالی بود بعد یکی از دوستان گفت که افرانت از این هم بهتره بنده هم خام شدم و رفتم رو افرانت که دیدم پینگ نوسان داره البته نه نوسان خیلی زیاد ولی نسبت به تبیان که می شه گفت نوسان خیلی کمی داره بدتر بود.هم چنین سرعت کمی هم افرانت ارائه میداد.بعد از 2 ماه دوباره اومدم رو تبیان که دیدم کیفیتش نسبت به قبل بهتر شده.همین الا که پست هارو دیدم یه فایل از سرور خودم تو آلمان گذاشتم دانلود کنه داشت با میانگین سرعته 2.5 مگابایت داشت دانلود می کرد.
حالا دیگه تصمیم با خودتونه...

khaf_0
March 4th, 2013, 20:40
با سلام و احترام

بودن یا نبودن مسئله این است،

من سرور از یکی دیگر از ددیتا سنترهای ایرانی داشتم به نام بوق :"> 3 بار در فاصله زمانی 2 ماه من رو دی داس کردن از خارج از ایران،هر 3 بار من از طریقر 1 سرور مجازی مورد حمله واقع شدم .نتیجه:
هر 3 بار ای پی سرور من را مخاربرات مسدود کرد و ای پی جدید گرفتم.
با یک سرور مجازی 150 مگابیت پورت STM1 مخابرات را اشغال کرده بودند.
جالبه که ای پی مهاجم بن نمیشه و ای پی قربانی بن میشه!
فکر میکنم با 10 سرور مجازی کلا" میشه اینترنت ایران رو قطع کرد.

با همه ی این اوصاف فکر میکنم همه دیتاسنتر ها وضعیت مشابه ی دارند،قیمت ها هم که ما شاا ...
زنگ زدم دیتا سنتر پارس آنلاین گفتم آقا سرور مجازی می خوام گفتند که باید کل پول را یک جا بدین،گفتم نومنه قرارداد برای بنده ارسال کنید گفت برای سرورهای مجازی ارسال نمی کنیم برای ماهی 100 تومان!بابا ماشالله...خدا زیادش کنه...
سرور مجازی از burst.net با 1000 گیگ پهنای باند ماهیانه آپ تایم 100% ماهی 7.5 $ ،
خدایا...

javadezati
March 5th, 2013, 13:01
با سلام و احترام

بودن یا نبودن مسئله این است،

من سرور از یکی دیگر از ددیتا سنترهای ایرانی داشتم به نام بوق :"> 3 بار در فاصله زمانی 2 ماه من رو دی داس کردن از خارج از ایران،هر 3 بار من از طریقر 1 سرور مجازی مورد حمله واقع شدم .نتیجه:
با یک سرور مجازی 150 مگابیت پورت STM1 مخابرات را اشغال کرده بودند.
جالبه که ای پی مهاجم بن نمیشه و ای پی قربانی بن میشه!
فکر میکنم با 10 سرور مجازی کلا" میشه اینترنت ایران رو قطع کرد.

با همه ی این اوصاف فکر میکنم همه دیتاسنتر ها وضعیت مشابه ی دارند،قیمت ها هم که ما شاا ...
زنگ زدم دیتا سنتر پارس آنلاین گفتم آقا سرور مجازی می خوام گفتند که باید کل پول را یک جا بدین،گفتم نومنه قرارداد برای بنده ارسال کنید گفت برای سرورهای مجازی ارسال نمی کنیم برای ماهی 100 تومان!بابا ماشالله...خدا زیادش کنه...
سرور مجازی از burst.net با 1000 گیگ پهنای باند ماهیانه آپ تایم 100% ماهی 7.5 $ ،
خدایا...
آقا پس چی فکر کردی............اینجا ایران هست و هر مدل قیمت داخلش میبینی
خدا به آخر همه ما رحم کنه:63:

Cpt.Price
March 6th, 2013, 21:32
پارس آنلاین؟؟؟؟
داستان بدین شرحه که بدون هیچ اخطاری مثل این دوستمون:

سرویس قط شد حالا ماراتون رو ببینید: (4-5 روزی طول کشید)
بنده:

این سرویس چرا دسترسی ندارم؟ باز مشکل شبکه داره دیتا سنتر معظم پارس آنلاین؟

معظم له:

1391/10/26 22:09 سلام
این ارتباطی به این مورد نداره جدیدا شما هر سرویس راه اندازی می کنید دارای اتک های بسیار سنگین هستند همین الان هم دیتا مخابرات تماس گرفت (انگار مثلا احمد خدیجه خانوم ایناس زنگ زده بشون) که آی پی رو در مخابرات بلاک کردند
این موارد ما بسیار دچار مشکل کرده با مخابرات
اگر سرویس هاتون انقدر دارای حمله هستند باید آپی های اینترانت یا آی پی در رنج ایران استفاده کنید در حال حاضر آی پی فقط از ایران قابل دیدن هست

بنده:

1391/10/26 22:25 سلام
خب من که همون روز اول عرض کردم که این موارد کار یک بچه 14 ساله هست که مشتری خودتون هست ، بنده سرویس ***** رو هم فعال دارم دیگه ، چرا روی اون اتک نمیدن ؟ چون پلتفرم گیم سرور اونجا چیز دیگه ای هست که نان این بچه ها توش هست
به هر حال باید بشه آی پی ها رو تریس کرد ، کلا دسترسی و روت خارج از کشور رو میشه بست و هزار کار دیگه
یعنی آخه خییلی خنده میشه کسی بفهمه پارس آنلباین نمیتونه جلو 1 بچه رو بگیره که با سرور و-ی پ-ی انش داره اتک میده
:))
حالا شما بفرمایید چیکار کنیم

معظم له:

1391/10/26 22:31 واقعیت اینه مخابرات همکاری نمیکنه نیاز به یک ips پشت روتر مخابرات هست و مخابرات ایران اجازه اینکارو نمیده مگر دو تا آی پی ست کنید یکی برای کاربران ایران اون یکی فقط
برای اتصال به شبکه خارج از ایران که کسی اون آی پی رو ندونه واقعا با توجه به این مسئله که مخابرات راهکاری ارائه نمیده چاره دیگری به ذهن ما هم نمیرسه ما هم دچار مشکل کرده
خارج از ایران لینک ها قوی هست و این مشکلات نیست اما در ایران به دلیل گرانی آپ لینک این مورد وجود داره چون آپ لینک کمی در دیتا سنتر موجود است

بنده:

1391/10/26 22:43 با توجه به اینکه سرویس 3 روزش مونده و دوستانی که استفاده میکنن ظاهرا قصد تمدید دارند 1 ای پی دوم فعلا ست کنید ، تا ببینیم چی میشه اگر تمدید کردند ماه بعد حالا (که زیاد مهم نبود وققتون و نگیره خوندنش) ....

معظم له:

ارسال شده در : 1391/10/27 09:18
سلام
فعلا امکان باز کردن آیپی تون نیست .

با تشکر

بنده:

ارسال شده در : 1391/10/27 13:06
سلام
آقای **** مد نظرشون بود یک ای پی دیگه ست کنیم برای روت خارج از کشور ، اون طرح جواب نمیده؟نمیشه با اون روش حل کنیم قضیه رو؟

معظم له:

ارسال شده در : 1391/10/27 13:19

سلام
فعلا خیر.

با تشکر

بنده:

ارسال شده در : 1391/10/29 13:28

سلام
همچنان که پیگیر این ای پی ها هستید توجه بفرماید سرویس رو کنسل نکنید فایل های مهمی روش دارم که حد اقل باید بک آپ بگیرم.

معظم له:

ارسال شده در : 1391/10/30 10:25

سلام
فعلا قابلیت باز شدن نداره آیپی تون.

با تشکر

بنده:

ارسال شده در : 1391/10/30 11:53

سلام
روی این سرویس فایل هایی هست که نیاز داریم اونها رو ، امکان نداره یک آی پی دیگه ست کنید روی سرویس یا کلون کنید هارد دیسکش رو برای 1-2 ساعت اطلاعات رو وردارم.بالاخاره 3-4 روز که داون بوده حد اقل برای فایل هامون یه زحمت بکشید بتونیم ورش داریم.

معظم له:

ارسال شده در : 1391/10/30 12:03
سلام
صحبت کردم 5 تومان (!!!!! با کی صحبت کردن؟ و این 5 تومن یعنی آخر گدا زاده گی به نظر من ) روزانه دریافت یمشه می تونید سرور رو روشن کنید از صبانت یا شاتل فایل ها رو بردارید.

با تشکر

بنده:

1391/11/01 20:57 سلام
یک دسترسی 20 دقیقه ای میخوام برای بک آپ گرفتن.لطفا سریعتر دسترسی بدید برای این سرویس.

معظم له:

ارسال شده در : 1391/11/02 21:16
مبلغ 5 هزار تومن افزایش اعتبار کنید اطلاع بدید

بنده: :|

ارسال شده در : 1391/11/02 21:22
انجام شد.

معظم له که خدا لعنتشون کنه :

ارسال شده در : 1391/11/02 21:37

دسترسی شما فردا با هماهنگی آقای (مرتیکه) باز میشه

بنده:

1391/11/02 21:39 الان لازم دارم برادر من فایل ها رو
اگه نه که 2 ساعت میشینم از نو همه رو کانفیگ میکنم
گفتم دردسر اونها رو نکشم
اگر الان باز نمیکنید ، بفرمایید تا خودم دست به کار شم

معظم له:

ارسال شده در : 1391/11/02 21:52

مشکلی نیست

بنده:

ارسال شده در : 1391/11/04 22:35

سلام
در صورت امکان فردا صبح بفرمایید به آقای مرتیکه هماهنگ کنند ، یک دسترسی 20 دقیقه ای بدند برای بک آپ گرفتن از فایل ها ، مشکل رو سعی کردیم حل کنیم اما نشد.

خود مرتیکه:

ارسال شده در : 1391/11/05 08:31

سلام
5 شنبه ها مخابرات کاری نمی کنه برای شنبه هماهنگ می کنم.

با تشکر

بنده : (خسته و رنجور):

ارسال شده در : 1391/11/07 13:12

سلام
لطفا این دسترسی رو فراهم کنید.

معظم له:

ارسال شده در : 1391/11/07 13:56

سلام
درخواست برای مخابرات باز شد تا advertise شه.

بنده::62:

ارسال شده در : 1391/11/07 18:12
خبری نشد از باز شدن اینآی پی ؟

همکار معظم له:

ارسال شده در : 1391/11/07 18:56

سلام
دیتاسنتر اعلام کرده فردا آی پی شما رو باز میکنه
فردا باز یاد آوری کنید تا پیگیری کنم

بنده::((

ارسال شده در : 1391/11/08 13:13

سلام
دسترسی چی شد؟

معظم له (خود ناکسش):

ارسال شده در : 1391/11/08 13:27

سلام
دسترسی تون باز شد مجددا اتک اومکد (یعنی ها لعنت فرستادم به دروغگو ) بستیم نمی تونیم متاسفانه کاری کنیم.
با تشکر

MehrganWeb
March 9th, 2013, 22:55
سلام
تاپیک عصر دایناسور بالا آوردید باز؟
بیخیال شید دیگه
شب خوش

Cpt.Price
April 6th, 2013, 04:33
از عصر دایناسور هم اونور تر ، مهم به نظر من آشنایی و آموزش هست در ای تاپیک ها ، که کاربرانی اگر بعد چند سال توسط ایندکس گوگل اومدن خوندن اول کامل تحقیق کنند ، فکر نمیکنم سابقه کسی یا شرکتی قابل حذف و نادیده گرفتن باشه مثلا کسی که قاتله خورده شیشه اش رو داره ، و دیتا سنتری که میلنگه یه جایشش باز هم خورده شیشه داره ، حالا تاپیک اینجا مال چه تاریخی مهم نیست ، مهم اینه که حتی 1 نفر هم ببینه و درس عبرت بگیره حق نویسنده مطلب ادا شده.

khaf_0
April 6th, 2013, 11:19
عجب،
مسخره نیست؟
من از صمصم قلب با شما ابراز همدردی میکنم،
آقایون یک تحقیق انجام بدین،برید دنبال ددی سرور در ایران و بگید که قرارداد میخواهم،تا نمونه قرارداد را خدمتتان بدهند و بینید اوضاع از چه قرار است،
آیا میدانید دیتاسنترهای ایرانی حق فسخ قرارداد برای خود قائلند حتی بدون دلیل؟
آیا تا بحال دیده اید که یکی از دیتاسنتر ها به همچین انجمن هایی وارد بشوند و از حق خودشان دفاع کنند؟
آیا با توجه به هزینه زیاد سروریس ها در دیتر سنترهای ایرانی،چه توجیهی برای استفاده از این سروریس ها برای ما وجود دارد؟غیر از پینگ تایم پایین در ایران است؟اگر اینترنت ما از 100 نمونه *****ینگ نمیگذشت و ما پینگ قابل قبولی در کشورهای دیگر داشتیم آیا 100 سال سیاه از خدمات دیتاسنترهای داخلی استفاده میکردیم؟(نه من وطن فروش نیستم، وطن فروش خودتی.)این صحبت مربوط به زمانی است که $ 1000-1200 حواله اش بود...سرور با سرعت حداقل 100 مگ زیر 50-60 $ (حدودا 60 تومان ما)آن هم اختصاصی بود حالا کار به گرانی دلار نداریم.
آیا میدانید با بلاترین سرعت دانلودی که من از دیتاسنترهای ایرانی دیده ام چند مگ بوده است؟ 2 مگ یعنی نهایتا" حدود 20-24 مگابیت....و معمول سرعتی که به سرورهای اختصاصی میدهند حدود 5 مگابیت و سرعت دانلود حدودا" 400-600 کیلوبیت میباشد.

در مورد پارس آنلاین
من تماس گرفتم خواستم ازشان سرور مجازی خریداری کنم،گفتم آقا نمونه قرارداد بفرستید میخواهم قرارداد را مطالعه کنم ،گفتند برای چه سرویس گفتم برای سرور مجازی،گفتند برای سرور مجازی نمیدهیم برای ماهی 100 هزارتومان،برای سرور اختصاصی میدهیم....
شما زنگ بزنید خودتان چک کنید ،انقدر پول دارند که نیازی به شما ندارند،راحت میگویند که می توانید از جای دیگر سرویس بگیرید!
یه ریتورن به ابتدای بحث : مسخره نیست؟
وقتی اینترنت با ترافیک 2 گیگ حدودا" 20 تومان به مردم بدبخت میچپونند ،برای چه بیایند خود را به زحمت بیندازند یک سرور برای شما راه اندازی کنند،برق امنیت... تامین کنند آن هم با پورت به قول خودشان 100 مگ آن هم با ترافیک 100 گیگ به شما بدهند 100 تومان نه شما بگید خدا را خوش میآید؟برای چه ضرر کنند،

حرف نزنم سنگین ترم...b-)

mizbanwebhost
May 26th, 2013, 10:28
فقط پارس آنلاین

up

پارس وی پی اس
May 26th, 2013, 17:53
سزای گرون فروش، نخریدن است.

Bullet-Vps.us
May 27th, 2013, 15:24
دو سالی قدمت داره تاپیک ! :110:

TakFarsCom
October 29th, 2013, 16:36
2سال که سهله

100 سال دیگه هم قدمت پیدا می کنه و آخرش به جایی نمیرسیم .. مجبوریم از همین سرویس های گندشون بخریم
استعمار شاخ و دم که نباید داشه باشه حتما

یکسری میان یک شرکت رو می کنن تو لجن در میارن ... 2 تا پست بعدش طرف میاد میگه فقط فلان جا ...

تازه ملت پلن های نامحدود ارائه میدن ... کار خدا

iMajid
November 8th, 2013, 23:30
من نشستم کله این تاپیک رو خوندم ، خیلی خندیدم و به این نتیجه رسیدم که اگر یک سرور خودت بخری یذاری تو خونه به شبکه وصلش کنی بهتره ، فقط مشکل اینترنت هست ، یک اینرنت با پورت خوب رو باید از کجا بگیریم اصلا همچین کاری میشه کرد یک سرور تو خونه داشته باشی بعد وصلش کنی به اینترنت

arc1o0
November 8th, 2013, 23:50
من نشستم کله این تاپیک رو خوندم ، خیلی خندیدم و به این نتیجه رسیدم که اگر یک سرور خودت بخری یذاری تو خونه به شبکه وصلش کنی بهتره ، فقط مشکل اینترنت هست ، یک اینرنت با پورت خوب رو باید از کجا بگیریم اصلا همچین کاری میشه کرد یک سرور تو خونه داشته باشی بعد وصلش کنی به اینترنت

چرا که نه!

فقط بپا برق خونتون نره!

این وضعیت، بسی ماییه ننگه
حساب کتاب ساده که بکنی هرماه نزدیک 10-50 میلیون دلار پول مفت داریم میدیم به دیتا سنتر های خارجی و پول از کشور خارج می کنیم!

چرا؟

مدیران نا لایق!

iMajid
November 9th, 2013, 00:11
این وضعیت، بسی ماییه ننگه
حساب کتاب ساده که بکنی هرماه نزدیک 10-50 میلیون دلار پول مفت داریم میدیم به دیتا سنتر های خارجی و پول از کشور خارج می کنیم!

چرا؟

مدیران نا لایق!

من کاملا با شما موافقم

khaf_0
November 9th, 2013, 10:07
با سلام

داشتن سرور در خانه و انجام تنظیماتش کار مشکلی نیست،فقط 4 مسئله وجود دارد . یکی انیکه باید ای پی ثابت داشته باشید که اگر به شما بدهند هزینه ماهیانه حدود 10000 تومان باید پرداخت کنید.
دوم اینکه شرکت های ارائه دهنده ایرنت در ایران که مثلا" می گویند اینترنت 2-8 مگ می دهند با چه قیمتی این خدمات را ارائه می کنند؟نکته بعد شما اگر می خواهید از طریق adsl این سیستم را راه اندازی کنید،باید بدانید که سرعت آپلود ای دی اس ال حدودا" 1/4 سرعت دانلودش خواهد بود در شرایطی که خط شما دانلود را تا 8-10 ساپورت کند آپلود نهایتا" 2 مگ ساپورت خواهد کرد.اگر snr خط شما بالای 10 باشد.
خوب با همه ی این تفاسیر و با توجه به قیمت بالای اینترنت و سرعت کم آپلود که همانطور که میدانید در سیستم های هاستینگ آپلود مهم است و نه دانلود،آیا گرفتن 1 سرور مجازی به صرفه تر نیست؟
اینترنت با سرعت 10 مگ -10 گیگ،
پهنای باند بین 50 - 1000 گیگ.
ای پی رایگان....

اما اگر دوست دارید این کا را انجام بدهید برای تست،
1- به سایت no-ip.org بروید،هاست برای خود بسازید و برنامه اش را دانلود کنید و اجرا کنید.
مثلا" ساب دامین webhostingtalk.no-ip.org به ای پی دینامیک کامپیوتر شما وصل میشود.

به همین راحتی.

csmaster
November 12th, 2013, 00:06
با سروش رسانه تا به حال کار نکردم اما در مورد پارس آنلاین بگم که 5 ماه قبل ازشون سرور داشتم برای گیم آنلاین یک روز اومدم وصل شم به سرور دیدم خاموش شده . بلافاصله با پشتیبانی تماس گرفتم و خیلی راحت به من گفتند که دیگر برای گیم سرور خدمت ارائه نمیکنیم . حتی هزینه ای هم بازگشت ندادند . توصیه میکنم دور این آی اس پی رو خط بکشید . افرانت به مراتب بهتر از بقیه جاها هست .

glxx
November 12th, 2013, 12:32
سروش قطعی در ماه برای چند ساعت دارد پارس پشتیبانی خیلی عالی و خوبی دارد ولی پارس کار نکردم

zouscript
November 12th, 2013, 20:53
با سلام

بهتر از هر دو اینها تبیان است

با احترام

irangate
January 12th, 2014, 10:51
دیگه وقتی سایت هایی مثل تابناک با اونها دارند کار میکنند دیگه ببینید چقدر کارشون حرفه ای تر هستش
از روي سايت هايي كه يك نفر ميزباني مي كنه نمي شه قضاوت كرد
چون اصولا اونها سرويس ويژه و پهناي باند اختصاصي دارند

jaygah.ir
February 3rd, 2014, 18:08
من امار سروش رسانه رو از مشتریانی که از اونجا اومدند دارم . میگند پشتیبانی خیلی ضعیف داره و پهنای باند رو هم بیشتر از اونی که مصرف کردی برات فاکتور میکنه. تابناک هم به صورت رایگان داره اونجا استفاده میکنه