PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب اسکریپت روی وی پی اس :((

AHF-victory
February 8th, 2012, 13:52
دوستان من میخوام 2تا اسکریپت زیر را روی وی پی اس ام نصب کنم و بالا بیارم!اما نمیشه!
یکی راه نمای کنه من را ممنون

اسکریپت ویرایشگر کاملا آنلاین تگهای MP3 یا MP3 Online Tag editor (http://www.p30vel.ir/3459-mp3-online-id-tag-editor-script.html)و
لیچر
ممنون میشم اگر لینک هم بزارید

farzadho
February 8th, 2012, 14:16
سلام
اسکریپت شما به چه زبانی نوشته شده و سیستم عامل سرور مجازی شما چیست؟
اینارو بگید تابشه راهنمایی کرد.

AHF-victory
February 8th, 2012, 21:37
سلام
اسکریپت شما به چه زبانی نوشته شده و سیستم عامل سرور مجازی شما چیست؟
اینارو بگید تابشه راهنمایی کرد.
سرور مجازي،ويندوز،آلمان،رم 512،هارد 50،سي پي يو: 7،پهنا:‌نامحدود

اينم لينك اسكريپت: ورژن جدید اسکریپت رپیدلیچ (rapidleech rev42) مانند Rapidbaz (http://www.p30vel.ir/3996-rapidleech-2_3-v42-pre-release-t2.html)
فكر كنم php باشه!
ممنون

DVBBaz
February 8th, 2012, 21:42
عزیزم این اسکریپت رو هر سروری ساپورت نمی کنه و باید با مدیر سرورتون هماهنگ کنید.

AHF-victory
February 10th, 2012, 03:04
روي سايت بالا آوردم((همون سرور))اما رو وي پي اسي كه از همون شركت گرفتم نشد!امد اما مشكل داشت
اكر ميشه آموزش نصب را بزاريد تست كنم ممنون

farzadho
February 10th, 2012, 03:07
عزیز رپید لیچ که دیگه آموزش خاصی نداره بار اول که اجرا میکنی یکسری تنظیمات انجام میدی و دیگه میتونید استفاده کنید همین...
یکم جستجو بزنی همه چیز هست...

AHF-victory
February 11th, 2012, 19:36
خوب اگر ميشه و با جستجو حل ميشد سئوال نميكردم كه!
هرچي ميگردم و سوال ميكنم هيچي جواب نميگريم

لطفاً كمك كنيد،ممنون

alone
February 11th, 2012, 19:46
دوستان منم یک سوال داشتم: آیا اسکریپت اپلود عکس هم میشه رو سرور اپلود کرد و راه اندازی کرد؟؟

CityKala.net
February 11th, 2012, 19:51
دوستان منم یک سوال داشتم: آیا اسکریپت اپلود عکس هم میشه رو سرور اپلود کرد و راه اندازی کرد؟؟

بله میشود

-------------------
در رابطه با استارتر تاپیک :

بر روی سرور ویندوز تا جایی که میدونم php اجرا نمیشه مگر اینکه شما روی سرورت wamp راه اندازی کنی

oobika
February 16th, 2012, 17:51
سلام.
من اسکریپ رپیدلیچو انداختم رو سایتم و مشکلی تو راه اندازی نداشت .تنها مشکل اینه که وقتی لینک میدم میگه باید اکانت پریمیوم از او سایت داشته باشی.
مشکل کجاست؟