PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ای وب 50% تخفیف میده !!!

Vahid
October 10th, 2009, 14:55
عجب !:-b
http://iweb.com/promotion/

AfraServer
October 10th, 2009, 14:59
ببخشید چرا اینجا تو سایت سمت راست بالا اسم و پرچم ایران رو زده ؟
iWeb Iran (islamic republic of

Vahid
October 10th, 2009, 15:00
خوب ایپی شما از ایرانه !
میخواستی ایپی کجا رو بزنه؟

AfraServer
October 10th, 2009, 15:04
آها پس آی پی رو میزنه
فکر کردم اون بالا خبریه اسم ایران رو زده @-)

Arashdn
October 10th, 2009, 15:08
با این همه تخفیفم باز گرونه .....

PanizServer
October 10th, 2009, 15:51
سلام
درسته باز هم گرونه اما این دیتاسنتر حرف نداره ! با این کیفیت و آپتایم و ... ارزششو داره
موفق باشید

Aria
October 11th, 2009, 11:35
موافق نیستم.

من شخصاً 3 سال پیش از شرکت iWeb سرور داشتم.

مشکلات زیاد داره، از طرفی، اگر به گوگل سر بزنید، میبینید که چقدر از مشتریاش ناراضی هستند.

منم یکیشون، مخصوصاً سیستم قرارداد پرداخت که مشتری رو 12 ماه مجبور می کنه که باهاشون بمونین !!!

تیکت های پشتیبانی رو هم به زور جواب میدن، اصلاً با مشتری راه نمیان، حتی در حد عوض کردن Range IP های سرور !

همینطور کیفیت هارد دیسک هاشون که یک مشکل بزرگ هست و تو گوگل سرچ کنید، میبینید که چقدر ملت Hardware Failure خودرن و سرورشون از دسترس خارج شده، با این حال، حتماً RAID بگیرید اگر از iWeb خرید می کنید.

در کل مواظب باشید، من شرکت های بزرگ زیادی رو میشناسم که با iWeb به مشکل خوردند.

یا علی.

alborzgostar
October 11th, 2009, 11:44
موافق نیستم.

من شخصاً 3 سال پیش از شرکت iWeb سرور داشتم.

مشکلات زیاد داره، از طرفی، اگر به گوگل سر بزنید، میبینید که چقدر از مشتریاش ناراضی هستند.

منم یکیشون، مخصوصاً سیستم قرارداد پرداخت که مشتری رو 12 ماه مجبور می کنه که باهاشون بمونین !!!

تیکت های پشتیبانی رو هم به زور جواب میدن، اصلاً با مشتری راه نمیان، حتی در حد عوض کردن Range IP های سرور !

همینطور کیفیت هارد دیسک هاشون که یک مشکل بزرگ هست و تو گوگل سرچ کنید، میبینید که چقدر ملت Hardware Failure خودرن و سرورشون از دسترس خارج شده، با این حال، حتماً RAID بگیرید اگر از iWeb خرید می کنید.

در کل مواظب باشید، من شرکت های بزرگ زیادی رو میشناسم که با iWeb به مشکل خوردند.

یا علی.

سلام منم موافق هستم

من روز های اول که کار هاستینگ شروع کردم از iweb سرور گرفتم همین مشکلات دوستمون رو داشتم

+ سرور ویندوز برای مشتری گرفتم اما 24 ساعت 4 ساعت downe بود !! ا

Aria
October 11th, 2009, 12:05
سلام منم موافق هستم

من روز های اول که کار هاستینگ شروع کردم از iweb سرور گرفتم همین مشکلات دوستمون رو داشتم

+ سرور ویندوز برای مشتری گرفتم اما 24 ساعت 4 ساعت downe بود !! ا

دقیقاً !

من خودم تخصص اصلیم ویندوز هست و مشکلاتی که در سرور های ویندوز iWeb دیدم باور نکردنی بود.

یک نکته جالب.

یک سرور Express گرفتیم با قیمت بسیار بالا، قرار بود کمتر از 6 ساعت تحویل بدن که واقعاً سریع تحویل دادند و 2 ساعته حاظر بود سرور. دستشون درد نکنه !

اما نکته جالب این بود که سرور 8 گیگابایت RAM داشت و این آقایون سرور ویندوز Standard اونم 32Bit نصب کرده بودند !

در واقع ما به سختی 3.2 گیگابایت RAM رو استفاده می کردیم و به دلیل عجله داشتن، قادر به تغییر ویندوز نبودیم.

ازشون خواستیم 4 گیگ اضافه RAM رو حذف کنند و از قیمت کم کنند ولی قبول نکردند !!!!

در نتیجه این شرکت به مدت 6 ماه هزینه 8 گیگابایت RAM رو از ما گرفت ولی در واقع 4 گیگابایت به ما داد و از اونجایی که ما نوع ویندوز رو انتخاب نکرده بودیم، پس مشکل از طرف اونا بود ولی این مورد رو قبول نکردند !

خودتون قضاوت کنید حالا ....!

یا علی.

packsaft
October 17th, 2009, 00:57
چه جالب!!!
ولی آپتایمش خوبه
هارد سرورهاش هم کیفیت خوبی نداره ولی اگه raid باشه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد
همه مشتریاش هم که ایرانی هستن خوب کجا بهتر از اینجا لیلی به لالا میزارن؟

Aria
October 17th, 2009, 01:21
چه جالب!!!
ولی آپتایمش خوبه
هارد سرورهاش هم کیفیت خوبی نداره ولی اگه raid باشه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد
همه مشتریاش هم که ایرانی هستن خوب کجا بهتر از اینجا لیلی به لالا میزارن؟

دوست عزیز، مگر شما میخوای بری سالن ماساژ ؟

اگر بحث و دامنه فعالیت شما در کارهای سرور و هاستینگ جدی و حساس است، هیچ یک از بزرگان و حرفه ای ها، شرکت iWeb رو به شما پیشنهاد نخواهند کرد !

به هر حال، امیدوارم مشکلی برای دوستان با شرکت iWeb پیش نیاد، چون اگر این اتقاق بیفته، تازه می فهمند من چرا اینجا این همه گلوی خودم رو پاره کردم و گفتم از iWeb سرور نخرید !!!!!!

با تشکر.

h_zaman06
October 17th, 2009, 09:45
این بزرگان و حرفه ای ها کیا هستند ؟؟

چون تا اونجایی که چک کردم از 7 شرکت اول ایران 3تاشون از این دیتاسنتر هاست می دند !!! حالا اگه بد بود اینا میومدند اعتبارشون را زیر سئوال ببرند ؟

شفاف سازی کنید :)

WebRang
October 17th, 2009, 11:44
اره حرف شما رو قبول دارم ...
اما اینم در نظر بگیرید که اون شرکت نمیتونه که 10000 تا سایتشو ترنسفر بده به یه دیتاسنتر دیگه ...
به نظرم یه جوری ماندگار شدن

Aria
October 17th, 2009, 15:59
اره حرف شما رو قبول دارم ...
اما اینم در نظر بگیرید که اون شرکت نمیتونه که 10000 تا سایتشو ترنسفر بده به یه دیتاسنتر دیگه ...
به نظرم یه جوری ماندگار شدن

سلام.

دقیقاً صحبت این همکارمون رو تایید می کنم.

خود ما برای انتقاد دو سرور شرکت هاست ایران (لینوکس) و یک سرور دیگر (ویندوز) 4 ماه در حال فعالیت بودیم !!!!

وقتی شرکت های بزرگ، با تعداد مشتریان و سایت های هاست شده فراوان، به هر دلیلی اقدام به جا به جایی می کنند، تمامی مسائل و مشکلاتی که در سر راه ایشان هست، باید بررسی بشه و جوانب کار در نظر گرفته بشه !

به هر حال، من شرکت های بزرگی رو میشناسم که از iWeb سرور دارند ولی راضی نیستند و به دنبال شرکت های بهتری می گردند تا بتونند سرورهاشون رو فقط 1 بار دیگه منتقل کنند و با شرکت جدید بمونند !!!

با تشکر.

packsaft
October 18th, 2009, 00:05
دوست عزیز، مگر شما میخوای بری سالن ماساژ ؟

اگر بحث و دامنه فعالیت شما در کارهای سرور و هاستینگ جدی و حساس است، هیچ یک از بزرگان و حرفه ای ها، شرکت iWeb رو به شما پیشنهاد نخواهند کرد !

به هر حال، امیدوارم مشکلی برای دوستان با شرکت iWeb پیش نیاد، چون اگر این اتقاق بیفته، تازه می فهمند من چرا اینجا این همه گلوی خودم رو پاره کردم و گفتم از iWeb سرور نخرید !!!!!!

با تشکر.

سالن ماساژ که تو ایران هم هست:d دیگه چرا راه دور بریمo:-)
از لحاظ راه اومدن گفتم ولی خوب تجربه افراد مختلف چیزی نیست که بشه از کنارش به سادگی گذشت
راستی از امکانات دیتا سنتری که باهاش کار میکنید بیشتر بگین(حالا تو تاپیک مربوطه خودشم باشه خوبه)

موفق باشید

Aria
October 18th, 2009, 01:54
سالن ماساژ که تو ایران هم هست:d دیگه چرا راه دور بریمo:-)
از لحاظ راه اومدن گفتم ولی خوب تجربه افراد مختلف چیزی نیست که بشه از کنارش به سادگی گذشت
راستی از امکانات دیتا سنتری که باهاش کار میکنید بیشتر بگین(حالا تو تاپیک مربوطه خودشم باشه خوبه)

موفق باشید

سلام.

لطفاً منظورتون رو واضح تر بگید.

تا اونجایی که من میدونم، تمام توضیحات داده شده.

لطفاً پس از بررسی مجدد تاپیک، اگر سوالی براتون باقی موند، خوشحال میشم دقیق مطرح بقرمایید تا بتونم پاسخگوی شما باشم.

با تشکر.

mahdik
October 25th, 2009, 23:22
سلام .

Aria عزیز با این تفاسیر میشه یه شرکت معتبر و عالی معرفی کنید که بتونیم بیخیال IWeb بشیم ;)

البته اگه امکان داره چند مثال هم بزنید که چه شرکت مهمی در ایران از آنجا سرور گرفته و رازیست

ممنون

P-CO
October 25th, 2009, 23:37
سلام .

Aria عزیز با این تفاسیر میشه یه شرکت معتبر و عالی معرفی کنید که بتونیم بیخیال iweb بشیم ;)

البته اگه امکان داره چند مثال هم بزنید که چه شرکت مهمی در ایران از آنجا سرور گرفته و رازیست

ممنون

دیتاسنتر خود آریا اینا، هاست ایران و اکسین ادز روش هاست میشه...

h_zaman06
October 25th, 2009, 23:45
سلام.

دقیقاً صحبت این همکارمون رو تایید می کنم.

خود ما برای انتقاد دو سرور شرکت هاست ایران (لینوکس) و یک سرور دیگر (ویندوز) 4 ماه در حال فعالیت بودیم !!!!

وقتی شرکت های بزرگ، با تعداد مشتریان و سایت های هاست شده فراوان، به هر دلیلی اقدام به جا به جایی می کنند، تمامی مسائل و مشکلاتی که در سر راه ایشان هست، باید بررسی بشه و جوانب کار در نظر گرفته بشه !

به هر حال، من شرکت های بزرگی رو میشناسم که از iweb سرور دارند ولی راضی نیستند و به دنبال شرکت های بهتری می گردند تا بتونند سرورهاشون رو فقط 1 بار دیگه منتقل کنند و با شرکت جدید بمونند !!!

با تشکر.

همین ایران هاست که الان رتبه دوم ایران هست ... چند وقت پیش سرورهاشون رو مگه نبردند روی آی وب ؟

mahdik
October 25th, 2009, 23:46
حالا این WeHostWebSites لیست قیمتی مشخصاتی اطلاعاتی نداره ؟

ممنون میشم ای چی تو مایه های 90 تا 150 معرفی کنید .

البته اعلام این قیمت مقایسه ای میشه برای دوستان که با این تاپیک سر دوراهه میمونند برای انتخاب IWeb

Aria
October 26th, 2009, 00:15
حالا این WeHostWebSites لیست قیمتی مشخصاتی اطلاعاتی نداره ؟

ممنون میشم ای چی تو مایه های 90 تا 150 معرفی کنید .

البته اعلام این قیمت مقایسه ای میشه برای دوستان که با این تاپیک سر دوراهه میمونند برای انتخاب IWeb

سلام.

شرکت ما در آمریکا - شهر Denver قرار دارد و به صورت خصوصی فعالیت می کند.

لطفاً برای دریافت Offer مخصوص خود، با ایمیل زیر تماس حاصل فرمایید:

aria@ariaservers.com

با تشکر.