PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا Hetzner ایران رو تحریم کرده ؟

Neo2
February 7th, 2012, 20:19
این مطلب درسته ؟ خبر جدیدی منتشر شده ؟

فکر میکنم مشکل از جایی هست که سرور ازش گرفتیم ، یعنی سایت http://irserver.com

هزینه سرورهاشون رو پرداخت نکردن، کل سایت ها رو بستن. IP ها هم پینگ نمیشه !

بعیده از همچین شرکتی به به خاطر بدهی مالی، این اتفاق براشون بیفته. ضربه بزرگی به اعتبارشون هست

ما هم لنگ موندیم

shazo
February 7th, 2012, 20:23
سلام

بعيد مي دونم !! وگرنه مثب بمب بايد تو نت پخش مي شد !

ديشب serve 4 you

يه نزديك 12 ساعت منو بن كرد ولي بعد دي دي كيت بهم داد !!!!

farzadho
February 7th, 2012, 20:25
فکر نمیکنم صحت داشته باشه...

Neo2
February 7th, 2012, 20:27
والا یه ددیکیت داریم از دو سه ساعت پیش تا حالا کامل از دسترس خارج شده. نه تنها سایت ما، بلکه همه سایت های روی این سرور ها
حتی سایت جایی که سرور گرفتیم یعنی ایران سرور irserver.com
عصر SMS دادم به مسئول سرور گفت تحریم شدیم !!!!!!!!!
ولی فکر میکنم احتمالا پول سرور رو ندادن همه سرویس هاشون رو بستن. الان ما موندیم با یه اعتبار داغون :-s

Ramin
February 7th, 2012, 20:28
فکر میکنم اگر هتزنر ایران و ایرانی را تحریم کند ورشکست شود :d

Mehdi_Enter
February 7th, 2012, 20:31

=))) تایید هتزنر ایران را تحریم کنه باید جمع کنه (:|

Neo2
February 7th, 2012, 20:31
والا بهانه های الگی میگیرن. یه عالمه کار نا تموم داریم رو وب سایت. بعیده از همچین سایتی که هاست خیلی جاها رو تامین میکنه به علت بدهی مالی !!!! سرویس هاش بسته بشه

AmirHosein
February 7th, 2012, 20:36
ایرانی جماعت چشم چراغ هتزنر هستش :)), فکر نکنم صحت داشته باشه! شاید برای سرورتون مشکلی بوجود اومده باشه! نگران نباشید ما خودمون سرور نداریم ولی دوستانمون بالای 100 تا سرور از این دیتاسنتر دارن!، دیشب فقط سرور یکی از دوستان رو به خاطر abuse بستن همین!

Neo2
February 7th, 2012, 20:39
ایرانی جماعت چشم چراغ هتزنر هستش :)), فکر نکنم صحت داشته باشه! شاید برای سرورتون مشکلی بوجود اومده باشه! نگران نباشید ما خودمون سرور نداریم ولی دوستانمون بالای 100 تا سرور از این دیتاسنتر دارن!، دیشب فقط سرور یکی از دوستان رو به خاطر abuse بستن همین!

http://www.webhostingtalk.ir/f6/40806/#post375813

smartieuser
February 7th, 2012, 20:58
خیر ! تحریم نشده ایم.

اما به خاطر تحریمات اخیر امکان ارسال حواله ارزی سخت شده و به سختی میشه پول رو به هتزنر رسوند.

مشکل این هست

maryam1
February 7th, 2012, 21:02
مشکل میهن وب هاستم همینه؟
آخه اونام رو هتزنر بودن

smartieuser
February 7th, 2012, 21:07
ممکن هست. اما بهترین راه این هست که از خودشون بپرسید

milad221
February 7th, 2012, 21:15
اقا تحریم چیه هادی نتونسته پول واریز کنه سرور ما هم بسته شده
سایت خودشم رو همین هتزنر هست که وقتی سرور خودش دان شده سایتش هم بالا نمیاد
نترسید بابا تحریم کجا بوده فقط هادی یکم مشکل پرداخت واسش پیش اومد ما هم از ساعت 4 2 تا سرور المانی که ازش داشتیم قطع شده

maryam1
February 7th, 2012, 21:18
هادی منظورتون کیه؟
آقای سعید رحمت منظورتونه؟

milad221
February 7th, 2012, 21:20
هادی قنبری

Neo2
February 7th, 2012, 21:31
اقا تحریم چیه هادی نتونسته پول واریز کنه سرور ما هم بسته شده
سایت خودشم رو همین هتزنر هست که وقتی سرور خودش دان شده سایتش هم بالا نمیاد
نترسید بابا تحریم کجا بوده فقط هادی یکم مشکل پرداخت واسش پیش اومد ما هم از ساعت 4 2 تا سرور المانی که ازش داشتیم قطع شده

دلیل اینکه منم شک داشتم و سوال پرسیدم این بود که بهشون sms دادیم در جواب گفتن تحریم هستیم. فکر کردم کلا ایران و ip ایرانی رو تحریم کردن.
منظور ایشون فکر کنم تحریم از نظر ارسال حواله ارزی بود. با این همه شرایط کاملا از ایشون بعید هست که بذارن همچین اتفاقی پیش بیاد !
من که خودم منتظرم مشکل حل شه و فایل هامو ببرم رو یه سرور دیگه. مستقیم خرید کنم بهتره
حالا خوب شد هنوز سایت ما استارت نخورده بود و داشتیم ورژن بتا رو چک می کردیم. اگه راه افتاده بود که اینجور بی خیال نمی موندیم

milad221
February 7th, 2012, 21:35
تحریم حواله هستند

DeltaGostar
February 7th, 2012, 21:45

آحسن به شیری که تو روا خورد

پس سیاست رو عوض کنن ضربه اقتصادی خواهم خورد و مسلما تحریم نخواهند کرد

MelatHOST
February 7th, 2012, 21:53
اوضاع حواله دلار خرابه
هتزنر هرگز ایرانو تحریم نمیکنه
ما هم چند روز پیش یک حواله داشتیم که برگشت خورده

30tGame
February 7th, 2012, 22:15
هتزنر یک دیتاسنتر آلمانی هست چه ربطی به تحریم داره آخه ؟!!!!

iNicz.Com
February 7th, 2012, 22:16
این مطلب درسته ؟ خبر جدیدی منتشر شده ؟

فکر میکنم مشکل از جایی هست که سرور ازش گرفتیم ، یعنی سایت http://irserver.com

هزینه سرورهاشون رو پرداخت نکردن، کل سایت ها رو بستن. IP ها هم پینگ نمیشه !

بعیده از همچین شرکتی به به خاطر بدهی مالی، این اتفاق براشون بیفته. ضربه بزرگی به اعتبارشون هست

ما هم لنگ موندیم

سلام به همگی
من اصلا نگفتم مشکل تحریم هستش !!!! خیلی از همکار هم میدونن که به خاطر تحریمات اخیر امکان ارسال حواله ارزی سخت شده و به سختی میشه پول رو به هتزنر رسوند.
الان صرافی های ازاد رو بستن و صرافی ها، مخصوصا تو مرز های کشور الکی نوشتن : سکه فروشی. طی این 2 هفته که زمان پرداخت فاکتور های سرور ها بود. ما به سختی و با قیمت بالای تونستیم حواله روز 5 شنبه انجام بدیم. از هتزنر 2 هفته برای پرداخت فرصت گرفته بودیم که امروز باید پرداخت میشدند. از شانس بد ما هم سیستم پرداخت در اذزربایجان که حساب ما این حا قرار داره از روز 4 شنبه با مشکل مواجه بوده. و بانک اذزبایجان هم چیز درست حسابی نمیکفتن. فقط امروز گفتن که به احتمال زیاد فردا حل میشه.با این شرایط ما نتونستیم پول رو به بدست هتزنر برسونیم.و سرور ها رو تا پرداخت شدن بستند. انشا الله تا 99% فردا برطرف میشه. من جواب همه مشتری ها رو دادم و دیگه مغزم داره صوت میکشه که با صداقت همه چی رو به مشتری ها توضیح دادم. ممنون میشم که یا صبورهای خود ما را همراهی کنید.
موفق و پیروز باشید.

abc
February 7th, 2012, 22:24
به دلیل عدم توانایی و کفایت irserver
سرورهای ما بسته شده
چجوری هست این همه مشکل ندارند فقط ایشان مشکل پیدا کردند؟؟؟؟؟
خسارت سایتهای مارو کی باید بده؟

smartieuser
February 7th, 2012, 22:31
سرورهای ما بسته شده

افراد زیادی به این مشکلات ارزی خوردند.

vps-baran.ir
February 7th, 2012, 22:40
سرورهای ما بسته شده

این حرف رو نزنید http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/68.gif

جناب اقای قنبری فکر میکنم یکی از افرادی باشن که تا همین الان کسی ازش شاکی نبوده

و از این اتفاقات همیشه بوده و خواهد بود

شاید برای خود شما هم بارها پیش اومده که یه اتفاقی افتاده باشه و به مشتریانتون دلیلش رو بگید

پس باید مشتریانتون هم شاکی بشن و بگن فلانی بی کفایت بوده

اصلا نباید این حرف رو بزنید چون بعضی وقت ها پیش میاد که برای خود شخص هم از این نوع اتفاقات می افته

iNicz.Com
February 7th, 2012, 22:41
سرورهای ما بسته شده

ایشون نمیخوان حرف ما رو قبول کنند و فقط حرف خودشون رو میگن.شما اگه توانا هستی برو ببین چرا وضع دلار اینجوری هستش که شما الان برای تمدید سرور باید 2 برابر پول بدی ؟!! خوبه جواب تلفن ها رو دادیم و مثله بعضی ها پول ها رو بر نداشتیم جمع کنیم بریم.

abc
February 7th, 2012, 22:55
ایشون نمیخوان حرف ما رو قبول کنند و فقط حرف خودشون رو میگن.شما اگه توانا هستی برو ببین چرا وضع دلار اینجوری هستش که شما الان برای تمدید سرور باید 2 برابر پول بدی ؟!! خوبه جواب تلفن ها رو دادیم و مثله بعضی ها پول ها رو بر نداشتیم جمع کنیم بریم.

الان مشکلمون سر این موضوع نیست مشکلمون بالا اومدن سرورها هست
کی مشکل مرتفع میشه؟
تا چه ساعتی؟

farzadho
February 7th, 2012, 23:13
شما اگر میتونید خودتون حواله کنید این کار رو انجام بدید و الکی هم نگید بی کفایتی و...!
این بنده خدا از خداشه زودتر حواله بشه و مشتری ها راضی باشند!

Neo2
February 7th, 2012, 23:14
سلام به همگی
من اصلا نگفتم مشکل تحریم هستش !!!! خیلی از همکار هم میدونن که به خاطر تحریمات اخیر امکان ارسال حواله ارزی سخت شده و به سختی میشه پول رو به هتزنر رسوند.
الان صرافی های ازاد رو بستن و صرافی ها، مخصوصا تو مرز های کشور الکی نوشتن : سکه فروشی. طی این 2 هفته که زمان پرداخت فاکتور های سرور ها بود. ما به سختی و با قیمت بالای تونستیم حواله روز 5 شنبه انجام بدیم. از هتزنر 2 هفته برای پرداخت فرصت گرفته بودیم که امروز باید پرداخت میشدند. از شانس بد ما هم سیستم پرداخت در اذزربایجان که حساب ما این حا قرار داره از روز 4 شنبه با مشکل مواجه بوده. و بانک اذزبایجان هم چیز درست حسابی نمیکفتن. فقط امروز گفتن که به احتمال زیاد فردا حل میشه.با این شرایط ما نتونستیم پول رو به بدست هتزنر برسونیم.و سرور ها رو تا پرداخت شدن بستند. انشا الله تا 99% فردا برطرف میشه. من جواب همه مشتری ها رو دادم و دیگه مغزم داره صوت میکشه که با صداقت همه چی رو به مشتری ها توضیح دادم. ممنون میشم که یا صبورهای خود ما را همراهی کنید.
موفق و پیروز باشید.

بهتون حق میدم. بالاخره این اتفاقات پیش میاد و الان هم میدونم حداقل 100 نفر یه ریز باهاتون تماس میگیرن و زودتر میخوان که مشکل برطرف شه. تو این شرایط اصلا درست نیست کسی بر ضد شما جو سازی کنه و یا حرفی در بیاره. بنده هم فقط تعجب کردم که چرا با این همه اعتبار که شما دارید، این مشکل واستون پیش اومده.
سرورهاتون هم دیر یا زود ایشالا درست میشن. ولی قبول کنید که اینجور مسائل بعضا از یاد خیلی ها نمیره و واسه خیلی از سایت ها من جمله سایت ما که یه سیستم تجاری آنلاین هست و با پول سروکار داره گرون تموم میشه. تو این شرایط اگر من یه سایت تفریحی داشتم شاید واسم مهم نبود، ولی رو پروژه های رسمی تر و بزرگ تر اصلا نمی تونم ریسک کنم دیگه. تضمینی نیست که دوباره این مشکل پیش نیاد.
تازه شانس آوردیم جمعه این مشکل پیش نیومد وگرنه به تعطیلی های شنبه یکشنبه بر میخورد و چند روز وقفه می افتاد

abc
February 7th, 2012, 23:17
نقل قول نوشته اصلی توسط iNicz.Com نمایش پست ها

کی مشکل مرتفع میشه؟
تا چه ساعتی؟

Neo2
February 7th, 2012, 23:25
کی مشکل مرتفع میشه؟
تا چه ساعتی؟

فقط امروز گفتن که به احتمال زیاد فردا حل میشه. انشا الله تا 99% فردا برطرف میشه
موفق و پیروز باشید.

امیدواریم

damashi
February 7th, 2012, 23:50
مشکل سرور ها بالاخره فردا حل میشه قسمت امیدوار کننده قضیه خود جناب قنبری هست که با خونسردی پاسخ میدن :d البته ایشون حق دارن خوب مشتری زیاد دارن و مشتری ها هم پیش بقیه اعتبار دارن باید امادگی برای این وضع رو میداشتیم امیدوارم بزودی حل بشه از جناب قنبری هم که پیگیر هستند تشکر میکنم امیدوارم بعد از این مشکل به اینصورت پیش نیاد

hamtermi
February 8th, 2012, 07:39
ان شاء... امروز مشکل برطرف میشه......
و همه بر میگردیم به خونه اول.
تمامی ضرر ها هم فدای سر آقای قنبری.....

aminh03
February 8th, 2012, 08:22
ان شاء... امروز مشکل برطرف میشه......
و همه بر میگردیم به خونه اول.
تمامی ضرر ها هم فدای سر آقای قنبری.....
تکبیر :79:

mrsam.sum
February 8th, 2012, 08:55
آیا میهن وب هاست همین مشکل رو داره ؟

aminh03
February 8th, 2012, 08:57
بگی نگی اره

abc
February 8th, 2012, 10:10
هنوز خبری نشده؟ درست نشد مشکل پرداخت؟

mrsam.sum
February 8th, 2012, 11:05
من نفهمیدم چی شد؟ آقای قنبری مسئول مشکلات میهن وب هاست هستش؟

iNicz.Com
February 8th, 2012, 11:20
مسئولیت بعضی از سرور های میهن وب هاست با من بوده و این مشکلات پرداخت باعث قطعی شده.
طی تحقیقات که کردم. مشکل پرداخت ها تو بعضی از کشورها به دلیل سرورمای بیش از حد در نیم کره شمالی بوجود امده که فکر کنم. یه مورد خیلی خاصی هستش.
ما پرداخت های زیادی به جزء هتزنر داشتیم و هر چی داشتیم حواله کرده بودیم. حالا با هزار بدبختی دوباره پول هتزنر رو جور کردیم و منتظر مشخص شدن قیمت ارز و حواله هستیم.در ضمن هنوز وقت اداری در المان نشده ! کمی هم صبر کنید.

mrsam.sum
February 8th, 2012, 11:45
مسئولیت بعضی از سرور های میهن وب هاست با من بوده و این مشکلات پرداخت باعث قطعی شده.
طی تحقیقات که کردم. مشکل پرداخت ها تو بعضی از کشورها به دلیل سرورمای بیش از حد در نیم کره شمالی بوجود امده که فکر کنم. یه مورد خیلی خاصی هستش.
ما پرداخت های زیادی به جزء هتزنر داشتیم و هر چی داشتیم حواله کرده بودیم. حالا با هزار بدبختی دوباره پول هتزنر رو جور کردیم و منتظر مشخص شدن قیمت ارز و حواله هستیم.در ضمن هنوز وقت اداری در المان نشده ! کمی هم صبر کنید.

دوست عزیز فکر کنم الان 9:14 صبح به زمان کشور آلمان باشه Current local time in Germany – Berlin – Berlin (http://www.timeanddate.com/worldclock/city.html?n=37)
ما همچنان منتظریم

graphfa
February 8th, 2012, 12:04
امروز در برخی سرور ها قطعی مشاهده شده که طبق هماهنگی های انجام شده با مرکز داده دلیل قطعی عدم تایید پرداخت ارزی عنوان شده
هم اکنون بخش پشتیبانی در حال هماهنگی های لازم برای رفع مشکل است با توجه به مشکلات ارزی و اتمام ساعات اداری ، در برخی بانکهای اروپایی پیگیری مشکل با کندی
روبرو است و مدت زمان رفع مشکل مشخص نیست لطفاً منتظر بمانید تا مشکل بر طرف شود *ضمن عذرخواهی به دلیل قطعی چند ساعته ، 4 سرور هم اکنون در دسترس است مابقی هاست ها هم تا ساعتی دیگر در دسترس خواهند بود
تلفن تماس در صورت لزوم :
01312251390 - 01312255103

اگه واقعا بک آپ دارن چرا روی سرور دیگه نمیریزن و جواب گو ملت نیستن؟ :110:

internet
February 8th, 2012, 12:27
میهن وب هاست!
اقا خب زودتر می گفتید سایت من بسته ست همچنان خوب یه فکری کنید شاپ هم هست مشتری ها شاکی شدند اینطوری که نمیشه حداقل باز کنید یه سرور دیگه تهیه کنید بک آپ بگیرم برم هاست از جای دیگه تهیه کنم
دو تا شماره گذاشتید یه صدایی از ته چاه می گه سرور فلان شده و بیسار خوب این به درد من چی می خوره پشتیبانی در حد صفر هست
روز اول هم گفتم یه شماره همراه بگذارید ولی هیچ توجهی نکردید به این مورد

faranetwork
February 8th, 2012, 12:39
دوستان عزیز کمی صبر کنید..آقای قنبری تایید شده هستن...الان هم دارن کار هارو انجام میدن!!!

logofun
February 8th, 2012, 12:51
دوستان عزیز کمی صبر کنید..آقای قنبری تایید شده هستن...الان هم دارن کار هارو انجام میدن!!!

اینجا بحث سر تایید شخصی کسی نیست
بحث سر این هست شرکتی با این نام و اعتبار 2 ساله چرا باید دقیقه 90 به فکر پرداخت بیفته ؟

Warez-Host.IR
February 8th, 2012, 12:57
سلام هادی جان
دیروز که با هم صحبت کردیم فکر نمی کردم اینقدر وسیع باشه این مشکل :d

به این دلیل مزاحم شدم که یک نکته ای رو به منتقدان گوش زد کنم
در یک ماه و نیم گذشته آیا یکی از شماها از هادی پرسیده چقدر ضرر کرده برای اختلاف ارز ؟؟
برای مثال شما سرویستون را در تاریخ 26 میلادی با قیمت روز ارز پرداخت می کنید
اما هادی 1 هر ماه میلادی هزینه سرویس ها را به صورت کلی یا در ماه با چند حواله واریز میکنه
در اکثر مواقع که اقدام به پرداخت میکنه قیمت دلار بین 30 تا 100 تومان تغییر کرده با اون چیزی که شما در اون روز پرداخت کردید
خوب این هزینه را مجدد نمی تونه از شما دریافت کنه و باید خودش از سود و ... کم کنه و هر طور شده پرداخت را انجام بده
کسی هست به این موارد دقت کنه ؟؟
دیروز که باهم صحبت می کردیم بنده خدا میگفیت که کلی از جیب دادم برا حواله ها و به کاربر هم وقتی میگیم , باید تفاوت هزینه را پرداخت کنه , قبول نمی کنه
هرجند که تا امروز اگر هر پرداخت سرویسی داشتیم ما , از هادی چند بار قیمت را سوال کردم و سعی کردم به صورت کامل مازاد هزینه اختلاف دلار را هم بدم که حتی 1 ریال به خاطر ما از سود خودش کم نکنه

دوستانی هم که ادعایی دارند و فکر می کنند پرداخت ها به همین سادگی هست و در صورتی که توان خرید دارند , خودشون مستقیم خرید کنند
در کل این عادت هممون هست , اگر از یکی هزار بار خوبی هم ببینیم , فقط یک بار بدی کنه بهمون , دیگه خوبی هاشون نادید میگیرم
منظورم با شخص خاصی نیست , مقداری منطقی برخورد کنید , همیشه , همه جا مشکل هست ;)

موفق باشید

vps-baran.ir
February 8th, 2012, 13:08
سلام هادی جان

در یک ماه و نیم گذشته آیا یکی از شماها از هادی پرسیده چقدر ضرر کرده برای اختلاف ارز ؟؟
اما هادی 1 هر ماه میلادی هزینه سرویس ها را به صورت کلی یا در ماه با چند حواله واریز میکنه
در اکثر مواقع که اقدام به پرداخت میکنه قیمت دلار بین 30 تا 100 تومان تغییر کرده با اون چیزی که شما در اون روز پرداخت کردید
خوب این هزینه را مجدد نمی تونه از شما دریافت کنه و باید خودش از سود و ... کم کنه و هر طور شده پرداخت را انجام بده
دیروز که باهم صحبت می کردیم بنده خدا میگفیت که کلی از جیب دادم برا حواله ها و به کاربر هم وقتی میگیم , باید تفاوت هزینه را پرداخت کنه , قبول نمی کنه
هرجند که تا امروز اگر هر پرداخت سرویسی داشتیم ما , از هادی چند بار قیمت را سوال کردم و سعی کردم به صورت کامل مازاد هزینه اختلاف دلار را هم بدم که حتی 1 ریال به خاطر ما از سود خودش کم نکنه

دوستانی هم که ادعایی دارند و فکر می کنند پرداخت ها به همین سادگی هست و در صورتی که توان خرید دارند , خودشون مستقیم خرید کنند
در کل این عادت هممون هست , اگر از یکی هزار بار خوبی هم ببینیم , فقط یک بار بدی کنه بهمون , دیگه خوبی هاشون نادید میگیرم

موفق باشید

دقیقا من هم دیروز این حرف رو زدم که آقای قنبری تا به امروز تو هیچ جای اینترنت حرف بدی از ایشون زده نشده

ولی ما خودمون رو جای ایشون بزاریم که اگه سرور رو خودمون دست کاری کنیم یا یه مشکلی از طرف خودمون پیش بیاد چه حرف هایی که به مشتری ها نمی زنیم

پس خواهشا این قدر بد در مورد اقای قنبری نگید که با صداقت همه چیز رو بهتون گفته

parsam121
February 8th, 2012, 13:25
من از میهن وب هاست استفاده می کنم.نمی خوام اینجا کسی رو سرزنش کنم اتفاقی هست که افتاده باید یه جورایی تحملش کرد ولی خواهشا یکی فقط درست اطلاع رسانی کنه که کی مشکل حل میشه چون صبر کردن برای مدتی که مشخص نباشه خیلی سخته فقط یکی از روند کار اطلاع رسانی کنه

mrsam.sum
February 8th, 2012, 13:31
همه ما مشکل آقای قنبری رو درک می کنیم ولی ایشون که میدونه این پرداخت انقدر طول می کشه بعد 5-6 ساعت یه راهکار موقت برای ما میزاشت یا هاست کسایی که خیلی کارشون گیر بود رو به طور موقت به یه سرور دیگه منتقل می کرد که انقدر آبروی ما جلوی آشناهامون نمی رفت.
اگه الان بک آپ رو داشتم موقتی روی هاست دیگه میزاشتم

yeknafar
February 8th, 2012, 13:33
کسی هست اینجا پاسخ گو باشه؟ مشکل میهن وب هاست کی حل میشه؟ به فکر هاست دیگه باشیم؟
اینطور جاها هست که میشه پوچ بودن تبلیغات یک شرکت رو شناخت. واقعا که پشتیبانی میهن وب هاست بسیار عالی هست! در حدی که مشتری رو هیچ هم حساب نکرده! خسارتی که به مشتری وارد میشه به کنار، مشتری بدهکار هم شده!
ماها کی قراره درست بشیم؟

vps-baran.ir
February 8th, 2012, 13:38
کسی هست اینجا پاسخ گو باشه؟ مشکل میهن وب هاست کی حل میشه؟ به فکر هاست دیگه باشیم؟
اینطور جاها هست که میشه پوچ بودن تبلیغات یک شرکت رو شناخت. واقعا که پشتیبانی میهن وب هاست بسیار عالی هست! در حدی که مشتری رو هیچ هم حساب نکرده! خسارتی که به مشتری وارد میشه به کنار، مشتری بدهکار هم شده!
ماها کی قراره درست بشیم؟

من اگه به جای آقای قنبری بودم

مشتریانی که در مورد کارهای فنی و پرداخت مالی یا چیزی شبیه به این رو متوجه نمی شد

پولشو می دادم و می گفتم برو خودت مستقیم بخر

ببخشید من این نظر خودم بوده و به کسی توهین نکردم

چون واقعا خوبی برای بعضی ها نیومده . و باید سرش کلاه بره تا متوجه بشه که تمام تفکرش اشتباه بوده

parsam121
February 8th, 2012, 13:44
اینطور صحبت کردن زیاد درست نیست من تقریبا یک سال هست که دارم از میهن وب هاست استفاده می کنم و تا حالا هر مشکلی به وجود اومده بود در اسرع وقت حلش کردن من واقعا ازشون راضی هستم و مشکل الان یه مشکل خاصی هست که بیشترش به اوضاع احوال کشور بر می گرده ما باید یک کم صبور باشیم و اینجوری صحبت نکنیم و به اعتبار شرکت های اینچنینی با یک مشکل خدشه وارد نکنیم.پس به نظرم باید صبر کنیم و اینطور عجولانه صحبت نکنیم

yeknafar
February 8th, 2012, 13:46
"مشتریانی که در مورد کارهای فنی و پرداخت مالی یا چیزی شبیه به این رو متوجه نمی شد"----> شرکت پس برای چی داره پول میگیره؟ برای اینکه همین کارها رو انجام بده.
"پولشو می دادم و می گفتم برو خودت مستقیم بخر" -----> پولشو رو می دادید + خسارت.
"چون واقعا خوبی برای بعضی ها نیومده" -------> فقط باید با شنیدن این جمله افسوس خورد.

من با همین ادبیات شما مشکل دارم. شما پولی رو دریافت می کنید که به مشتری سرویس بدهید. یعنی تعهد می دهید که کار رو به درستی انجام بدهید و مشکلاتش رو هم پذیرفته اید. این وسط اگر خسارتی قرار باشه وارد بشه به سرویس دهنده است نه مشتری. یکبار دیگه پست خودتون رو بخونید تا متوجه بشید تا درست شدن چقدر راه داریم.

parsam121
February 8th, 2012, 13:53
عزیزم من می فهمم چه احساسی داری همه ی ما اعصابمون خرد هست و دستمون تقریبا جایی بند نیست و ادم یه جورایی فکر اون همه زحمتی که کشیده تا یه خورده اعتبار نزد بازدید کنند های خودش بدست بیاره رو می کنه که از دست داده مغز ادم سوت می کشه ولی من از یه طرف زحمت هایی که میهن وب هاست برام کشیده رو فراموش نمی کنم مشکلات فراوانی داشتم که یه جورایی به هاست ربطی پیدا نمی کرد ولی جواب گو بودن و حلش کردن من بهشون اعتماد دارم و مطمئنم مشکل رو حل می کنن این تنها کاری هست که می تونیم براشون انجام بدیم پس یک کم خواهشا صبور باشید و اینگونه صحبت نکنید تا ببینیم چی میشه

vps-baran.ir
February 8th, 2012, 13:54
"مشتریانی که در مورد کارهای فنی و پرداخت مالی یا چیزی شبیه به این رو متوجه نمی شد"----> شرکت پس برای چی داره پول میگیره؟ برای اینکه همین کارها رو انجام بده.
"پولشو می دادم و می گفتم برو خودت مستقیم بخر" -----> پولشو رو می دادید + خسارت.
"چون واقعا خوبی برای بعضی ها نیومده" -------> فقط باید با شنیدن این جمله افسوس خورد.

من با همین ادبیات شما مشکل دارم. شما پولی رو دریافت می کنید که به مشتری سرویس بدهید. یعنی تعهد می دهید که کار رو به درستی انجام بدهید و مشکلاتش رو هم پذیرفته اید. این وسط اگر خسارتی قرار باشه وارد بشه به سرویس دهنده است نه مشتری. یکبار دیگه پست خودتون رو بخونید تا متوجه بشید تا درست شدن چقدر راه داریم.

شده شما قبل از خرید قوانین شرکت رو بخونید ؟

فکر نکنم ؟

ولی ببینید تضمین 100 درصد بهتون دادن یا 99.9 درصد

اگه 100درصد باشه حرف شما درسه ولی اگه 99.9 درصد باشه شما نمی تونید بگید که خسارت

تا الان تو این مدت با بهترین کیفیت به مشتریانشون خدمات ارائه دادن ایشون که دوست نداشتن مشکلی پیش بیاد و اون 1 درصد برای این مواقع هست و همه ی شرکت های جهان تضمین 99.9 درصد می دن

چون می دونن اگه مشکلی باشه فردا افرادی میان طلب کار میشن

پس صبر کنید تا مشکل جل بشه

internet
February 8th, 2012, 14:03
دوستان من از دیشب تا الان حداقل چند ده هزار تومن یعنی چند برابر پول هاست ضرر کردم و متاسفانه هیچ معلوم نیست سایت من اصلا بیاد بالا نیاد بک آپ چی بشه کاشکی حداقل زودتر گفته بودند پیامکی ایمیلی چیزی که من سریع بک آپ بگیر
اینطوری پا در هوا که نمیشه ساعت دو بعداظهر هست سایت من دون هست و فکر کنم باید برم فکر یه هاست دیگه باشم چون فایده ای نداره

yeknafar
February 8th, 2012, 14:05
ولی توقع ندارم اینطوری پاسخ ندهند(!!!!!) خداوکیلی شما به پیام زیر میگید پشتیبانی عالی؟ با اون تلفن ها یک تماس بگیرید تا متوجه بشوید!
این بهانه 99.9 درصدی که گفتید هم از نظر هیچ محکمه ای قانع کننده نیست. و اینکه کسی اعتراض نمی کنه دلیل بر درستی کار شرکت ها نیست. به هر حال باید بپذیرید که به مشتری خسارت وارد می شود. بعضی ها کمتر و بعضی ها بیشتر.

امروز در برخی سرور ها قطعی مشاهده شده که طبق هماهنگی های انجام شده با مرکز داده دلیل قطعی عدم تایید پرداخت ارزی عنوان شده
هم اکنون بخش پشتیبانی در حال هماهنگی های لازم برای رفع مشکل است با توجه به مشکلات ارزی و اتمام ساعات اداری ، در برخی بانکهای اروپایی پیگیری مشکل با کندی
روبرو است و مدت زمان رفع مشکل مشخص نیست لطفاً منتظر بمانید تا مشکل بر طرف شود *ضمن عذرخواهی به دلیل قطعی چند ساعته ، 4 سرور هم اکنون در دسترس است مابقی هاست ها هم تا ساعتی دیگر در دسترس خواهند بود
تلفن تماس در صورت لزوم :
01312251390 - 01312255103

چند ساعت دارد می شود 24 ساعت، که با پایان ساعت اداری می شود 48 ساعت.

abc
February 8th, 2012, 14:06
هنوز هم خبری نیست؟
اگر میخواست انجام بشه تا الان انجام میشد
یکی دو ساعت دیگه ساعت کاری آلمان تموم میشه برای امور مالی و احتمالا چند روز آینده مشکل برطرف میشه

faranetwork
February 8th, 2012, 14:10
سلام هادی جان

موفق باشید

رحمان جان والا سرور تا الان تو این ماه 80 هزار تومان گرون شده!!! در صورتی که کمتر باید گرون بشه!!‌ولا ما جاضریم بهش یورو بدیم!

vps-baran.ir
February 8th, 2012, 14:12
ولی توقع ندارم اینطوری پاسخ ندهند(!!!!!) خداوکیلی شما به پیام زیر میگید پشتیبانی عالی؟ با اون تلفن ها یک تماس بگیرید تا متوجه بشوید!
این بهانه 99.9 درصدی که گفتید هم از نظر هیچ محکمه ای قانع کننده نیست. و اینکه کسی اعتراض نمی کنه دلیل بر درستی کار شرکت ها نیست. به هر حال باید بپذیرید که به مشتری خسارت وارد می شود. بعضی ها کمتر و بعضی ها بیشتر.

شما زمانی که از این شرکت سرویس گرفتید یعنی تمام قوانین این شرکت رو قبول کردید

internet
February 8th, 2012, 14:12
من که فکر نکنم فایده داشته باشه و الکی داریم وقتمون رو تلف می کنیم اگه نمیشه لطفا اعلام کنید که من سریع دی ان اس ست کنم ir هم هست تا ست بشه عمر نوح می خواهد
بک آپ دو هفته پیش هم ریستور کنم بدبختی داریم به خدا

faranetwork
February 8th, 2012, 14:15
به نظر من کسایی که سرویس ندارن از آقای قنبری هی نیان اینجا قوانین توضیح بدن!!!‌صبر کنین خود آقای قنبری مشکل رو حل میکنه

internet
February 8th, 2012, 14:15
شما زمانی که از این شرکت سرویس گرفتید یعنی تمام قوانین این شرکت رو قبول کردید

شما فقط مو رو می بینی
من از یکی دو هفته پیش که بسته های بستی فروشگاه اینترنتی رو فرستادم و هنوز بعضی ها به دستشون نرسیده برای پیگیری به سایت می یان می بینن سایتی وجود نداره خوب بعد یا از جای دیگه تهیه می کنند می گن این سایتش در پیت بوده
یا اینکه دیگه تحویل نمیگرن و بی خیال میشن
خلاصه ضررش همین دیشب تا الان نیست وسیع تر از این حرف هاست که شما داری تصور می کنی
بک آپ هم ندارم
اصلا خود میهن وب هاست هم سایتی نداره الان خودش هم ترکیده شده قضیه کوزه گر از کوزه شکسته آب می خوره یا کچل اگه دوایی داشت سر خودش می موشت

vps-baran.ir
February 8th, 2012, 14:16
من که فکر نکنم فایده داشته باشه و الکی داریم وقتمون رو تلف می کنیم اگه نمیشه لطفا اعلام کنید که من سریع دی ان اس ست کنم ir هم هست تا ست بشه عمر نوح می خواهد
بک آپ دو هفته پیش هم ریستور کنم بدبختی داریم به خدا

کاره شما مگه چیه؟

که اینقدر عجله دارید

faratools
February 8th, 2012, 14:28
متاسفانه تو کشور ما ، نمیتونن درک کنند که همونطور که شما قراره سود کنی ، کسی که برای سرویس هم جور میکنه دوست داره سود کنه.
با این وضع ارز در کشور ما به نظر شما ایشون راهی به جز پرداخت در دقیقه نود دارن؟
اگه شما بودی چیکار می کردی؟

parsam121
February 8th, 2012, 14:35
متاسفانه هنوز هیچ خبری نیست و الان تقریبا 24 ساعت شده سایت بالا نمیاد این وضیعت اصلا خوب نیست ادم دستش به هیچ جا بند نیست فقط یه بک اپ مال 3 هفته پیش رو دارم خدا رحم کنه

yeknafar
February 8th, 2012, 14:36

من اگه بودم دو روز قبل به مشتری ها می گفتم مشکل پرداخت ارز داریم که بتونن بساطشونو جمع کنن و یک فکر دیگه بکنن. ضمنا اون پیام مسخره سایت و تلفن رو هم بر می داشتم که مغز مشتری لگد مال نشه!

internet
February 8th, 2012, 14:38
کاره شما مگه چیه؟

که اینقدر عجله دارید
من از سال 86 شاپ دارم و شما حساب کن الان مشتریان این چهار سال مراجعه کنند یا حالا مشتریان جدید تماس می گیرن خودمم عاجز شدم
مشتری ها می گن سایتت چی شده من چی بگم بهشون بگم صبر کنند؟ بگم سایت کی درست میشه؟ اصلا بگم درست میشه یا نمیشه؟

abc
February 8th, 2012, 14:39
24 ساعت شد
نزدیک به 400تا سایت مشتریان ما رو هوا هستندپ

internet
February 8th, 2012, 14:40
متاسفانه تو کشور ما ، نمیتونن درک کنند که همونطور که شما قراره سود کنی ، کسی که برای سرویس هم جور میکنه دوست داره سود کنه.

خوب من همه این ها رو قبول دارم از دیشب تا الان چند ساعت گذشته اصلا مشخص نیست شاید هم اصلا درست نشه الکی داریم بحث می کنیم می تونست یه ایمیل یه پیامک یه خبری بده به همه که این مشکل بخاطر تحریم ایجاد شده دوستانی که می خواهند بک آپ بگیرند یا قصد به روز کردند فعلا بک آپ بگیرند و به روز نکنند که این مشکلات پیش نیاد که من الان هر ساعتش باید ضرر بدهم

vps-baran.ir
February 8th, 2012, 14:45
من از سال 86 شاپ دارم و شما حساب کن الان مشتریان این چهار سال مراجعه کنند یا حالا مشتریان جدید تماس می گیرن خودمم عاجز شدم
مشتری ها می گن سایتت چی شده من چی بگم بهشون بگم صبر کنند؟ بگم سایت کی درست میشه؟ اصلا بگم درست میشه یا نمیشه؟

اگه من جات بودم همون دیشب دی ان اس هارو عوض میکردم

و یه صفحه میزدم که در حال حاضر سایت با مشکل فنی مواجه هست لطفا چند ساعت دیگر مراجعه کنید

mrsam.sum
February 8th, 2012, 14:45
آقای قنبری نمی خوان جواب بدن ؟ فکر کنم الان وقته ناهار و نماز آلمانی ها باشه !

vps-baran.ir
February 8th, 2012, 14:46
همین الان هم میتونی

این کارو کنی

iMohsen
February 8th, 2012, 14:54

پرداخت دقیقه نود ؟‌
سود بردن ؟‌

چرا یک سرویس دهنده باید اینقدر قیمت هاش رو بیاره پایین که با یک سری تغییرات قیمت ارزی هزینه ها و درآمد هاش نا متوازن بشن ؟‌
اتفاقا این یا هر سرویس دهنده زیرفروش دیگه باید در اولین فرصت هزینه سرورهاشون رو پرداخت کنن و ضررش رو متحمل بشن . تا در آینده نزدیک در قیمت هاشون تجدید نظر کنن و همیشه حایشه امنیت سوددهی را در تجارتشون حفظ کنند .

امیدوارم قیمت ارز به همین قیمت فعلی ثابت بمونه تا سرویس دهنده های زیرفروش براساس فشار مشتری یا متحمل ضرر و زیان ناشی از تخریب بازار بشن و یا مجبور به تعطیلی خدمات .

parsam121
February 8th, 2012, 14:56
یکی نیست توضیح بده بالاخره درست میشه یانه اصلا بک اپی وجود داره میشه به حالت قبلی دوباره برگشت خواهشا اقایون درست درمون جواب بدن تا بدونیم چه خاکی باید به سرمون بریزیم

abc
February 8th, 2012, 15:01
خبری نشد هنوز؟
اینجوری که نمیشه
ما به مشتریان قول امروز رو دادیم طبق قول آقای قنبری
چرا جوابگو نیست؟
لابد رفت واسه فردا و پس فرداهای دیگر؟

yeknafar
February 8th, 2012, 15:02
یکی نیست توضیح بده بالاخره درست میشه یانه اصلا بک اپی وجود داره میشه به حالت قبلی دوباره برگشت خواهشا اقایون درست درمون جواب بدن تا بدونیم چه خاکی باید به سرمون بریزیم

متاسفانه این شرکت ها تنها چیزی که براشون مهم نیست مشتریه. فقط به فکر سود و زیان خودشونن! شعار همین یوزر vps-baran.ir رو توجه کن. رمز موفقیت ما: کیفیت، پشتیبانی و مشتری مداری است.

بعد در کنارش پست هاشون رو بخون: مثلا این پست http://www.webhostingtalk.ir/f41/40806/index5.html#post376251

vps-baran.ir
February 8th, 2012, 15:10
متاسفانه این شرکت ها تنها چیزی که براشون مهم نیست مشتریه. فقط به فکر سود و زیان خودشونن! شعار همین یوزر vps-baran.ir رو توجه کن. رمز موفقیت ما: کیفیت، پشتیبانی و مشتری مداری است.

بعد در کنارش پست هاشون رو بخون: مثلا این پست http://www.webhostingtalk.ir/f41/40806/index5.html#post376251

شعار ما دقیقا درسته و هیچ کلکی در کار نیست زمانی که شما ساعت 4 صبح هم تماس بگیرید کارتون راه می افته و بابت این حرفی که زدم که من اگه جای اقای قنبری بودم این بود که شما

فکر می کنید پولی که بابت سرور به اقای قنبری میدید باید تمام دنیا رو بهتون بدن این حرف من بود . چون هنوز درکتون بابت اینکه اتفاقاتی که می افته در اون حد نیست

ما بابت سرور هامون پول بیشتری از مشتری میگیریم و بهترین کیفیت رو میدم چون خودمون هم پول بیشتری به سرور ها میدیم تا کیفیت خوبی داشته باشیم

و اگه مشتری ناراضی باشه حتی داخل سایت زدم تا 3 روز بازگشت پول ولی اگه 15 روز هم گذشته باشه تمامو کمال پولشو پس میدیم

parsam121
February 8th, 2012, 15:14
مثل اینکه این اقای قنبری نتونستن کاری بکنن برای همین دیگه پیداشون نیست.(از ته دل ارزو می کنم این طور نباشه و مشکل هر چه سریعتر حل بشه)

yeknafar
February 8th, 2012, 15:15
پشتیبانی برای این مواقع هست نه وقتی که همه چیز درسته! من الان انتظار دارم پاسخ بشنوم.

s.w.a.t
February 8th, 2012, 15:15
فکر میکنم تایپیک داره از بحث اصلی خارج میشه
تایپیک بسته میشه تا آقای قنبری بیان و جواب بدن.
دوستان مطمئن باشند که با جلو رفتن صفحات این تایپیک هیچ کدام از سرورهای شما مشکلش حل نمیشه
پس لطفا صبر کنید و با این صبرتون هم به خودتون هم به آقای قنبری کمک کنید
موفق باشید