PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تهیه مسترکارت از idtprime.com

ashian
February 7th, 2012, 19:59
دوستان سلام
اگر کسی مایل به داشتن کارتها مستر از سایت IDTPrime.com هست من می تونم تهیه کنم. کارت ها به صورت قابل شارژ با اعتبار حدودا 4 سال هستند.
با استفاده از همین سایت می تونید آنلاین صورت حساب را چک کنید.
اطلاعات هزینه های نگهداری کارت IDTPrime - FAQ (http://www.idtprime.com/questions8.html)

این کارت ها به صورت فیزیکی صادر می شوند ولی چون برای شارژ مجدد خود کارت باید باشد امکان ارسال به ایران نخواهد داشت.
کارتها توسط فردی که در انگلیس ساکن هست تهیه می شوند. هزینه یک کارت 5 پوند و حداقل اعتبار اولیه 10 پوند خواهد بود. فردی که کارت را تهیه می کند برای صدور کارت 5 پوند اضافه تر دریافت خواهد کرد ( کارت جدید با 10 پوند موجودی = 20 پوند )
برای هر بار شارژ کارت هم می توانید از 20 پوند تا 400 پوند شارژ کنید( مبالغ به صورت 20 - 30 - 40 ... ) که معادل 10 درصد رقم شارژ توسط رابط دریافت خواهد شد ( حداقل 3 پوند )
در هر سال جمع واریزی به کارت نباید از 2000 پوند بیشتر شود - دارای حساب بانکی نیست . اطلاعات کامل در سایت فوق موجود است.

برای هر سفارشی ( کارت جدید و یا شارژ کارت ) 3000 تومان کارمزد ما خواهد شد.

کارت و شرایط ایده آل نیست ... ولی من در مدت یکسالی که استفاده کردم مشکلی نداشتم

اگر این کارت به کارتون میاد پیغام خصوصی بفرستید ( قیمت پوند بر اساس نرخ کارتها Ukash و یا Paysafecard محاسبه می شود و می توانید هزینه را با استفاده از این ووچرها پرداخت کنید)