PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست اشتراکی یا vps برای سایت دانلود.

alone
February 6th, 2012, 18:55
سلام دوستان خسته نباشید.
من میخوام که یک سایت دانلود نرم افزار و بازی بزنم.بعد چند تا سوال دارم. من توی بعضی از تاپیک ها خوندم که هاست اشتراکی برای شروع کار بهتره ولی چند تا سوال داشتم.

1_من میخوام که نرم افزار ها رو با سرعت بالا دانلود و اپلود کنم. نتم ای دی اس ال هست ولی خیلی خوب نیست.120kb/s.حالا هاست اشتراکی بهتره یا وی پی اس؟منظورم اینه که هاست هم توانایی دانلود با سرعت با لا رو داره یا نه؟یا باید حتما vps بگیرم؟

2_برای سایت دانلود اگه vps خوب هست؟ ویندوز بهتره یا لینوکس؟؟(قبلا لینوکس داشتم باهاش راحت نبودم)

3_برای شروع کار چقدر حجم میخوام؟ به صورت متوسط؟؟

میشه یه توضیح در مورد تفاوت هاست اشتراکی با vps بگید؟
::ممنون:::

AriyaDownload
February 6th, 2012, 19:26
قصد اسپم ندارم فقط جهت راهنمایی خدمتتون می گم
سایت دانلود سنتر چه بازی و چه نرم افزار و چه هر چیزه دیگه، هزینه اش بالا هست
خرج زیادی داره
اگه می تونید هزینه کنید و از پس هزینه هاش بر بیاد این کار رو انجام بدید در غیر این صورت چند ماهی بیشتر طول نمی کشه که خسته می شید و به دو چیز فکر می کنید:
1- سایت رو بفروشید
2- سایت رو بذارید کنار و دیگه کاری نداشته باشید بهش

پ.ن: قصد جسارت نداشتم فقط خواستم راهنمایی کنم تا اطلاع داشته باشید
با سپاس

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:19 PM ----------

راستی در مورد سوالاتتون

1- هاست توانایی دانلود رو نداره باید وی پی اس بگرید / البته می تونید رویه هاست لیچر نصب کنید ولی بازم کارایی زیادی براتون نداره بهتره وی پی اس تهییه بشه
2- در این مورد خودم به جواب قطعی نرسدیم ولی فکر کنم هیچ فرقی باهم نداره و بیشتر ویندوز رو پیشنهاد می کنن
3- برای شروع بستگی به فایل هاتون داره چون یک بازی حداقل حجمی که می تونه داشته باشه 7 گیگ به طور متوسط هست (بازی کامیپوتر) باید حداقل 40 گیگ فضا داشته باشید. تا بتونید راحت کارتون رو انجام بدید. ولی در آینده ای نچندان دور صد در صد این فضا براتون خیلی کم هست (مخصوصا اینکه اگه بخوایید از وی پی اس به عنوان هاست دانلود سایت هم استفاده کنید)

پ.ن: اگه مطالبی رو اشتباه گفتم دوستان لطفا متذکر بشن و صحیصش رو به این دوستمون بگن
با سپاس

alone
February 6th, 2012, 19:30
ممنون دوست عزیز بابت توصیتون.من قبلا داشتم.ولی سروروم لینوکس بود و با لینوکس خیلی راحت نبودم.الان اگه میشه لطفا به سوالات بالا جواب بدید. من فکرامو میکنم ببینم چی میشه.بازم ممننون بابت جواب.

---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:26 PM ----------

ممنون بابت پاسخ

من قبلا از لیچر استفاده کردم اون خیلی دردسر داشت.راستی در مورد RAM مورد نیاز هم توضیح میدید که ایا زیاد میخواد یا نه؟ مثلا برای شروع 256 خوبه یا نه بیشتر باشه؟
خب میشه در مورد هاست های دانلود هم توضیح بدید؟بازم با vps?

shikdl
February 6th, 2012, 19:38
بنظر من وی پی اس بهتره
چون هم دردسرش کمتره و هم سرعتش بالاتره
میتونی از وی پی اس هم به عنوان هاست دانلود استفاده کنی
رم 512 برای اول خوبه

این نظر من بود

alone
February 6th, 2012, 19:45
ممنون.دوست عزیز.م
منتظر توضیحات دیگر دوستان هم هستم.

mehrshad.ho
February 6th, 2012, 20:38
هاست اشتراکی + هاست دانلود

alone
February 6th, 2012, 20:41
ممنون. ببینید دوستان من میخوام که vps ویندوز بگیرم.(قطعی هست).
بعدبه نظر شما سایت که میخوام راه اندازی کنم بهتره که تو هاست اشتراکی باشه یا تو همون سرور؟؟یه دنیا ممنون میشم اگه اینو زود جواب بدین.:
بعد اگه هاست اشتراکی خوبه برای سایت تقریبا چقدر فضا نیاز دارم؟(چند مگ یا گیگ)
:::ممنون::

TOOBA IT
February 6th, 2012, 20:41
برای شروع یه هاست اشتراکی برای سایتتون تهیه کنید ...
و یک سرور مجازی ویندوز ( هم بتونید به عنوان هاست دانلود ازش استفاده کنید و هم اینکه بتونید نرم افزار ها رو با سرعت بالا دانلود کنید) .

alone
February 6th, 2012, 20:56
ممنون دوست عزیز. اگه میشه مقدار فضای مورد نیاز توی هاست اشتراکی رو هم بگید که چقدر هاست میخواد؟(طبق نیاز سایت دانلود؟البته برای شروع)

TOOBA IT
February 6th, 2012, 21:04
200 الی 500 مگابایت هاست اشتراکی ...
سروی مجازی = رم 512 + ویندوز سرور 2003 (راه اندازی سرویس ftp)

alone
February 6th, 2012, 21:15
یعنی از نظر بازدید و غیره به سایت فشار وارد نمیشه؟؟