PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قائل شدن یک امتیاز برای ارسال پست خلاف

30tGame
February 6th, 2012, 15:10
سلام
اگر به سایت یک امکانی اضافه کنید که به کاربران برای ارسال گزارش پست خلاف امتیاز دهد فکر کنم خوب باشه
کار مدیران راحت تر میشه به این صورت
چون حتی اگر کسی پست خلاف ببینه یا خلاف کاربر توی تاپیک اعلام میکنه یا تاپیک می بنده
چون گزارش کنه یا نکنه زیاد براش فرقی نداره
مثلا یک امتیازی باشه مثل تشکر بابت هر پست خلاف بهش یکی اضافه بشه

alef1
February 6th, 2012, 15:24
سلام
نظرتون چیه که یه سیستم خرید و فروش تشکر هم راه اندازی کنیم؟ کاربر ها بتونن تشکر هاشونو به پول تبدیل کنن؟
یا به هم قرض بدن؟
یا کمد جوایز بزاریم برای اونایی که ناخوناشونو میگیرن جوایزی مثل خط کش سه بعدی و پاک کن جادویی بدیم؟

من فکر میکنم انجمن یه محیط تعاملیه
هرکسی نسبت به مطالبی که اینجا یاد میگیره حالا چه فنی چه اخلاقی مسئولیت داره در اداره اون همکاری کنه (البته بطور داوطلبانه و بدون اجبار و از روی وجدان)
حالا چند ثانیه در روز یا هفته وقت گذاشتن در جهت سالم سازی محیط انجمن و کمک برای کم شدن زحمت مدیران مسئله ای نیست که ادم چشمداشتی داشته باشه براش
بعضی از اساتید اینجا ساعت ها وقت میزارن بدون چشم داشت مطالب سنگین اموزشی که برای یادگیریش کلی وقت گذاشتنو سخاوتمندانه منتشر می کنن
بهتره دیدگاهمونو عوض کنیم

sebastian
February 6th, 2012, 16:02
دقیقا تا اونجایی که یادمه تو انجمن دیتالایف فارسی اینجوری بود که با امتیزا مثبت و منفی میشد کاربر رو اخراج و توقیف کرد ولی تو ویبولتین دوستان باید ببنید که ماژولش هست یا خیر