PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور برای فایل های خودم

rs_yebandekhoda
February 6th, 2012, 02:33
یه سرور میخوام که برای فایل ها باشه و اصلا نیازی به سرعت سی پی یو بالا و رم ندارم ولی چون برای فایل میخوام هاردش خیلی باید زیاد باشه تا اونجا که میشه مثلا 4 ترا به بالا.
شنیدم قطعات هتزنر خیلی میسوزن پس جایی میخوام که مطمئن باشه.اگه بشه مجازی سازم نصب کرد یه دونه وی پی اس بدم نمیاد داشته باشم علاوه بر اون باید وی پی اس هم دارای هارد بالا باشه مثلا اگه 6 ترا ددیکیت هستش 5 ترارو بزارم برای وی پی اس.ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند و آفر بدن
حداکثر هزینه تا 450 تومان
ماهانه تا 200 تومان+
هزینه نصب 250 تومان

smartieuser
February 6th, 2012, 02:44
بهترین پیشنهاد همان هتزنر هست.

سرویس ex6 هتزنر از هارد های سری اینترپرایز استفاده میکنه با مدل Seagate Constellation ES.2 ST33000650NS

هزینه ستاپ : 340،000 تومان
هزینه ماهانه : 157،000 تومان

rs_yebandekhoda
February 6th, 2012, 04:27
ممنون از آفر خوبتون ولی ممنون میشم اگر باز هم آفرهای خوب بدن دوستان.

P-CO
February 6th, 2012, 04:59
Intel® Xeon® X3440 Quad-Core
16 GB DDR3 ECC
2x 1000 GB SATA II, 5.400 rpm
10,000 GB data transfer included
IP Addresses 4 included

سلام، سرور بالا رو میتونم بهتون ماهانه 240000 تومان ماهانه بدم از آمریکا/اروپا.

پلان های ویژه ی زیادی داریم که هنوز روی سایت قرار نگرفتن، پس با ما تماس بگیرید : sales@ded24.com

زنده باشید

kingserver
February 6th, 2012, 05:06
CPU: Single Intel® Xeon® E5620
RAM: 12 GB of DDR3 1333 ECC
Hard Drive: 2x 1 TB Enterprise HDD
Hard Drive: 2x 3 TB Enterprise HDD
Port: 1000 Mb/s Uplink port
Bandwith: 20 TB
Server Location: Switzerland - Zurich
Data Center: Equinix
IP Addresses:29 Usable - 5ip default
300 دلار ماهیانه

سلام سرور بالا رو میتونم به شما بدم از سوئیس میتونم بگم جزو بهترین دیتاسنتر هایی هست که کیفیت سرور از لحاط قطعات و..... عالی هست پورت بسیار خوبی داره آپ تایم 100% هست من اصلن قطعی ندیدم از این دیتاسنتر
ولی در عوض من پیشنهاد میدم شم که میخواهین فایل نگهداری کنید هزینه کنید این دیناسنتر نسبت به دیتاسنتر های دیگه گرون تر هست ولی کیفیت عالی هست ندیدم همکاران از این دیتاسنتر ناراضی باشن

سرور مستقیم تهیه خواهد شد در پنل خودمون بدون واسطه
تحویل سرور 24 الی 48ساعت
هزینه سرور هم به نرخ روز ارز محاسبه خواهد شد
ارتباط با من در یاهو مسنجر:vgig@rocketmail.com
شماره تماس من:09386680168
ارسال تیکت بخش فروش جهت سوال کردن ووو....:پورتال پشتیبانی و فروش - ارسال تیکت (http://portal.vgig.ir/submitticket.php)

در خدمتتون هستم

amirizadi
February 6th, 2012, 07:25
Xeon X3350
8 Gig Ram
2 *500 Gig H.D.D
8 Tb bw
5 IP
ماهانه 190.000

stchost
February 6th, 2012, 08:36
Intel Xeon X3440
RAM : 8GB
HDD : 4x1TB SATA2
BW : 5T
ماهانه 189 دلار

rs_yebandekhoda
February 6th, 2012, 11:14
سلام سرور بالا رو میتونم به شما بدم از سوئیس میتونم بگم جزو بهترین دیتاسنتر هایی هست که کیفیت سرور از لحاط قطعات و..... عالی هست پورت بسیار خوبی داره آپ تایم 100% هست من اصلن قطعی ندیدم از این دیتاسنتر
ولی در عوض من پیشنهاد میدم شم که میخواهین فایل نگهداری کنید هزینه کنید این دیناسنتر نسبت به دیتاسنتر های دیگه گرون تر هست ولی کیفیت عالی هست ندیدم همکاران از این دیتاسنتر ناراضی باشن

سرور مستقیم تهیه خواهد شد در پنل خودمون بدون واسطه
تحویل سرور 24 الی 48ساعت
هزینه سرور هم به نرخ روز ارز محاسبه خواهد شد
ارتباط با من در یاهو مسنجر:vgig@rocketmail.com
شماره تماس من:09386680168
ارسال تیکت بخش فروش جهت سوال کردن ووو....:پورتال پشتیبانی و فروش - ارسال تیکت (http://portal.vgig.ir/submitticket.php)

در خدمتتون هستماین رو میشه روش برام مثلا 5 تا وی پی اس ازش بفروشین تا هزینه های خودم کمتر بشه؟؟
راجع به این سرور من متوجه نشدم این سرور 2 تا هارد داره؟؟چون توی کار من مهمترین قضیه هارد هستش خیلی برام مهمه که کیفیت هارد بد فرم بالا باشه تا به هیچ عنوان نسوزه یا مشکلی براش پیش نیاد.اگر تضمینی هست این سرور مناسب کار بنده هستش.

P-CO
February 6th, 2012, 11:39
یه سرور میخوام که برای فایل ها باشه و اصلا نیازی به سرعت سی پی یو بالا و رم ندارم ولی چون برای فایل میخوام هاردش خیلی باید زیاد باشه تا اونجا که میشه مثلا 4 ترا به بالا.
شنیدم قطعات هتزنر خیلی میسوزن پس جایی میخوام که مطمئن باشه.اگه بشه مجازی سازم نصب کرد یه دونه وی پی اس بدم نمیاد داشته باشم علاوه بر اون باید وی پی اس هم دارای هارد بالا باشه مثلا اگه 6 ترا ددیکیت هستش 5 ترارو بزارم برای وی پی اس.ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند و آفر بدن
حداکثر هزینه تا 450 تومان
ماهانه تا 200 تومان+
هزینه نصب 250 تومان

- AMD Athlon™ II Quad Core (4x 2.3 GHz)
- 8 GB ECC RAM
- 2x 500 GB Hard drive (RAID-1)
- 10 TB monthly transfer volume

سرور بالا رو هم میتونم به قیمت 179000 تومان تقدیمتون کنم از آلمان.

زنده باشید.

kingserver
February 6th, 2012, 12:44
با سلام

شرمنده دیر جواب میدم

خوب این سرور که پیشنهاد دادم به شما 4عدد هارد داره 2عدد هارد یک ترابایا و 2عدد هارد سه ترابایت
رو سرور که پیشنهاد دادم فقط این نیست که شما بگین هارد بالایی داره در کنار اینها 32تا ای پی قابل استفاده داره همراه خود سرور داره که نیاز به خریدن آی پی ندارین و 5 آی پی که به صورت معمولی هست در ضمن برای آی پی ها هزینه ای نمیگیرم من!
من میتونم تضمین کیفیت قطعات و آپتایم سرور رو بکنم

شما مگه چه فایلی میخوای قرار بدی رو سرور؟

rs_yebandekhoda
February 6th, 2012, 14:03
خریداری شد از smartiuser عزیز