PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب vmware workstation بروی سرور مجازی

soheilsh
February 6th, 2012, 00:18
اقایون سلام ، من یه سرور مجازی ویندوز دارم که برویش vmware workstation 8 نصب کردم ، حالا یک عدد سرور میکروتیک دارم به همراه یک ایپی ولید که خریداری کردم و بروی vmware نصب کردم، حالا وقتی تو میکروتیک ایپی ولید رو وارد میکنم کلا فقط داخل همان ویندوز سروری که داخلش هستم میتونم بهش وصل بشم و در غیر اینصورت نمیتونم از بیرون یا اینترنت وصل بشم بهش . چه باید بکنم که ایپی پابلیک شود . درضمن اینم بگم که تو vmware میکروتیکی که نصب کردم نمیتوانم گیت وی ویندوز پینگ بگیرم

DeltaGostar
February 6th, 2012, 00:39
اگر آزمایشی هست و همین طوری نصب کردید vmware workstation 8 - مشکلی نیست - ولی اگر میخواهد بهره اقتصادی ببرید پشنهاد میکنم Vmware 2 server . exe نسخه ویندوز رو دانلود و نصب کنید

الان مشکل شما دو حالت دارد یا کارت شبکه و میکروتیکی که ساخت روی بریج Bridge باید باشد . و دو تا کارت شبکه مجازی ساخته شده تول لوکال شبکه رو رنج ای پی هاشو ببنید چی هست به ما بگید

مشکل بعدی که وجود دارد . شما پینگ میکروتیک رو داخل یعنی اپی ولید منظورم ای پی جهانی اون رو توی سرور ویندوز میتونید ببنید ؟‌ اما خارج خیر؟‌ درسته ؟‌ - این یه مشکل کانقیگ شبکه ای هست

شما گیت وی رو چی میزنید ؟‌

soheilsh
February 6th, 2012, 01:14
اگر آزمایشی هست و همین طوری نصب کردید vmware workstation 8 - مشکلی نیست - ولی اگر میخواهد بهره اقتصادی ببرید پشنهاد میکنم Vmware 2 server . exe نسخه ویندوز رو دانلود و نصب کنید

الان مشکل شما دو حالت دارد یا کارت شبکه و میکروتیکی که ساخت روی بریج Bridge باید باشد . و دو تا کارت شبکه مجازی ساخته شده تول لوکال شبکه رو رنج ای پی هاشو ببنید چی هست به ما بگید

مشکل بعدی که وجود دارد . شما پینگ میکروتیک رو داخل یعنی اپی ولید منظورم ای پی جهانی اون رو توی سرور ویندوز میتونید ببنید ؟‌ اما خارج خیر؟‌ درسته ؟‌ - این یه مشکل کانقیگ شبکه ای هست

شما گیت وی رو چی میزنید ؟‌با تشکر از شما
من یه سرور ویندوز 2003 مجازی از دوستانی که تو سایت فعالیت دارن خریدم
با این ایپی ویندوزم بالا میاد
108.60.133.138 و مسک 255.255.255.224
حالا من رو این ویندوز یک vmware work station نصب کردم و یک میکروتیک بروی ان نصب کردم با این ایپی ولید 108.60.133.139/27
گیت وی که در ویندوز ادد شده است 108.60.133.129

اتفاقی که افتاده اینه که من از ویندوز میکروتیک رو میبینم . از میکروتیک هم ویندوز را
اما از میکروتیک گیت وی رو نمیبینم و ایپی 108.60.133.139 هم از بیرون دسترسی ندارد .اگر میشه در مورد Vmware 2 server . exe راهنمایی بفرمایید

zerafati
February 14th, 2012, 06:11
سلام
برای رفع مشکل کافیه تنطیمات ARP را در اینترفیس های میکروتیک روی حالت *****-arp بگذارید

---------- Post added at 06:11 AM ---------- Previous post was at 06:08 AM ----------

پست قبلی عبارت ****** به اینگلیسی هست که بصورت ستاره دراومده - نمیدونم چطوری باید بزنم که اینطوری نشه - آخه این یه اصطلاح شبکه ایی است و اینکه چرا اینطوری شده باید از مدیر سایت پرسید ولی امیدوارم متوجه نحوه ی رفع مشکل شده باشید در غیر اینصورت میتونید با من تماس بگیرید 09133150671

soheilsh
February 14th, 2012, 10:26
سلام
برای رفع مشکل کافیه تنطیمات ARP را در اینترفیس های میکروتیک روی حالت *****-arp بگذارید

---------- Post added at 06:11 AM ---------- Previous post was at 06:08 AM ----------

پست قبلی عبارت ****** به اینگلیسی هست که بصورت ستاره دراومده - نمیدونم چطوری باید بزنم که اینطوری نشه - آخه این یه اصطلاح شبکه ایی است و اینکه چرا اینطوری شده باید از مدیر سایت پرسید ولی امیدوارم متوجه نحوه ی رفع مشکل شده باشید در غیر اینصورت میتونید با من تماس بگیرید 09133150671
مشکل هیچ کدام از این روش ها نبود ، مشکل چیز دیگری بود که حل شد ...

aminarab17
March 4th, 2012, 12:31
خب اگه میشه توضیح بدید که مشکل از چی بود.