PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان یک سوال مهم دارم اگه می شه پاسخ بدید!

rezachess
February 5th, 2012, 22:52
سلام به همه ی دوستان !
من قبلا در این بخش پست هایی در مورد حساب پی پال دادم !! متاسفانه مشکل من هنوز حل نشده!!
نگاه کنید من می خوام یک حساب خارجی داشته باشم که بتوان با paypal و Visa و ... به آن پول واریز کرد در ضمن نیازی هم به هیچ مدرکی نداشته باشه از نظر پولی مشکلی ندارم تا 200-300 هزار تومان هم می تونم بدم فقط می خوام که هیچ مدرکی از من نخواد و اینکه بشه دلار درونش هم به نحوی انتقال داد !
بسییییییییار مممنون

rasoulrahimi
February 5th, 2012, 23:14
دوست عزیز شما می تونید مستقیم به سایت paypal مراجعه کنید و بدون دادن هیچ مدرکی برای خودتون حساب باز کنید که این پیشنهاد نمیشه
برای حساب paypal وریفای شده هم فکر نمیکنم مدرکی نیاز باشه.
پش مشکل چیه؟

rezachess
February 5th, 2012, 23:16
چرا الان همه می گن باید حتما پاسپورت باشه

DeltaGostar
February 5th, 2012, 23:17
مدرک که نمیشه نداشته باشه - چون هیچی بی صاحب نیست توی دنیا

اما اکانت پی پال - با دو حالت ویرفای میشه - 1 اکانت یا همون حساب بانکی - 2 مستر یا ویزا یا امریکن اکسپرس -

ا
کسی سراغ دارم که با هویت خارجی معتبر - حساب بانکی و مستر کارت باز میکنه - و شماره تلفن و *** یا vps همون کشور - اکانت ویرفای میکنه
و تقدیم شما میکنه با ساپورت و پشتیبانی در صورت لیمت شدن
بین 500 الی 800 است
باید سوال کنم برای ترخ دقیقش
بین

rezachess
February 5th, 2012, 23:20
متوجه شدم اگه حساب لیمیت بشه باید 500-800 هزارتومان پول بدم!!؟؟

DeltaGostar
February 5th, 2012, 23:26
خیر هزینه اکانت پی پال با کلیه مشخصات و مدارک و رسمی انقدر هزینه دارد

در صورتی که موردی باشد با ارئه مدراک بتوان از لیمت دراورد و تماس تلفنی با پی پال مشکلی نیست حل مییشه

taghi.karimi
February 5th, 2012, 23:32
متوجه شدم اگه حساب لیمیت بشه باید 500-800 هزارتومان پول بدم!!؟؟

خیر دوست عزیز هزینه افتتاح حساب و پشتیبانی هست.که در صورت لیمیت شدن حساب برایتان حساب را باز میکنند با ارائه مدرک به پیپال!

rezachess
February 6th, 2012, 14:52
یعنی هیچ حسابی نیست که بتوان بدون هیچ مدرکی باز کرد؟؟

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:31 PM ----------

rezachess
February 6th, 2012, 18:00

DeltaGostar
February 6th, 2012, 19:09
`پشنهاد بنده به شما
تهیه وب مانی است

میتوانید پذیرنده گی هم بگیرید
همان چیزی که گفتید
ایران هم تحریم نیست