PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا سایت ایرانی هست که امکان ثبت دامنه .com با whois به اسم خریدار رو باشه؟

Towhidn
February 5th, 2012, 21:42
برام خیلی جالبه که تو تمام میزبان ها و فروشنده های دامنه ایرانی وقتی دامنه ی بین الملل میخری به اسم خودت ثبت نمیشه. آیا سایت ایرانی هست که امکان ثبت دامنه رو به نام خریدار داشته باشه؟

jazebeh
February 5th, 2012, 21:59
بنده نمایندگی از دیتاارقام دارم که 100 درصد به نام خریدار ثبت می کنند و حتی در صورت درخواست خریدار تعهدنامه رسمی و حقوقی هم ارایه می دهند.

30tGame
February 5th, 2012, 22:01
والا من هر هاستینگ درست حسابی دیدم به اسم مشتری ثبت کرده !!! نه به اسم خودش

jazebeh
February 5th, 2012, 22:06

البته باز هم خیلی ها خرده شیشه دارند. بنده که چندین سال مدیریت چند وبسایت دولتی را بر عهده داشته ام، شرکت های آذران وب و آریانیک متأسفانه از عدم آگاهی افراد سو< استفاده می کنند و تمامی دامنه ها را به نام خودشان ثبت می کنند !!!!!

php.source
February 5th, 2012, 22:17
معمولا به اسم شخص ثبت میشه. اگه شرکتی که ثبت کرده براتون از whmcs استفاده میکنه برید قسمت دامنه های من. اونجا میتونید اسم خودتونو بزنید . ما که شخصا برای تو whois دامنه های مشتری هامون نه اسم مارو میزنه نه اسم اونارو. چون فقط دردسره

Towhidn
February 5th, 2012, 23:38
معمولا به اسم شخص ثبت میشه. اگه شرکتی که ثبت کرده براتون از whmcs استفاده میکنه برید قسمت دامنه های من. اونجا میتونید اسم خودتونو بزنید . ما که شخصا برای تو whois دامنه های مشتری هامون نه اسم مارو میزنه نه اسم اونارو. چون فقط دردسره
اون گزینه privacy برای جلوگیری از دسترسی اسپمر هاست. در صورت غیر فعال بودن این آپشن باید نام کسی رو که به نامش ثبت شده باشه رو نشون بده.

لطفاً معرفی کنید. چون تمام فروشنده هایی که من باهاشون کار کردم به اسم شرکت خودشون ثبت میشه.

php.source
February 5th, 2012, 23:45
والا بگم خودمون اینجا میان منو یه 10 روزی بن میکنن. :دی کلا با من مشکل دارن. خواستید به اسم شریفتون میتونیم ثبت کنیم

morgan
February 5th, 2012, 23:59
****** , هاست , هاستینگ , تبلیغ در گوگل , تبلیغات در گوگل , ثبت دامنه , ثبت دامین , bertina (http://www.***********)

stchost
February 6th, 2012, 00:31
اینجا بخش آموزشیه و نمیشه از سرویس دهی صحبت کرد ، اگر در مکان دیگری درخواست داده بودید شاید دوستان بهتون می گفتند که چگونه ثبت می کنند.
ولی اگر سیستم سایت ارائه دهنده درست و روی حساب باشه ، دامنه به نام خریدار ثبت میشه ، حتی دامنه های ملی را هم در پنل خودتون به ثبت می رسونند ، فقط کافیه کمی تحقیق کنید.

موفق باشید

MOHAMMAD MOHSEN
February 6th, 2012, 00:31
برام خیلی جالبه که تو تمام میزبان ها و فروشنده های دامنه ایرانی وقتی دامنه ی بین الملل میخری به اسم خودت ثبت نمیشه. آیا سایت ایرانی هست که امکان ثبت دامنه رو به نام خریدار داشته باشه؟

اکثر اونهایی که یکم ارزش برا خودشون قائلن همچین کاری نمی کنن اما توجه کنین دامنه رو توسط شرکت معتبری ثبت کنید چون حتی اگه اطلاعات دامنه به نام شما باشه بازم دامنه در درجه اول متعلق هستش به شرکت ثبت کننده و به راحتی میتونه دامین رو ازتون بگیره نکته دیگه اینکه حتما جایی دامنه رو ثبت کنین که پنل بده و در صورت امکان فاکتور